Imperia Online България  
Април 27, 2024, 08:28:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 502709 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4230 -: Януари 05, 2015, 00:40:00 »

Прекрасно изказване на човек идеалист но на Екипа не му дреме за тази версия. Тя е одавна отсвирена и незнам дори дали се сещат за нея. За това лъжете, мамете, правете си гаври или играйте честно и достойно, както го изискват правилата. Никой от себе си не е избягал и всеки го прави по свой си начин. Лоши няма. Има хора, които не могат да печелят и такива дето го правят.Но дори и това не е най-важното. Победител си когато се забавляваш в шибаната игра с добри приятели, когато заедно си правите кефа и когато създадете отличен съюз. Това е същноста. *freak*Нервите и нечленоразделните звуци, засвидетелствани писмено, породени от разбити надежди, мечти и присакции на упонентите ви към призовите места тогава ще са украса на вашите умения. :evil3:
« Последна редакция: Януари 05, 2015, 00:41:49 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
amisega
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #4231 -: Януари 05, 2015, 00:40:41 »

Насе, пич евала, добре че ни подсети. верно че и тази ера имаше администрация , но какво да се направи. няма вече супорт няма правила(колко пъти да ти го обясняваме). жалко добър копач си , но не чак толкова  *hihi* не те знам военно как играеш, поне в тази ера не те видях да имаш армия.  *crazy* ... жив и здрав да си и не се отчайвай, ако бастард не бяхме взели всичко щеше да го направи турчина а и латиносите. препоръчитлно - във фацебука има една игра точно като за твоя стил на игра Fermaville и там е ок докато не разбереш че и там има бъгове които някой други ползват  Tongue и са преди теб в копането. Ерата свърши така че мога да пожелая на всички които оцеляха до край по една или друга причина от 06.01.2015 да си гледат кефа и да не се занимават повече с измамни игри  Grin Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4232 -: Януари 05, 2015, 17:19:36 »

още малко остава до края бе не бойте се няма страшно  Grin Grin довечера ще отделя време да ви покажа битки които не сте виждали и едва ли ще видите някога ,а още по малко да можете да ги направите  Tongue *beer*

http://classic.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2015_1_5/3000561_3000154_1489578

и да не съм чул някой да каже че с коне не мога да бутна 8ца  Grin Grin

п.п. като отваряте доклада само изчакайте няколко минути че бавно ще се отвори , около 3000 рунда са затова  Grin Grin
« Последна редакция: Януари 05, 2015, 17:22:43 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4233 -: Януари 05, 2015, 17:25:03 »

как вика един другар :

[16:22:51] manol.machulekov(karakud): това представяш ли си как бяга крепост, разхвърля камъни , хоросан и вика писна ми от тия измамници вече (rofl)

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
varvarina
Лейтенант
***

Karma: +8/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


Профил
« Отговор #4234 -: Януари 05, 2015, 17:26:07 »

доживях да видя и това как сте банда
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4235 -: Януари 05, 2015, 18:50:32 »

още малко остава до края бе не бойте се няма страшно  Grin Grin довечера ще отделя време да ви покажа битки които не сте виждали и едва ли ще видите някога ,а още по малко да можете да ги направите  Tongue *beer*

http://classic.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2015_1_5/3000561_3000154_1489578

и да не съм чул някой да каже че с коне не мога да бутна 8ца  Grin Grin

п.п. като отваряте доклада само изчакайте няколко минути че бавно ще се отвори , около 3000 рунда са затова  Grin Grin
много и малка стената на тая 8-ца  .... зорлем 8  милиона  .... мен 6-ците са ми с такава стена .....нещо си се объркал малко
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4236 -: Януари 05, 2015, 19:50:39 »

много и малка стената на тая 8-ца  .... зорлем 8  милиона  .... мен 6-ците са ми с такава стена .....нещо си се объркал малко

 Grin никъде не казвам ,че тази крепост е 8ца ,а че мога да бутна с конете и 8ца , то е очевидно бе джими   *freak* ти можеш ли да бутнеш 6ца като си толкова тарикат професор с коне а?  Tongue Grin Grin  сигурно можеш ,но не искаш да го правиш , защото си много "честен"  Grin  Kiss
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4237 -: Януари 05, 2015, 20:39:54 »

Ето ви истинския шедьовър , да се научите как се изкарва пара ,да не се чудите защо сме толкова богати  Grin Grin

http://classic.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2015_1_5/3005535_3000257_1488567&lang=bg


Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4238 -: Януари 05, 2015, 20:51:00 »

То и аз мигам учудено още на тази  Grin Grin


а това ме разби : Вие имате само -18535070 Фаланги, а се опитвате да вземете за атаката 0.

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Януари 05, 2015, 20:58:20 от MRaven » Активен

Close enough to ...BASTARDS
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4239 -: Януари 05, 2015, 23:21:44 »

Grin никъде не казвам ,че тази крепост е 8ца ,а че мога да бутна с конете и 8ца , то е очевидно бе джими   *freak* ти можеш ли да бутнеш 6ца като си толкова тарикат професор с коне а?  Tongue Grin Grin  сигурно можеш ,но не искаш да го правиш , защото си много "честен"  Grin  Kiss
така се разбираше от поста ,че това е 8-ца .... иначе модела е ясен ... и 10-ка можеш да бутнеш ....а колко съм "честен" хората с които съм играл през годините знаят ...всеки си има разбирания и играе спрямо тях ...вас не ви разбирам и затова бих мода и не изкарах тая ера  .... просто съсипахте една игра с мераците си да се доказвате някъде си ....ваша си работа
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4240 -: Януари 05, 2015, 23:41:01 »

Е , Вальо , как да съсипем версия , която е спряна ?!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4241 -: Януари 06, 2015, 00:02:35 »

спряна като какво Smiley  .... оставиха да я играем ... и ако я играехме като хората щяхме да си играем и забавляваме  ...това имах впредвид .... но няколко човека решиха ,че трябва да доказват колко са велики ...сега дали ще се логне някой вече в тая версия според теб ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4242 -: Януари 06, 2015, 00:07:10 »

спряна като какво Smiley  .... оставиха да я играем ... и ако я играехме като хората щяхме да си играем и забавляваме  ...това имах впредвид .... но няколко човека решиха ,че трябва да доказват колко са велики ...сега дали ще се логне някой вече в тая версия според теб ....

Добре де, всеки да играе с каквото може и то тогава е интересно, и с такива условия (без правила) пак има какво да се прави стига да има желание, аз ако видя, че някой би ми осигурил интрига пак бих се логнал. Но ме дразнят хора, които само се оплакват от това и онова, преди беше ако пуснат ера без пари не знам какво щяло да бъде - е пуснаха и какво стана. Сега нямало правила - е как, някой да работи безплатно.
Има една поговорка, че на крива ракета космоса и пречи, мисля че напълно отговаря на действителността тука.
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4243 -: Януари 06, 2015, 00:15:06 »

спряна като какво Smiley  .... оставиха да я играем ... и ако я играехме като хората щяхме да си играем и забавляваме  ...това имах впредвид .... но няколко човека решиха ,че трябва да доказват колко са велики ...сега дали ще се логне някой вече в тая версия според теб ....
Ще разберем ако го рестартират света ...според мен , даже и ще остана учуден от бройката на логнали се Smiley
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4244 -: Януари 06, 2015, 02:25:09 »

 Grin Grin ей джими много ми е смешно като седне някой да обяснява ,че сме решили да се доказваме  Grin Grin то няма какво да доказваме показваме и т.н. вече сме го правили в предишната ера същия резултат и то при действащ супорт , сега просто са по брутални цифрите  Grin Grin в интерес на истината играехме от мод до мод и то защото нямаше интрига , имаше малко в началото ,но се предадоха големите чуждестрани игралци и останаха само двете турчета да се мъчат и то защото имаха някаква мнооооого напразна измамна надежда че могат да вземат нетото  Grin Grin Grin е сега гледам че са в игра и се чудят как да влезнат в топ 20 поне  *pardon* Grin пожелавам им успех  *freak* тази игра я играем с удоволствие защото ни е приятно да играем заедно , хората от саюза ,без значение какво бърбори някой , ние се забавляваме истински  Tongue *SARCASTIC*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!