Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:39:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500219 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #4110 -: Ноември 21, 2014, 13:22:37 »

Vanio mamin zlaten tiq raboti moje da gi pi6e6 na hora koito ne te poznavat ama ne i na nas.Govori6 za edin svqt kadeto ti se natiska6e da idva6 pri nas ,4e ne se razbira6e s viki4 i kanata kato se varna podvi opa6ka i po4na drugo da govori6.Kato po4na da govori6 za tozi svqt moga da ti pripomnq nqkoi ne6ta na6iq sauz nqma6e izgubena voina za italiancite za koito govori6 nemojehme da obqvime poneje ni bqha x5 nie bqhme malak sauz i ne se maznihme na nikoi nqmahme dogovori s nikoi.Ne se pravi na igra4 koito te poznava i e igral svqt kadeto ti si igral te znae kolko moje6 (pone nau4ihte li se da smqtate na kalkulatora ili do posledno kanata vi smqta6e vsi4ko) Govori6 za multak q kaji ti vinagi s 1 acc li si igral i tvoq lubim lider i toi li vinagi s 1 acc. Igrai si ezercata fontani ili vodopadi i ne se opitvai da si kompetenten v io .



Питай шефа ти за италианците дали не правише дудуци на лидерката им. Научи се да пишеш на кирилица. И накрая радвам, се че раздвижих форума на комплексарите отново.  Grin Grin Grin  *hahaha*
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4111 -: Ноември 21, 2014, 16:08:05 »

Е то комплексарщината си личи, но трябва да си поне малко интелигентен за да се усетиш. Я си помисли ние ли дойдохме в твоя форум да ръсиме мозък Huh?? Ако си търсиш внимание  ходи на психоаналитик, тука най много некоя псувня да отнесеш. Имаш некви сложни противоречия: значи хем играта била тъпа и бъгната, хем се хвалиш с някакви постижения (честно казано така и не ги разбрахме какви са ) хем си се отказал, хем висиш в нашия форум и търсиш некво внимание. Точи си езерца, пиши си във форума на новата си игра, но не ни натоварвай с присъствието си моля те, имаме си и в ИО достатъчно натоварващи елементи.
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4112 -: Ноември 21, 2014, 16:20:29 »

Прав си за едно.Раздвижи форума.Ние моного ги тачим такива профани и обичаме да ги навираме в кучи гъз.И пак си много зле с паметта/то с кое ли не си зле/.Водихте нагласена война/ама ти и това не разбра/ срещу другите италианци.Щото и те бяха разделени на два лагера.И Къната,а не ти и другите лайки взе съюзната военна с множесво нагласени войни бухтайки нон стоп 8цата на подарен му акаунт.То бива да си тъп,ама да не разбереш че ти пускат да удариш някой и да си мислиш че си го хванал и да ми се хвалиш с тия битки е върха на профанщината.Вероятно и в игричката в която се подвизаваш сега си същия головодник/то такъв като теб няма как да поумнее/.Посъветвах те да не пишеш тук за да не ставаш смешен,но ти кога ли си разбирал какво ти обясняват
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #4113 -: Ноември 23, 2014, 17:02:10 »

Оппа ,Къне , честит рожден ден , бре ! Жив и здрав и нема се косиш , оти ке ти мине !   Wink
Благодаря *cocktail* .... много купони два дни не моим да изтрезнеем  Grin
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #4114 -: Ноември 23, 2014, 17:22:20 »

Прав си за едно.Раздвижи форума.Ние моного ги тачим такива профани и обичаме да ги навираме в кучи гъз.И пак си много зле с паметта/то с кое ли не си зле/.Водихте нагласена война/ама ти и това не разбра/ срещу другите италианци.Щото и те бяха разделени на два лагера.И Къната,а не ти и другите лайки взе съюзната военна с множесво нагласени войни бухтайки нон стоп 8цата на подарен му акаунт.То бива да си тъп,ама да не разбереш че ти пускат да удариш някой и да си мислиш че си го хванал и да ми се хвалиш с тия битки е върха на профанщината.Вероятно и в игричката в която се подвизаваш сега си същия головодник/то такъв като теб няма как да поумнее/.Посъветвах те да не пишеш тук за да не ставаш смешен,но ти кога ли си разбирал какво ти обясняват
Галине за нея ера която говориш военната и без тях двете войни си я взимахме. Ние ви водихме тройно по точки имахме доста предимства пред вас ...вие бяхте на доста съюзи извън обхват  × 5 същото така с ацц с големите армии от легенди се разчистваше пътя ни ... бяхте много добър военно ореентиран сэюз от добри играчи с( малко изкючения имаше 1-2 които хич ги нямаше) просто такова беше положението ...
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4115 -: Ноември 23, 2014, 20:54:34 »

Галине за нея ера която говориш военната и без тях двете войни си я взимахме. Ние ви водихме тройно по точки имахме доста предимства пред вас ...вие бяхте на доста съюзи извън обхват  × 5 същото така с ацц с големите армии от легенди се разчистваше пътя ни ... бяхте много добър военно ореентиран сэюз от добри играчи с( малко изкючения имаше 1-2 които хич ги нямаше) просто такова беше положението ...
Абе оплетохте си кошницата и я взехте.С нагласени или без,няма значение.Мисълта ми е ,че Ванката дори и не разбрал за това ,изписа цели романи по случай точно нагласената с италианците.Покрай теб реши че е играч.Поне да беше се постарал да понаучи нещо.Аз поне от въпросната ера научих едно.Играта няма начин да бъде спасена и затова сега съм се възползвал от всичко което може да се направи в нея.
« Последна редакция: Ноември 23, 2014, 20:56:26 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #4116 -: Ноември 24, 2014, 23:05:51 »

Абе оплетохте си кошницата и я взехте.С нагласени или без,няма значение.Мисълта ми е ,че Ванката дори и не разбрал за това ,изписа цели романи по случай точно нагласената с италианците.Покрай теб реши че е играч.Поне да беше се постарал да понаучи нещо.Аз поне от въпросната ера научих едно.Играта няма начин да бъде спасена и затова сега съм се възползвал от всичко което може да се направи в нея.
Оплели или не най-малко ти имаш право да говориш. Докладва ли докладва. Сложиха ли ти прангите на тебе сложиха ги. Ванката, никога не си е мислил, че разбира нито тая игра нито, която и да е друга такава. На Ванката му дреме на дедовия за игрите. Друг е въпроса, че Ванката обича да се гъбарка с комплексари като Галин. Дали съм научил нещо от Кънчо или не пак не ти влиза в работата. Кънчо е човека, който може да каже дали съм бил коректен към съюза или не, както и другите играчи от съюза. И сега хубаво запомни, никога не съм гласил битка, най-малкото защото ми е под достойнството и второ, защото би липсвала тръпката от такава битка. Ти дали си научил нещо от оная ера въобще на никой не му дреме. И накрая за мен тая версия на играта умря отдавна, откакто админите спряха да я ъпгрейдват. И аз взех решението да спра да я играя, както разбира се и ограничението ми във времето да седя на компа. Чудя се от какво по-точно ти си се възползвал тука , ама не се сещам, както и да е.
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4117 -: Ноември 24, 2014, 23:57:38 »

Абе Ванка като разбра че са били нагласени войните нещо даде на задна  *hihi*. До вчера надъхано обясняваше къв биткаджия си, днес вече не ти дреме за играта. Замисли се колко си бавен щом цялата  карта още тогава  разбра, че са нагласени войните, а ти вътре в съюза чак сега загря. Разбира се може и да не се замисляш, гледам тая дейност не ти се получава  *hihi*.
Активен

i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #4118 -: Ноември 25, 2014, 09:30:21 »

Абе Ванка като разбра че са били нагласени войните нещо даде на задна  *hihi*. До вчера надъхано обясняваше къв биткаджия си, днес вече не ти дреме за играта. Замисли се колко си бавен щом цялата  карта още тогава  разбра, че са нагласени войните, а ти вътре в съюза чак сега загря. Разбира се може и да не се замисляш, гледам тая дейност не ти се получава  *hihi*.
Точно така ако получаваш душевен оргазъм, че бавно мисля така да бъде. То излиза, че аз не съм се бил в тая война, а ти. Само не разбрах, коя карта е била разбрала, че войната е нагласена. Най-вероятно Галин е цялата карта. Само, че тогава за разлика от сега той не е цялата карта.Сещаш се предполагам, за какво говоря. Повярвай ми играя с чужденци и да ти кажа съм ужасно спокоен. Знам, че никой не би ме предал, знам че противника, който всеки ден го гоня да го бия няма да ме напсува след като го размажа, а напротив ще ме поздрави и ще се опита и той да ме бие. Чисто игрови неща. Няма комплексарщина.  Тая версия на играта е прекалено елементарна за играене. Има пет шест тънки неща в нея, лошото е че не всички ги научават. Съвременните игри са много по сложни от тази и не толкова ангажиращи в личен аспект. Най-вероятно и на империята новите версии са добри, но аз не съм се пуснал и не мога да коментирам. Админите направиха точно това, което трябва. Този продукт спря да им носи пари  и те спряха да наливат в него. Добър мениджмънт. Това, че са останали 10 човека в тая версия незначи, нищо.
И честно казано форума към тази версия на играта носи повече негативи към самата игра, отколкото позитивизъм. Ако, някой начинаещ прочете тука за какви измами и плюене става въпрос не би си и помислил да пробва въобще играта.
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4119 -: Ноември 26, 2014, 20:40:36 »

Оплели или не най-малко ти имаш право да говориш. Докладва ли докладва. Сложиха ли ти прангите на тебе сложиха ги. Ванката, никога не си е мислил, че разбира нито тая игра нито, която и да е друга такава. На Ванката му дреме на дедовия за игрите. Друг е въпроса, че Ванката обича да се гъбарка с комплексари като Галин. Дали съм научил нещо от Кънчо или не пак не ти влиза в работата. Кънчо е човека, който може да каже дали съм бил коректен към съюза или не, както и другите играчи от съюза. И сега хубаво запомни, никога не съм гласил битка, най-малкото защото ми е под достойнството и второ, защото би липсвала тръпката от такава битка. Ти дали си научил нещо от оная ера въобще на никой не му дреме. И накрая за мен тая версия на играта умря отдавна, откакто админите спряха да я ъпгрейдват. И аз взех решението да спра да я играя, както разбира се и ограничението ми във времето да седя на компа. Чудя се от какво по-точно ти си се възползвал тука , ама не се сещам, както и да е.

Абе ей, прошляк. На мене ми дреме. Как така на никой не му дремело, кой си ти да говориш от името на всички. И кой подяволите си ти???
Някой, който е много добър играч, но никой не го знае. Какво ми дреме какво ще каже Кънчо, дали си гласил или не. Защо мислиш, най-големия измамник в тази игра като каже и всички ще му повярваме? Тебе те знам само от форума и имам чувството, че от ден на ден ставаш все по-тъп и по-тъп, но вече си близо до лимита на тъпотията и не знам какво ще става.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4120 -: Ноември 28, 2014, 01:54:09 »

 Grin Grin меси кво се нервираш бе  Grin Grin мани ги тия шматки дето все не им дремело и нямали време ,а висят във форума и в играта и ядът шпека от как ги помня , но стоически продължават да разтягат локуми и да се обясняват като лимони , въпреки ,че на никой не му пука за смешните им оправдания ,обяснения и реване  Tongue :Smiley Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #4121 -: Декември 04, 2014, 21:50:05 »

Ако се научите да клонирате и камъка , ще ви призная ... Cool
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4122 -: Декември 04, 2014, 23:31:34 »

Ако се научите да клонирате и камъка , ще ви призная ... Cool
Колко ти трябва 100-200м.Мога да изкупя пазара през ден.Не е нужно и него да клонираме.Нека има един скъп ресурс на пазара.А на мен лично само злато ми трябва.Днес съм си набавил.10 цифрена сума   Lips Sealed
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #4123 -: Декември 05, 2014, 00:13:20 »

Колко ти трябва 100-200м.Мога да изкупя пазара през ден.Не е нужно и него да клонираме.Нека има един скъп ресурс на пазара.А на мен лично само злато ми трябва.Днес съм си набавил.10 цифрена сума   Lips Sealed

Защото днес отвориха депозитите .... Grin
Активен

202020
Редник
*

Karma: +7/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #4124 -: Декември 05, 2014, 01:19:44 »

Tany ima6 li ideq kakvo stava v tozi realm ili se opitva6  ne6to da kaje6 da si interesna ama ne6to ne ti se poluchava.Sega shte te otkrehna malko moje izkara6 10 20mln  zlato debni koga tur4eto ahberat e online toi e 4oveka koito izkupuva kama4eto i se opitva na 20 si prodade ot nego zatapva6 na 13-17 i ako ima6 kasmet ti izlezne barza oferta 6te izkara6 nqkoi lev.Galin za kakvoto ti govori (10cifrena suma) si e bag v igrata i vie o6te 2 eri nqma namerite polovinata ot bagovete koito gi ima i se polzvat.Imam edin vapros kam teb i tvoq sauz gledam pishete ,4e ste voenen sauz vzimali ste klasacii i t.n. interesno mi e 12mesec 23-ma 4oveka v sauz i samo 4ma marshali (kato izkluchime biggie i GNUSEN drugite 2ma sa prekalili s kasite)

/Моля, пишете на Кирилица, съобразно правилата на форума/
« Последна редакция: Декември 05, 2014, 14:03:42 от Th3l3g3nD » Активен
Страници: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!