Imperia Online България  
Април 25, 2024, 11:28:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501891 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4305 -: Януари 07, 2015, 23:34:36 »

Атанаске къде си бе душичко дребна  Grin Grin като гледам класирането и знам че зад всеки акаунт има различен човек ми е много забавно колко хитреци има  Grin Grin само да те питам Атанаске - въпроса се отнася и за онзи Изгубения човечец : Котката дали я интересува какво си мислят мишлетата ?  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4306 -: Януари 08, 2015, 00:04:56 »

Жоро ти представяш ли си кво му е на Насето, копа цела ера, кой ли не го би, половината карта му се изреждаше като на долна к...а и на края аха да се похвали, че е 10ти и хоп - греда  *hihi* *hihi*.
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4307 -: Януари 08, 2015, 00:56:45 »

Е те тия двамата и особено Насето са най-долните ,лицемерни индивиди  на които съм попадал.Докато бяха част от малцината привилегировани ,купуващи по 2-3к кредита на ера и ползващи всички екстри предлагани от играта и ползвайки удобствата на пазара.Получавайки по този начин преимущество над 95% от останалите играчи -не мислеха че убиват играта.Мислеха се за ненадминати майстори които трябва да се боготворят.В момент в който предимството им изчезна и се разбра че не са дори на средно ниво играчи,започнаха да хулят играчите позакали в пъти повече умения в тази игра.Започнаха да ми говорят за морал,чест ,достойнство.                                                           Морално ли е бе Стефане да получиш предимство пред останалите посредством финансов инструмент.А може би е честно Наско да държиш пазара посредством програма за бърз рефреш и изкупуване на офертите на ниски цени.И какво достойно има да се използва непознаването на играта от част от играчите и да се вкарват в съюзи хранилки от които после да бъдат изритани от "майстори" като вас.Списъка с мръсотиите вкарани от вас в тази игра е дълъг и няма да се впускам в подробности.                                                                                                                            За разлика от старите "велики" играчи,ние използахме само възможностите предлагани от играта+пазара/откраднат от вас/.Направо ми се повръща когато видя опитите ви сами себе си да убедите че сте по-добри хора,плюейки по тия които доказаха че всъщност нищо не разбирате от играта.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4308 -: Януари 08, 2015, 01:32:50 »

Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 55016 пъти)
Май няма по-четена тема във форума
Активен

202020
Редник
*

Karma: +7/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #4309 -: Януари 08, 2015, 03:10:16 »

Gospoda balaci (profesore i ti si kam tqh) ako sauz Bastards ne igrae6e v tazi era ,koqto mina nali ne si mislite ,4e 6tqhte da ste na razlichno mqsto v klasaciite.Turcite shtqha da vzemat netoto romancite ili latinosite voennata nqmashe polqcite i italiancite tolkova rano da sprat s igrata(blagodarenie na nas) i te shtqha da sa predi vas poneje pove4e q razbirat igrata.Vinagi shte ima nqkoi koito da hranite ,4e mami no nemojete da vdenete v malkite si prosti glavi4ki ,4e tva ne e hackvane na igrata a bagove na igrata ,koito gi ima ot dosta godini.Programa izvestna na polovinata igra4i kato 4ekar e prilojenie kam brouser i tva 4e igrata go pozvolqva ne pravi igra4a izmamnik.Takiva programi se polzvat ot godini mnogo predi da spe supporta i te gi znaqt i lesno se vijdat kato se vidi dadeno ip kak refreshva no nikoi nqma polza da se spre vse pak klikovete nosqt pari.

p.s. Nase trai si balak 4e 6te se regneme i v v6 da te butame i palime da ti e gadno.
p.s.s. Znam ,4e 6te me hranite za shliokavicata s koqto pi6a i mi e prez kura _)_
p.s.s2 Suporta da mi bannete tva acc 6te si napravq novo moje bi 15to   Tongue
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4310 -: Януари 08, 2015, 08:31:36 »

Жоро ти представяш ли си кво му е на Насето, копа цела ера, кой ли не го би, половината карта му се изреждаше като на долна к...а и на края аха да се похвали, че е 10ти и хоп - греда  *hihi* *hihi*.
Е , гадничко си е ... Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4311 -: Януари 08, 2015, 11:09:14 »

Е те тия двамата и особено Насето са най-долните ,лицемерни индивиди  на които съм попадал.Докато бяха част от малцината привилегировани ,купуващи по 2-3к кредита на ера и ползващи всички екстри предлагани от играта и ползвайки удобствата на пазара.Получавайки по този начин преимущество над 95% от останалите играчи -не мислеха че убиват играта.Мислеха се за ненадминати майстори които трябва да се боготворят.В момент в който предимството им изчезна и се разбра че не са дори на средно ниво играчи,започнаха да хулят играчите позакали в пъти повече умения в тази игра.Започнаха да ми говорят за морал,чест ,достойнство.                                                           Морално ли е бе Стефане да получиш предимство пред останалите посредством финансов инструмент.А може би е честно Наско да държиш пазара посредством програма за бърз рефреш и изкупуване на офертите на ниски цени.И какво достойно има да се използва непознаването на играта от част от играчите и да се вкарват в съюзи хранилки от които после да бъдат изритани от "майстори" като вас.Списъка с мръсотиите вкарани от вас в тази игра е дълъг и няма да се впускам в подробности.                                                                                                                            За разлика от старите "велики" играчи,ние използахме само възможностите предлагани от играта+пазара/откраднат от вас/.Направо ми се повръща когато видя опитите ви сами себе си да убедите че сте по-добри хора,плюейки по тия които доказаха че всъщност нищо не разбирате от играта.
В дълбока заблуда си спямо мен как съм играл някога 4А - 2-3к кредити на година са 200 лева или по малко от 20 лева на месец. Не виждам причина това да е решаващо предимство, още повече, че тогава над 50% от играещите си позволяваха повече. Бот за пазара или за наглеждане никога не съм използвал, няма и да ползвам. За съюзните каси също ще ми е интересно как ще докажеш тезата си спрямо мен.

Искам да ми изкараш поне 2 мръсотии, които съм внедрил в играта. Даже може да е една -не искам повече.



Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4312 -: Януари 08, 2015, 11:28:31 »

  Стефан4о, туку що доказа, че въпреки опитите на голяма част Бастърди, пишещи тук, да те убедят, че не трябва да си в тия 99% - ти си твърдо решен да останеш в голямата робска статистика.  Grin Grin Grin Grin Grin  Жал ми е, естествено! И също толкова естествено, няма как да обясниш връзката между евентуалната лирическа липса на Дон Кихот и моя бой за липсата на правилна салатна форма.  *hahaha*  Ненужната абстрактност в публикацията ти, е не само ненужна, а и лишена от особен смисъл, което може би цели да доведе до капитулация на мисловния процес, у иначе интелигентни, над средното ниво хора.  Grin   *freak*  

П.П...Що баннахте Тишо? Видееехте го, че е маймуна и изяде БаНан. Или причината е, че не одобрява верните последователи на Дон Кихот?  Grin
Нямаше да има Мис Свят дори, ако нямаше личирчески герой като Дон Кихот, ако нямаше усилия за социална справедливост от робите.

Както сами тръбите постоянно - каквито сме в играта, такива сме и в живота. Заради хора като вас държавицата ни е на това дередже-пишман тарикати. Плакати на Сашка Васева и Радо Шишарката требе да си сложите на стената вместо икони, поне ще се кланяте на правилните "светци".
 
Позволете ни да не правим "евала" на подобни неща, защото както вече ви казах - Не се опитвайте да ни вмените, че това е " Пътят  и истината, и живота".

« Последна редакция: Януари 08, 2015, 11:36:12 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4313 -: Януари 08, 2015, 12:43:57 »

Абе защо продължавате да ми разтагате локуми колко сте честни всички. Няма правила, кой каквото иска да прави. Но маѝ не знаете как  *hahaha*  За пореден път ви казвам, че след като няма правила, няма как да има и измами. Всичко е до стратегия, разбирателство, възможсности и желание.
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4314 -: Януари 08, 2015, 14:23:40 »

В дълбока заблуда си спямо мен как съм играл някога 4А - 2-3к кредити на година са 200 лева или по малко от 20 лева на месец. Не виждам причина това да е решаващо предимство, още повече, че тогава над 50% от играещите си позволяваха повече. Бот за пазара или за наглеждане никога не съм използвал, няма и да ползвам. За съюзните каси също ще ми е интересно как ще докажеш тезата си спрямо мен.

Искам да ми изкараш поне 2 мръсотии, които съм внедрил в играта. Даже може да е една -не искам повече.




Вкарването на повече от 50лв за ера в 4ката е най-голямата мръсотия която можеше да се напави.Ама си толкова тъп че не можеш да го осъзнаеш.И да огромно предимство са.Аз с 450 кредита/получени от играта/ 6 месеца стоях в топ 20 по нето.Пребих най-големия си опонент.И понеже нямах никаква друга конкуренция в битките и се отказах.Никога не съм играл за нето.Ако бях ползвал и конструктивни часове вероятно щях да го взема.Та те такова предимство даваха 2-3к кредити в 4ката.Затова се появиха и нарушенията.Понеже на добрите играчи не им се даваха толкова пари.И заради мухльовците не можещи да играят без тях и готови да наливат колкото им се поиска се появи 5цата.В момена 6цата и на теб не ти е по джоба.Това което прави иранеца не е по силите на цял отбор нарушители.И за финал:Точно хора като теб убиха играта.Игра която привличаше със своята масовост и възможност при придобиване на знания и умения ,всеки един да може да се класира в топа.Игра която бе еднаква за всички.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4315 -: Януари 08, 2015, 14:29:57 »

И още нещо което пропуснахме да ви представим за иминалата ера.                                                                                                                                                                                                                                                                                     Най-кървавата битка за версията.Направена в последния ден от ерата от шампиона по медали.
« Последна редакция: Януари 08, 2015, 14:33:34 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4316 -: Януари 08, 2015, 15:25:20 »

Абе защо продължавате да ми разтагате локуми колко сте честни всички. Няма правила, кой каквото иска да прави. Но маѝ не знаете как  *hahaha*  За пореден път ви казвам, че след като няма правила, няма как да има и измами. Всичко е до стратегия, разбирателство, възможсности и желание.
Тц, тук ти е фундаменталната грешка - правила има, съгласил си се с тях при регистрирането, но наказания няма. Ако още не си го разбрал - значи по манталитет все още си в Румелийския вилает.

И нещо не ме разбрахте с Мецана:

Ако "най-великият" съюз" във версия 4 на ИО е такъв понеже всеки негов член обича да бърка и/или използва дупки - така да бъде. Само нека да не ни вменяват и на нас , че това е "Пътят и истината, и живота".

Благодарим ви, че ни забавлявахте за новата година, видно е, че още ви държи напрежението от изминалото представление, но излезте малко от роля. Циркът затвори - поне временно.  Wink
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4317 -: Януари 08, 2015, 15:37:57 »

Вкарването на повече от 50лв за ера в 4ката е най-голямата мръсотия която можеше да се напави.Ама си толкова тъп че не можеш да го осъзнаеш.И да огромно предимство са.Аз с 450 кредита/получени от играта/ 6 месеца стоях в топ 20 по нето.Пребих най-големия си опонент.И понеже нямах никаква друга конкуренция в битките и се отказах.Никога не съм играл за нето.Ако бях ползвал и конструктивни часове вероятно щях да го взема.Та те такова предимство даваха 2-3к кредити в 4ката.Затова се появиха и нарушенията.Понеже на добрите играчи не им се даваха толкова пари.И заради мухльовците не можещи да играят без тях и готови да наливат колкото им се поиска се появи 5цата.В момена 6цата и на теб не ти е по джоба.Това което прави иранеца не е по силите на цял отбор нарушители.И за финал:Точно хора като теб убиха играта.Игра която привличаше със своята масовост и възможност при придобиване на знания и умения ,всеки един да може да се класира в топа.Игра която бе еднаква за всички.
Grin Grin Grin Че кога съм играл за нето бре? За разлика от теб, аз наистина съм играл за забавление, никога не съм бил касоразбивач като теб - никога не съм ставал маршал с повече от 200 битки, без оглед дали съм на 100к или на 1кк нетни. Самата идея за постоянно циклене ме отврати последните 2 половинки ери, които играх и за това и не се регнах повече в 4-ката. Динамиката и разнообразието на версия 4 са несравнимо по-малки в сравнение с новите версии.

Бати, всичкото живо, което играло 4-ката сме били мръсници с тия 100-200 лева на ГОДИНА. Пари ,които сега се дават за 2 часа в 6-цата , ако се бориш за брошка някъде в диамантаджийски свят. Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4318 -: Януари 08, 2015, 15:40:23 »

Тц, тук ти е фундаменталната грешка - правила има, съгласил си се с тях при регистрирането, но наказания няма. Ако още не си го разбрал - значи по манталитет все още си в Румелийския вилает.

И нещо не ме разбрахте с Мецана:


Отлично ме разбра какво имам предвид, не ми се прави на остроумен, според тези правила и блокирането на рекламите е забранено, но съм 100%, че и ти си ги блокирал, а никъде не пише, че е забранено да преместя армията си в последната секунда на противникова атака, така че ти си също толкова голям "измамник" колкото и аз.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4319 -: Януари 08, 2015, 15:54:38 »

Отлично ме разбра какво имам предвид, не ми се прави на остроумен, според тези правила и блокирането на рекламите е забранено, но съм 100%, че и ти си ги блокирал, а никъде не пише, че е забранено да преместя армията си в последната секунда на противникова атака, така че ти си също толкова голям "измамник" колкото и аз.
тц, пак не позна - реклами не съм блокирал - дет се вика нямам умствения капацитет, пък и никога не са ми пречели. Не ми се е налагало никога да местя армия в последната секунда в 4-ката, но пък и в 6-цата това няма как да стане  *pardon*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!