Imperia Online България  
Април 29, 2024, 03:56:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: простотия  (Прочетена 5990 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #30 -: Януари 26, 2014, 14:37:45 »

Сребро??? Злато?Huh? Аз не видях медал. Галахадчо или глухарчо, не те знам КАКЪВ си, но явно се изяваваш за много Велик. От цялата тема не разбрах само едно: КАЖИ В КОЙ СВЯТ ЩЕ СЕ РЕГВАШ, ТА ДА ТЕ ВИДИМ КОЛКО СИ ВЕЛИК!!!!!
И тоз момент ще дойде, ама да кажеш кой си, че да ти се обърне малко по-специално внимание, че да не се разсърдиш Wink С това си пожелание и ти ще си поредният Роб на Старата школа ми се струва! А за Медал не питай, че човека си има закичен златен от доста по-добра и квалитетна ера!
Активен

Live Free - Die Well
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #31 -: Януари 26, 2014, 15:12:25 »


Това е точно така, както съм го написал. Яхнах бъга, клонирах и бях наказан аз и съюзът ми със зануляване на клонираната армия и със зануляване дори на дарената армия. Къде видя лъжа злобар ощипан. ЗАНУЛЯВАНЕ. Разбра ли смешник. И въпреки това зануляване съюзът ми събра сили, повдигна се и стана втори. От 15-ти в класирането взе сребърните медали. Шок и ужас, нали злоби. Представяме си ехидната ти и изкривена от злоба и безсилие муцунка. Те точно това не можете да простите вие, великите, да ви смачка едно малко и невзрачно съюзче, да ви стъпи на вратовете превити и да ви направи безпомощни барабар с всичките ви диаманти, чекъри, ботове и скриптове заминахте в десета глуха - наградата на измамника.

1. Досега не си дал и едно единствено доказателство, че Ryse ползват бъгове, скриптове, ботове и т.н. Това са твои клевети, породени от безсилие и злоба, но в замяна на това неподкрепени от факти.
2. Отне една седмица миналата ера, докато милата администрация на ИО, вземе накрая решение да санкционира вашето използване на подобни прийоми. През това време вие бяхте неатакуеми заради клонираната армия.
3. Конкретно за Йозови - помня добре миналата ера, когато един от съюза предложи и ние да клонираме армия, тогава Йозов беше на линия и ни даде ултиматум - при първото използване на подобни прийоми той напуска веднага съюза.
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #32 -: Януари 26, 2014, 15:19:22 »


Лимбизето....Надявам се да го познаваш.Ако той играеше и с 20% от диамантите ВИ и на Йозови,Девили и тем подобни,ерите щеха да са монолог.Така че тук се обърка,просто човека си може,когато иска и ако иска.
Киноф-да,ползва диаманти.Той е нашата златна птичка,но повечето ги дава или за съюза в касата ако се наложи или на заем за мод и тем подобни на останалите бедни мишки от нас.Ползва и за себе си наистина,но едва ли и той стига до 30% от вашите и другите споменати.
Малко математик се изкарах,но за теб винаги съм длъжен да обясня.
Извод:Абсолютно забавление от нашия съюз,без претенции за грандоманщина,но със сребърни медали Wink
Найс а. Grin

Да де, щеше, можеше, евентуално , може би .... WOULD, SHOULD, COULD, дето викат англосаксите...
Но прилагане на двоен стандарт е да обвиняваш, че някой ползвал диаманти, и то при условие, че това е напълно според правилата на играта, а и сам да принадлежиш  на съюз, който също ги ползва.
А сребърни медали не сте получили и правилно - на измамници медали никакви не се полагат
« Последна редакция: Януари 26, 2014, 15:22:57 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #33 -: Януари 26, 2014, 15:22:08 »

Доколкото сме запознати е позволено използването на тези приоми, така че, бегай У лево и ти!
А и знае ли се, може да са намерили и яхнали пак някой бъг, то не може само на вас да се случва!
Това го обясни на твоите съратници, които се опитват да "обвиняват" другите , че ползвали диаманти . В безсилието си изпаднахъте във вътрешни противоречия. Забавно е. 
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #34 -: Януари 26, 2014, 15:25:54 »


А сребърни медали не сте получили и правилно - на измамници медали никакви не се полагат


И в Алфата ли сме измамници, че няма медали и там ? Smiley И хванете разберете нещо с простите си глави.
Играта е направена така, че да се използват тези благини. Щом с 1 пазар не се сработи колегията на админите, ти какво очакваш още ?
Все още има бъгове, онзи ден цял ден играх 6-та версия и видях за какво иде реч. Аз ли съм виновен, че ги има и мога да ги използвам ?

Приятен и успешен ден на всички. Отивам на ски.
« Последна редакция: Януари 26, 2014, 15:28:06 от Th3l3g3nD » Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #35 -: Януари 26, 2014, 16:50:42 »

1. Досега не си дал и едно единствено доказателство, че Ryse ползват бъгове, скриптове, ботове и т.н. Това са твои клевети, породени от безсилие и злоба, но в замяна на това неподкрепени от факти.
2. Отне една седмица миналата ера, докато милата администрация на ИО, вземе накрая решение да санкционира вашето използване на подобни прийоми. През това време вие бяхте неатакуеми заради клонираната армия.
3. Конкретно за Йозови - помня добре миналата ера, когато един от съюза предложи и ние да клонираме армия, тогава Йозов беше на линия и ни даде ултиматум - при първото използване на подобни прийоми той напуска веднага съюза.

А  не ми отваряй устата. Знаеш отлично че вие също клонирахте иначе как ще обясниш скока на съюните ви военни точки от 30 на над триста хиляди за една нощ. На краставичар краставици нема да продаваш. Ходи лъжи другите. Казах ти че си смешен лъжльо с фиктивна наранена военна гордост. Да не би да сте ударили съюзната армия на девилите или на илюминати или пък нашата, а. Дребен прецакан смешник. Wink Wink Wink Grin Знаеш че е така и още не можеш да заспиш. Райз са добър съюз, имат добри играчи. Миналата ера доста ви лупах и твърдя че имате добри играчи - ти обаче не си от тях. Остани си със здраве. Вземи ни постни тук снимково с колко съюзни военни точки завършихте и ако те са нереално много вземи обясни как ги направихте. Това ти е доказателството за пред хората, смешни ми бъгаджио. Това не ви прави измамници а само теб те прави смешен, защото обвиняваш други в това което самите вие вършихте. Нещо в което ти поучаваше останалите няколко поста по-горе за диамантите.
Постни тук съюзните ви военни точки и обясни как ги направихте!!!
Приключих с тебе.
« Последна редакция: Януари 26, 2014, 17:22:26 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #36 -: Януари 26, 2014, 18:00:03 »

А  не ми отваряй устата. Знаеш отлично че вие също клонирахте иначе как ще обясниш скока на съюните ви военни точки от 30 на над триста хиляди за една нощ. На краставичар краставици нема да продаваш. Ходи лъжи другите. Казах ти че си смешен лъжльо с фиктивна наранена военна гордост. Да не би да сте ударили съюзната армия на девилите или на илюминати или пък нашата, а. Дребен прецакан смешник. Wink Wink Wink Grin Знаеш че е така и още не можеш да заспиш. Райз са добър съюз, имат добри играчи. Миналата ера доста ви лупах и твърдя че имате добри играчи - ти обаче не си от тях. Остани си със здраве. Вземи ни постни тук снимково с колко съюзни военни точки завършихте и ако те са нереално много вземи обясни как ги направихте. Това ти е доказателството за пред хората, смешни ми бъгаджио. Това не ви прави измамници а само теб те прави смешен, защото обвиняваш други в това което самите вие вършихте. Нещо в което ти поучаваше останалите няколко поста по-горе за диамантите.
Постни тук съюзните ви военни точки и обясни как ги направихте!!!
Приключих с тебе.

Не сме клонирали нищо, некадърнико. Просто "Ударна сила" се омазаха у нас, веднага ги прихванахме и ги ликвидирахме в поста им на връщане. Аз няма необходимост да доказвам нищо - тежестта на доказването лежи изцяло на онези, които ни обвиняват. А ти ще си останеш играч средно ниво с големи претенции.
« Последна редакция: Януари 26, 2014, 18:01:55 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #37 -: Януари 26, 2014, 18:04:18 »

Смотан, дай да видим тази велика битка за 300 000 военни точки. Grin
« Последна редакция: Януари 26, 2014, 18:08:23 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #38 -: Януари 26, 2014, 18:27:16 »

За разлика от теб, аз не си колекционирам битките и нямам никаква нужда да се оправдавам. Питай хората от Ударна група и Легион, преди да пишеш глупост след глупост и да гадаеш, специалисте
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #39 -: Януари 26, 2014, 18:49:09 »

Както казах, спирам със теб. Мислех че си някой от девилите а се оказа че си от райз. За този съюз имам хубаво мнение. Добри играчи, грамотни и можещи. Удоволствие е човек да играе срещу вас. И да сте яхали бъга и да не сте, това не е престъпление. Бъговете не са мое или твое творение а са грешки на екипа в играта. Не съм много добър играч знам го много добре и знам че има много по стойностни и добри от мен - факт неоспорим. Може и ти да си един от тях, което също може да е факт, но няма как да преценим щото не ти знаем акаунта. Но никога няма да допусна да се оплюва неоснователно съюза ми, дори и да не играя сега.
Успехи в играта.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #40 -: Януари 26, 2014, 20:35:28 »

Както казах, спирам със теб. Мислех че си някой от девилите а се оказа че си от райз. За този съюз имам хубаво мнение. Добри играчи, грамотни и можещи. Удоволствие е човек да играе срещу вас. И да сте яхали бъга и да не сте, това не е престъпление. Бъговете не са мое или твое творение а са грешки на екипа в играта. Не съм много добър играч знам го много добре и знам че има много по стойностни и добри от мен - факт неоспорим. Може и ти да си един от тях, което също може да е факт, но няма как да преценим щото не ти знаем акаунта. Но никога няма да допусна да се оплюва неоснователно съюза ми, дори и да не играя сега.
Успехи в играта.
Аз се намесих защото ти спомена името на клана ми - " щото победих не истински съюзи а некви си там ъъъъ....Девили и Райзове".
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #41 -: Януари 26, 2014, 20:45:29 »

Е как допусна че играеш в неистински съюз, като си вътре в него, въпреки че незнам акаунта ти. Grin Grin. Те това е вече риторика от моя страна относно съюза ти но е самата истина относно девилите. Ще вляза да погледна тези прословути семейства във съюза ти да видя верно ли са толкоз големи.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eho123123
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #42 -: Януари 26, 2014, 21:59:14 »

Ужасссссссс!!!! Единственото, което чета е само оправдания. Имам чувството, че се намирам на махленска сбирка, жена съм, а не съм виждала толкова обяснения и оправдания, това не е мъжка постъпка. Не, не е и постъпка на добър играч. Няма какво да чакам. Когато се научите да играете играта и да не ревете, тогава се обяснявайте колко сте Велики.

Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #43 -: Януари 26, 2014, 22:39:40 »

Кажи им го !  Grin  Wink
Активен

jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #44 -: Януари 26, 2014, 23:06:07 »

Ужасссссссс!!!! Единственото, което чета е само оправдания. Имам чувството, че се намирам на махленска сбирка, жена съм, а не съм виждала толкова обяснения и оправдания, това не е мъжка постъпка. Не, не е и постъпка на добър играч. Няма какво да чакам. Когато се научите да играете играта и да не ревете, тогава се обяснявайте колко сте Велики.
Е хубаво де, хайде кажи ти в кои светове играеш, може и да извадим късмет и да сме някъде и ние, нали това искаш. Ако ли не и ти се играе версия 4, заповядай, тамън е в началото!
Активен

Live Free - Die Well
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!