Imperia Online България  
Април 20, 2024, 06:00:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 30 спартанеца на venust срещу 35 перси на loshotia  (Прочетена 9039 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #15 -: Януари 28, 2014, 13:33:27 »

kataluneca89 ОТ ТОВА КОЕТО ПИШЕШ *gamer* СЕ РАЗБИРА САМО ЕДНО ,ЧЕ ОТ ТАЗИ ИГРА НЕ РАЗБИРАШ НИЩО
аз ако не разбирах надали щях да 2 дена да разигравам играчи с 10млн нето :П *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
venust
Гост
« Отговор #16 -: Януари 28, 2014, 14:28:07 »

Определено немога да ти го обесня, с толкова машини   в 10-ка ще се влезе, Много ми стана странна и на мен загубата, но уверявам те че мариа и е играч и то не само заради диамантите. доказала  се  е не един път. Докато карабас  и той е воин  уме е да се бие  е,  но някой път си е фермер :Д:Д
А и ти  помисли малко кое е  по лесно  2-ма да защитават замък и да жертват малко  войска  или 2-ма да пускат постояно по 7-8 атаки и да се постараят да са в 1 секунда?
Айде ела да вземеш замъка  ти  да видиш как е?  Вие се съберете 5-6 човека  ако трябва а те ще са само 2-ма, да видиш кое е по лесно


Тези атаки с по 1сек ги може и баба ми с този ресурс който имат замъка го вземам за 2 часа. Виж в профила ми от кога ми е регистрацията. Твоя е от днес  Tongue Tongue Tongue така че стига спами
Активен
Emil_Milanov
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #17 -: Януари 28, 2014, 14:32:24 »

Тези атаки с по 1сек ги може и баба ми с този ресурс който имат замъка го вземам за 2 часа. Виж в профила ми от кога ми е регистрацията. Твоя е от днес  Tongue Tongue Tongue така че стига спами
От днес  е щото другите ми са баннати а са от години. Добре де слелчага айде ще  преместя войската  в пункт  и ела да вземеш замъка. Обещавам ти че ще преместя да камикадзирам само по 50-100к коне да ти посресхтам малките атаки.  да видим колко можеш. На думи ти е лесно ела да  го направиш
Активен
venust
Гост
« Отговор #18 -: Януари 28, 2014, 14:32:47 »

И за твое сведение можеш да си менкам замъка през 3 часа с друг съюз но да не те отварям на номера Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен
Emil_Milanov
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #19 -: Януари 28, 2014, 14:35:04 »

аре ми обчсни как играчи на 40 50к нето пускат по 5 атаки в една секунда ,,,, и това 5,6 профила който за цялата ера имат 2 атаки.... аре да не говорим с колко профила е играл карабас че..... нали и 20м да са атаките това са 2 дена..... цели 2 дена ..... наложи се мария да падне с 3 млн нето да направите 3 поста че да вземете замака .... лично карабас се оплакваше че играта не му дава да пуска атаки във една секунда ... да така е налели сте мн пари.... и логично да спечелите никой не оспорва че вие сте наи диамантените съюз в тази ера просто и аз и венуст се регнахме 1 месец след началото на ерата диваците имаме 1.8млн армия в момента а ако говорим за нето май нещо се притеснихте че няма да имате 60% влияние и решихте да нападнете най слабия съюз кажи колко атаки ви хванахме кажи колко пъти се наложи мария и лошия да си даряват армията че да успеете да вземете замака ... а и както каза венуст  при атакатв която взехте замъка 1 голям 3 малки 1 голяма и малак влизахме при 3 те ви  малки ама ..... по незнайни причини влязахме при голямата ви ....
а ти айде обясни ми колко войска събира един замък?  ми логично е да дарят войски мариа и лошото  за да  покрият загубите.  все пак  требват и мечове а те неса безкрайни
Активен
Emil_Milanov
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #20 -: Януари 28, 2014, 14:37:47 »

И за твое сведение можеш да си менкам замъка през 3 часа с друг съюз но да не те отварям на номера Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

ахахахаааха намерил си кой да отваряш на номера  ахахахахахахахаа... аз колко замъци съм взел и реалми ти  немаш толкова време игра  :Д:Д:Д
Активен
venust
Гост
« Отговор #21 -: Януари 28, 2014, 14:41:11 »

Супер си  Wink  виждам колко знаете  *hihi* *hihi* *hihi*
Активен
venust
Гост
« Отговор #22 -: Януари 28, 2014, 14:43:16 »

а ти айде обясни ми колко войска събира един замък?  ми логично е да дарят войски мариа и лошото  за да  покрият загубите.  все пак  требват и мечове а те неса безкрайни
Нали за това говорим само с диаманти не става  Grin Grin
Активен
Emil_Milanov
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #23 -: Януари 28, 2014, 14:49:46 »

Супер си  Wink  виждам колко знаете  *hihi* *hihi* *hihi*
А аз  виждам колко незнаеш.  Прекарсно  и просто обясних механикаа на нашите атаки и показах и снимки.  Ще се опитам да ти обесня още малкооо по просто пак дано да сванеш.  За да вземем  замъка на един път при крепост 5 от ваша страна (отказахте се да направите крепост 6 понеже става за над 20 мин и неможе да ги пуснете мигновеено както става до 5 ниво) на нас ни трябваше  5 пункта до замъка ви и 5 армии които да биат вашата което няма как да е възможно. Няма начин да съберем толкова. Та така атаката трае 20 мин в двете посоки  + 10 мин за подготовка и определяне на час  за пускане на атака става около 30 мин.   При 2м ваша армиа  и камикадзе по 100к  на всяка една атака  по 30 мин колко време е нужно за да вземем замъка? Не 2 дена а и 1 седмица би отнело ако вие дарявате непрекъснато.  Просто го разбери и осъзнай  че вие непрекъснато камикадзирахте войска  нямахте друг избор.  Пак ти азвам ела да вземеш замъка и на всеки твои 2-3-10 атаки ще камикадзирам по 100к коне и нема може го вземете и 1 месец.
Със или  без диаманти няма как да съберем 5 армии достатачно големи за да бият вашата една  армиа. Все пак в са'за играят само 3-4 човека с диаманти  а останалите 30?  Те откъде да вземат армиа да даряват за да направим 5 големи... Просто го приеми. ЗАГУБИХТЕ
« Последна редакция: Януари 28, 2014, 14:52:58 от Emil_Milanov » Активен
venust
Гост
« Отговор #24 -: Януари 28, 2014, 15:00:27 »

Че загубих ме загубихме никой не го оспорва. 6та крепост се прави за 21мин на 14тата е активно бързото построяване но това не е от значение явно не си запознат. Дай пас на командир и ще ти покажа как се взема замък за 2 часа няма те отварям тука на номера
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #25 -: Януари 28, 2014, 15:03:54 »

Emil_Milanov  ти нещо май не може да четеш...... и аз и венуст приемаме че загубихме знаехме го още неделя когато ви почнаха атаките просто си играехме с вас 2 дена това е и недей лъга не сме се камикадзирали а ви хващахме малките атаки на вас ви бяха нужни 2 дена за да се сетите че ви трябва голяма първа атака после малки и накрая пак голяма ама 2 дена докато го измъдрите.... :Д    и по 1 час да отнема една атака са си 2 дена .......  4,5 човека играят с диаманати а другите ? ами другите сте с по 3,4 профила или искаш да ми кажеш че sayHelIo  не се отказа в средата на ерата понеже някой не му беше сеифал армията и го бяха разбили и си остави профила на съюза ви ....  мариа и карабас може да са добри ама аз съм се учил от по добри Wink а и ако бяха толкова добри а ние не разбирахме 2 дена ли щяхте да се нервите с нас :Д   и не се измъквай кажи с колко профила играеше карабас Huh??? или ще ме убеждаваш че профил с 100 нето и 4 атаки за цяла ера може да пуска по 5 атаки в 1 секунда Wink с вашата армия да съм взел замък като нашия за 2 часа ... при условие че нямате нужните умения недей говори много Wink  и само да ти кажа и аз и венус приемаме загубата никои не я оспорва Wink просто се кефихме да ви правим за смях пред целия Beta2 v6 BG 18
Активен
Emil_Milanov
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #26 -: Януари 28, 2014, 15:03:59 »

Че загубих ме загубихме никой не го оспорва. 6та крепост се прави за 21мин на 14тата е активно бързото построяване но това не е от значение явно не си запознат. Дай пас на командир и ще ти покажа как се взема замък за 2 часа няма те отварям тука на номера
Ми аз неиграя във версия 6 бях поканен да гледам битките  през цялото време и несъм запознат с  мигновенниа строеж.  Нямаш нужда от пас  ти си лидер със съюзна  войска. Ще помоля мариа  да ми предостави отново някой от командирските акаунти  и ще преместя войската и ще правя също като вас. Ще камикадзирам постоянно. Айде навит ли си?  Ти участвай с каталунеца да синхронизирате атаките. И аз показах прекрасно на докладите как камикадзирате а не посрещате малките атаки.  Я си погледнете отново докладите. Защото аз показах снимки и мога да покажа всички снимки от атаките. Айде аз сам ще се заема сресту вас да ви посрещна малките атаки. Нека да поиграем малко а? И съюза не разполагаше с толкова армия колкото мислите . Нали именно затова накрая Мариа си дари част от армията за да пуснем и 2-ра атака голяма
« Последна редакция: Януари 28, 2014, 15:08:10 от Emil_Milanov » Активен
venust
Гост
« Отговор #27 -: Януари 28, 2014, 15:06:05 »

нямам ресурса с който те нападаха
Активен
Emil_Milanov
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #28 -: Януари 28, 2014, 15:09:28 »

нямам ресурса с който те нападаха
Е как да немаш?  Имаш 2 армия. аз няма да ти посрещам  голямята атака ще посрещам единсвено малките  дори ако вашите с в 1 секунда ще правя като вас.  ще жертвам войска за да хвана по малките. Айде   да направим едно показно и да постнем атаките тук в форума
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #29 -: Януари 28, 2014, 15:11:34 »

ама венуст смятай щом канят играчи от др ери за да гледат битките а не се и съмнявам да ударят едно рамо щот не може да ме убедиш че само си гледал а.(  Ще помоля мариа  да ми предостави отново някой от командирските акаунти )  това са твой думи смятай чак до къде са паднали нощните :Д :Д :Д е мс още повече ни вдигна самочувствието Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!