Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:09:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500214 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4320 -: Януари 08, 2015, 16:06:17 »

тц, пак не позна - реклами не съм блокирал - дет се вика нямам умствения капацитет, пък и никога не са ми пречели. Не ми се е налагало никога да местя армия в последната секунда в 4-ката, но пък и в 6-цата това няма как да стане  *pardon*

Извинявай, надценил съм те много. Заблудих се от възможностите на децата, че на по 5-6 годинки знаят как става. Повече няма да очаквам прекалено много от теб, явно не си бавно загряващ и си незагряващ  *hihi*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4321 -: Януари 08, 2015, 16:06:56 »

Цитат
Ама си толкова тъп че не можеш да го осъзнаеш.
Wink

Нима лъха острота от такова изказване на силно форсиран виртуален изклесяк? Не искам да кажа че си тъп като суринамска чапла и кух като турско барде, защото такива реплики са забранени във форума. Но де си напъни пихтията под централния лоб за да се опиташ да разбереш какво се опитва да ти каже Стефан. Направи опит поне и като не ти се получи, вследствие остротата на ясния ти ум, поне ще ти остане удовлетворението че си опитал. Всеки разумен човек си заделя пари за забавление. Къде и как ще ги харчи той си знае. Приматите, като австралопитеци и питекантропи не са го правели щото са нямали такива, но пък са били завистливи отрепляци и за това са изчезнали.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4322 -: Януари 08, 2015, 16:11:09 »

Меси Меси.То тоя е пълен профан в играта бе.Какво да е правил кога нищо не разбира от нея.То и правилата които се опитва да ни навре в очите не е чел.Защото ако беше ,нямаше да говори глупости тук.-Използването на бъг не е нарушение.Недокладването му е такова.А клонирането е бъг докладван още преди дори да сме я чували тая игра.Другото което ползвахме пък е заложено в механиката на битките.И понеже разрешиха мултиакаунта с въвеждане на наглеждането,може да се окаже че сме играли по-четно и от тоя "честник".
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4323 -: Януари 08, 2015, 16:20:48 »

Wink

Всеки разумен човек си заделя пари за забавление. Къде и как ще ги харчи той си знае. Приматите, като австралопитеци и питекантропи не са го правели щото са нямали такива, но пък са били завистливи отрепляци и за това са изчезнали.
Прав си.Това че е готов обаче да даде по една минимална заплата за една игра докато може да мине безплатно,не говори са много остър ум.А ти пък откъде знаеш каква е причината за изчезването на австралопитека и питекантропа.Нескопосания ти опит за остроумие те прави смешен.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4324 -: Януари 08, 2015, 16:42:50 »

Прав си.Това че е готов обаче да даде по една минимална заплата за една игра докато може да мине безплатно,не говори са много остър ум.А ти пък откъде знаеш каква е причината за изчезването на австралопитека и питекантропа.Нескопосания ти опит за остроумие те прави смешен.
Момче, излез малко навън, стига с тоя интернет - минималната заплата беше 10 евра лева некъде 97-ма година  Grin Grin Grin

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4325 -: Януари 08, 2015, 16:47:47 »

Момче, излез малко навън, стига с тоя интернет - минималната заплата беше 10 евра лева некъде 97-ма година  Grin Grin Grin


Ти дори не знаеш какво си писал преди час.Я върни се и си прочети постовете.Давал си 200лв за ера.Това по времето когато си ги дал е равно на 1 минимална заплата.Тряба ли да повтарям това което според вестоносеца е обида.Мисля че вече е очевадно.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4326 -: Януари 08, 2015, 16:59:58 »

Ти дори не знаеш какво си писал преди час.Я върни се и си прочети постовете.Давал си 200лв за ера.Това по времето когато си ги дал е равно на 1 минимална заплата.Тряба ли да повтарям това което според вестоносеца е обида.Мисля че вече е очевадно.
Ей сега сядам и почвам да смятам колко гориво съм изхабил за да ходя някъде на пикник или просто да се забавлявам. Ако са повече от една минимална заплата, трябва ли да се чувствам тъп и заради това?  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4327 -: Януари 08, 2015, 17:28:34 »

Галине, остави ги да си дават парите бе, ако искат и целите заплати да си дават. Нали ги бием така или иначе. Ние си правим кефа като ги спукваме от бой, те нека да дават пари и да са ни "боксови круши" пък нека си се кефят, на всеки му е кеф по различен начин.  *xxx*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4328 -: Януари 08, 2015, 17:30:11 »

Галине, остави ги да си дават парите бе, ако искат и целите заплати да си дават. Нали ги бием така или иначе. Ние си правим кефа като ги спукваме от бой, те нека да дават пари и да са ни "боксови круши" пък нека си се кефят, на всеки му е кеф по различен начин.  *xxx*

Лелей ,Румене, точно ти ли го казваш това?  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4329 -: Януари 08, 2015, 17:45:39 »

Ей сега сядам и почвам да смятам колко гориво съм изхабил за да ходя някъде на пикник или просто да се забавлявам. Ако са повече от една минимална заплата, трябва ли да се чувствам тъп и заради това?  Grin Grin Grin
Очеваден.....  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4330 -: Януари 08, 2015, 17:53:59 »

Вече си имаш и кръстник  "Румене"   Grin Grin Grin
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4331 -: Януари 08, 2015, 17:56:25 »

Чак сега ли разбра, че съм Румен, по-тъповат си отколото мислех  Shocked
Активен
GALA
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #4332 -: Януари 08, 2015, 18:08:04 »

 Рядко влизам тук , поради простата причина , че не намирам нищо смислено , а напротив - злоба , завист и лицемерие . Паздравявам саюз   Bastards за класирането !!! Няма контрол , следователно няма и правила , просто трябва да се адаптираме към настоящтите условия , които ни предлага екипа на ИО . Факт е , че Bastards се справят най - добре , но зад този успех със сигурност стои отлична стратегия и  много добра организация . Благодаря им за подкрепата , която ни оказаха и ни помогнаха да се изкачиме в класацията ! Успех на всички в новата ера , като гледам ентусиасти не липсват и нека бъдем по - добри !!!
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4333 -: Януари 08, 2015, 18:13:49 »

Чак сега ли разбра, че съм Румен, по-тъповат си отколото мислех  Shocked
Цитат на: gogata2013 в Август 11, 2014, 18:18:37
Брей, февруари 2014 "напоследък" ли е?

За теб знаем, че си 3 метра висок, бицепса ти е 105 см обиколкаа, дигаш 600 кг от лежанка, разкъсваш телефонния указател на Ню Йорк без да се напрягаш, можеш с едното около да следиш 10 акаунта на противници, както и движението на дървесината, врачанския камък стомана 3 на пазара, докато с другото препрочиташ всяка нощ "Под Игото".... Grin (попръцнах пак, извинявам се).

 Grin Grin Grin
mesi се подписваше само Патрик, но и той е отсъстващ заради добро поведение
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4334 -: Януари 08, 2015, 18:53:44 »

Еми да бе, меси, патрик, Румен и още около 12342276 регистрации имам тука.
Активен
Страници: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!