Imperia Online България  
Април 18, 2024, 10:40:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501012 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #4140 -: Декември 07, 2014, 14:39:14 »

Аз доколкото видях , Гал поиска просто да ударите рамо за нетната , нищо повече .... а че бастардс диктуват ерата е очевадно . Спи си спокойно , както и ние ...
Ако мога да помогна с нещо на БГ отбор , никога няма да откажа , но нямам ни най- малко  намерение да напусна METALLICA , ако не се разберат лидерите друго , по принцип ми е все едно .
И друго : аз съм играла няколко ери,  играли сме за класации нето , доблест ... Повярвай ми приятелю , това е ден до пладне и след месец вече никой не се сеща за това .
Единствено признавам един играч BORG  той игра с голяма стратегия тази игра и в една ера спечели и трите първи места ....Той беше наистина добър  Wink
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4141 -: Декември 07, 2014, 14:54:43 »

То на мен ми е ясно , че ще си останете само наблюдатели ...чудя се изобщо , защо ли ти беше отправено това предложение като отговорът с наличието на такава нагласа сред вас , е крещящо предсказуем ...здраве да е ... а и не смятам , че загубената ни енергия да постигнем нещо е 'ден до пладнe' ...farewell
« Последна редакция: Декември 07, 2014, 14:56:44 от MRaven » Активен

Close enough to ...BASTARDS
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #4142 -: Декември 07, 2014, 15:33:11 »

Аз доколкото видях , Гал поиска просто да ударите рамо за нетната , нищо повече .... а че бастардс диктуват ерата е очевадно . Спи си спокойно , както и ние ...
Разговорът  беше между мен и GARIO и аз съм му отговорила . Ти какъв се явяваш тук ,  че не се сещам ?  Може би си забравил  , че когато двама разговарят  ти  не трябва  се обаждаш  без  те питат....
 И ако Bastards диктуват ерата ,  ние ще ги  видим първи в класациите , което им пожелавам .
Активен

amisega
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #4143 -: Декември 07, 2014, 19:40:17 »


Абе тъпанар ли си, тъпанарка ли се не те знам и не искам да те знам. Хората се опитват да кажат, че не става тая игра вече и това е факт. Тоя твоя Галин беше първи докладчик преди време, кога имаше малко повече проверки от админите. И не е бил, никога никакъв фактор никъде. Сега тръгнал да дава квалификации за хората.
Иване Иване да те *** кой те хване... преди време наистина те мислех за свестен човек, не играч, но последно време като те чета тук и тотално си промених мнението за теб. Сори пич, но май наистина трябва да отидеш на преглед, но не ГТП а на психиатър Grin Grin Grin може и дилъра да си смениш, ако мислиш че от там ти идват проблемите....

..... като за човек който не играе(УЖ) си доста информиран какво се случва на тази земя. не ти прави чест да плюеш хора, на които дори не можеш да се закачиш и на малкия пръст ....

.... айде със здраве  *cocktail* *cocktail* *cocktail*
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4144 -: Декември 07, 2014, 20:17:34 »

Единствено признавам един играч BORG  той игра с голяма стратегия тази игра и в една ера спечели и трите първи места ....Той беше наистина добър  Wink
[/quote]
Той и Манекена винаги така започва ерите, пръв във всички класации,  но в повечето случаи съпорта го побеждава  *hihi*
Активен

amisega
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #4145 -: Декември 07, 2014, 22:01:51 »



Той и Манекена винаги така започва ерите, пръв във всички класации,  но в повечето случаи съпорта го побеждава  *hihi*

Този път манекена победи съпорта  Tongue Tongue Tongue
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #4146 -: Декември 08, 2014, 00:57:58 »

Хаха, май не е само този път.  *hahaha* *hahaha*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4147 -: Декември 09, 2014, 22:01:39 »

Разговорът  беше между мен и GARIO и аз съм му отговорила . Ти какъв се явяваш тук ,  че не се сещам ?  Може би си забравил  , че когато двама разговарят  ти  не трябва  се обаждаш  без  те питат....
 И ако Bastards диктуват ерата ,  ние ще ги  видим първи в класациите , което им пожелавам .
Ами ако е бил само между вас двамата , би трябвало да е на лични . Така постнато е във форума . А се явявам , каквото си пожелаеш  *hihi*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
GALA
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #4148 -: Декември 09, 2014, 22:30:51 »

 Една хиена имаше огромно желание да си поиграеме : Weir(HYENAS) galena11(EAGLES) 385618 0 19507 292619 20414623 0 25707
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4149 -: Декември 09, 2014, 22:39:16 »

 *bravo* *bravo*
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4150 -: Декември 10, 2014, 00:27:03 »

Браво!Тоя отдавна ме дразнеше,но така и не му дойде реда.Радвам се че си е намерил майстора.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4151 -: Декември 10, 2014, 00:40:22 »

Една хиена имаше огромно желание да си поиграеме : Weir(HYENAS) galena11(EAGLES) 385618 0 19507 292619 20414623 0 25707

 *bravo* *bravo* *bravo* *hi* *hi*
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4152 -: Декември 11, 2014, 22:58:41 »

Някои шматки в тази игра, така и не разбраха за толкова години, че не става само с ядене, трябва и акъл... Той си знае, кой той... Нали ако ставаше oт тебе нещо, щях да те взема още преди бре...  *crazy*
 P.S. Междудругото за Борг и аз мога да кажа добри думи, макар че както някои стари имперски кадри помнят, аз му бях цел половин ера преди години, /безуспешно, за негово съжаление  Wink/, полезно за мен, за помисляне за стратегии... За мен той беше стабилен тип и играч. Една простотия не прочетох ни в лични, ни във форум, след като свърши ерата дори обменихме малко мнение за нова ера в международен свят.
 Още един P.S.: Никът, с който се подвизаваше може би за първи път Борг, в света, в който се срещнахме - тривиалното 123456, eдинственият мой бивш враг /от еднонационален свят/, за който съм се сещала и ми е липсвал, докато сме се борили с чужденци, в нови светове...  *pardon*
« Последна редакция: Декември 11, 2014, 23:34:13 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4153 -: Декември 11, 2014, 23:49:07 »

Eдно съвсем отделно обръщение към брат Равен... Момче, не помниш сигурно как станахме фейс авери, кой кого потърси, след това за какво помоли... Както виждаш, досега не съм споменала нищо за теб публично, уважавам всяка една личност, по простата причина, че е такава, но моля спри да ми дъфчиш хората, мога да ти кажа, че всички до един са готини, можеш само да мечтаеш за такава компания... независимо, дали след няколко години игра малко са си седнали на частите и гледат да бъдат по-малко хард към една /хубава доскоро, за жалост/ игра... Бай дъ уей, аз имам личен принос, да бъда тяхно дясно рамо в доста неща, както за всеки, на който съм цъкнала "сигурни ли сте, че искате да влезе във вашия съюз.../ Тези, към които се присламчи, в това отношение имат подобен лидер, в много неща е в сянка, макар че е там... просто малко повече говори  Grin  *cocktail*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4154 -: Декември 12, 2014, 22:07:30 »

Ако някой не е разбрал,ерата отдавна приключи що се отнася до личните и съюзната военна класации.Исках и съюзното нето да е бг,но явно тези които все още са в игра наистина не знаят за какво продължават да играят.Играта е мъртва от години,но това не значи че в последния останал свят трябва да пуснем аванта на чужденците.Аз и съотборрниците ми никога не сме играли за нето и то не ни интерисува.Направих предложението заради всеки играещ за нето играч,в опит да осмисля играта им.Досега ни един играч не откликна на последния ми призив.Повече няма да пиша тук до края на ерата, когато ще постна класациите за които сме играли.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!