Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:38:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500239 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
amisega
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #4410 -: Януари 19, 2015, 23:49:15 »

ОФИЦИАЛНИ ПРОМЕНИ В ПРАВОПИСА НА БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК:
от Иво Сиромахов
1. Буквите „ч” и „ш” отпадат от азбуката, понеже ве4е
никой не ги използва. На тяхно място влизат отдавна
наложените 4 и 6.
2. Отпада буквата „ъ”, за да не се 4удим как се пи6е
„мал4ание”, „сагласна сам” и т.н.
3. Отпада и буквата „я”. В момента е възприето тя да
се изписва като „q”, но това саздава проблеми,
за6тото някой я 4етат като „кю” и става мазало. По
добре е да се изписва като „иа”, например лелиа,
диниа, Иамбол, Балгариа.
4. Предлагам да отпадне и буквата „й”, за6тото е
са6тата като „и”. Ниакой тапанари са против и казват
4е ако махнем и краткото как сме 6тели да пи6ем
иордан иовков. Ма тиа са напално истре6тели ве, за
кво да даржим неква буква само заради един
гимнастик кво като е вип ба6та ми го познава
и вика 4е бил свестен тип
5. Тоа ермалък са6то е напално изли6ен. Закво ти е
само да ти зима место на клавиятурата ебаси. Закво
треа да има буква коиато се пи6е само в три думи.
Ьога, ьод и идьот. Тва е расхи6тение.
6. главните букви са пална простотиа. нема нужда от тиах. секи интелигентен 4овек се досе6та каде по4ва изреч4ението и каде не по4ва. то си е мноо ясно
7. пи6е се „незнам”, „неискам”, „нестава”, „немога”. разбрахте ли БАЛЪЦИ!!!!!
8. си4ките запетаики то4ки терета и подобни лаина триабва да отпаднат:) на кои му пука за тиа не6та?
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4411 -: Януари 21, 2015, 21:46:09 »

Да свикаме международна конференция.Ще поканим турци,румънци,латиноси и да вземем да определим правила за играта ,че на момичето нещо не му е по мерак сегашното положение.Лично ще предложа да я назначат за арбитър при спорни ситуации.  Grin Grin Grin
Не си спомням аз да съм търсила пък вашето мнение или оценка. Първите минус нето акаунти и в тази ера, показват как сте я подкарали и сега. Една ера не ви си ли играе за самата игра? Пък каквото стане?
« Последна редакция: Януари 21, 2015, 22:17:31 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4412 -: Януари 21, 2015, 22:34:51 »

Не си спомням аз да съм търсила пък вашето мнение или оценка. Първите минус нето акаунти и в тази ера, показват как сте я подкарали и сега. Една ера не ви си ли играе за самата игра? Пък каквото стане?
Аз пък не виждам кой е тръгнал да ти го дава.И е по-добре да не ти давам оценката си за теб.Няма да ти хареса.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4413 -: Януари 22, 2015, 00:35:42 »

Много мило  *SIGH* *SIGH* *SIGH* Я па точно и собственикът на първите акаунти, които демонстративно са показали, че не им пука за правила, егото е нещо по-голямо ...
 Gario, разбери, че само на хора с комплекси ги вълнува толкова много, кой какво мисли за тях в една игра. Играта е игра, дори не се води състезание, разбираш? А понеже успешно показахте, че и класациите нямат смисъл, защото нямат и грам реална стойност вече /ти нали за тях играеше, по думите ти?/, за какво изобщо говорим? Аз знам за играта достатъчно, играла съм, когато ми се е играело, помагала съм, когато ми се е помагало, не виждам какво има за спор. Освен, че на екипът им писна да проверят сигурно по 100 сигнала на ден, за щяло и нещяло и доста голям процент сигурно към вас. Аз лично имам 2 пъти драсване до екипа и то едното беше по молба на наш кадър. И през другите ери е било толкова, колкото и тарикати да е имало.
« Последна редакция: Януари 22, 2015, 00:42:02 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4414 -: Януари 22, 2015, 00:55:35 »

Аз пък не виждам кой е тръгнал да ти го дава.И е по-добре да не ти давам оценката си за теб.Няма да ти хареса.

Много мило  *SIGH* *SIGH* *SIGH* Я па точно и собственикът на първите акаунти, които демонстративно са показали, че не им пука за правила, егото е нещо по-голямо ...
Gario, разбери, че само на хора с комплекси ги вълнува толкова много, кой какво мисли за тях в една игра. Играта е игра, дори не се води състезание, разбираш? А понеже успешно показахте, че и класациите нямат смисъл, защото нямат и грам реална стойност вече /ти нали за тях играеше, по думите ти?/, за какво изобщо говорим? Аз знам за играта достатъчно, играла съм, когато ми се е играело, помагала съм, когато ми се е помагало, не виждам какво има за спор. Освен, че на екипът им писна да проверят сигурно по 100 сигнала на ден, за щяло и нещяло и доста голям процент сигурно към вас. Аз лично имам 2 пъти драсване до екипа и то едното беше по молба на наш кадър. И през другите ери е било толкова, колкото и тарикати да е имало.

Не мога да ти схвана мисълта нещо, кой те е питал какво мислиш за него? Или под хора с комплекси визираш себе си? Ако е така и аз съм на същото мнение. Престани да "плачеш" вече, всички разбрахме, че играеш заради играта и не струваш като играч, като лидер и като цяло за нищо не ставаш, престани да говориш за себе си и да занимаваш малкото останали във форума. Досега не видях никой да пише за тебе, нито позитивно, нито негативно, сама си прави изводите. Ооо сетих се, един чужденец само те спомена, и то за превод, което е доста жалко.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4415 -: Януари 22, 2015, 00:59:59 »

Kъм последното изказване, не ми се копира, въпросчето ми е само едно, това "Монк" ли е от играта или ? Питам, щото бях чула друго за този акаунт, просто да знам с кого си лафя....
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4416 -: Януари 22, 2015, 01:03:17 »

Kъм последното изказване, не ми се копира, въпросчето ми е само едно, това "Монк" ли е от играта или ? Питам, щото бях чула друго за този акаунт, просто да знам с кого си лафя....
Той е
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4417 -: Януари 22, 2015, 01:14:39 »

Приемам на доверие.... Не ми се заяжда с приятел на мой приятел... Макар че не ви попречи и него да атакувате предната ера и негови хора.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #4418 -: Януари 22, 2015, 01:21:34 »

Той е

 Lips Sealed Това не е monk , а е mesi под прикритие  Grin.
 
*cocktail* Наздраве за победителите .

p.s. Гледам и моето акаунтче  се мярка в някаква класация ....Как е стигнало до там идея си нямам  *hihi*

Поздравче за тези , които не спят : http://youtu.be/zXtsGAkyeIo?list=FL5tdN52u5XJArmmUenIPauQ
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4419 -: Януари 22, 2015, 20:57:45 »

Ами наздраве , като си рекла ...още по едно , добре дошло *hihi*  *cocktail*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #4420 -: Януари 26, 2015, 20:08:59 »

Галине, смени го тоя подпис бре човече. Така ти се смеят хората.  *crazy* Сложи си например "превъртам замиращи игри всякакви".
Аз претенции нямам, че мамите ама пък тоя ти подпис е в разрез с това, което показваш в момента.
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4421 -: Януари 26, 2015, 21:04:45 »

И как така мамим , като няма правила вече .... *hahaha* *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4422 -: Януари 26, 2015, 22:04:27 »

Галине, смени го тоя подпис бре човече. Така ти се смеят хората.  *crazy* Сложи си например "превъртам замиращи игри всякакви".
Аз претенции нямам, че мамите ама пък тоя ти подпис е в разрез с това, което показваш в момента.

След като (уж) не си в игра, как разбираш, че някой мами?
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #4423 -: Януари 27, 2015, 00:33:57 »

След като (уж) не си в игра, как разбираш, че някой мами?
Та   вия   сами си го показвате    *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4424 -: Януари 27, 2015, 03:17:21 »

Чудя се дали да не ви тегля пак една дълга и тънка и да ми сложат пак бан във форума , че като гледам за нищо не ставате та вече не сте и забавни , една и съща изтъркана плоча въртите "измама" "измама" измама" леле много сте ограничени милички малки дребни душички , но ще ви спестя майната за да мога да влизам да ви се смея от време на време  Grin Grin каква измама бе палячовци  *crazy* не разбрахте ли че от месеци правилата са " кой колкото може и каквото може" ако нищо не можете и не знаете как е Галин преподава уроци , срещу съответното заплащане разбира се  Tongue Grin  и стига разтягахте локуми че играете за самата игра и класациите били безсмислени  , къде е удоволствието да кибичиш цяла ера без да има поне едно нещо с което да си постигнал в играта пък било то и да си пребиеш съседите , и да прави сте класациите са такива за вас защото не можете да се доредите в тях , толкова са ви възможностите , казах ви го още в началото на миналата ера  *pardon* спорихте, правехте си някакви смешни сметки като атанаска например дето щял милия да завърши в топа по нето  *hahaha* атанаскееееееееееееееееееееееее къде си бе моето момиче  Kiss ко стана бре цяла ера като тупан те блъскаха всички и ааааааа да взавършиш в топа и ахааа не можа  *hahaha**TEASE*  Grin Grin нищо лично пич или +(ка) ма голям резил е това твоето копане да знаеш  Grin Grin и къде е онази сливенска перла дето щеше да каже септември месец с кой акаунт играел и да ни пребиел  Shocked ко стана бе къна да не ти спря нета или започна работа в чужбина и там хората нямат нет или ремонт на апартамента прави или .... какви ли не смешни оправдания съм чувал през годините и със сигурност няма да ме изненадаш каквато и глупост да изръсиш  Grin Grin

А наздраве Bastards   *cocktail* големи да пораснете и все такива готини копелета да сте  *V*  и за най готините жени в саюза *friends*
https://www.youtube.com/watch?v=l0vEXqBg6o0
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!