Imperia Online България  
Април 20, 2024, 05:01:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Иди ми дойде ми  (Прочетена 2117 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« -: Януари 24, 2014, 23:53:16 »

Защо никъде не е съобщено и описано ,че в БЕТАТА не е като в АЛФАТА и златото което е на депозит се вижда!Докога бе мили мои ,докога ще си променяте без да съобщавате и записвате ,дори за вас маловажните неща за нас може да са важни ,казал съм ви милион пъти бе ,питайте нас играчите и ще е много по добре ,защото вие не я играете тая игра ,вие си отивате в 17,00 ,а ние не спим по цели нощи,така че  моля ви  бъдете така добри като правите промени да бъдат описани  и да се получава съобщение че днес ви е  било скучно и променяте еди какво си  поради еди какво си поне да знаем Smiley
Активен
Storm91
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #1 -: Януари 25, 2014, 00:23:12 »

Да тона наистина е много тъпо.От какъв зор ще се вижда че има злато на депозит.То няма друг начин да си го крием така че защо не оправите това да речем до 2-3 депозита да не се виждат след това да се вижда.
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #2 -: Януари 25, 2014, 00:28:09 »

 Внимание! Депозираното злато в банката може да бъде разграбвано от други играчи.    това го пише в как да играем не е писано че се вижда при спай  наложи се сами да го разберем аз лично след една седмица игра Smiley а е така да се улеснят хората с премиум и с диаманти по лесно да ви грабят версия 6 е с идеята само и единствено за $ ....... което отказва мн играчи.... включително и мен когато си довърша ерата до няколко дена Smiley
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Януари 25, 2014, 01:22:18 »

Версия 6 я играх половин ера в Алфата и половин ера в Бетата , та мога да кажа , че златото от депозита в банката се краде още от първия ден на версия 6 и никога не е променяно. Относно Спай , не виждам логика да не се вижда нещо , което може да се вземе , все едно ако ще нападаш на полева да не виждаш на Спай гарнизона.
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #4 -: Януари 25, 2014, 01:28:22 »

Внимание! Депозираното злато в банката може да бъде разграбвано от други играчи.    това го пише в как да играем не е писано че се вижда при спай  наложи се сами да го разберем аз лично след една седмица игра Smiley а е така да се улеснят хората с премиум и с диаманти по лесно да ви грабят версия 6 е с идеята само и единствено за $ ....... което отказва мн играчи.... включително и мен когато си довърша ерата до няколко дена Smiley

Това го дискутирахме в края на предната ера. Ваня спомена, че в замисъла на играта, депозитите трябва да се виждат.
В предната ера не се виждаха и промяната е вече налице.
Активен

cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #5 -: Януари 25, 2014, 10:48:03 »

Версия 6 я играх половин ера в Алфата и половин ера в Бетата , та мога да кажа , че златото от депозита в банката се краде още от първия ден на версия 6 и никога не е променяно. Относно Спай , не виждам логика да не се вижда нещо , което може да се вземе , все едно ако ще нападаш на полева да не виждаш на Спай гарнизона.
Докторе не говорим за логично ли е да се вижда или не ,а за това че не се виждаше сега се вижда ,аз не мога да гадая  за всяка една промяна  в играта !
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #6 -: Януари 25, 2014, 11:04:00 »

Версия 6 я играх половин ера в Алфата и половин ера в Бетата , та мога да кажа , че златото от депозита в банката се краде още от първия ден на версия 6 и никога не е променяно. Относно Спай , не виждам логика да не се вижда нещо , което може да се вземе , все едно ако ще нападаш на полева да не виждаш на Спай гарнизона.

Има и друг проблем... за разлика от версия 5 където можеше да натовариш златото на колички и да го махнеш (спасявайки го по този начин или да го криеш по колонии макар и там да не е на сигурно място) във версия 6 златото седи само и единствено във столицата която пък е неутрален терен и като сложим и факта че в тази версия крепостите са сламени къщурки. Какво се получава на практика скатал си злато в банката за лихва шпионират те виждат едни 20-30м злато и ти тръгват, ако депозита не е видим при спай и на полето се виждат 500-600к злато доста хора ще се замислят дали си струва разходката защото може и да няма депозит в банката, а армиите в тази версия харчат като луди златото. В тази версия най-дефицитния ресурс се оказва златото при тези цени на централки и останалите проучвания сега премахнахте и възможността да се "крие" при шпионаж поне част от наличното злато
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Storm91
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #7 -: Януари 25, 2014, 14:46:15 »

Има и друг проблем... за разлика от версия 5 където можеше да натовариш златото на колички и да го махнеш (спасявайки го по този начин или да го криеш по колонии макар и там да не е на сигурно място) във версия 6 златото седи само и единствено във столицата която пък е неутрален терен и като сложим и факта че в тази версия крепостите са сламени къщурки. Какво се получава на практика скатал си злато в банката за лихва шпионират те виждат едни 20-30м злато и ти тръгват, ако депозита не е видим при спай и на полето се виждат 500-600к злато доста хора ще се замислят дали си струва разходката защото може и да няма депозит в банката, а армиите в тази версия харчат като луди златото. В тази версия най-дефицитния ресурс се оказва златото при тези цени на централки и останалите проучвания сега премахнахте и възможността да се "крие" при шпионаж поне част от наличното злато
Какви 500к мен за 200к ме удрят и то 100 в банката сто отвън ти за 500к говориш.Как да го съберем тоя голд след като има по силни от нас който с лекота могат да го вземат.Вземете се сложете на мястото на играчите недейте мисли само за пари.човек с 100к точки спокойно може да го пребият за малкото голд които си е събрал за ЦВ да речем
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #8 -: Януари 25, 2014, 14:48:20 »

Какви 500к мен за 200к ме удрят и то 100 в банката сто отвън ти за 500к говориш.Как да го съберем тоя голд след като има по силни от нас който с лекота могат да го вземат.Вземете се сложете на мястото на играчите недейте мисли само за пари.човек с 100к точки спокойно може да го пребият за малкото голд които си е събрал за ЦВ да речем

опитай се да събереш и да опазиш 65м злато за цв11 тогава пак ще говорим
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Storm91
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #9 -: Януари 25, 2014, 16:27:33 »

опитай се да събереш и да опазиш 65м злато за цв11 тогава пак ще говорим

Невъзможно е след като никъде неможеш да го скриеш.Аз за ЦВ6 немога да събера голд какво говорим за горе.
Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #10 -: Януари 26, 2014, 19:32:01 »

Отвратително не балансирана простотия.Като почнеш от имперските мисии които я работят я не,минеш през сламените крепости,златото в банката(между другото не съм видял кинтите в трезора на някоя банка да се виждат,пък трябваше да се доближаваме максимално до реалноста  Shocked) и стигнем до невъзможно шантавите ресурси за проучвания(Централизирана власт   8   
6,1M   2,0M   8,2M   24,5M  3 Дни 05:13:15 )и това при уни 20 и.Пак казвам,най-добрия им продукт беше GW и те тотално я осраха поради некадърноста да запушват дупките по бързо от колкото ги откривахме.Затваряйте и тая ако я карате така.
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #11 -: Януари 27, 2014, 14:16:29 »

Защо никъде не е съобщено и описано ,че в БЕТАТА не е като в АЛФАТА и златото което е на депозит се вижда!Докога бе мили мои ,докога ще си променяте без да съобщавате и записвате ,дори за вас маловажните неща за нас може да са важни ,казал съм ви милион пъти бе ,питайте нас играчите и ще е много по добре ,защото вие не я играете тая игра ,вие си отивате в 17,00 ,а ние не спим по цели нощи,така че  моля ви  бъдете така добри като правите промени да бъдат описани  и да се получава съобщение че днес ви е  било скучно и променяте еди какво си  поради еди какво си поне да знаем Smiley
"Златото - налично и депозирано - принадлежи на империята и затова не се разделя, не се и разграничава в доклада. Правилно е да се вижда цялото злато в империята, както е и в момента - в шпионския доклад се вижда общото: налично + депозирано. Забележката в "Как да играем" потвърждава именно това, че златото е налично, а не скрито и че няма логика да бъде скрито. Ако в алфа версията е било "скрито" в доклада, грешката е поправена, но това е бил пропуск, а не промяна на правило в геймплея. Както се споменава и по-горе в темата, въпросът вече е дискутиран, промяната е била замислена и Ваня е уведомила относно това."
« Последна редакция: Януари 27, 2014, 16:30:52 от gerganar » Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
poseidon0001
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #12 -: Януари 27, 2014, 22:34:48 »

"Златото - налично и депозирано - принадлежи на империята и затова не се разделя, не се и разграничава в доклада. Правилно е да се вижда цялото злато в империята, както е и в момента - в шпионския доклад се вижда общото: налично + депозирано. Забележката в "Как да играем" потвърждава именно това, че златото е налично, а не скрито и че няма логика да бъде скрито. Ако в алфа версията е било "скрито" в доклада, грешката е поправена, но това е бил пропуск, а не промяна на правило в геймплея. Както се споменава и по-горе в темата, въпросът вече е дискутиран, промяната е била замислена и Ваня е уведомила относно това."
gerganar да те питам според теб ако решиш да обереш една банка, застанеш пред вратата и и пратиш съгледвач вътре той ще разбере ли кво има в трезора?  Вие въобще имате ли връзка с реалноста или всичко за вас е финикийски знаци и само да мислите как да обслужвате тези с диамантите?  Не е ли възможно да намерите баланс между печалба
и  предлагане на продукт за по широк кръг от потребители ?  Да попитам в BG x2 защо в тази ера цените са х2 спрямо предишната ?  Всъщност няма смисъл да отговаряш , ще прегледам някой от предишните ви замотани отговори на подобни въпроси... 
Активен
poseidon0001
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #13 -: Януари 27, 2014, 22:50:27 »

И още нещо да питам че да не отварям отделна тема  Защо когато с 4 диамантa (естествено незакупени а придобити ...какво ли би било ако са купени) взема ковчеже ми дава  бонус все едно отварям дневно ковчеже от храма.
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #14 -: Януари 28, 2014, 11:43:07 »

И още нещо да питам че да не отварям отделна тема  Защо когато с 4 диамантa (естествено незакупени а придобити ...какво ли би било ако са купени) взема ковчеже ми дава  бонус все едно отварям дневно ковчеже от храма.
Това което получавате е Още ресурс освен този който вече сте получили от безплатното ковчеже, ако искате да е по - специален, може да избере има няколко видя ковчежета ... освен това тази опция е по желание...
« Последна редакция: Януари 28, 2014, 11:54:12 от gerganar » Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!