Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:22:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 274 275 [276] 277 278 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500320 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #4125 -: Декември 05, 2014, 10:06:42 »

Tany ima6 li ideq kakvo stava v tozi realm ili se opitva6  ne6to da kaje6 da si interesna ama ne6to ne ti se poluchava.Sega shte te otkrehna malko moje izkara6 10 20mln  zlato debni koga tur4eto ahberat e online toi e 4oveka koito izkupuva kama4eto i se opitva na 20 si prodade ot nego zatapva6 na 13-17 i ako ima6 kasmet ti izlezne barza oferta 6te izkara6 nqkoi lev.Galin za kakvoto ti govori (10cifrena suma) si e bag v igrata i vie o6te 2 eri nqma namerite polovinata ot bagovete koito gi ima i se polzvat.Imam edin vapros kam teb i tvoq sauz gledam pishete ,4e ste voenen sauz vzimali ste klasacii i t.n. interesno mi e 12mesec 23-ma 4oveka v sauz i samo 4ma marshali (kato izkluchime biggie i GNUSEN drugite 2ma sa prekalili s kasite)

  Здравей  202020 .
Аз съм пълен егоист и не се опитвам да бъда интересна за никого , освен за себе си , опитвах се да се пошегувам  и кой разбрал - разбрал .
Ако искам да бъда откровена идея си нямам какво става тук и пет пари не давам да това . Мерси за загрижеността ти към мене и за съветите , който ми даваш как да изкарам виртуалното злато , оценявам този жест , защото до сега никой не беше го правил .Благодаря ти още веднъж .
Ако някой не може да разбере , че ние не играем тази ера сериозно  и ни намира  за странни ,  и  аз ви уверявам че ние мислим същото за вас .... хихихихи  , но не афишираме личното си мнение тук .

Добро утро на всички имперци  ,  едно поздравче за вас  : http://youtu.be/Fk1ZO_980DI?list=FL5tdN52u5XJArmmUenIPauQ
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4126 -: Декември 05, 2014, 11:55:51 »

  Здравей  202020 .
Аз съм пълен егоист и не се опитвам да бъда интересна за никого , освен за себе си , опитвах се да се пошегувам  и кой разбрал - разбрал .
Ако искам да бъда откровена идея си нямам какво става тук и пет пари не давам да това . Мерси за загрижеността ти към мене и за съветите , който ми даваш как да изкарам виртуалното злато , оценявам този жест , защото до сега никой не беше го правил .Благодаря ти още веднъж .
Ако някой не може да разбере , че ние не играем тази ера сериозно  и ни намира  за странни ,  и  аз ви уверявам че ние мислим същото за вас .... хихихихи  , но не афишираме личното си мнение тук .

Добро утро на всички имперци  ,  едно поздравче за вас  : http://youtu.be/Fk1ZO_980DI?list=FL5tdN52u5XJArmmUenIPauQ
Добре се справяш за несериозно играеща.А сега аз сериозно мога да ти предложа неограничено количество рес.На теб както и на всеки друг с добре развит акаунт.Целта е да скочите колкото се може повече в нетото.Срещу тази услуга ще помоля в края на ерата да се преместите в Бастард и така и съюзното нето да е български ръце.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4127 -: Декември 06, 2014, 01:25:20 »

Явно наистина ви е трудно да схванете един редови кадър на "Металика". Никой от моите хора не се нуждае от вашата изкилифинчена помощ, ако се опитвате да светнете някой, как да мами /щото който не знаел, бил прост, некадърен ИО играч/, мога само да ви кажа, че ако беше нужно, аз щях да ги светна. Само че хората покрай мен, когато наистина са играели с мерак играта, никога не са нуждаели от измамите, с които писнахте и на ИО екипа, че и на самите себе си...  Гледаме ви просто сеира, дали сте прави, че с един измамник, може да се пребори друг такъв... Изглежда малка изненада, че освен нашенските такива, има и достатъчно чужди тарикати... Нищо ново под слънцето и имперското такова също... А че Тани не играе сериозно, не играе, копането не е кой знае каква сериозна игра... Смешното е, че някои от които най-много коментирате тук чужди играчи, като цел на играта ви тази ера,  тя се е бъзикала с тях по комшийски преди няколко ери... И беше забавно дори да им гледаме сеира... без няколко милиона армии...
 P.S.: Таа, значи сте готови да помогнете с ресурс?  Както казват някои, явно сте "бавни"... Ами и ние имаме бол акаунти, само че зад всеки стои реален човек и то стар наш приятел...
« Последна редакция: Декември 06, 2014, 03:07:35 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4128 -: Декември 06, 2014, 14:07:03 »

Фънтомас ти наистина си много бавна. Значи Галин прави комплимент на Тани, след което предлага помощ и за кои ли път предлага обединение на българските съюзи, но дребната ти душичка не го проумява. И смени плочата с измамите, че се изтърка (какво точно е измама, като няма правила?). А това, че можеш да светнеш хората си на измами не го казвай на никой, че ставаш за смях  *hihi* Не мога да преценя кое е по жалко, че се имаш за по светната или че си мислиш че съюзниците ти не са светнати.
Активен

i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #4129 -: Декември 07, 2014, 00:00:09 »

Фънтомас ти наистина си много бавна. Значи Галин прави комплимент на Тани, след което предлага помощ и за кои ли път предлага обединение на българските съюзи, но дребната ти душичка не го проумява. И смени плочата с измамите, че се изтърка (какво точно е измама, като няма правила?). А това, че можеш да светнеш хората си на измами не го казвай на никой, че ставаш за смях  *hihi* Не мога да преценя кое е по жалко, че се имаш за по светната или че си мислиш че съюзниците ти не са светнати.


Абе тъпанар ли си, тъпанарка ли се не те знам и не искам да те знам. Хората се опитват да кажат, че не става тая игра вече и това е факт. Тоя твоя Галин беше първи докладчик преди време, кога имаше малко повече проверки от админите. И не е бил, никога никакъв фактор никъде. Сега тръгнал да дава квалификации за хората. Придържам се към мнението над теб, че зад всеки акаунт трябва да седи реален човек, така беше преди и играта беше друга. Тука даже няма  и с кого да се напсувате, просто защото хора не останаха. И е нормално всяко нещо, което се е родило умира след време. Дано и една малка част от написаното от мен, а и от другите като мен ти е влезнало в глупавата тиква. Искрено се надявам в живота да не се придържаш към правилата в тази версия на играта към този момент . Селските тарикати никой никога не ги е харесвал.
« Последна редакция: Декември 07, 2014, 00:02:18 от i1978 » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4130 -: Декември 07, 2014, 00:35:57 »

 Toрбаланее, Торбалане... как може да правиш на някого комплимент, като вместо да му признаеш някакви качества, ще го учиш на "тайни" простотии .... Аз мога да направя или да посоча недостатъци за хора, с които сме ставали и лягали години, защо се смятате за единствен критерий?
 А за правилата... кои бре, дето вие ги налагате?! Аз тази игра не съм я харесала по вашите правила, а тези, които са от създателите й, които са интелигентни хора явно и от това, което по принцип е игра или състезание, независимо какъв тип...
 P.S.: Много ми е странно, как го разбирате обединението? Като първо се обира  и шашка някой съюз, да си подвият опашката и да са готови да се присъединят? Или когато ви е нужно нещо, да го получите веднага.... Не става така... Толерантност и коректност не са чужди понятия дори за виртуална игра...
   И още нещо, наистина съжалявам за разсипването на тази игра, не знам как и защо, но много  готини хора и чешити могат да се срещнат тук, хубавото е че технологиите са напред и контактите остават... Жалкото е, че участниците в нея активно съдействаха да се разсипе...
« Последна редакция: Декември 07, 2014, 01:03:14 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4131 -: Декември 07, 2014, 01:00:21 »

Иване на всички ни стана ясно че избиваш някакви комплекси, разбира се няма да сляза до нивото ти защото е прекалено ниско (не бих нарекъл тъпанар директно  дори тъпо парче като тебе ) . Какво искат да кажат хората е ясно и предполагам, че ако някой искаше неграмотник като тебе да разяснява какво иска да каже щеше да те покани за преводач. Не знам къде си играл, но примерно в ерата с която се хвалеше преди Кънчо да те светне, че се хвалиш с битки от нагласена война беше пълно с мулти акаунти. Ако не вярваш питай пак Кънчо, това беше отдавна и се сещам само  за 3 негови акаунта, разбира се не бих се учудил ако ти  не си разбрал. Галин не е мой и  няма да говоря от негово име, а за това, че е докладвал  - това си е напълно в реда на нещата и е добра тактика. Разбирам, че търсиш някаква изява, но в тази игра и в ера в която играем ние няма как да стане  Grin, затова реви  и злобей  във форума не ни пречиш, а и все пак като няма какво да покажеш в играта какво друго ти остава  *suicide*
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4132 -: Декември 07, 2014, 01:05:23 »

Аз съм на линия в момента и съм грамотна  Embarrassed С Иванчо не сме играли в един свят или поне аз не знам, но ми изглежда готин тип от мяркане във форума  Wink
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4133 -: Декември 07, 2014, 01:16:49 »

Ти си на линия  ама аз мисля да лягам. Говори си с Иванчо щом те кефи. Лека нощ от мен.
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4134 -: Декември 07, 2014, 01:23:01 »

Лека,щом си рекъл  *pardon* И без това само нашите акаунти се знаят, други са мъгла  Undecided
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4135 -: Декември 07, 2014, 13:24:41 »

Тези от металика минаха покрай капките в битките и сега много знаят ...ама наистина сте смешни  *hmm*
Който както иска да го разбира  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #4136 -: Декември 07, 2014, 14:12:58 »

Тези от металика минаха покрай капките в битките и сега много знаят ...ама наистина сте смешни  *hmm*
Който както иска да го разбира  Grin Grin


А бе Вие явно не разбирате , че ние не играем вече тази игра  Cool  То няма нито една война , нямаме битки , войски , трябва да си напълно сляп или пълен идиот да не виждаш това , ако не го разбираш като ти го кажат в прав текст .
« Последна редакция: Декември 07, 2014, 14:16:57 от tany » Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4137 -: Декември 07, 2014, 14:17:23 »



 Cool
И на мен сте ми смешни ...взаимни чувства , брех каква любов разцъфна  *hahaha* *hahaha*

'не играем вече' ... ми недей игра кой те кара каквото и да било .... ?!?! Да сте играли когато е трябвало , не да мрънкате сега ...
« Последна редакция: Декември 07, 2014, 14:19:47 от MRaven » Активен

Close enough to ...BASTARDS
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #4138 -: Декември 07, 2014, 14:27:29 »

И на мен сте ми смешни ...взаимни чувства , брех каква любов разцъфна  *hahaha* *hahaha*

'не играем вече' ... ми недей игра кой те кара каквото и да било .... ?!?! Да сте играли когато е трябвало , не да мрънкате сега ...

Е , вие си играете вашата игра имате си стратегия , имате време , забавлявате се ....нищо лошо , но  трудно приемате различните от вас . Аз мога да кажа  ,че започнах тази ера  , защото ми беше любопитно до къде може да се стигне с безплатните бонуси , нищо повече , но да не спя по цели нощи , да следя този или онзи ....отдавана  е преминала тази тръпка и ще кажа НЕ МЕРСИ , па вие си мислете каквото си искате .
Аз няма да си наруша душевното спокойствие за никой  , най- малко за ИО.
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4139 -: Декември 07, 2014, 14:30:04 »

Е , вие си играете вашата игра имате си стратегия , имате време , забавлявате се ....нищо лошо , но  трудно приемате различните от вас . Аз мога да кажа  ,че започнах тази ера  , защото ми беше любопитно до къде може да се стигне с безплатните бонуси , нищо повече , но да не спя по цели нощи , да следя този или онзи ....отдавана  е преминала тази тръпка и ще кажа НЕ МЕРСИ , па вие си мислете каквото си искате .
Аз няма да си наруша душевното спокойствие за никой  , най- малко за ИО.
Аз доколкото видях , Гал поиска просто да ударите рамо за нетната , нищо повече .... а че бастардс диктуват ерата е очевадно . Спи си спокойно , както и ние ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Страници: 1 ... 274 275 [276] 277 278 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!