Imperia Online България  
Април 25, 2024, 00:21:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИЯТ ОБЕДИНЕН СВЯТ 3 ВЕРСИЯ 4  (Прочетена 26995 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #15 -: Март 13, 2014, 17:50:00 »

Teзи образи са други латиноси, дори може и да не се познават. Все пак Латинска Америка е доста широко понятие  Wink
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #16 -: Март 13, 2014, 18:33:02 »

Teзи образи са други латиноси, дори може и да не се познават. Все пак Латинска Америка е доста широко понятие  Wink
Тези онези.Всички са в кюпа.99% от играчите в ИО мамят по един или друг начин.Това че на едни се отдава повече е друг върпос.То и с останалата игра е така.Тоя Лапет е в топ 20.Дали не мами.Как мислиш.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #17 -: Март 13, 2014, 19:06:54 »

Забрави за 99%. Лапет е кадър от нашия международен свят, но зачезна преди време. Нямам спомени при него нещо да е имало фрапиращо тогава, иначе е добър играч. За сега нямам идея дали нещо прави или не, картата е доста наситена.  В повечето случаи специално  тези, които са били в нашия свят, от този край на света, са имали сравнително дребни прегрешения. Все пак като гледаш ден и нощ някой 3 години, имаш някаква представа.

P.S. : "нашият" не е 13и свят, там само си поцъках да позяпам, 72-и имам предвид.
« Последна редакция: Март 13, 2014, 19:19:31 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #18 -: Март 13, 2014, 20:07:50 »

то и в 72 май само си зяпате как играят другите  Grin Grin и какво ги хвалиш тия латиноси  Shocked комуникирай си с тях в техния форум , тук се пише на български език и който не му изнася да си бие камшика  Cool не виждам смисъл да го обсъждаме даже е смешно ,едните точат с битки акаунти които оставят да светнат като каси ,другите премятат през пазара ,трети си правят междинни акауни които източват по малки които източват по малки и т.н. и т.н.  и всичко това се вижда в статистиката на битките им и са и докладвани и т.н. и отговора е че няма основание за наказание въпреки очевидната измама и сега да им свалиме шапка на латиносите ли  Grin Grin ще ги бием до спукване без почивка цяла ера барабар с всичките им сателитни саюзчета и приятелчета и ходи разправяй на някой друг че били много добри играчи т.н.  *cocktail*
« Последна редакция: Март 13, 2014, 20:12:03 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #19 -: Март 13, 2014, 20:23:57 »

 
  С нас не са се сблъсквали с много български дяволии и се изненадват на срещата си с други бг-та в новия свят и че и българите лъжат като турските играчи

а ти как реши че българите лъжат ? или ти не си българка ? а латиноса как реши и той кой лъже и кой не  Grin  адреса на супорта знаеш ли го ? ако не го знаеш ще ти го дам веднага да докладваш ,но мисля че го знаеш много добре и си изписала вече доста докладвания  Grin дай го на латиноса щом ти е толкова близък , може и да му се надупиш  Grin като ви знам всичките какви играчи сте от сега се смея колко бой ще отнесете и колко ще ревете още къде ли не  Grin Grin ясно ми е че всички ще ни намразят и ще играят срещу нас което е най забавното ,но е нормално след като само ние ги бием сега ,а всички копаете типично за ферми -донори каквито и сте  Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #20 -: Март 13, 2014, 20:25:39 »

Hola funtomanas como andas??
Que lo pario que idioma dificil
Cpmo haces para hablarlo?
Jajaja
Muy pobre el'forp'buñgaro se've que son dos gatos locos con 300 cuemtas
Quede impresiomado en el mumdo tres la mayoria son bulgaros turcos groegoa los banneados si asi son en el juego? Dime
Son asi en la'voda real
Todos garcas todos corruptos???
Lo de'bastardos no tiene nombre?
Donde se ha visto que los mismo empleados de la empresa jueguen imperia?
Esto es bochprnosp y escandalosp, y solicitamos al estaff de imperia la intervencion inmedita y ña prohibicion de proseguir en el juego
Ello por cuestiomes de etica'y moralidad
Por favor te animas a traducirlo al bulgaro
Gracias

Pd: ,anekena da verguenza lo tuyo,  y das lastima de como'te ensucoas por momeditas de oro!!! Que locura chevos todp bien!?!
Como anda la'vida por esos pagos??
Cuenten que es imteresante.-


Аз съм MANEKENA  кажи ти кой си в играта ,че виждам споменаваш името ми да ти отговоря там подобаващо  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #21 -: Март 13, 2014, 20:30:33 »

Забрави за 99%. Лапет е кадър от нашия международен свят, но зачезна преди време. Нямам спомени при него нещо да е имало фрапиращо тогава, иначе е добър играч. За сега нямам идея дали нещо прави или не, картата е доста наситена.  В повечето случаи специално  тези, които са били в нашия свят, от този край на света, са имали сравнително дребни прегрешения. Все пак като гледаш ден и нощ някой 3 години, имаш някаква представа.

P.S. : "нашият" не е 13и свят, там само си поцъках да позяпам, 72-и имам предвид.
Точно че имам представа.Познавам играта на повечето от играчите които се пуснаха в тоя свят.Щом казвам 99% значи и аз имам наблюдения.Щом няма ограничения които да предотвратят измамите,те се превръщат в част от играта.Всеки добър играч ги ползва.Та или е добър-измамник,или лаик-не знаещ/не че не му се иска/ да мами.Затова никой няма право да ми реве във форума,че видите ли този и онзи е голям мошеник.Пък аз съм чиста вода ненапита.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #22 -: Март 13, 2014, 20:33:58 »

MANEKENA(Bastards)    Phiniax(New_Age)    0    198617    39    0    0    39723    

разбрах кой си в играта  Grin Grin предлагам ти съвет - построй си повече гробища ,ще ти трябват  *freak* *SARCASTIC*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #23 -: Март 13, 2014, 21:23:39 »

Яяяя , още една тема имало  Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #24 -: Март 13, 2014, 21:49:29 »

Жоре, що пишеш да кажа направо глупости... Какви са тези вълнения, какви са тез емоции  *freak*
Аз на хората, ей при аверите на този същия, им разправях, че се вкарват в латиносериали, то май при нас са по-качествени..
А когато аз преди време влязох в техния форум и понеже не мога да ползвам за всичко някой авер с познание спениш, и джарех на каквото мога, доста от тях просто ме поздравиха, че влязох в техния форум. 99% от тях си ни бяха противници. Обида и зъбене не видях почти от никого.
И 72... аз тази ера спокойно може да се каже, че не играя. Нещо което почвам по средата, и не съм с хората си... Което не означава че се цупя що другите не избили останалите, ами си влизат да поцъкат...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #25 -: Март 13, 2014, 21:53:21 »

 Grin Grin тук не видях някой да се цупи ,аз се смея ,даже много се забавлявам с латиносите ,не ме подразни комуникацията ти с него не на български език и обясненията ти колко били добри и ала бала  Grin  добрите не пискат и не веят белите гащи като шматки  Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #26 -: Март 13, 2014, 22:09:35 »

Meжду тях има добри, наистина  сблъсъци с някои от тях ще запомниш , добри опоненти са. Поне тези, които се бяха изсипали в нашия свят.
А добрите противници правят интересна играта.  Гарантирам ти забавление и чат пат напрежение с тях, играят с мерак. А нали това се иска в една игра  Wink Не да бий вечен мод или да разпусне войската... И коректност, не е излишна  *scratch*.
И не ги слагай под общ знаменател, те самите се бият помежду си.
 P.S.: опс, пропуснах ....  *cocktail*... и да продължим да гледаме наште...
« Последна редакция: Март 13, 2014, 22:27:52 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #27 -: Март 13, 2014, 22:33:13 »

То и ния  се бием помежду  си  ама  има и много ревливи  от нас  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #28 -: Март 13, 2014, 22:33:39 »

....добри опоненти са. ...
Дали? Имах удоволствието да бъда съседка с един такъв представител и мога да кажа,че по- долно същество не бях срещала. Пишеше се приятел,искаше фейсбук и т.н само и само да не го закачам..Обаче по-късно пробва пожари и грабежи..Не че му се размина де,но нищо повече не направи освен кокошкарски изпълнения тип „Кънчо" и то само по време на блок.
Може и да има изключения,но аз не съм срещала.Всички са ревливи,сополиви,мургави ъъ..човечета
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #29 -: Март 13, 2014, 22:43:01 »

Що е  чужденец паднели ти бой  никаква   прошка
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!