Imperia Online България  
Април 26, 2024, 19:14:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: простотия  (Прочетена 5978 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #45 -: Януари 26, 2014, 23:25:26 »

Ужасссссссс!!!! Единственото, което чета е само оправдания. Имам чувството, че се намирам на махленска сбирка, жена съм, а не съм виждала толкова обяснения и оправдания, това не е мъжка постъпка. Не, не е и постъпка на добър играч. Няма какво да чакам. Когато се научите да играете играта и да не ревете, тогава се обяснявайте колко сте Велики.



Най добрия начин е да назовеш акаунта си и да изпиташ уменията ни в галантноста. Тогава ще имаш възможноста да четеш не само нашите "извинения" от които да се ужасяваш, а и да опиташ на воля нашите мъжествености, уверявайки се сама колко сме мъжествени. Ще бъдеш наша звезда зорница а ние твои трудолюбиви пчелички и ще опрашваме където ни посочиш. Само назови акаунта си о ми лейди. Не се свени, ние сме груби но ти ще ни обуздаеш с твоята телесна сила и умения в играта. Само назови акаунта си и ние планини ще повдигнем за да зърнем великата ти сила и ярко излъчване. *rose*
« Последна редакция: Януари 26, 2014, 23:36:11 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #46 -: Януари 27, 2014, 00:45:36 »

Да де, щеше, можеше, евентуално , може би .... WOULD, SHOULD, COULD, дето викат англосаксите...
Но прилагане на двоен стандарт е да обвиняваш, че някой ползвал диаманти, и то при условие, че това е напълно според правилата на играта, а и сам да принадлежиш  на съюз, който също ги ползва.
А сребърни медали не сте получили и правилно - на измамници медали никакви не се полагат

Точно-щеше,можеше,евентуално,може би.Рядко излизаш прав,тук уцели.Фикс идея в играта нямаме.Почваме,зарязваме,модираме,пак се връщаме,играем,неиграем,но се забавляваме.
Диаманти да ползва кой колкото иска.Не обвинявам никой затова,но да не ми се пери че е мн голям,защото както играта позволява изкривяване чрез диаманти,така и същата тази игра позволява изкривяване чрез бъгове-РАЗБЕРИ ГО НАИ-СЕТНЕ ТОВА.
Мошеник е този ,който ти взима парите за диаманти,а те оставя да играеш със бъгове,защото не съм ги измислил аз.
Не че знам как се клонират армии де
Последно.Не ме наричай ИЗМАМНИК ,за да не те нарека аз някак си.Празни думи не помагат.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #47 -: Януари 27, 2014, 00:56:33 »

Жорка, нещо не се ... кефиш, ебаси.  Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #48 -: Януари 27, 2014, 00:59:16 »

Мошеник е този ,който ти взима парите за диаманти,а те оставя да играеш със бъгове,защото не съм ги измислил аз.

Това е истината !
Активен

Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!