Imperia Online България  
Март 29, 2024, 15:12:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500326 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4155 -: Декември 13, 2014, 00:00:46 »

omg Разкаравате се с по 200 млн. армии във версия 4 и все още се "борите" за класации?  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #4156 -: Декември 13, 2014, 10:45:52 »

Някои шматки в тази игра, така и не разбраха за толкова години, че не става само с ядене, трябва и акъл... Той си знае, кой той... Нали ако ставаше oт тебе нещо, щях да те взема още преди бре...  *crazy*
 P.S. Междудругото за Борг и аз мога да кажа добри думи, макар че както някои стари имперски кадри помнят, аз му бях цел половин ера преди години, /безуспешно, за негово съжаление  Wink/, полезно за мен, за помисляне за стратегии... За мен той беше стабилен тип и играч. Една простотия не прочетох ни в лични, ни във форум, след като свърши ерата дори обменихме малко мнение за нова ера в международен свят.
 Още един P.S.: Никът, с който се подвизаваше може би за първи път Борг, в света, в който се срещнахме - тривиалното 123456, eдинственият мой бивш враг /от еднонационален свят/, за който съм се сещала и ми е липсвал, докато сме се борили с чужденци, в нови светове...  *pardon*

1234 - borg - Иво - най-добрият. Първо игра в бг1, после и в други светове. Регна се в класиките и там им показа...
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4157 -: Декември 14, 2014, 00:55:43 »

Аууу много сте изписали за неиграещи сериозно  Grin Grin направо ще ме заболи корема от смях  Grin Grin Аман от палячовски изказвания ,няма да цитирам , само ще спомена ,че няма един който да се е регистрирал в този свят когато го отвориха и обединиха всички светове версия 4 тук и да не е имал намерение да играе сериозно  Grin Grin смешни ... смешни ... смешни...  такива са ви изказванията на тани ,фантомас и т.н. регистрирахте се , събрахте си саюзите и заиграхте съвсем сериозно и някои не спят , някои висят по цял ден да се пазят в играта , така че не ми разтягайте локуми колко лежерно и несериозно си играете ,защото истината е ,че нямахте шанс за повече , това са ви възможностите ,още от самото начало ви показах какво ще се случи ,набих първите измамници които си мислеха че ще си развяват байрака спокойно , обявих на силните чужди саюзи войни за да им стане ясно и на тях кой кой е на тази карта и не сме пуснали аванта на никой да си помисли ,че военно може да ни се опре  *ok* това е нашата стратегия , идваме и побеждаваме военно , защото интересното в тази игра са битките ,не копането , а приказките от шипковия храст за измами и т.н. са жалки оправдания на малките ви възможности , кой както може така играе ,в минали ери са взимани не една и две класации с "измама"  според вас , а според мен - победителите не ги съдят ... или си победител и диктуваш правилата и всички се съобразяват с теб или си жертва и донор , в тази игра друго няма ... на тази карта има само един саюз който е фактор и с който се съобразяват играчи от всички държави и той се казва Bastards   >Grin
Каквото и да кажете ,резултатите се виждат в класирането и в битки на деня , нищо лично към никой , но не ставате и за Българи , даже се чудя и за какво още от начало не ви бухахме като тупани ,а само от време на време някой го отнасяше ако е позабравил рес или армия , то е ясно ,че не може да се разчита на  дребни душички да се надскочат и да проявят българщина за което апелира Галин и да им оберем на тия смешни чужденци всички класации до една . Да сте живи и здрави , не е болка за умиране ,че не можем да завършим ерата въпреки различните си характери и мнения като единни Българи , то това е отдавна известно ... *cocktail*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #4158 -: Декември 14, 2014, 01:15:43 »

 Grin
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4159 -: Декември 14, 2014, 10:28:08 »

Да се чуди човек защо всичкото Bastards не е с табелка Community manager  Grin Grin

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
RespecTDNK
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #4160 -: Декември 14, 2014, 23:38:37 »

Добър вечер ,играя играта много от няколко години ,но ера като тая не бях виждал,аз играя правя посредствени битки и който ударя от румънските играчи  и техните каси ме псуват денонощно,това на нищо не прилича. Grin
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4161 -: Декември 15, 2014, 08:37:23 »

Брех , все още 'момче' ме наричат.... само се чудя това като комплимент ли да го приема или не  *hahaha* *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
202020
Редник
*

Karma: +7/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #4162 -: Декември 16, 2014, 01:48:11 »

ima 2 varianta da stane6 parvi po vsi4ko (neto doblest v. to4ki) ili mami6 i naglasq6 bitki  ili igrae6 era sas super balaci ,kadeto igrata im e bila ,,nesiroizna,,. Ako ste igrali malko pove4e ot 2 3 eri (v koeto ne se samnqvam) znaete ,4e doblesta ako nqma naglasqne q vzima acc v nisaK ili sreden klas sa6toto se otnasq i za v. to4ki.Borg(NE GO POZNAVAM RAZMINAHME SE V RAZLI4NI BG ERI) ili e bil super izmamnik ili e igral sas super looseri ako ste igrali v edna era s nego i e vzimal klasaciite ili ste balaci ili e mamil nqma druga opciq koito e igral IO pove4e ot 1 2 eri i razbira ot igrata nemoje da tvardi 4e normalno acc bez izmama moje da vzeme 3te nai- varvejni klasacii. *gamer*
Активен
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #4163 -: Декември 16, 2014, 09:36:06 »

Не защитавам никого, но е възможно да се вземат класациите и без измами.По ваши думи всички мамим...
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4164 -: Декември 16, 2014, 12:48:31 »

Не защитавам никого, но е възможно да се вземат класациите и без измами.По ваши думи всички мамим...
Grin кой твърди противното?  Grin

За Борг или добро или нищо (човека вече не играе)
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4165 -: Декември 16, 2014, 23:47:33 »

Аз твърдя противното изгубени човече  Grin Grin няма вариант да вземеш трите лични класации без измама по старите правила и със действащ супорт  Tongue  сега вече това е напълно възможно ,защото по новите правила - измама не съществува  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4166 -: Декември 17, 2014, 00:17:27 »

Аз твърдя противното изгубени човече  Grin Grin няма вариант да вземеш трите лични класации без измама по старите правила и със действащ супорт  Tongue  сега вече това е напълно възможно ,защото по новите правила - измама не съществува  Grin Grin
Кои стари правила? Колко пъти сменяха правилата на 4-ката? Помниш ли, че можеше да се олихвяват милиарди в 4-ката някога?  kabasamura и Dinkov бяха правили нещо подобно с български съюз в международен свят 2008-2009-та, Къната може да каже за red_lady дали е правил шмекерлъци... има и други.
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 00:31:50 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4167 -: Декември 17, 2014, 00:27:35 »

Варианта някой да вземе и 3 те класации без измама е да играе в света на шматките  *hihi* *hihi*.
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4168 -: Декември 17, 2014, 00:33:08 »

Варианта някой да вземе и 3 те класации без измама е да играе в света на шматките  *hihi* *hihi*.
до 2 години след пуска на 4-ката всички светове бяха такива  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #4169 -: Декември 19, 2014, 01:02:25 »

Какво прайте бе, майстори? Направо ме бастардисахте. За армиите разбрахме, ама гледам май и университета и проучванията не ви се опират, да не говорим за лихвите - и на тях май пак сте им хванали цаката. Големи майстори, евалла.   *hihi*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Страници: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!