Imperia Online България  
Април 26, 2024, 00:25:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИЯТ ОБЕДИНЕН СВЯТ 3 ВЕРСИЯ 4  (Прочетена 26999 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #30 -: Март 13, 2014, 22:59:08 »

Опитах се да ви отдалеча от някои грешни идеи за някои играчи. Ваша работа. Можеше само да ви е от полза, ама информацията струва скъпо, особено ако не се продава  Grin
Велвет, досега имах впечатление на приличен играч, разбиращ играта и играчите... Тези глупости.. ам фейса искал..Всички такива... На мен що не ми го искат?!
Иначе се опитваме и ние да покажем , че българинът където и да е, не е трета ръка човек Wink Ако ще и едната игра да е

P.S.: При нас чужденци са играли за нашия отбор, под ..бг-флаг да го кажем, срещу дори техни сънародници. Ние за други не сме играли и... не ни иде отвътре и толкоз...
« Последна редакция: Март 13, 2014, 23:02:16 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #31 -: Март 13, 2014, 23:03:30 »

за втори път се изказваш ,че говорим глупости  Grin мисля ,че ще е редно да те пробваме какъв играч си 3та 4та или 5та ръка крак или глава шамандура   *freak*Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #32 -: Март 13, 2014, 23:03:37 »

Велвет, досега имах впечатление на приличен играч, разбиращ играта и играчите... Тези глупости.. ам фейса искал..Всички такива... На мен що не ми го искат?!
Хубаво впечатление си имал/а,но явно не ме разбра какво исках да ти кажа. Латиното приложи какви ли не магарии,за да се сприятели и съответно да се разбираме по съседски(затова беше и фейсбука,един вид по-добра комуникация).
Това е нашата игра и според мен няма място за друга нация в класацията.Въпрос на лично мнение Smiley
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #33 -: Март 13, 2014, 23:11:14 »

Ъъъ, какво по-точно обсъждате, че половината на испански, а другата половина на ... марсиански.
Впрочем, колко хроники има този свят, че и без това ме изкараха шизофреник?  Grin
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #34 -: Март 13, 2014, 23:14:45 »

Ъъъ, какво по-точно обсъждате, че половината на испански, а другата половина на ... марсиански.
Впрочем, колко хроники има този свят, че и без това ме изкараха шизофреник?  Grin
Тази си е за спам  в  общи  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #35 -: Март 13, 2014, 23:27:16 »

Тази си е за спам  в  общи  *freak*

Ахъ  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
saison
Гост
« Отговор #36 -: Март 13, 2014, 23:39:21 »

Не че му се размина де,но нищо повече не направи освен кокошкарски изпълнения тип „Кънчо" и то само по време на блок.
Здравей скъпа, май ти липсват моите "кокошкарски изпълнения" Grin Сори сега немам време за тех...мисля тая ера да копам първата половина *pardon* *SMOKE* *cocktail* *rose*
« Последна редакция: Март 13, 2014, 23:40:55 от saison » Активен
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #37 -: Март 13, 2014, 23:49:19 »

Здравей скъпа, май ти липсват моите "кокошкарски изпълнения" Grin Сори сега немам време за тех...мисля тая ера да копам първата половина *pardon* *SMOKE* *cocktail* *rose*
Роня крокодилски сълзи  Grin Предполагам,че няма да си кажеш ника,ама все пак да питам Tongue
Активен
saison
Гост
« Отговор #38 -: Март 13, 2014, 23:54:45 »

Роня крокодилски сълзи  Grin Предполагам,че няма да си кажеш ника,ама все пак да питам Tongue
На риторичен въпрос нема смисъл да отговарям  Tongue Cool
Активен
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #39 -: Март 13, 2014, 23:56:01 »

А моята „любимка" дали няма да ме зарадва и тя с присъствието си Grin Казвай бързо Cool
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #40 -: Март 14, 2014, 00:01:11 »

Здравей скъпа, май ти липсват моите "кокошкарски изпълнения" Grin Сори сега немам време за тех...мисля тая ера да копам първата половина *pardon* *SMOKE* *cocktail* *rose*

ако ще копаш половината ера то в другата половина ще си извън обхват на любимите ти акаунти по 20к нето  Grin Grin ко ше праиш тогава X)
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
saison
Гост
« Отговор #41 -: Март 14, 2014, 00:08:11 »


ако ще копаш половината ера то в другата половина ще си извън обхват на любимите ти акаунти по 20к нето  Grin Grin ко ше праиш тогава X)
Ще разберем това когато започне втората половина на ерата .Тогава ще видим кое, къде,кога, как, защо и т.н Grin
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #42 -: Март 14, 2014, 00:10:53 »

И Къненцето ли се е появил  *hahaha* ... то и след втората половина пак съотборниците му / ако изобщо си направи съюз / ще минават преди него ... иначе кофти се разбива  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #43 -: Март 14, 2014, 00:14:04 »

Ай оставете го охлюва Wink бе.Тази ера ще я кара баавно.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #44 -: Март 14, 2014, 00:15:49 »

Ще разберем това когато започне втората половина на ерата .Тогава ще видим кое, къде,кога, как, защо и т.н Grin

Къна моем те поканим при нас бе  Grin Grin знаш че сме гостоприемни  *cooking* *HUNTER* *SARCASTIC* даже и пост ще ти дадем "дежурен по шкафче" и кофа с възелин  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!