Imperia Online България  
Април 26, 2024, 03:58:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: нереални битки  (Прочетена 590 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dimitar9993
Редник
*

Karma: +5/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил
« -: Януари 28, 2014, 23:39:46 »

Някой знае ли защо се губи от празен гарнизон и случайно генерала го нема в доклада а в шпионажа е там какво става?

И нито доклада може да се пусне някъде нито нищо...пълен въз е всичко
Активен

малиии пак една година тормоз Smiley
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #1 -: Януари 29, 2014, 16:05:50 »

Ако не е била изпратена достатъчно силна армия в крепостната обсада срещу празния гарнизон, морала на армията ще падне преди да успее да разруши стените и армията ще избяга, възможно е в крепостта да са били построени и кули, които ще стрелят със силата на балисти, въпреки, че гарнизона е празен. Когато генералът не се показва във военния доклада, означава, че е бил премахнат от поста си в провинцията по време на атаката и неговите бонуси не са били активни при защитата. Моля, напишете името на акаунта и света, датата и часа на провеждане на битката, ще проверим дали има проблем с пускането на доклада в акаунта Ви.
Активен
pini
Сержант
**

Karma: +4/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #2 -: Януари 30, 2014, 12:38:26 »

а може ли да попитам и ас как става това на симулацията го разбивам дори и ми остава и 60 и нещо морал
[battleRep=257909]baipini срещу redcap357[/battleRep]
но по странното е че се варнах без човека да си поправя крепоста в което сам сигурен  и до колкото садя от парвия доклат сам му я разбил  но ето какво се получава
[battleRep=258472]baipini срещу redcap357[/battleRep]
ако можете да ми обясните че нещо не ми се вразва никак даже
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #3 -: Януари 30, 2014, 14:10:41 »

а може ли да попитам и ас как става това на симулацията го разбивам дори и ми остава и 60 и нещо морал
[battleRep=257909]baipini срещу redcap357[/battleRep]
но по странното е че се варнах без човека да си поправя крепоста в което сам сигурен  и до колкото садя от парвия доклат сам му я разбил  но ето какво се получава
[battleRep=258472]baipini срещу redcap357[/battleRep]
ако можете да ми обясните че нещо не ми се вразва никак даже

не отваряйте повече от една тема за един и същи въпрос
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!