Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:19:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 295 296 [297] 298 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500174 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #4440 -: Март 31, 2015, 23:23:22 »

*BEACH* аз съм ваканция  Grin Grin но винаги ще се намери кой да свърши работа  *freak* кажи коя е жертвата  >Grin

Аз съвсем сериозно питам Sad  Отвърнах на пожар на някакъв субект,който ме тормози с опожарявания и само защото е клонирал нявга,(не знам бъга май се сбъгясъл и той) си е повервал,че е велик ИО играч.

Ето,какво не мога да преглътна:- това е копипейст от съобщението-
"

JURO QUE TE ATACARE TODA LA ERA MALDITO HIJO DE PUTA....CATRE HIJUEPUTA MALPARIDO TE MATARIA CON UN CUCHILLO SI TE TUVIERA FRENTE A MI ....NO SE ME DARIA NADA QUITARTE LA VIDA Y CORTARTE LA CABEZA..."

А, това е гугъл превода:

 "Аз се закълнеш ALL ерата ще атакува по дяволите, кучи сине .... CATRE ще те убия шибан копеле с нож АКО ИМАТЕ против волята ми .... нищо няма да ми даде НЕ вземе живота си и се нарязва на главата си ... "

Не разбирам испански,но гугала ми го преведе ,че щял/щяла да ме коли с нож..Мен ?Кога и къде Huh??
« Последна редакция: Март 31, 2015, 23:27:52 от v.valentine » Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4441 -: Април 01, 2015, 01:46:16 »

Клонирай достатъчно за да го спреш.После освобождовош леки за да попълниш опожареното население,а с другия вариант на бъгчето ще махнеш излишната армия.То в този си вариант ерата стана излишно дълга.Два месеца са достатъчни.Ще поиграя сериозно последните 7 дена колкото да взема класациите от мамалигата.Затова и не ти предлагам друга помощ сега.Просто не ми се занимава.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
PUMATA
Сержант
**

Karma: +4/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 57



Профил
« Отговор #4442 -: Април 04, 2015, 09:53:12 »

   
Genko1   Доблест   Злато   ТочкиПечели   19863   180196413    1262259 Точки   Доблест   tunii73  -1247374     0   Губи
 Един голям игралец си замина  Cry . Браво Genko1  bgflag bgflag bgflag
Активен
musicstyle
Гост
« Отговор #4443 -: Април 04, 2015, 12:42:22 »

Не разбирам испански,но гугала ми го преведе ,че щял/щяла да ме коли с нож..Мен ?Кога и къде Huh??
Тоя да не е терорист  Grin
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #4444 -: Април 04, 2015, 15:21:40 »

Тоя да не е терорист  Grin

И аз така си помислих,но все пак пише на испански  Smiley  Grin
Говори и за обезглавяване,пише със главни букви/демек крещи ми/... Shocked
Откакто няма админи във версията, действителните психопати нещо започнаха да лъскат на фона..Това е само една игра.
Виртуална игра..Ако, не можеш да правиш разлика между реален и виртуален враг,то за какво иде на реч Huh?
Толкова години играх и гей ме наричаха и какво ли не. И аз съм обиждала в рамките на допустимата норма/май имах и запушена уста за малко/,но този път направо се отрещих..Не е добре човека..Smiley
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4445 -: Април 04, 2015, 17:39:30 »

И по-страшни закани съм получавал ... Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
musicstyle
Гост
« Отговор #4446 -: Април 04, 2015, 18:35:50 »

И аз така си помислих,но все пак пише на испански  Smiley  Grin
Говори и за обезглавяване,пише със главни букви/демек крещи ми/... Shocked
Откакто няма админи във версията, действителните психопати нещо започнаха да лъскат на фона..Това е само една игра.
Виртуална игра..Ако, не можеш да правиш разлика между реален и виртуален враг,то за какво иде на реч Huh?
Толкова години играх и гей ме наричаха и какво ли не. И аз съм обиждала в рамките на допустимата норма/май имах и запушена уста за малко/,но този път направо се отрещих..Не е добре човека..Smiley
Някой хора са се вкопчили в играта сякаш целия им живот е вътре, ама то е нормално за такива видове  Grin
Само да не извади мачете, не ми се мисли...  Grin
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #4447 -: Април 04, 2015, 19:00:41 »

Някой хора са се вкопчили в играта сякаш целия им живот е вътре, ама то е нормално за такива видове  Grin
Само да не извади мачете, не ми се мисли...  Grin
Да де, това ме обърка реално..И аз веднага си помислих за мачете,но си викам епа такова оръжие въпреки всички бъгове във версията още не съм открила в менюто...После си мисля,бе да не е от клонирането да са се появили единици с мачете,че няма упътвания каква армия е ефикасна срещу такива единици..
После си викам бе ,май пише само за една глава и "един кучи син",това не мога го преглътна,защото съм жена ..
докато зацепих на края,че май мен има в предвид ...И се зачудих,какви изненади може да ни поднесе бъгясалата ни и неконтролируема версия..
Да не е,както си седя пред компа и правя поредният неуспешен опит да клонирам,някаква армия,че ще ме изядат в играта..да вземе да изкочи от монитора от зор,някой Индианец Папуа с мачете,които иначе ми е на 78 разстояние в ИО виртуално... *scratch* *scratch* *freak* Защото за такива бойни маньоври не са ме учили в ИО  *scratch*
« Последна редакция: Април 04, 2015, 19:05:42 от v.valentine » Активен
musicstyle
Гост
« Отговор #4448 -: Април 05, 2015, 21:57:16 »

Да де, това ме обърка реално..И аз веднага си помислих за мачете,но си викам епа такова оръжие въпреки всички бъгове във версията още не съм открила в менюто...После си мисля,бе да не е от клонирането да са се появили единици с мачете,че няма упътвания каква армия е ефикасна срещу такива единици..
После си викам бе ,май пише само за една глава и "един кучи син",това не мога го преглътна,защото съм жена ..
докато зацепих на края,че май мен има в предвид ...И се зачудих,какви изненади може да ни поднесе бъгясалата ни и неконтролируема версия..
Да не е,както си седя пред компа и правя поредният неуспешен опит да клонирам,някаква армия,че ще ме изядат в играта..да вземе да изкочи от монитора от зор,някой Индианец Папуа с мачете,които иначе ми е на 78 разстояние в ИО виртуално... *scratch* *scratch* *freak* Защото за такива бойни маньоври не са ме учили в ИО  *scratch*
  Grin
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4449 -: Април 20, 2015, 00:18:51 »

V.Valentine, не им се стягай толкова на испаноговорящите колеги, те са си малко по-емоционални все пак  Grin Виж добрата страна, не те псуват като някой нашенец, само скачат да се бият Smiley Има хъс един вид човекот и рано или късно, когато има възможност, наистина ще пробва да си върне, то пък нали това е играта. Кой е по-добрият, опитът и акълот си казват последната дума  :evil4:
 P.S.:

Щото си арна и си ни любимка  Tongue
Че съм арна - съм, ам любимка никога не съм ви била   Cry  Съдба, какво да се прави.  Разни виждания за игра  Kiss
« Последна редакция: Април 20, 2015, 00:42:47 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4450 -: Април 24, 2015, 23:15:42 »

V.Valentine, не им се стягай толкова на испаноговорящите колеги, те са си малко по-емоционални все пак  Grin Виж добрата страна, не те псуват като някой нашенец, само скачат да се бият Smiley

Кой е по-добрият, опитът и акълот си казват последната дума  :evil4:


 Grin Grin то по добре да псуват ,че боя не им се отдава много  Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4451 -: Април 27, 2015, 01:10:30 »

На някои им се, на някои не им се, както при нашенци Smiley Меракът играе повече роля понякога.  А, здрасти, бре Жоре  Grin
« Последна редакция: Април 27, 2015, 01:12:08 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #4452 -: Май 02, 2015, 14:51:13 »

Ехи има ли някой играещ БГ във света ? Или всички велики сили са в мод още ? Undecided
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4453 -: Май 05, 2015, 23:02:38 »

Е мод сме  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #4454 -: Май 06, 2015, 00:50:51 »

Е мод сме  Grin Grin

О,Велики  Grin *freak* *suicide*
Активен
Страници: 1 ... 295 296 [297] 298 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!