Imperia Online България  
Април 19, 2024, 19:18:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501240 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_neise_
Редник
*

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #4260 -: Януари 06, 2015, 18:51:44 »

трудно ти хващам мисълта  Grin Grin летиш летиш  *hahaha* лека забележка ... дреме ми на шпека сърдиш ли се или не  Grin Grin
а смисалът кога ще го схванеш зависи само от теб
Активен
amisega
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #4261 -: Януари 06, 2015, 19:14:58 »

Нейко, те твоите коментари са все такива бе, не двусмислени, не трисмислини, все ни в клин ни в ръкав, а похвалното е че си почнал да пишеш(буквичките и думите) по разгадаемо  *beer* наздраве и със здраве
Активен
_neise_
Редник
*

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #4262 -: Януари 06, 2015, 19:23:10 »

 *cocktail* *cocktail*
Нейко, те твоите коментари са все такива бе, не двусмислени, не трисмислини, все ни в клин ни в ръкав, а похвалното е че си почнал да пишеш(буквичките и думите) по разгадаемо  *beer* наздраве и със здраве
*cocktail*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4263 -: Януари 06, 2015, 19:28:35 »

миличкия ми май си свикнал много с комплексарите тук
не ти се съдя за думите споконо  Grin

Това не е писано от Нейсе. Гарантирам. Ба го, много женски звучи и е образувано правилно като нарочно са изпуснали главната буква.
« Последна редакция: Януари 06, 2015, 19:30:37 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4264 -: Януари 06, 2015, 20:50:17 »

http://classic.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2015_1_6/3000203_3000257_1490857&lang=bg

а този дали е гледал тъпо  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4265 -: Януари 06, 2015, 21:53:51 »

Bastards са си Bastards , мишкос са си мишкос и те така Smiley Беше прекрасна игра с уникални моменти и емоции.  *beer* на бандата Smiley Изключвам ъъъъъъ сървъра  Grin 
Бастард се нуждаят от нова приказка.В теб ни е надеждата. *rose*
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4266 -: Януари 06, 2015, 22:07:12 »

Бастард се нуждаят от нова приказка.В теб ни е надеждата. *rose*

Приказка беше предишния път, вече трябва да е легенда   Cool
Активен

ftp177
Редник
*

Karma: +1/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #4267 -: Януари 06, 2015, 23:19:24 »

това не е игра ! който мисли че това е умение е болен мозък !!!!!!!!!!!! следващата ера си я направете за вас и си играйте сами може да сътворите нещо повече !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *crazy*
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4268 -: Януари 06, 2015, 23:37:15 »

Е как да не е бе , а какво е според теб ?!  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
ftp177
Редник
*

Karma: +1/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #4269 -: Януари 06, 2015, 23:46:39 »

моля !!!! не се правете на малоумни ! сигурно с честна игра немойте и 500 000 нето да дигнете да не говорим за армии! *xxx*
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4270 -: Януари 06, 2015, 23:56:17 »

За армии верно не говори, че нещо не ти отива  *hihi*
Активен

ftp177
Редник
*

Karma: +1/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #4271 -: Януари 06, 2015, 23:58:03 »

ама какво ли се чудя държавата си личи по народа ! а ние се бием в гърдите колко сме велики ,а ни го тургат веки ден и никой не предприема нищо, макар че е пълно с много "ВЕЛИКИ ХОРА"!!!! БОЛЕН НАРОД! много жалко, продължавайте така,да са живи и здрави децата и внуците ви да видят какво сте сътворили! великите
« Последна редакция: Януари 07, 2015, 00:00:46 от ftp177 » Активен
ftp177
Редник
*

Karma: +1/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #4272 -: Януари 07, 2015, 00:06:16 »

вярно аз не съм играч и никога не съм претендирал за такъв! не искам да обидя никой всеки играе както намери за добре ! успех на всички !
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4273 -: Януари 07, 2015, 00:11:06 »

моля !!!! не се правете на малоумни ! сигурно с честна игра немойте и 500 000 нето да дигнете да не говорим за армии! *xxx*
Ти това , сериозно ли го написа ?! Струва ми се , че просто нещо си зазлобял. Нищо де ,  простено ти е ...и това ' ама сигурно ' хич не ми звучи като да си на 100 процента сигурен . Лека ти нощ!!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
valchak
Редник
*

Karma: +15/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #4274 -: Януари 07, 2015, 02:33:06 »

Къртача
MANEKENA
Майор
****
   
   
Manekena ви казва довиждане и ви пожелава да се обичате повече ...
« -: Септември 28, 2013, 05:44:09 »
   
Дойде и моя ред да ви кажа довиждане Grin ама понеже не ме свърта по малките часове на ноща ще ви драсна няколко реда  *freak* за всички знайни и незнайни герои по имперските ловни полета една огромна  Kiss  тая игра ми донесе невъобразимо силни емоции и в нея намерих нещо което съм търсил цял живот и не очаквах да намеря   *heart* - истинската любов и най добър приятел  Embarrassed   *friends*  та да ви кажа че НЕ се извинявам на всички дето съм ги бил ,трепал   *HUNTER* измъчвал и причинил отрицателни емоции  Grin за мен беше удоволствие да ви изкъртя  *JOB*  *freak* Grin тука няма най голям игралец, може да има само най голям отбор и за мен е невероятна радост и чест че моя отбор беше най големия  bgflag и за всички знайни и незнайни шутове , клоуни ,лимони и тем подобни които в изблика си на нещастна злобичка или завист биха го оспорили показвам фактите http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64774.0 - http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
 и ако някой ми покаже по голям отбор ще му се надупя веднага (mooning) ( което няма как да стане никогаш по вероятно е да му счупя зъбите )  Grin  та да си довърша мисълта  *pardon*  Благодаря на всички Bastards които ме изтърпяха  *GIVE_HEART*да мрънкам постоянно и да ги юркам нон стоп  *beer* сама птичка пролет не прави да знаете ,без всички вас и аз си оставам просто един  злосторник Evil  Grin за всички останали "доброжелатели" - "признавам" си за всички измами  Grin най големия съм   *SPITEFUL**freak* Grin точих ,мамих ,бъгове ползвах,без блок играех, имах програма за всичко кво се сетите даже свирки прави Grin  ;D но и без всичко това пак бих бил това което съм стига тя да е до мен  :evil4:  *heart* *rose*  на всички останали готини момчета и момичета които убиват свободното си време тук поради една или друга причина ще кажа - обичайте се повече  *hi* дори и в една игра можете да намерите нещо което не сте очаквали ,а сте търсили цял живот  Smiley така че не съжалявайте никога за загубеното време тук  *db* много е вярно че какъвто си в живота такъв си и в тази игра *YEEES!* само да му видя статистиката и ще ти кажа кой какъв е все едно съм завършил две висши - психология и ясновидство  Grin та да запомните от батко си - по голям от отбора НЯМА  bgflag и по силно и истинско от любовта НЯМА *heart* обичайте се и правете секс за здраве и не се предавайте никога  *beer* ако някога обединят всички светове версия 4 и остане само един бих се върнал да ви пребия всички на едно място за да няма спорове повече кой кого *freak* но това може да се случи само ако тя ме повика  Embarrassed така че живи и здрави да сте всички и приятели и врагове и бъдете щастливи  *BYE2* *YAHOO*...Жоро внимавай какво си пожелаваш :)Евала за екипа който си създал и развиваш *ok*Голям човек и велик отбор *bgflag*Де да имаше повече глобално мислещи и широко скроени хора като бастардс тая държава нямаше да е последна в европа,но това лимоните и мишките няма как да го разберат Sad И след тоталната доминация в обединения свят,трябва да се казва не версия 4-а версия Bastards
« Последна редакция: Януари 07, 2015, 02:38:21 от valchak » Активен
Страници: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!