Imperia Online България  
Март 29, 2024, 11:06:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500292 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
amisega
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #4395 -: Януари 15, 2015, 14:29:58 »

И да се плюнчите и да не се плюнчите, все тая  Lips Sealed   Cry Поиграйте 10 месеца, че последните два ще сте отново само зрители Grin
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4396 -: Януари 15, 2015, 21:17:56 »

Просто се правят малко архив документи за широката публика да позяпа и да поцъка, но наистина те са излишни де, личи си, че е правен пълен майтап накрая, рисувано със замах. Бравос и на теб, никога не съм подозирала, че си такъв майстор на лопатата, да вдигнеш за седмица 2 хил нето и на меча, да спретнеш 15 000 доблест за същото време  *PINKGLASSES* Тази ера още по-големи успехи и запълване на тези поленца на макс, колкото позиции сложил програмистът  *ok*
 Бай дъ уей, аз никога не "плещя", говоря и пиша смислено и грамотно.

Точно си плещиш според мен и то отново ....я кажи сега към кого се обръщаш с това , че май пак си се объркала ... Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
202020
Редник
*

Karma: +7/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #4397 -: Януари 16, 2015, 00:51:00 »

колкото позиции сложил програмистът  *ok*

Gledam si na ,,qsno,, s igrata vsi4ko tva ne e izmama a bag v igrata za ,koeto ne e vinoven sauz Bastard.Gospoda i gospojici igralci (koito vinagi ne igraqt seriozno no vsqka era sa v igrata) tazi era 6te e bez na6eto prisastvie (pone parvite 11meseca) igraite i pak psuvaite(tozi pat nqma da e sauz Bastards) pak nqma ste v nikvi klasacii.Nqkakvi psevdo igra4i pi6at za uvajenie i respekt v igrata  *crazy* nali znaete ,4e vie ne ste  faktor v igrata.Kanata kolkoto i da e psuvan i obijdan ot nas e 10 pati po golqm igra4 ot vas pone 6te6e da probva 1 voina s nas (100% 6te6e da izgubi) no takiva golemi usti samo vav foruma ima v igrata palni nuli.Profesori izgubeno 4ove4e i ti liderke metaliska kakvo napravihte cqla era NISHTO eto sega sauz Bastards go nqma pokajete ne6to ili pak raketata e kriva valnata pre4i i ne igraete seriozno.Kato si levo kra4e ne se pravi na desno a mi6kuvai posledvaite vanio pri ezercata i si igraite tam noobove.

/Спазвайте правилата на форума и пишете на Кирилица/
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 00:58:38 от Th3l3g3nD » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4398 -: Януари 16, 2015, 01:40:02 »

....я кажи сега към кого се обръщаш с това , че май пак си се объркала ... Grin Grin
Е, към кого, конкретно към теб, разбира се... Да не мислиш, че чета маймунеците на 202... там колко нули и двойки му е никът..., още по-малко да отговоря.  
  Да си призная и към теб нямаше да се обърна, просто ме подразни, че и ти се перчиш с  дребни измами и то на стари играчи, които с един поглед разбират, че няма за хвалене и гледане, и играта вече е извън всякакъв контрол... А стар играч да намине във форума, знаеш, е от дълбоко вкоренена краста и това което вижда само може да му развали кефа, а  ако го е чоплело да подкара пак, просто му е лесно да вземе обратното решение...
  P.S.: Да се поправя, не "дребни измами", винаги ги е имало и не е нещо за реване... а    т о т а л н и измами, водещи до тотално изкривяване на всякакъв вид резултати...
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 02:03:29 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4399 -: Януари 16, 2015, 09:15:46 »

Аха , значи аз съм се объркал , така ли ?? Ами имам 5 акаунта и нито един от тях не мога да припозная с това ,което написа по-нагоре  , но нищо де , драскай си там ....
Активен

Close enough to ...BASTARDS
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4400 -: Януари 17, 2015, 00:06:13 »

  *xxx* По отношение на 5-те акаунта, беше за един герой местен и ника съм му споменала - Туни, да не би нещо да бъркам и ти да си тоя  Grin Преди това беше пуснат доклад от нашенец, за атака от този Туни, за него е характерно да атакува българи, макар че се води нашенец. И си е измамник отвсякъде, което досега не се забелязало с някакви успехи иначе... Той беше и последния ми посетител на предната ера, като ми домъкна 7 милиона войска, /аз с има-няма 1 милион/, уж да ме засича и да ме чака в засада със скрита и прясно изкопирана още 4 милиона войска...
 За всичките години игра, гонели са ме общо взето играчи, когато някоя шматка се пробва, си е жива обида Grin A когато няма йок правила, жалкото е, че не може да се върне да му се набие кофата на подобен шматарок и всичко да си дойде на мястото. Колкото за теб, не вярвам, че играеш с 5 акаунта, повечето от старите играчи, имат усет за мярка, освен ако не ги гонят някакви яки комплекси или амбиции....
« Последна редакция: Януари 17, 2015, 03:03:14 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #4401 -: Януари 17, 2015, 02:11:53 »

Аз там когато съм играл , ти не си бил и чул още за ИО / смешник /
Абсо, ти сериозно ли го говориш това?? Тебе съм те бил като маче у дирек и имаш наглостта да ми говориш така  Grin Grin Grin
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4402 -: Януари 17, 2015, 08:08:44 »

Абсо, ти сериозно ли го говориш това?? Тебе съм те бил като маче у дирек и имаш наглостта да ми говориш така  Grin Grin Grin
Бил си ме , да ...в съня си  *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #4403 -: Януари 17, 2015, 12:23:47 »

Бил си ме , да ...в съня си  *hahaha*
Абсо това тили си или Huh?  Shocked Какво ти става ?   *scratch*

Водиш някакви монолози... Grin
« Последна редакция: Януари 17, 2015, 12:27:26 от v.valentine » Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4404 -: Януари 17, 2015, 12:47:03 »

Абсо, ти сериозно ли го говориш това?? Тебе съм те бил като маче у дирек и имаш наглостта да ми говориш така  Grin Grin Grin

Радо ела във версия 4, тъкмо е в началото на ерата, да те бия малко аз  Grin Grin
« Последна редакция: Януари 17, 2015, 12:50:19 от monk_ » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4405 -: Януари 18, 2015, 02:34:57 »

Aко ще си играете, поне си определете лични правила за игра, щото иначе действащите, т.е никакви, в момента не струват...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4406 -: Януари 18, 2015, 12:24:50 »

Aко ще си играете, поне си определете лични правила за игра, щото иначе действащите, т.е никакви, в момента не струват...

Няма нужда една секретарка на латиноси да ми дава идеи, как да играя, ако реша ще си определя каквито си искам правила, няма да чакам ти да ми кажеш
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4407 -: Януари 18, 2015, 15:06:20 »

Да свикаме международна конференция.Ще поканим турци,румънци,латиноси и да вземем да определим правила за играта ,че на момичето нещо не му е по мерак сегашното положение.Лично ще предложа да я назначат за арбитър при спорни ситуации.  Grin Grin Grin
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4408 -: Януари 18, 2015, 20:01:56 »

Да свикаме международна конференция.Ще поканим турци,румънци,латиноси и да вземем да определим правила за играта ,че на момичето нещо не му е по мерак сегашното положение.Лично ще предложа да я назначат за арбитър при спорни ситуации.  Grin Grin Grin

 Grin Grin Grin
На момичето не му е по мерак всяко едно положение, но сега поне има оправдание, от нея съм слушал много за нея, но за съжаление още не съм срещнал човек да може да каже нещо добро за нея като игра.
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4409 -: Януари 18, 2015, 20:47:13 »

Абсо това тили си или Huh?  Shocked Какво ти става ?   *scratch*

Водиш някакви монолози... Grin
То май наистина така стана ...  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Страници: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!