Imperia Online България  
Април 19, 2024, 06:52:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501135 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #4275 -: Януари 07, 2015, 06:21:14 »

Бастард се нуждаят от нова приказка.В теб ни е надеждата. *rose*
 Може би. Smiley Позамислих се от вчера за това. Ако намеря малко повече време или ме ударят безсънни нощи като тая, ще подраскам малко.... всъщност ще подраскам много, ако се захвана за да се получи хубава изненада. Smiley)) Но тук в тоя форум, разбира се - няма да публикувам нищо. И ако трябва книга ще направя, ма няма да е за играта, а за хората в нея.

И понеже е време да си заслужа един бан, тъй или иначе няма да влизам повече, да взема да си кажа на екипа:
 ЕКИП На ИО - Вие сте ..... Вие не уважавате това което Ви е давало хляб! . Да - може би, сте се подвели по счетоводните си сметки и сте решили, че старите версии не Ви носят достатъчно печалба, но Вие се подиграхте - и с хората, и с историята на играта. Стойностните компании си правят музеи - Вие направихте една голяма тоалетна и се из*рахте в нея.  *freak* *freak*   Получих вечен БАН от тъй любимия ми някога форум, заради това, че и тогава Ви казах тая истина, но иначе приказките и стиховете ми държите, макар да помолих многократно да ги махнете. ... Подарявам Ви ги. Четете си ги със здраве, настроение и усмивка. По-вероятно със сълзи...  Grin

Хане и всички останали, които пледирате за равноправна игра ( ... да пренебрегват личните си възможности, защото другите нямат капацитет - умствен, физически, психически,- да се възползват  ), особено при слаб или липса на всякакъв контрол, и ала бала портокала... Тъжно е, че има Дон Кихотовци извън едноименната книга. Това е горе долу все едно да застанете на конкурса Мис Свят и да се обяснявате за световния мир.  Grin Grin Grin  Я питайте Путин сега какво му е?  Grin


Bastrads вие сте играта. По добър отбор тук не е имало!! И по-добър лидер и поддръжка *rose*  Радвам се, че играта ме срещна с всички Вас.
Помня момента даже, кога мислихме с батко ви, името на съюза.  Grin Grin Grin Grin  Кво повече да кажа - кат детенце ми е.   Grin Grin
Много да се напиете сега.  *beer*  И много моля - малко снимков материал!

Здраве и любов на всички.  *beer* Даже на Абсолюта дето само ме чака да се махна и се намърда в отбора Grin Grin  Ти си с картаааааааааааааа  Grin така че може.
 
« Последна редакция: Януари 07, 2015, 13:30:17 от Th3l3g3nD » Активен
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #4276 -: Януари 07, 2015, 06:58:24 »

това не е игра ! който мисли че това е умение е болен мозък !!!!!!!!!!!! следващата ера си я направете за вас и си играйте сами може да сътворите нещо повече !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *crazy*
  Познато ми е от някъде towa ftp177 . Не успях да се сетя от кой свят и ера, та реших да погледна старите ти публикации и се разсъних окончателно.  Grin Grin Grin Grin Grin Grin  

Този ме срази. Толкова си прав. Това е от края на 2013г.
Цитат
ГЛАДНИ СА ОРИЦАТА (ШЕФОВЕТЕ) ТУК НАЙ-МАЛКО СЕ ПЕЧЕЛИ !!!! ЗАТОВА Е !!!! НЕЗНАМ АКО ПУСНАТ ЕДНА СТАРА ВЕРСИЯ БЕЗ ДИАМАНТИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ БЛОКОВЕ И ДРУГИТЕ МУ ГЛУПОСТИ НАПЪЛНО РАВНОСТОЙНА И ЧЕСТНА ИГРА САМО С УМЕНИЕ И ТАКТИКИ СМЯТАМ ЧЕ ДОСТА  ЧЕСТНИ ХОРА ЩЕ ИСКАТ ДА ИГРАЯТ ТАМ !!!!!!!!!

И този е як, а шегата направо ме събори от смях.  Grin
Цитат
аз само едно ще кажа тази ера нямаше кой да ни бие, освен BG_TEAM (не за друго ами щото не мога да бия приятели  bgflag !!! това е в кръга на шегата ! ерата е слаба със слаби съюзи, в личен план играчи има ,но съюзно са малко !!!! успех на всички !!!

Сред останалите също има уникални - струва си човек да се порови из форума за бисери - някой от тях заслужават твърди корици. Grin
Не разбирам нуждата от толкова много удивителни в края на изречението. Още повече - в края на всяко, а забелязах, често ги слагаш и в средата на изречението.  Grin  Само исках да ти кажа, че си изживял своя възход в свят 13 благодарение на Bastards - където минат живо пиле не остава - и ерата е била слаба и от към съюзи и от към играчи, защото Bastards ги изби предходната година още.  Grin  Тъй че стига се оплаква.  Grin
« Последна редакция: Януари 07, 2015, 07:01:56 от Tisho » Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4277 -: Януари 07, 2015, 14:39:37 »

Bastards са си Bastards , мишкос са си мишкос и те така Smiley Беше прекрасна игра с уникални моменти и емоции.  *beer* на бандата Smiley Изключвам ъъъъъъ сървъра  Grin 

Нали знаеш че много те обичаме  *heart*  Kiss и то не заради сървара   *rose* но без него си е доста тегаво де признавам си  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4278 -: Януари 07, 2015, 14:43:46 »

Eй Вълчак прав си  Grin човек трябва да внимава какво си пожелава  Embarrassed но стана тя каквато стана ,обединиха световете ,кака ме викна ,събрахме се всички , пребихме всички , остана само да се напием  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4279 -: Януари 07, 2015, 14:47:28 »


Помня момента даже, кога мислихме с батко ви, името на съюза.  Grin Grin Grin Grin  Кво повече да кажа - кат детенце ми е.   Grin Grin
Много да се напиете сега.  *beer*  И много моля - малко снимков материал!


Веднага започвам да казвам снимките и да разказвам какво се случи през ерата да имаш материал  *friends*
А името на саюза го измисли ти недей да скромничиш  Tongue Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4280 -: Януари 07, 2015, 15:14:13 »

топ 50 по нето съм ги снимал от играта за да може да се виждат медалите , по красиво е   *pardon*  в предни ери винаги топа е бил превзет от смешните копачи повечето от които с проснати бели гащи  *hihi* тази година малко променихме това  *freak*

Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #4281 -: Януари 07, 2015, 15:15:04 »

Аз така и не разбрах какво се случи тази ера. Но според тия доклади смятам че хич не са бъгове това. Няма шанс да има такъв бъг да тръгнеш с 43000 морал.
ЯВНО НЯКОЙ Е ПРОНИКНАЛ В СИСТЕМАТА КОЯТО ВЕЧЕ НЕ СЕ ПАЗИ.
иначе все ми е тая. Успех за напред макар, че няма да е нужен.
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4282 -: Януари 07, 2015, 15:19:16 »

Аз така и не разбрах какво се случи тази ера. Но според тия доклади смятам че хич не са бъгове това. Няма шанс да има такъв бъг да тръгнеш с 43000 морал.
ЯВНО НЯКОЙ Е ПРОНИКНАЛ В СИСТЕМАТА КОЯТО ВЕЧЕ НЕ СЕ ПАЗИ.
иначе все ми е тая. Успех за напред макар, че няма да е нужен.

нали знаеш от какво се определя морала ти при тръгване ? ако не знаеш прочети правилата , а ако знаеш погледни доблеста на BabaMeca и си сметни сам да видиш че няма нищо ненормално в това да тръгне с 43 000 морал при положение че е с 2.1 милиона доблест  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4283 -: Януари 07, 2015, 15:21:23 »

Аз така и не разбрах какво се случи тази ера. Но според тия доклади смятам че хич не са бъгове това. Няма шанс да има такъв бъг да тръгнеш с 43000 морал.
ЯВНО НЯКОЙ Е ПРОНИКНАЛ В СИСТЕМАТА КОЯТО ВЕЧЕ НЕ СЕ ПАЗИ.
иначе все ми е тая. Успех за напред макар, че няма да е нужен.
E как някой - НИЕ. НИЕ проникнахме и в системата на Sony Pictures, JPMorgan Chase, Home Depot и Ebay.  *hihi* Освен всичко това имаме и програма която не позволява на играчи извън съюза да правят хубави битки  *hihi* *hihi* *hihi*

« Последна редакция: Януари 07, 2015, 15:23:31 от torbalan » Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4284 -: Януари 07, 2015, 15:22:52 »

стига бе маноле  Grin Grin изчакай момъка да попита как става тая доблест , после ще се смеем пак  *freak*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4285 -: Януари 07, 2015, 15:24:47 »

Той си е глътнал граматиката - виж, че не знае кво да пита *xxx*
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4286 -: Януари 07, 2015, 15:32:27 »

Ето и съюзната класация , очаквам другарите от другите български съюзи да кажат по една добра дума за подкрепата от наша страна за да се подредят така иначе ще им се разсърдя  Grin  Kiss

Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4287 -: Януари 07, 2015, 15:39:01 »

Но е тази снимка на съюза ми е много симпатична ,красота направо  *bravo* *beer* bgflag





« Последна редакция: Януари 07, 2015, 15:40:50 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #4288 -: Януари 07, 2015, 15:43:45 »

Бива да, когато пусках поста изписа че има нов, твоят с доблестта е бил Smiley Живи и здрави.

Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4289 -: Януари 07, 2015, 15:59:50 »

ВОЕННА КЛАСАЦИЯ :                                             





ДОБЛЕСТ:





НЕТНА КЛАСАЦИЯ



Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!