Imperia Online България  
Март 29, 2024, 07:41:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500277 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valchak
Редник
*

Karma: +15/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #4380 -: Януари 12, 2015, 01:10:17 »

Избори за министерски съвет ли имаше или ера в ИО?  Grin Grin Grin


Някой си valchak ( сигурно е искал да напише val4ak, ама си е объркал), разправя нещо за широко скроени хорица, които лъжели, мамели, бъркали по разни дупки, че и горди от тези си действия и ако всички сме като тях България требело да е първа в Европа. Нищо, че по тая логика циганите требе да са създали Евросъюза- сигурно защото не са успели да се обединят в държава.
 
Нашият любим Тишо без да му мигне окото в прав текст ни каза, че Ренесанса, Реформацията, Хуманизма и въобще всички усилия цивилизацията да не е 1% консуматори и 99% роби нещо не е трябвало да се случат и му станало тъжно за "донкихотовците". Нищо, че без тях сигурно щяха да го бият всяка вечер понеже салатата не е била нарязана в правилната форма, или че не е нацепил камъни за огнището.

Ако "най-великият" съюз" във версия 4 на ИО е такъв понеже всеки негов член обича да бърка и/или използва дупки - така да бъде. Само нека да не ни вменяват и на нас , че това е "Пътят и истината, и живота".

Благодарим ви, че ни забавлявахте за новата година, видно е, че още ви държи напрежението от изминалото представление, но излезте малко от роля. Циркът затвори - поне временно.  Wink



Някой си изгубен(сигурно е искал да напише загубен,ама си е объркал),разправя за хора които не познава че били някакви.Да ти кажа една тънка lost,това са хора силни,кадърни,добри,умни,самоуверени и горди,а в екип са х 100 *ok*както се справят перфектно в играта,успяват и в живота,кефят се и мачкат всички паразити.С повече такива хора България щеше да е първа в света bgflag,не в европа,не знам как по просто да ти обясня тая логика( има един мит,че жените нямат логика щото са с една глава,не че нещо ,но едната ти липсва).И от космоса се вижда че разликата между Bastards и останалите е като реал Мадрид и Каспичан((Каспи4ан) за да ме разбереш кухи горски миньор каменоделецо) :И да ти поясня зелен лимоне,това че Bastards са те цедили и пили Мухито докато бъркат и използват дупките ти ,не ти дава правото да превръщаш хрониките на трети свят в книга на реване,хленчене и оплаквания на един фалирал фермер  Cool
« Последна редакция: Януари 12, 2015, 01:13:51 от valchak » Активен
divaka
JUSTICE
Редник
*

Karma: +17/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #4381 -: Януари 12, 2015, 01:37:26 »

Някой си изгубен(сигурно е искал да напише загубен,ама си е объркал),разправя за хора които не познава че били някакви.Да ти кажа една тънка lost,това са хора силни,кадърни,добри,умни,самоуверени и горди,а в екип са х 100 *ok*както се справят перфектно в играта,успяват и в живота,кефят се и мачкат всички паразити.С повече такива хора България щеше да е първа в света bgflag,не в европа,не знам как по просто да ти обясня тая логика( има един мит,че жените нямат логика щото са с една глава,не че нещо ,но едната ти липсва).И от космоса се вижда че разликата между Bastards и останалите е като реал Мадрид и Каспичан((Каспи4ан) за да ме разбереш кухи горски миньор каменоделецо) :И да ти поясня зелен лимоне,това че Bastards са те цедили и пили Мухито докато бъркат и използват дупките ти ,не ти дава правото да превръщаш хрониките на трети свят в книга на реване,хленчене и оплаквания на един фалирал фермер  Cool
Grin Grin :DОставете го Щефан бе,може субсидии да му дадат от ДПС-то *hihi*ще има за всички Smiley
Активен

JUSTICE
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4382 -: Януари 12, 2015, 20:55:27 »

Ей Абсо, ти си много тъпо парче ман, пусни се в свят 1 да ти набия каската смешник
Аз там когато съм играл , ти не си бил и чул още за ИО / смешник /
Активен

Close enough to ...BASTARDS
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4383 -: Януари 12, 2015, 20:59:55 »

Па и очи имате да се хвалите с таз въшлива/фълшива/ ера  Grin
Ами хайде похвали се ти де ... *hahaha* *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Djotto
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #4384 -: Януари 13, 2015, 14:54:55 »

Момци, тези - дето плюят BASTARDS непрекъснато - те са с определени диагнози... има параноици /дето ужасно се страхуват да не се посрамят отново... или да продължават да са "боксови круши"/, има такива с разкъсана душевност...., има и един хипертимен психопат - с научна титла.... /но MONK не е прав - сега, просто, никой не ги ВЪДВОРЯВА... вече и те си плещят глупостите непрестанно/.
Съюз Bastards доказа (за пореден път), че това са хората, на които МОЖЕНЕТО им е вродено.... някой /от другите български съюзи/ също се понаучиха и е прекрасно, че някои дори изказаха благодарност за помощта.
... останалите замениха моженето с безсилна злоба...
когато някой е прост - е за дълто...., но когато е глупав - то е за цял живот...
За тези няколко години Bastards се учеха - както от своите грешки и постижения, така и от тези на другите.... и все повече МОЖЕХА... а тези дето само лаят не прихванаха НИЩО... пък били те професори ... или изгубени
НАЗДРАВЕ ЗА Bastards !!! *cocktail* *cocktail*
... ако хората с диагнози искат помощ - ще помагаме... имаме приятели - специалисти... не е за вярмане - но може и да им няма нищо... а да са само имбецилни прояви ..
Активен
PUMATA
Сержант
**

Karma: +4/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 57



Профил
« Отговор #4385 -: Януари 13, 2015, 16:24:05 »

За много години:) Честито на победителите от миналата ера, обраха всички класации. Благодарско за подкрепата.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #4386 -: Януари 13, 2015, 22:12:54 »

      Дели Инко, как пишеше само преди, сега и тя в разправията Grin Гаро, голяма мерудия си. Искаш признание, търсиш го, чакаш го, все не го получаваш.
Аз ти го давам-ГОЛЯМ СИ.   Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #4387 -: Януари 13, 2015, 22:28:26 »

Ами хайде похвали се ти де ... *hahaha* *hahaha*
Smiley Smiley Smiley
Активен
PUMATA
Сержант
**

Karma: +4/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 57



Профил
« Отговор #4388 -: Януари 14, 2015, 17:31:43 »

2015-01-14 15:48:34    tunii73[SAINTS]    papo001[]    81    0    0    5    4483    0    5
Нещо за хрониките  *rose*
« Последна редакция: Януари 14, 2015, 17:33:36 от PUMATA » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4389 -: Януари 15, 2015, 03:25:36 »

  Tунито, ще бега кат заек с основния си акаунт в мод, ще му тръсне една армия, дето не може да издържи да я захрани от другите 5 акаунта повече от 4 часа и те така... ако е интересен на някой като противник,...
  Истинските победители в тази игра, досега общо взето са признавани и от противниците си... Когато сами се тупат по гърдите и убеждават, че това е вече ню стайла... А доста май са били благодарни, щот са били мишки и хубаво било батко да ги пази, че на тях не им държи да се оправят с  някой занзибаец, па те да си плащат данъка... Както и да е....ама  пази боже, играта все още, както беше рекламата,  да е отражение на живия живот... че тогава наистина нищо хубаво не може дочака държавицата ни...
   P.S.: V.Valentine, не се притеснявай от въпроса на Абсо, то и той няма с какво да се похвали Smiley Освен, че  го прибраха в прословутия съюз и не е имало причина да го изхвърлят като верен нов член Wink
« Последна редакция: Януари 15, 2015, 03:31:10 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4390 -: Януари 15, 2015, 03:47:36 »

Не видях никъде някакви снимки или малко по-подробно инфо освен сухата статистика  накрая. Който не е влизал последните месец два, дори няма да схване какви тотални простотии и изписване на цифри по всички линии има за това време. Имам някой бегли картинки от последните дни,  взема да попълня малко хрониките от последните дни на забележителната славна ера, както мярнах определение, успешно ориентирана към зала на срама, не на славата...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4391 -: Януари 15, 2015, 08:22:21 »

Аз съм си се хвалил и сега , и преди . Само толкова ли успя да измислиш ?!?!

И за какво ти е да гледаш снимки , нали всичко било за залата на срама ... *hahaha* *hahaha*  май и ти не знаеш , какви ги плещиш..
« Последна редакция: Януари 15, 2015, 08:24:17 от MRaven » Активен

Close enough to ...BASTARDS
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4392 -: Януари 15, 2015, 13:18:57 »

Някой си изгубен(сигурно е искал да напише загубен,ама си е объркал),разправя за хора които не познава че били някакви.Да ти кажа една тънка lost,това са хора силни,кадърни,добри,умни,самоуверени и горди,а в екип са х 100 *ok*както се справят перфектно в играта,успяват и в живота,кефят се и мачкат всички паразити.С повече такива хора България щеше да е първа в света bgflag,не в европа,не знам как по просто да ти обясня тая логика( има един мит,че жените нямат логика щото са с една глава,не че нещо ,но едната ти липсва).И от космоса се вижда че разликата между Bastards и останалите е като реал Мадрид и Каспичан((Каспи4ан) за да ме разбереш кухи горски миньор каменоделецо) :И да ти поясня зелен лимоне,това че Bastards са те цедили и пили Мухито докато бъркат и използват дупките ти ,не ти дава правото да превръщаш хрониките на трети свят в книга на реване,хленчене и оплаквания на един фалирал фермер  Cool
Бедний ми, вълчо, нормално е да не можеш да разбереш иронията в скобичките - все пак си от поколението, което пише Чудомир с 4-ка. Трябва да си в особено състояние на духа да се кръстиш valchak, още повече във форум, където можеш да си напишеш ника на кирилица.

Когато разберете, че не е задължително да има наказания за да се спазват правилата - тогава ще сте годни за Европа. А до тогава бъдете царете на Румелийски вилает със самоувереност, ум и гордост.  Grin Grin Grin

За твой ужас - никой от Копелетата не ми е бъркал по дупките, нито пък "цедил като лимон", никога и никъде.

« Последна редакция: Януари 15, 2015, 14:26:07 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4393 -: Януари 15, 2015, 13:48:47 »

Просто се правят малко архив документи за широката публика да позяпа и да поцъка, но наистина те са излишни де, личи си, че е правен пълен майтап накрая, рисувано със замах. Бравос и на теб, никога не съм подозирала, че си такъв майстор на лопатата, да вдигнеш за седмица 2 хил нето и на меча, да спретнеш 15 000 доблест за същото време  *PINKGLASSES* Тази ера още по-големи успехи и запълване на тези поленца на макс, колкото позиции сложил програмистът  *ok*
 Бай дъ уей, аз никога не "плещя", говоря и пиша смислено и грамотно.
« Последна редакция: Януари 15, 2015, 14:00:25 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4394 -: Януари 15, 2015, 14:28:12 »

Просто се правят малко архив документи за широката публика да позяпа и да поцъка, но наистина те са излишни де, личи си, че е правен пълен майтап накрая, рисувано със замах. Бравос и на теб, никога не съм подозирала, че си такъв майстор на лопатата, да вдигнеш за седмица 2 хил нето и на меча, да спретнеш 15 000 доблест за същото време  *PINKGLASSES* Тази ера още по-големи успехи и запълване на тези поленца на макс, колкото позиции сложил програмистът  *ok*
 Бай дъ уей, аз никога не "плещя", говоря и пиша смислено и грамотно.

Жоро ви постна няколко битки.Ако ви беше показано всичко,нямаше да можете да играете тая ера.Нищо не е рисувано.Всичко през последните два дена от ерата е постигнато с игрови методи.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!