Imperia Online България  
Април 28, 2024, 16:45:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПИСНА МИ ОТ ТЪПИТЕ БИТКИ  (Прочетена 3160 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
purcival
Пламен Петров
Сержант
**

Karma: +4/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 52



Профил
« Отговор #15 -: Януари 21, 2014, 12:34:12 »

Здравейте
И аз имах подобен проблем , явно сървъра за битките е тотално прецакан , така че бой по каси и това е , за симулатора да не говорим , там истината е някъде в облаците , много има да се пипа по играта относно битките , но това е положението къде бием къде губим няма ясен доклад като в старите версии рунд по рунд да си видиш битката / тука някаква тъпа анимация която тотално куца / и ако питаш админите защо губиш ти дават от банален по банален отговор / това е така защото така/ даже не си правят труда да сметнат че нещо криво има в цялата битка , така че играйте за кеф и загуба на време , защото няма смисъл си губите нервите  Wink
п.п. визирам http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=71170.0
« Последна редакция: Януари 21, 2014, 13:50:28 от purcival » Активен
varvarina
Лейтенант
***

Karma: +8/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


Профил
« Отговор #16 -: Януари 21, 2014, 12:47:29 »

добре го каза колегата хич не се нервираите за глупости играите за кеф
Активен
devil-man2
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #17 -: Януари 23, 2014, 13:22:33 »

Като ми триете коментарите, няма да си оправите играта ...
И ако ми посочите къде съм псувал, сам ще си отрежа езика ...
Пуснах Ви пожелания ... Държавата е в демографска криза, трябва да се направи нещо по върпоса...
А това, че играта е изнервящо бъгава тук проблема е само Ваш, и се надявам да не ми триете коментара само, защото ми баннахте  профила ... Казах Ви истината в очите ( написах я за да съм точен) от това ви заболя и се правите на готини... Няма да бъде скоро докато не се научите да изслушвате хората преди да стигнат до момента в който  си изпускат нервите.

Няма да се извинявам за нищо, не съм напсувал никого.
За последните 5-6 години сте изгубили около 90% от играчите които обичаха тази игра ... Срама си го берете Вие ...
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #18 -: Януари 23, 2014, 15:27:40 »

Като ми триете коментарите, няма да си оправите играта ...
И ако ми посочите къде съм псувал, сам ще си отрежа езика ...
Пуснах Ви пожелания ... Държавата е в демографска криза, трябва да се направи нещо по върпоса...
А това, че играта е изнервящо бъгава тук проблема е само Ваш, и се надявам да не ми триете коментара само, защото ми баннахте  профила ... Казах Ви истината в очите ( написах я за да съм точен) от това ви заболя и се правите на готини... Няма да бъде скоро докато не се научите да изслушвате хората преди да стигнат до момента в който  си изпускат нервите.

Няма да се извинявам за нищо, не съм напсувал никого.
За последните 5-6 години сте изгубили около 90% от играчите които обичаха тази игра ... Срама си го берете Вие ...
Aко продължите с пускането на повтарящи се коментари и индиректни обиди към екипа, то може да няма възможност да регистриратe друг акаунт във форума.
« Последна редакция: Януари 23, 2014, 15:36:44 от gerganar » Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
devil-man2
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #19 -: Януари 23, 2014, 15:45:57 »

 Дори нямам желанието да Ви обиждам, разбирате ли.. Съсипахте ми настроението  за игра и каквото и да е било друго ... Пускам си филм и въпреки, че филма е хубав съм още изнервен ...
Като не ми изнася, да се изнасям, ясно това е Вашата гледна точка. Но подяволите не съм аз виновен, че играта има сумати и бъгове.

Вие атакувахте JIVOTNOTO7 (MELETO) в Провинция 1   23.01.2014     08:31
 Проверете този доклад и ми кажете кое е сбърканото, после да Ви покажа къде бъркате за 2-ри път ... 
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #20 -: Януари 23, 2014, 16:08:43 »

Дори нямам желанието да Ви обиждам, разбирате ли.. Съсипахте ми настроението  за игра и каквото и да е било друго ... Пускам си филм и въпреки, че филма е хубав съм още изнервен ...
Като не ми изнася, да се изнасям, ясно това е Вашата гледна точка. Но подяволите не съм аз виновен, че играта има сумати и бъгове.

Вие атакувахте JIVOTNOTO7 (MELETO) в Провинция 1   23.01.2014     08:31
 Проверете този доклад и ми кажете кое е сбърканото, после да Ви покажа къде бъркате за 2-ри път ... 
Аз също нямам вина. че понякога има проблеми в играта.Те ще бъдат оправени...Благодаря.
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
devil-man2
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #21 -: Януари 23, 2014, 16:16:01 »

Малко е встрани от темата има ли давност бана на другия ми акаунт и защо само през мозилата не мога да влизам във форума в момента съм с ИЕ и влизам спокойно (говорим за един компютър). Предполагам че трябва да изтрия всичката хронология от форума, но леко се съмнявам, че това би помогнало ...
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #22 -: Януари 23, 2014, 16:34:16 »

Можеш да изтриеш кеша има тема , да пробваш и с хром и т.н. или влез така imperiaonline.org като добавим 13,44,56 или друг сървър...
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!