Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:01:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нямам вече думи !!!  (Прочетена 2756 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kurmambek
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« -: Януари 21, 2014, 22:53:05 »

Е това вече минава всякви граници

http://clip2net.com/s/6DWcrg

60 к играчи наблъскани в разстояние 200 , честоно вече се усрахте по-шибаната ви нова версия 6 , разберете че така няма да накарата хората да играят повече версия 6 по скоро обратно много вече се отказаха !!! Пусто че имам диаманти за харчене иначе ве1е да съм спрял ....... *wall*
Активен
icobg
Icobg
Лейтенант
***

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2014, 03:11:04 »

не се ядосвай брат аз имах регистрация в "АЛФА " версията опуках 3000 диаманта и се отказах  Grin
постарали са се хората добра графика но абсолютно неясни правила
Активен

There can be no triumph without loss. No victory without suffering. No freedom without sacrifice.
alks73
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2014, 22:41:42 »

прав си ,направо безбожна работа,няма ли 6 часов сейф най малко.работим ,ходим на училище ,какво хич ли да не спим.още малко ще ги трая ,ако няма промяна ,има и други игри
Активен
icobg
Icobg
Лейтенант
***

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 03, 2014, 00:56:30 »

Ами за пореден път си споделям мнението че ако ги съберат всички международни в 3 наи много ще е перфектно но едва ли някой ще прояви разбиране и.....
Активен

There can be no triumph without loss. No victory without suffering. No freedom without sacrifice.
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 03, 2014, 02:49:22 »

Не знам по другите международни светове как е, но в 23-ти свят наистина човек може да остане без думи. Миналата ера имаше сейфове на над 1000 разстояние, в тази ако имаш над 300 си късметлия. Някои и толкова нямат. Преместването е единственото решение, като се надяваш да имаш сейф малко повече от четири-пет часа, ама и там на късмет дали ще ти даде добра локация, ако не даде чакаш.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 03, 2014, 13:55:55 »

Честно казано, не виждам тук да се докладва проблем, затова заключвам и местя темата.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
alks73
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 03, 2014, 17:59:48 »

ами за теб ако не е проблем да се става посред нощ за да пресейфаш,за мен е ,явно сме храна за доходоносните ви диамантоманячета
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 03, 2014, 18:04:22 »

Отговора който ще получиш е използвайте наглеждачи и се редувайте..... мен ако питате във версия 5 станаха мн малко активните играчи а световете са доста.... намалете на половина световете по добре 5,6 свята във версия 5 но със мн играчи на разстояние до 900-1000 примерно.... отколкото 20 свята където най-далечния ти е на по малко от 100 200 или 300 и то със големи условности ....   ако не за друго по интересни светове по успорвани = повече диаманти Smiley понеже има доста хора който все още предпочитат 5 пред 6 та версия Smiley
Активен
alks73
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 03, 2014, 18:04:55 »

ето сега докладвам за проблем ,няма достатъчно дълъг сейф.за мен е проблемаз работя,имам деца т.е. други ангажименти.за мен е проблем да ставам рано и да пресейфам .играя защото харесвах играта,но ако проблема не се разреши скоро -спирам ,както и много други ,които работят и учат ,много малко са безделниците ,които нямат друга работа и ви издаржат с парите на мама и тати
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 03, 2014, 19:18:30 »

Това е твой проблем,не проблем на играта.За мен проблема пък е,че като се направят пунктовете и всеки си сейфа за 7-8-9 часа армията и няма хващане.Аз примерно ако играя за военната ранклиста кой ще бия като всички са на сейф ? Все пак е игра - като нямаш време не играеш. Ако пък искаш да не те бият ми ръчкай диаманти отваряй специални ковчежета за злато и вдигай контра + да направиш 10-20К шпиони и няма кой да те шпионира, а много малко тръгват на сляпо- да не кажа никой Smiley
Активен
alks73
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 03, 2014, 21:15:41 »

за мен играта е забавление а не начин на живот
Активен
alks73
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 03, 2014, 21:21:42 »

от това което казваш не личи да си кой знае кайъв играч
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 03, 2014, 23:54:12 »

от това което казваш не личи да си кой знае кайъв играч
И по какво от горенаписаното си извади тези заключения,че ми е интересно ? За да не те бият в началото ти трябва стратегия - нямаш ли я ставаш каса/донор/абонат.Има поне 4 начина,който могат да ти помогнат да не ядеш бой,но за жалост не съм голям играч и не ги знам  Grin Grin
Активен
alks73
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #13 -: Февруари 04, 2014, 05:42:34 »

dosega kasa  ne sam stawal nito donopr nito sam modiral
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #14 -: Февруари 04, 2014, 08:34:21 »

И по какво от горенаписаното си извади тези заключения,че ми е интересно ? За да не те бият в началото ти трябва стратегия - нямаш ли я ставаш каса/донор/абонат.Има поне 4 начина,който могат да ти помогнат да не ядеш бой,но за жалост не съм голям играч и не ги знам  Grin Grin
Казваш че играч който сейфа по пункт или каса не може да се хване,а уж играеш за военната.Аз пък ще ти кажа че точно сейф при който правиш битка е несигурен и при добър спай мога да те хващам всеки път когато се прибираш.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!