Imperia Online България  
Април 25, 2024, 15:45:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забавни изрази и текстове  (Прочетена 112374 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #285 -: Октомври 20, 2012, 14:41:50 »

 Особености:
ABS, Airbag, Аларма, Бордови компютър, Газова уредба, Ел. Огледала, Ел. седалки, Ел. Стъкла, Климатик, Лети джанти, Нов внос, Подгряване на седалки, Стерео уредба, Центр. заключване

Допълнителни данни:
 kolata e na dobar sastuyanie .posledno cena 1500 lV


Регион: Разград
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #286 -: Януари 05, 2013, 23:34:45 »

Задължителните видове съседи:

Бабичка, която пържи с лук
Тук ако нямате читава дограма (а и да имате) сте обречени. И кълнете кански и денонощно - от култовите бонбони „лукчета" до Джани Родари и творбата му „Приключенията на Лукчо". Винаги, ама винаги в съседство има поне по една такава бабка-алхимик, издигнала пърженето на лук в хорър култ благодарение на шедьоври като лук-яхния, лук-баница, лук-реване и още стотици смрадове, произлизащи от вонящия зарзават.
Шансът за противодействие се крие единствено в ефикасно течение при отворени прозорци или мощен (и скъп) еър къндишън. При масирани и ежедневни атаки най-доброто решение е „врагът" да бъде зазидан жив. Крайно садистично, но неизбежно понякога!

Идиот, който дъни чалга през нощта
Турбо-фолк изчадията са от задължителните видове съседи. Зловещи легиони, предани до гроб на върховния си бог Чака-Рака и с татуирано лого на телевизия „Планета" на задника. Тук спасение няма. Агресивни са и адски изнервени от мъчещия ги хроничен артрит на пръстите на ръцете. Непреходни са, а наследниците им са още по-свирепи.
Шанс за противодействие - под 10% и то само при наличие на мощна аудио-апаратура „фийчъринг" CD от ранните години на Sepultura!

Стопанин на зло и лаещо куче
Домашните звероукротители са хипер разнородни. Съществото, озаглавено куче, при тях има многофункционална приложимост. От домашен пазач до вариант на култовата сръбска дума „пиздолизац". Кофтито при „най-добрия приятел на човека" е, че има вградена функция „лаене" някъде из карантията. Като прибавим и отделителните функции по стълбища и асансьори, плюс крайно разкъсващо ухапване при директна среща... се стига до извода, че този вид съседи е най-опасният. Нещо като „три в едно" (шум, смрад и болка) - очаквано зла комбинация за вашата съседска кооперация.
Шанс за противодействие - вариращ. Зависи доколко ви стиска да почерпите звяра с кюфтета, стъкмени от кайма, размесена с кълчища. Жестоко е... но иначе ставате вечен роб в планетата на кучетата.

Съсед тип „тропащ таласъм"
Това са феновете на теракотния апартаментен мутро-барок от 90-те. Обикновено са вградени над тавана ви. Тътенът от местещи се тежки мебели е чутовен. Влачи се всичко, което може да се помръдне. Целта не е много важна в случая. Чистене, пренареждане или просто за спорта - въпросът е на тези отдолу да им е гадно, а подовите плочки са идеален проводник на звуковата канонада. Ако съседът е в кондиция и има свободно време в излишък, ритуалното сепуко ви е на една ръка (етаж) разстояние.
Шанс за противодействие - голям! Ако бързо се намери купувач за вашето жилище.

Полуглух съсед, ТВ-фен
Обикновено към тази група спадат съседи, доайени на бригадирското движение и изграждането на Хаинбоаз. От пеене до дране по манифестации на топ-хита „Комунисти, комсомолци, пионери" са оглушали злокачествено. „Съучениците на Лили Иванова" обаче много гледат телевизия. Най-вече реклами със сериали между тях. Към днешна дата - турски. Логично звукът е на макс, което води до напукване на стените в жилищната сграда. За осакатени тъпанчета изобщо не говорим. Излишно е.
Шанс за противодействие - направо огромен. „Врагът" е трудноподвижен и най-често нищо не разбира от смяна на бушони и ел. табла. Останалото е въпрос на импровизация.

Съседи почитатели на киселото зеле
Киселото зеле в „ърбън" среда е една от емблемите на съвременна България. Тази материя се доразвива постоянно и със сигурност ще надживее дори евентуалния апокалипсис през 2012-та. Бидоните със зелевата воня вече завземат тераси, бани, тоалетни и холни гарнитури. Обгазяването е брутално и болезнено за сетивата. При процеса „претакане" обстановката е равна на ядрен взрив. Накрая тенджерата със съседски сърмички може и да е апетитна, но районът на поражение плаща зловеща цена.
Шанс за противодействие - не е открит

Съседи тип „презтерасен боклукомет"
А на бас, че сте засичали поне един ваш съсед да изстрелва отпадъци през терасата? Има някаква първобитна орангутанска романтика в подобна мисия. Гледката на летяща найлонова торбичка, пълна с обелки от картофи например, е по детски забавна и по съседски малоумна едновременно. Още по-забавно става, ако „траш-снарядът" падне върху паркирания ви отдолу личен автомобил. Да не каже после някой, че няма тръпка в почистването на мухлясала лютеница! Презтерасното боклукомятане е дисциплина, плачеща да бъде включена в олимпийската програма...
Шанс за противодействие - бой с домати и кактуси по „врага" от отсрещните тераси. Войната е опиат!

Маниаци по ремонти
Тези обикновено винаги са от „наглите". Действат на принципа на изненадата. Винаги в часовете за отдих на човечеството. Сред помагалата за тяхното хоби са чук, хилти, електрически трион, бор-машина, канго и класическа кирка. По-напредналите оперират и със сонда за нефт. Подозирам го. И всичко това - на площ от 70-80 квадрата. С яко млатене се събаря всичко по пътя им. От носещи стени до противоземетръсни шахти.
Шанс за противодействие - перманентно звънене на телефон 112. Не че има голям смисъл, ама...

Деца - таланти
Това са съседските терминатори с цигулките, роялите, барабаните, тромпетите, пеенето, бийтбокса и какво ли още не. Адски са досадни и много разпространени. Най-хубавото е, че вече са проблем на Хилда, Дилов и Халваджиян... да се оправят там и най-добре да не ги връщат никога обратно!
Стига толкова, че пролет пукна. Аз отивам на палатка и ви оставям с... вашите мили съседи


Оригинал
http://www.webcafe.bg/id_1722639754
Активен
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #287 -: Януари 15, 2013, 01:02:45 »

Отзиви за мъжки гел за депилация Veet

След като ми казаха, че яйцата ми на външен вид напомнят стар растафар, реших да направя решителна крачка и да си купя този гел, понеже предишните опити за бръснене не се увенчаха с успех, освен това едва не си счупих гръбнака в опити да достигна особено трудно достъпните места. Падам си малко романтик, затова реших да направя това за рождения ден на жената - нещо като втори подарък. Поръчах си гела предварително. Тъй като работя в Северно море, се мислех за корав пич и мислех, че предишните отзиви са писани от жалки офисни плъхове... О, събратя мои по нещастие, колко грешах само! Изчаках, докато половинката ми легна да спи и, намеквайки за приятна изненада, отидох в тоалетната. Отначало всичко вървеше нормално. Нанесох гела на съответните места и зачаках. И много бързо дочаках. Отначало почувствах топлина, който след няколко секунди се смени от непоносимо парене и чувство, което мога да сравня единствено с усещането, когато се опитват рязко да ти обуят гащи от бодлива тел, като в същото време се опитват да те подхвърлят нагоре към тавана. До тази вечер не бях особено религиозен, но във въпросния момент бях готов да повярвам във всеки един бог, само и само да ме бе избавил от адското парене около гъза и от пълното унищожение на кренвирша и яйцата. Стараейки се да не си прехапя долната устна, се опитах да отмия гела в мивката, но единственото, което успях, бе да пъхна снопче косми в дупката. През завесата от течащи сълзи някак си се измъкнах от тоалетната и се насочих към кухнята. Когато стигнах там, вече не можех да ходя, така че последните метри до хладилника изминах пълзешком. Изкарах тавичката на фризера и открих там ваничка със сладолед, махнах капачето и я тикнах под себе си. Облекчението бе фантастично, но не за дълго, понеже сладоледът се разтопи и адското парене се завърна с нови сили. А и ваничката бе твърде малка, така че не успях да бъда от полза на дупката на задника си. Започнах да ровя из фризера, надявайки се да намеря нещо - сълзите вече бяха толкова обилни, че почти нищо не виждах. Напипах пакет, в който, както после се оказа, имаше замразени бобени кълнове, и го разкъсах колкото се може по-тихо. Грабнах няколко кълна и безуспешно се опитах да си ги набутам между бузките. Не помогна - а и на всичкото отгоре гелът проникна в правото черво и сега там все едно работеше реактивен двигател. Надявам се, че никога през живота си за втори път няма да си мечтая в кухнята внезапно да се бе оказал снежен човек - гей. Разбирате ли колко ниско бях готов да падна, само и само за да отмине болката? Единственото решение, което хрумна на изтерзания от болката ми мозък, бе внимателно да пъхна едно кълнче там, където досега не бе раснало ни едно растение. За съжаление жена ми дочула странните звуци от кухнята и решила да провери какво става. Когато влезе в кухнята, завари потресаваща гледка: аз лежа на пода, вирнал задник, от който капе ягодов сладолед, и си тикам фасул в гъза с думите "О-о-о, какъв кеф...". Това несъмнено я шокира и тя закрещя. Не я бях чул да влиза и това така ми изкара акъла, че червото ми се сви в спазъм и кълнчето с немалка скорост излетя към жена ми. Мда, ясно, че бобен кълн, с който пърдят в твоя посока в 12 часа през нощта, не е изненадата, на която тя бе разчитала... а и на следващия ден трябваше дълго да обясняваме на децата къде изчезна сладоледа... в общи линии, благодарение на Veet може да се лишиш не само от космите на тялото си, но и от достойнството и самоуважението си.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #288 -: Февруари 02, 2013, 00:04:13 »

Поради настъпилите внезапно ураганни ветрове, европейското първенство по парашутизъм прерастна в световно...:-)))
Активен
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #289 -: Февруари 03, 2013, 00:32:04 »

Водач на Honda Civic от 2003 г. твърди, че автомобилът му е машина на времето и затова е с винетка от миналата година, а не е забравил да я подмени след изтичането ѝ. Това споделят шокирани от пресцентъра на КАТ.

"Както си карам по магистралата и изведнъж - оказвам се в 2013 г. Сигурно нещо съм натиснал, че се опитвах да пусна електрическото стъкло отзад. Заклевам се, идвам от 2012 г. и винетката ми си важеше" - казал водачът Х. Б. (37) на удивените полицаи, които го спрели за проверка в Пловдив.

В КАТ все още се чудят дали при така стеклите се обстоятелства трябва да глобят водача на МПС, но се страхуват, че той може да се върне с машината на времето и да ги пребие като деца и да ги кара да ядат пясък.

Не всички полицаи обаче повярваха на обяснението на шофьора и поискаха експертиза.

"От времето на Ханас Парух не се е чуло и видяло да има машини на времето" - скептичен бе един от КАТ-аджиите в Пловдив
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #290 -: Април 09, 2013, 23:08:07 »


Когато жена ви има ПМС…АДМИТРИЙ ШВАРЦМАН ОТ БГТАТКО   

 
Внимание! Да не се чете от бременни, войнстващи феминистки и  бременни войнстващи феминистки!
Най-добрият съвет, който можем да ви дадем, когато жена ви има предменструален синдром (ПМС) е: съберете си нещата и избягайте от вкъщи. За няколко дни. В гората. Дръжте телефона си изключен. Парадоксът е, че ще ви мразят, но ще ви търсят. Не ни питайте защо, просто ни повярвайте.
Ако ПМС-то ви хване неочаквано и не сте успял да избягате от вкъщи… заемете отбранителна позиция. Барикадирайте се някъде на тихо и скришно място. Окупирайте колкото се може по-малко място. Примерно скрийте се зад смесителя на душа в банята. Или между фалшивия висящ таван и истинския таван на помещението. Оттам ще е трудно да ви изкарат насила с дълъг тъп предмет.
Не влизайте в разговори. На въпроси отговаряйте кратко, ясно и бързо. “Да”, “Не” и това е. По-добре – с “Да”. Избягвайте всякакви намеци. Думите ви не трябва да имат втори смисъл. Желателно е да да нямат и първи. Изобщо.
Не я поглеждайте в очите. Контролирайте жестовете и мимиките си. (“Ама аз не мога” не е оправдание. Имали сте цял месец да тренирате.) Помнете – всяка повдигната вежда е диверсия. Две са терористичен акт. А крива усмивка е официално обявяване на война.
На въпроса “тази рокля не ме ли прави дебела?” не отговаряйте, а направо бягайте към балкона и скачайте от него. Това не е самоубийство. Така увеличавате шансовете си да оживеете.
Запомнете: седалката на тоалетната чиния винаги трябва да е спусната. И даже да е суха. (“Ама как така?” не е аргумент. Имали сте цял месец да тренирате.)
Важно! Другите жени не съществуват. Буквално. Съвсем. Не, не – сторило ви се е. В моментите на съмнение си спомнете за дългия тъп предмет.
Запомнете следните фрази. Не питайте какво означават, а просто ги запомнете: “Да, обичам те”, “Не, не съм забравил”, “Разбира се, че ще ги измия”, “За нищо не си мисля”. Казвайте ги, когато нямате думи. Или когато балконът не е наблизо.
Когато първата криза мине, направете й нещо хубаво и приятно. Пригответе й закуска сутрин, докато още спи. Нещо леко и успокояващо. Например късче сурово месо и чаша свежо източена кръв. И бягайте обратно в убежището зад висящия таван.
И запомнете – все някога това ще свърши. Съвсем, ама съвсем скоро. Е, тогава най-после ще имате още един месец да тренирате!
Дмитрий Шварцман, Livejournal
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #291 -: Април 10, 2013, 14:36:10 »

Та къде ще се състои тази година кинофестивалът в Кан ?" - Кристина Агилера
"Налагало ми се е да бъда на много места отвъд океана ... например в Канада" - Бритни Спиърс
"Задължен съм за много неща на родителите си , особено на майка си и баща си" - Грег Норман
"Когато гледам телевизия и виждам тези бедни , гладуващи деца по целия свят , не мога да сдържа сълзите си.
Аз също бих искала да съм толкова слаба , но без тези мъки , смърт и т.н." - Марая Кери
"Не пазя диети , просто не ям толкова , колкото ми се иска" - Линда Еванджелиста
"Не страдам от анорексия , аз съм от Тексас. Нима хората в Тексас страдат от анорексия ?
Не съм чувала за такива. Това се отнася и за мен" - Джесика Симпсън
"Тютюнопушенето убива! Ако вие сте убит , губите много важна част от живота си" - Брук Шийлдс
"Никога не съм искала да ходя в Япония , просто защото не ми харесва рибата , а знам
колко популярна е тя в Африка" - Бритни Спиърс
"Мисля , че филмът "Clueless" е дълбок в смисъл , че е много лек. Мисля , че лекотата трябва
да идва от много дълбоки места , ако е истинска лекота" - Алиша Силвърстоун
"Уверен съм , че хомосексуалният брак трябва да е само между мъж и жена" - Арнолд Шварценегер
"Чувствам се най-добре , когато съм щастлива !" - Уинона Райдър
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #292 -: Януари 23, 2015, 14:41:21 »

Тестерите не ходят на работа за да завързват приятелства.
Вярваме в Бог, всичко останало го тестваме.
Тестерите не чупят софтуера – той вече е счупен, когато пристига при тях.
Тестерите винаги отиват в рая – те вече са получили своята част от ада тук.
Ние не създаваме проблеми, просто откриваме вашите.
Това са бъговете – ако тези не ти харесват имам и други.
Ако не е счупено, значи не си опитвал упорито.
Добрият тестер има сърце на програмист… в буркан на бюрото си.
Тестерите не обичат да чупят нещата, те харесват разрушаването на илюзията, че тези неща работят.
Винаги има още един бъг.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!