Imperia Online България  
Март 29, 2024, 12:55:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: простотия  (Прочетена 5951 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #15 -: Януари 26, 2014, 00:21:29 »

http://clip2net.com/s/6FMdYJ

Явно страдаш от раздвоение на личността или някакъв вид  друга болест, защото не говориш едно и също зависи колко публика има.
Успех и отиди на доктор да те прегледа.
Ние на теб няма какво да доказваме който ни познава знае дали колко и как играем.
Владо,какво се разправяш с надъхани диамантаджии пълни с програми.Ти му викаш че не играеш от месец,то снимки от лична кореспонденция качва.Хахо.Ами яд ги е.Остави ги.В играта има място за всички,дори за ...всякакви Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #16 -: Януари 26, 2014, 00:30:12 »

Аха явно тогава правилата за тебе не важат и за подарен акаунт ако правилно помня се отнася бан...или сега ще кажеш че този акаунт не е твой..
Айде у....
Аз казах каквото имаше да кажа нека сега се развихрят писачите, а ние простите играчи ще си играем играта.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #17 -: Януари 26, 2014, 00:55:28 »

Аха явно тогава правилата за тебе не важат и за подарен акаунт ако правилно помня се отнася бан...или сега ще кажеш че този акаунт не е твой..
Айде у....
Аз казах каквото имаше да кажа нека сега се развихрят писачите, а ние простите играчи ще си играем играта.


Виждаш ли братле колко си дребен, пошъл и елементарен. Нима щом ти си такава велика сила този подарен акаунт ще ти обърка играта. Никога ти няма да си добър играч. Без скриптовете, програмките и ботовете ти си смешен треторазряден играч, когото и тийновете ще бият като каса, гола вода. Смешник. Не се ли усещаш кога да спреш да не станеш за смях. Акаунта ми му бил виновен. Смешник, ще ти кажа къде ще се регна и те искам там със всичките ти програмки да ти налундза манерката куха.

П.П. Как може според теб да е подарен даден акаунт когато го гледа наглеждач, смешко.
« Последна редакция: Януари 26, 2014, 01:20:58 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
naso_raev
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #18 -: Януари 26, 2014, 01:05:02 »

Първо си прочети бавно и спокойно,без антидепресанти какво си написъл. И тези извънземните с конспирацийте си ги набутай........................знаеш къде. СМЕШКО
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #19 -: Януари 26, 2014, 01:16:35 »

***
Аз казах каквото имаше да кажа нека сега се развихрят писачите, а ние простите играчи ще си играем играта.


А ти красавец, вероятно си нощния пазач на всичките 6 -тима интелектуалци с бели петна между слепоочията... горките...
Активен

jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #20 -: Януари 26, 2014, 01:28:56 »

Явно страдаш от раздвоение на личността или някакъв вид  друга болест, защото не говориш едно и също зависи колко публика има.
Успех и отиди на доктор да те прегледа.
Ние на теб няма какво да доказваме който ни познава знае дали колко и как играем.

А кои бяхте вие бре, Господин смешко? Само знаете да ревете и нищо друго! Имате късмет, че нямам време за игра достатъчно, инак ще ви се стъжни ситуацията...но определено ще направя всичко по-силите си за да ви я стъжна!
« Последна редакция: Януари 26, 2014, 01:40:27 от jijo74 » Активен

Live Free - Die Well
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #21 -: Януари 26, 2014, 01:37:33 »

Първо си прочети бавно и спокойно,без антидепресанти какво си написъл. И тези извънземните с конспирацийте си ги набутай........................знаеш къде. СМЕШКО

Я покажи както досега как се бяга У лево и прочети ти внимателно и правила и изказвания, бре бездарник! Вземи замълчи, може и тогава да те помислят за умен, ако се сетят кой беше ти!
Активен

Live Free - Die Well
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #22 -: Януари 26, 2014, 02:10:04 »

Ъъъ, този, Раев е подателя на темата. Разбил се в неква каса с 500 единици и щом се е разбил то това било световен заговор че даже и админите заподозрял че играят против него. Аз му обясних че е точно така и че мога да му кажа точно кои админи са в заговора против него.  Grin От тези му мисли и сентенции заключих че има връзки с извънземните и е осъществил контакт от третия вид, поради което той се възторгна и запрати в лицето ми по горния пост с което потвърди опасенията ми. Иначе нема връзка с великите биткаджии от преизподнята.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #23 -: Януари 26, 2014, 03:49:33 »

Аха явно тогава правилата за тебе не важат и за подарен акаунт ако правилно помня се отнася бан...


А, ако е наглеждач на акаунта, с какво ще го накажем ?  *crazy*
Хубаво е да мислите преди да пишете. Много неща разкривате след това. Надявам се да ме разбереш.   Wink
Активен

kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #24 -: Януари 26, 2014, 04:41:30 »

Обясних как победих и го има в тема. Не веднъж споменах това. По 100 пъти пишете едно и също незнам що, може би за да си повярвате. Защо не пишете за програмките за засечки, които ползвате, за пазарните скриптове и за бъговете с шпионажа. Когато ме видиш аз от теб да развея бело знаме тогава ще пишеш. Когато ти лично ме принудиш да изляза в мод пак ще пишеш. Нещо пове4е, ще ти кажа къде ще се регна и те приканвам ти и твойте муджахидини да се регнете също за да ми покажете там нагледно колко сте добри. Останалото са празни приказки а ти и за тях не си дорасъл и кълвеш като каракуда. Успех.

Това го пише същият, който преди малко повече от месец написа в този същия форум:
" ИО - Великите Хора / Докладване за проблеми / Re:Що заключихте старата тема бе галахадчовци    -: Декември 13, 2013, 12:40:18
...Намери пост в който да съм заявил че няма да яхна този бъг ако ми се отдаде възможност. Казах ви, аз съм пич и не крия това, което правя и ако играех с чекъри, ботове и скриптове като вас и това щях да обявя."
и пак
 ИО - Великите Хора / Докладване за проблеми / Re:Клонирани армии докога?    -: Декември 04, 2013, 14:10:21
Брат, бъркаш нещо. аз не съм от илюминати и не вземам страна а искам чисто и просто да разбера как действа бъга за да го ползвам за моя облага. И след като Илюминати отричат а ти твърдиш че го ползват значи го познаваш този прословут бъг и затова те моля да ми го кажеш дори на лично за да го използвам с обещанието 4е ако го има и аз се възползвам от него - няма да ви навредя. Това е."

смешник
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #25 -: Януари 26, 2014, 05:05:17 »

Владо,какво се разправяш с надъхани диамантаджии пълни с програми.Ти му викаш че не играеш от месец,то снимки от лична кореспонденция качва.Хахо.Ами яд ги е.Остави ги.В играта има място за всички,дори за ...всякакви Wink
Искаш да кажеш, че вие не играете премиум, платен с диаманти, че лимбице и кинов от вашия съюз изобщо не ползват диаманти?
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #26 -: Януари 26, 2014, 10:39:12 »

Очаквах някой по досетлив да постне точно това за да отговоря и да ме олесни а не преди това да ми се налага да обяснявам надълго и на широко недъгавоста ви защото не съм сигурен че сте в състояние да следите мисълта ми. Четете добре и се опитайте да се съсредоточите поне веднъж за 20 мин"предполагам толкова ще ви отнеме осмислянето на поста ми" Нямам претенции към мозъчната ви дейност.
Това е точно така, както съм го написал. Яхнах бъга, клонирах и бях наказан аз и съюзът ми със зануляване на клонираната армия и със зануляване дори на дарената армия. Къде видя лъжа злобар ощипан. ЗАНУЛЯВАНЕ. Разбра ли смешник. И въпреки това зануляване съюзът ми събра сили, повдигна се и стана втори. От 15-ти в класирането взе сребърните медали. Шок и ужас, нали злоби. Представяме си ехидната ти и изкривена от злоба и безсилие муцунка. Те точно това не можете да простите вие, великите, да ви смачка едно малко и невзрачно съюзче, да ви стъпи на вратовете превити и да ви направи безпомощни барабар с всичките ви диаманти, чекъри, ботове и скриптове заминахте в десета глуха - наградата на измамника. А снимайте се с тях за спомен.  НЕЗАМЕНИМО. Вие че не сте играчи - не сте, но това не отнема очарованието на тъпотията ви. Да се биете, незнам, може и да можете, но че не сте играчи съм сигурен.Ще си останете плява. Вече всички ви знаят че мамите в играта и дори да победите някъде то хората ще знаят как сте победили, така че тази победа няма да ви касае тамън ич. Вие сте бита карта, съюз от измамници в играта и където и да идете славата ви на "честни играчи" ще ви предхожда и всеки ще знае как завоювате победите си.
Хайде, трън ти у пета...
« Последна редакция: Януари 26, 2014, 12:02:24 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #27 -: Януари 26, 2014, 11:12:15 »

Искаш да кажеш, че вие не играете премиум, платен с диаманти, че лимбице и кинов от вашия съюз изобщо не ползват диаманти?
Доколкото сме запознати е позволено използването на тези приоми, така че, бегай У лево и ти!
А и знае ли се, може да са намерили и яхнали пак някой бъг, то не може само на вас да се случва!
« Последна редакция: Януари 26, 2014, 11:57:09 от jijo74 » Активен

Live Free - Die Well
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #28 -: Януари 26, 2014, 13:17:37 »

Искаш да кажеш, че вие не играете премиум, платен с диаманти, че лимбице и кинов от вашия съюз изобщо не ползват диаманти?
Обичам да ти обяснявам на теб.Да,имаме премиум.Аз имам също,но не платен с диаманти.Премиума ми е до 207и чукурнайста година,подарък от ИО,както и на повечето в съюза.Диаманти за развитие обаче нема,не ни требват.Намират се тук таме за спешност,но да бълваме камъчета от комплексарщина за да се правим на велики-не позна.
Лимбизето....Надявам се да го познаваш.Ако той играеше и с 20% от диамантите ВИ и на Йозови,Девили и тем подобни,ерите щеха да са монолог.Така че тук се обърка,просто човека си може,когато иска и ако иска.
Киноф-да,ползва диаманти.Той е нашата златна птичка,но повечето ги дава или за съюза в касата ако се наложи или на заем за мод и тем подобни на останалите бедни мишки от нас.Ползва и за себе си наистина,но едва ли и той стига до 30% от вашите и другите споменати.
Малко математик се изкарах,но за теб винаги съм длъжен да обясня.
Извод:Абсолютно забавление от нашия съюз,без претенции за грандоманщина,но със сребърни медали Wink
Найс а. Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eho123123
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #29 -: Януари 26, 2014, 14:20:18 »

Сребро??? Злато?Huh? Аз не видях медал. Галахадчо или глухарчо, не те знам КАКЪВ си, но явно се изяваваш за много Велик. От цялата тема не разбрах само едно: КАЖИ В КОЙ СВЯТ ЩЕ СЕ РЕГВАШ, ТА ДА ТЕ ВИДИМ КОЛКО СИ ВЕЛИК!!!!!

« Последна редакция: Януари 26, 2014, 14:31:50 от eho123123 » Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!