Imperia Online България  
Април 24, 2024, 17:13:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501690 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #4200 -: Декември 31, 2014, 00:36:52 »

torbalan ако сте в топ-а ще пиеме ракия в балкана около вас  Tongue 

GARIO - следя аз, макар и тайно  Grin ма не знам какви магарии сте заформили. Предполагам Ледера ще ме изненада както винаги  Grin Kiss Tongue
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #4201 -: Януари 03, 2015, 11:52:21 »

Ей, майката и разплакахте на тая игра. Не разбирам какъв кеф ви прави, като знаете, че мамите здраво, да си гледате акаунтите в класациите. Дефакто играем различни игри. В моята игра аз съм в топ 5. Дори и да ме разбиете сега, това няма никакво значение...Майстори! Поне някой по- грамотен (монк например) да вземе да опише добре бъговете на съпорта и да ги оправят, да може и другата ера да се играе .
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4202 -: Януари 03, 2015, 12:07:52 »

Наско.Как го изчисли че си 5ти,когато не знаеш другите как са играли.А и ти самия неволно си се възползвал от всичко което правим с пазара.Бъговете са стари колкото играта и никой няма да ги оправи.А ти и другите като теб изпуснахте шанса си да се приобщите към победителите в играта-такава кавато е в момента.В този последен за версията свят ,класациите са за 1 съюз и ти няма да си част от него.  Tongue
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4203 -: Януари 03, 2015, 12:11:39 »

Насе около Коледа стават чудеса бе брат, ако не вярваш в дядо Коледа няма как на тебе да се случи  *hihi* *hihi*.
« Последна редакция: Януари 03, 2015, 12:14:12 от torbalan » Активен

torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4204 -: Януари 03, 2015, 12:34:08 »

Насе, ако искаш мога да ти продам акаунт с вечен премиум във версия 6
Активен

atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #4205 -: Януари 03, 2015, 12:42:28 »

Вие сте срам за българските играчи от тази версия. Отровихте цялата ера - с експлоатиране на бъгова, с вероломство, с внедрени акаунти в почти всички съюзи и т.н. и т.н. Срам!
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4206 -: Януари 03, 2015, 13:12:55 »

Май требеше да пуснат такъв свят преди 4а да бъде завършена  Grin Grin

Наско.Как го изчисли че си 5ти,когато не знаеш другите как са играли.А и ти самия неволно си се възползвал от всичко което правим с пазара.Бъговете са стари колкото играта и никой няма да ги оправи.А ти и другите като теб изпуснахте шанса си да се приобщите към победителите в играта-такава кавато е в момента.В този последен за версията свят ,класациите са за 1 съюз и ти няма да си част от него.  Tongue
Гоуем шанс - започнахме да си режем вените вече Grin

Вечна слава/памет (както си харесате) Grin Grin
« Последна редакция: Януари 03, 2015, 13:16:36 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4207 -: Януари 03, 2015, 13:16:29 »

Насе интересно що ревеш само когато ти си прецакания, да ти припомня ли как взе нетото в БГ1 с нагласени битки за източване на ресурс и прецака pepi5 . Аре да не се правиме на много честни щото си знаем кирливите ризи.  И последно една молба, като почнеш да пикаеш газ от яд, пиши един СМС да дойдем да си напълним запалките  *hihi* *hihi*
Активен

atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #4208 -: Януари 03, 2015, 13:33:23 »

atanas
Майор
*****

Karma: +306/-541
Неактивен Неактивен

Публикации: 536



Профил Ел. поща Лично съобщение (Неактивен)
   
   
Re:Kласиране БГ1 ера 4
« Отговор #2 -: 10-06-2011, 22:32:48 »
   Отговори с цитатЦитат Редактирай съобщениетоПромени Изтрий съобщениетоПремахни
Въпреки че завърших на първо място по нето, за мен ерата беше много лесна. Поддържах ниво почти без никакви усилия... Това се дължи и до голяма степен на съюзниците ми от NWO, които бяха взели страха на всички от бг1.Ако някой все пак си позволеше нещо - беше жестоко наказван... За гадостите към нашия съюз тука няма да говоря...
Искам специално да поздравя pepi5 за постоянството и упорството. Независимо от всичко съм респектиран (и малко горд) от резултата и, защото ако ерата беше продължила още един час, можеше да победи тя... Браво, Пепи! Това, което направи ти без грам армия-никой не може да го направи! Това наистина е майсторство!

Пепи аз съм я учил. Не знам за никакви наглсени битки... Ти коя мишка беше тогава?
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4209 -: Януари 03, 2015, 13:57:58 »

Помолих те да драснеш като почнеш да пикаш газ  *hihi*, явно ще трябва да те изкараме и от топ 30  *hahaha*.
Активен

asenae
Редник
*

Karma: +1/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #4210 -: Януари 03, 2015, 15:41:49 »

Здравейте , честита нова година на всички за които играта беше удоволствие , начин за разпускане и среща с приятели след работния ден !!!Много здраве и късмет .
Дори като се замисля и от измамниците имаше известна полза през изминалата година : успяха да накарат толкова много хора да зарежат играта и така да увеличат в пъти свободното им време , че сигурно малко се е вдигнал и БВП на страната , за което мога само да ги поздравя... другото за което ми помагат (особено 202020 , торбалан и най-силното хапче -Thunder111) е сутрешния махмурлук -като прочетеш нещо от тях и заразен от негативизма , безочието , самохвалството и помията им която изливат в форума без проблем можеш да повърнеш и да ти олекне(някой път няма нужда и да си пил).Манекена поне може да говори , научете и нещо полезно от него... а за гарио какво да кажа ... каквото можа облиза , дано му е било сладко.
Активен

izvesten
The_Viking
Лейтенант
***

Karma: +24/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #4211 -: Януари 03, 2015, 16:15:58 »

Вие сте срам за българските играчи от тази версия. Отровихте цялата ера - с експлоатиране на бъгова, с вероломство, с внедрени акаунти в почти всички съюзи и т.н. и т.н. Срам!

Който както може, така играе. Няма контрол - няма правила. Няма правила - няма кой за какво да се сърди. Това, че не си се адаптирал към настоящите правила (а именно - абсолютна анархия с всички позволени средства), не ти дава право да скимтиш като прясно изнасилена девственица, която се е пазила за сватбата си след 45 години. На всички е ясно - Жоро си го може и никога не го е крил - дали по редовния или по втория начин, това не е от значение. Пича си събра съюза, прави си кефа и го боли абсолютно целия кой какво говори. Има как да си прави кефа, прави си го за ваша сметка и не му дреме. Това правят и всички останали от съюза му. Факт - на края на ерата класациите са негови и това е неоспорим факт. Чест му прави, че въпреки всичко, до последно се опитваше да приобщи и други българи към идеята си, до колко успя, вече е друго. Но отново слагаме картите на масата - играта е в ръцете му, използва всичките си знания (защото ИО не е игра, в която като извадиш някаква армия и си някой - тая армия трябва и да знаеш какво да я правиш), успешно ги предава на отбора си и ЗАЕДНО те успяват.

Мишоците си цвърчат, Bastards си правят кефа... И те така!
Активен
amisega
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #4212 -: Януари 03, 2015, 16:33:00 »

Много добре казано Известен  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4213 -: Януари 03, 2015, 16:45:11 »

Аз отдавна повтарям че класациите са за бастард.Въпреки това доста мишки се надяваха да изкопчат нещо от една или друга.До днес.Вече окончателно осъзнаха че освен играчи на бастард никой нищо няма да получи и започнаха пак да злобеят във форума.Навярно тези същите злобари не могат да осъзнаят ,че дори и играейки в ера в която правилата се спазват от всички,бастард пак биха спечелили всички класации.Дори щеше да ни е много по интересно,но играхме при условията които се предлагат от екипа на играта  *pardon*
« Последна редакция: Януари 03, 2015, 18:12:15 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4214 -: Януари 03, 2015, 18:24:49 »

И аз искам 2 милиона нетни за ден  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Страници: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!