Imperia Online България  
Март 29, 2024, 16:49:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Regno_Italiano Свят 20  (Прочетена 1731 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
darkk
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« -: Ноември 17, 2013, 06:58:54 »

Здравейте реших да споделя какво ми се случва в международния свят 20 , ако решите да играете там и вие
Конкретния проблем е с италианският съюз Regno_Italiano
Играчи над 2х обхвата от този съюз не нападат всекидневно Вчера ни обявиха вона и през ноща още преди да е започнала войната са ме запалиха навсякъде , събориха ми всички крепости и ми събориха колониите .... мисля че тези хора не заслужават уважение и ако срещните акауните Liotru1982 и darkangy неим прощаваите за нищо и само тормоз за тях
Предната ера са се пресъдшнили към БГ съюз зада взмат медали защото с техния си неса можали ... сега тормозят и и тях бе никаква благодарност че са били приети
Активен
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2013, 11:00:03 »

Приятел, това е тактика за спечелване  на войната. секи би действал така за да  спечели  война Smiley Smiley
Активен
darkk
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2013, 21:10:50 »

Шгуваш ли се , тактика да ми избият воиската предид а е почнала войната   Grin
а и да ми се събори колонията не е никаква тактика , ти явно четеш между редовете
Активен
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2013, 21:27:38 »

Здравейте реших да споделя какво ми се случва в международния свят 20 , ако решите да играете там и вие
Конкретния проблем е с италианският съюз Regno_Italiano
Играчи над 2х обхвата от този съюз не нападат всекидневно Вчера ни обявиха вона и през ноща още преди да е започнала войната са ме запалиха навсякъде , събориха ми всички крепости и ми събориха колониите .... мисля че тези хора не заслужават уважение и ако срещните акауните Liotru1982 и darkangy неим прощаваите за нищо и само тормоз за тях
Предната ера са се пресъдшнили към БГ съюз зада взмат медали защото с техния си неса можали ... сега тормозят и и тях бе никаква благодарност че са били приети

Никъде не пише че са ти изклали армията бе човек.... и си  е циста тактика с запалването ти развалят икономика с грабежите и зимат ресурса за да неможеш да продаваш нищо,  бутнали са ти  колонията за да не си скриеш армията  там, а да не говоря за загубите на щастие при палене и загубване на колонии общо излизат някъде около 40 пункта щастие... и като спрът да ти работят селяните кво става ? излизаш на минус и те хващат
Активен
darkk
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2013, 00:51:23 »

Разирам какво искаш да кажеш но това всичко се прави в началото на войната а не преди нея , поради няколко пречини ....... нямаше да си потрошат доблеста за атакуване извън обхвата и изпускат воените точки които хич неса малко ..... тактиката е тънак занаят а не блъскане до откат... армията никога няма да ми я хватант с такава тактика, селяните може да на дават вече голпм доход но дори и една трета от дохода да ми остане с продажвбата на ресурсите винаги ще излизам на плус
Активен
darkk
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2013, 00:56:26 »

А умниците с "тактиката" се опиват да ми разбият армията повече от седмица преди воината , малко пресилена мярка немислиш ли
Тази тактика взе да ми прелича на "да си издухаме доблеста е до добре от това да вземме военен доход"
Играя ирата повече от 9 години и небях виждал толкова добре развити глупаци . но без да обиждам никого мога да кажа че диамантите правят чудеса даже и с "глупаците "
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2013, 02:42:48 »

Наистина стар играч, отпреди 9 години  *scratch*, минал през школовката на старите версии и светове, никой път не би ревнал, че и във форума, срещу играчи агресивни, но без стратегия. По-скоро ще им намери ... цаката...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
darkk
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 18, 2013, 11:16:21 »

Прав си... малко неправилно подходих с тази тема , но ме ядоса неблагодарноста им от предната ера .
Активен
deks87
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 03, 2014, 16:19:26 »

здравейте никога повече не бих писал тук защото за мен ИО е затворена страница - отказал съм се от нея.Но поради възмущението ми към даркк ( страхливеца) щему напиша няколко неща.Та дарк мойто момче разпитай за dekstar_deks, lilac7,  me40, booms1ang maximuma и други играчи  кои са те и ще разбереш че  ние печелихме 2 поредни години и не сме писали такива неща кой кав бил и как се отблагодарил за медала ем да аз му дадох медала на лио и той си го заслужи. В момнта ви прави диви и щастливи нека след като не знаете как да играете камо ли стратегии да измисляте и ти едвали и играч от 9г аз бях за 4 и имам 2 медала ти за 9 сигурно нищо, но така да плюеш 4овек като Лио не съм сагласен той е много точен и помага винаги дори без да се налага да му се казва.Евала на пича прави си квото иска с вас и така ще е докато сте се пръснали в 100 саюза.аз и компания успяхме донякаде да обеденим българите  но вълка козината си мени но нрава не и пак се цепнахте затова ви мачкат. ади лек ден и недей дасе излагаш повече с тези писаници  а се учи  *tired* лек ден
« Последна редакция: Февруари 03, 2014, 17:01:52 от deks87 » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!