Imperia Online България  
Април 19, 2024, 11:24:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: простотия  (Прочетена 5953 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
naso_raev
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« -: Януари 25, 2014, 01:26:52 »

Защо когато дава че, империята е изоставена нападам с 500 единици и губя. Докога тази игра ще лъже играчите.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Януари 25, 2014, 01:29:44 »

Явно единиците, с които нападаш са малко и не издържаш битката. Така в момента гадаем.
Хубаво е да се напада с повече единици и всичко е наред. В момента си правя експерименти с леки единици -там е забава голяма Smiley
Активен

naso_raev
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #2 -: Януари 25, 2014, 09:56:30 »

Тия глупости ги говорете на децата. Дайте по-смислено обяснение. Или пак някой от админите си играе против нас
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #3 -: Януари 25, 2014, 10:03:58 »

Тия глупости ги говорете на децата. Дайте по-смислено обяснение. Или пак някой от админите си играе против нас

ако играеш за първи път версия 6 и имаш няколко ери във версия 5 то забрави с какво си грабил касички във версия 5 поиграй си с калкулатора, има и умения на генералите в нападение и в защита които променят много механиката на битката
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
naso_raev
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #4 -: Януари 25, 2014, 10:45:22 »

Каква механика,нали тези империй се използват за да пазиш армията си..................ИЛИ нека завършем висше образувание по тази игра и тогава да играем
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #5 -: Януари 25, 2014, 11:07:22 »

казваш че атакуваш с 500 единици, но не казваш какви и "касата" с кое ниво крепост е имало ли е армия, колкото до пазене на армия в тази версия има опция наречена военен поход с максимално време 12 часа при което армията прави една разходка без да се провежда битка и се прибира в провинцията от която е пратена
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Януари 25, 2014, 12:15:49 »

Каква механика,нали тези империй се използват за да пазиш армията си..................ИЛИ нека завършем висше образувание по тази игра и тогава да играем

Да ти забия един въпрос ако може! А да ми кажеш каква е разликата да атакуваш крепост 6 на каса и крепост 6 на реален играч с 500 единици, примерно? Тези империи не знаят за съжаление че ти ги използваш за сейф и когато ти си доволно неумен и с малко ум за да не успеш не само да си 'защитиш армията" но и да я омажеш мераклийски, то играта не ти е виновна че си не остър като галош. Само админите играят против теб. Бъди сигурен в това. Знам че извънземните ти го нашепват и черпиш уменията си в играта от космически сили. Не вярвай на никой. Аз мога да ти посоча даже кои админи точно са играли в този конкретен случай срещу теб.
Те са лоши и гадни, и са направили заговор с цел ти да се разбиеш в каса. Това е гнусно. Ти си в правото си да им търсиш сметка. Развикай им се, скастри ги. Какво си позволяват те.

Егати хората застреляни, света им крив че не умеят да играят и са неграмотни . Shocked Shocked Shocked
« Последна редакция: Януари 25, 2014, 17:26:43 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #7 -: Януари 25, 2014, 13:18:05 »


Егати хората застреляни, света им крив че са неграмотни . Shocked Shocked Shocked

Имаме ли медали ?  Sad
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #8 -: Януари 25, 2014, 17:14:13 »

Към лето господне 2020 може да се навият да погледнат този проблем. Както и да е, аз от месец не играя вече в бг-17 така че не съм зорлия, щото победих не истински съюзи а некви си там ъъъъ....Девили и Райзове, които си изядоха ноктите до кръста на зиг-заг от мъка. От хорска срама обаче ще следя темата. Защото когато побеждавам дори и маловажни съюзчета държа да се отбележи.
« Последна редакция: Януари 25, 2014, 17:34:43 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #9 -: Януари 25, 2014, 17:17:45 »

Защо да е проблем ? това си е идеята мен ако питаш Smiley бг18 е на края на ерата си а еда има няма 10 човека да са отворили елита ама според админите това е нормално......
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #10 -: Януари 25, 2014, 20:08:12 »

Защо да е проблем ? това си е идеята мен ако питаш Smiley бг18 е на края на ерата си а еда има няма 10 човека да са отворили елита ама според админите това е нормално......

Между другото, в много светове няма играчи. Наблюдават се всякакви простотии там, които са забранени от правилата на играта, но това остана....
Нормално е да няма хора, предвид пускането на 6-та версия. 6-та версия, ако бъде оправена изцяло, то предполагам ще има интерес за повече хора Smiley
Активен

night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #11 -: Януари 25, 2014, 23:37:15 »

Към лето господне 2020 може да се навият да погледнат този проблем. Както и да е, аз от месец не играя вече в бг-17 така че не съм зорлия, щото победих не истински съюзи а некви си там ъъъъ....Девили и Райзове, които си изядоха ноктите до кръста на зиг-заг от мъка. От хорска срама обаче ще следя темата. Защото когато побеждавам дори и маловажни съюзчета държа да се отбележи.

Галахдачо, ти кой точно беше и какво победи че не се сещам. Наби мода и каза аз войни няма до водя. Втория път не пусна мод ама се отказа защото не издържа на напъна. Кого победи я кажи че не ни стана ясно на всички тук. Не беше ли ти тоя, който каза предната ера евала на хората спазиха си обещанието да ни подарят замък че и ние да сме някъде в класирането.
Застани като пич и кажи как са нещата, а не си измисляй че смешен ставаш никой не ти вярва. Тази ера 6 човека ви направихме за смях...........Теб и целия ти съюз не мога преброя знамената колко пъти вдигахте модове ли не бяха и какво ли не. Ела и играй, а недей лай лъжи в форума. Или ти не си играч ами си драскач в форума извинявай тогава объркал съм се няма как да те бием с перото все пак това е военна игра и ние стихотворения, басни и измислици и лъжи не може да пишем като теб...
Ей това според мен те определя теб и женския род ти приляга:

- Мамо, кажи ми честно - аз грозна ли съм ?
- О, скъпа та ти имаш всичко, което един мъж желае!
- И какво по-точно?
- Мустаци, дълбок глас, косми по гърдите, широки рамене и голям гръб...
« Последна редакция: Януари 26, 2014, 00:06:39 от night_ranger » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #12 -: Януари 26, 2014, 00:08:34 »

Обясних как победих и го има в тема. Не веднъж споменах това. По 100 пъти пишете едно и също незнам що, може би за да си повярвате. Защо не пишете за програмките за засечки, които ползвате, за пазарните скриптове и за бъговете с шпионажа. Когато ме видиш аз от теб да развея бело знаме тогава ще пишеш. Когато ти лично ме принудиш да изляза в мод пак ще пишеш. Нещо пове4е, ще ти кажа къде ще се регна и те приканвам ти и твойте муджахидини да се регнете също за да ми покажете там нагледно колко сте добри. Останалото са празни приказки а ти и за тях не си дорасъл и кълвеш като каракуда. Успех.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #13 -: Януари 26, 2014, 00:13:38 »

Обясних как победих и го има в тема. Не веднъж споменах това. По 100 пъти пишете едно и също незнам що, може би за да си повярвате. Защо не пишете за програмките за засечки, които ползвате, за пазарните скриптове и за бъговете с шпионажа. Когато ме видиш аз от теб да развея бело знаме тогава ще пишеш. Когато ти лично ме принудиш да изляза в мод пак ще пишеш. Нещо пове4е, ще ти кажа къде ще се регна и те приканвам ти и твойте муджахидини да се регнете също за да ми покажете там нагледно колко сте добри. Останалото са празни приказки а ти и за тях не си дорасъл и кълвеш като каракуда. Успех.

http://clip2net.com/s/6FMdYJ

Явно страдаш от раздвоение на личността или някакъв вид  друга болест, защото не говориш едно и също зависи колко публика има.
Успех и отиди на доктор да те прегледа.
Ние на теб няма какво да доказваме който ни познава знае дали колко и как играем.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #14 -: Януари 26, 2014, 00:17:28 »

Ти МАЛОУМЕН ли си? Не умееш дачетеш ли бре. Аз почти от началото на ерата не играя в БГ-17.
Е миналата ера играх в бг17. Аиде да покажеш една ваша битка в която ме ловите или ме побеждавате. Смешен прецакан празнодумец. С вашите камани по вашата глава. А скимти сега у форума като вдовица за ...
Вие сте поредното дребно съюзче. Не сте фактор. Миналата ера ми бяхте дразнител за сплотяване на съюза.

Аз ти тегля майната пред публика а какво остава на саме. Объркал си адреса.Аз не пиша такива послания.  Grin Който ме познава, знае че на лично ще те кача на високо Grin Grin и от тази си висота ще разгледаш падението си. Трябвам ви аз, не сегашната Монтана. Точно за това ще ви кажа къде ще се регна та да дойдете да ме набиете и да докажете колко сте големи.
« Последна редакция: Януари 26, 2014, 00:41:23 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!