Imperia Online България  
Април 19, 2024, 16:43:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Несъществуваща битка, но - избита армията, бутната крепост и ограбени ресурси?!?  (Прочетена 5811 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Overkill
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« -: Януари 30, 2014, 23:48:17 »

От нищото крепостта ми е разрушена, армията избита, ресурсите ограбени... А битка в регистрите не се е състояла! Какво става тук?

Играя в блица. Акаунта е: Overkill.

Може ли да се направи нещо по въпроса?
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1 -: Януари 31, 2014, 01:32:34 »

Има проблем явно със сървъра за битки  *sos*

Днес забиха за около час атаки, и цяла вечер чувам за доста проведени и неотразени битки.
И не питайте "кой акаунт"  *stop*  За толкова време нямам спомени тези проблеми да са индивидуални
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #2 -: Януари 31, 2014, 01:37:41 »

Аз пък правя обир....обирам един....на доклада ми дава друго ацц,малко по-късно един френд  пуска пожар...доклад няма,а противника гори....явно има някакъв проблем  Huh? *scratch*
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #3 -: Януари 31, 2014, 01:58:45 »

 И при мен се получи. Нападах един ударих го, а няма доклад, няма нищо. В същото време мен ме нападаха и отново ни доклади ни дявол. Разбрах, че не е върнал атаките по това че крепостите ми са бутнати, а доблестта му не мръдна.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #4 -: Януари 31, 2014, 02:32:24 »

И при мен се получи. Нападах един ударих го, а няма доклад, няма нищо. В същото време мен ме нападаха и отново ни доклади ни дявол. Разбрах, че не е върнал атаките по това че крепостите ми са бутнати, а доблестта му не мръдна.
               даже точки не отчита....дано по-скоро оправят тези бъркотии....    *xxx*
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #5 -: Януари 31, 2014, 11:37:16 »

И при мен се получи. Нападах един ударих го, а няма доклад, няма нищо. В същото време мен ме нападаха и отново ни доклади ни дявол. Разбрах, че не е върнал атаките по това че крепостите ми са бутнати, а доблестта му не мръдна.
И мойта току що заби, бутнах го, нетните и доблеста не ми мръднаха....иначе пък ресурс има *xxx*
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #6 -: Януари 31, 2014, 11:38:25 »

Някой ще обърне ли внимание, че има проблем с атаките, продължават да не излизат доклади от битки и май и военните точки от тях? Във версия 4
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #7 -: Януари 31, 2014, 11:40:26 »

Някой ще обърне ли внимание, че има проблем с атаките, продължават да не излизат доклади от битки и май и военните точки от тях? Във версия 4
Военните също не мърдат, да!!!
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
jelko7
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #8 -: Януари 31, 2014, 12:11:16 »

 Grin i pri men e sa6toto  nito doblest nito ot4etena bitka  ama ina4e 180k resyrs  [:-}
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #9 -: Януари 31, 2014, 12:17:01 »

От нищото крепостта ми е разрушена, армията избита, ресурсите ограбени... А битка в регистрите не се е състояла! Какво става тук?

Играя в блица. Акаунта е: Overkill.

Може ли да се направи нещо по въпроса?
Гладиатора ли беше  Grin Grin Grin .Ся сериозно с колко граници си,че не мога да те пробия от 3 дена вече  *hahaha* *pardon*

Иначе по въпроса - и аз така пуснах 2 пожарчета през нощта.Битка реално има,но без доклад.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #10 -: Януари 31, 2014, 13:16:12 »

 - и аз така пуснах 2 пожарчета през нощта.Битка реално има,но без доклад.

A доблест за тях взима ли, когато не е отчетенa битка  Embarrassed
« Последна редакция: Януари 31, 2014, 13:20:08 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
jelko7
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #11 -: Януари 31, 2014, 13:26:57 »

na pojarite ako negi ot4ete nevzema doblest, ako tova ima6 predvid  Smiley
Активен
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #12 -: Януари 31, 2014, 13:44:56 »

Да пиша и аз, нямам ми 5-6 к население в номер 8, и на иконката гори. Но няма битка, няма доклад, никъде не е отразен пожара и т.н. И сега как се процедира  Shocked
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
gogata2013
Гост
« Отговор #13 -: Януари 31, 2014, 13:46:14 »

Да пиша и аз, нямам ми 5-6 к население в номер 8, и на иконката гори. Но няма битка, няма доклад, никъде не е отразен пожара и т.н. И сега как се процедира  Shocked
Палежи до откат или поне докато системата за'апе.  Grin Grin
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #14 -: Януари 31, 2014, 13:48:22 »

захапва от време на време.Преди малко получих доклади от 3 битки.5 мин по-късно другите залепнаха и доклади няма.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!