Imperia Online България  
Март 29, 2024, 13:27:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500314 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4095 -: Ноември 16, 2014, 23:38:58 »

може и някое еуро да се изкара
като те знам какъв сериозен игралец си милионер в еуро ще станеш  Grin Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #4096 -: Ноември 17, 2014, 02:05:31 »

Вижте един девиз на съюз:

go fuck yourself ! dickheads !!!! us to do a good blowjob, fucking BASTARD ..!HERE ONLY PLAYER PLAYING WITH HONOR AND GLORY ★┌П┐(◣_◢)┌П┐★Bullgaria te qifsha mamin tek shpija
Точки   7
Членове   13

   
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Olki
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #4097 -: Ноември 17, 2014, 14:17:52 »

 *hahaha*
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4098 -: Ноември 17, 2014, 21:26:00 »

Какво не му харесваш на логото на съюза , Насе ?!  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #4099 -: Ноември 20, 2014, 00:24:31 »

като те знам какъв сериозен игралец си милионер в еуро ще станеш  Grin Grin Grin
Абе .... ти пък кога си се бил с мен, че даваш определения.

/Без обиди, моля!/
« Последна редакция: Ноември 20, 2014, 21:34:55 от Th3l3g3nD » Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4100 -: Ноември 20, 2014, 17:57:22 »

Абе цървул ти пък кога си се бил с мен, че даваш определения.
E ти довчера даваше определения на всеки който не познаваш, па сега се правиш на обидена мома  *freak*. Щом определяш в предишните  си изказвания божидар като голем играч си ясен що за играч си. Е виж го батко ти Божо вечен мод, а другия ти идол Къната щеше да казва септември с кой акаунт е, ма нещо не му харесва ситуацията на картата и се прави и той на ущипан. А това че Жоро не се бил бил с тебе е егати смешката, то няма вариант да се бие с тебе. Вариантите са: 1 Да те пребие. 2 Да набиеш вечен мод (за тоя вариант питай Божо той има опит)
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #4101 -: Ноември 20, 2014, 21:27:36 »

а другия ти идол Къната щеше да казва септември с кой акаунт е, ма нещо не му харесва ситуацията на картата и се прави и той на ущипан.
1.Можеше  да пишеш от твоят профил... не е нужно да позваш  други... всички познават стилът ти и знаят че си ти .
2. Не се правя на "ущипан" .
3. Спрях да играя много преди септември.
4. Не си мисли че само вие можете да играете по тоя начин- (без правила)
5. Ако играех щеше всички да сте разбрали акаунта ми без да се налага да го споделям.
6. Спрях да играя защото нямам грам време а не защото се страхувам от шепа смешни доказани измамници като теб .
7. Ако изключим Галин и Жени сте гола вода.До като разцъквах ми се стори че и стила на  Ицо мернах ..
8. Точно за да избегна полемики и не съм писал през тоя период само периодично поглеждах темата ....
9. Лека вечер и успех с клонингите. *pardon*
Активен

torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4102 -: Ноември 20, 2014, 21:44:51 »

Ха ха ха . Сънувате го Жоро ей  Grin. Само да те светна играя с акаунт karakud и съм си съвсем отделен играч от Жоро. Може и да съм измамник , но не съм "доказан измамник"  *hihi*. По т.8 съм съгласен, че тая ера не си писал и наистина не си влизал в полемики, честно казано те замесих за да провокирам Иван, щото се прави на играч без да има и бегла идея как играем (всеки от нас по отделно и заедно като съюз).
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4103 -: Ноември 20, 2014, 22:59:29 »

За играч отказал се преди години,заявил че не иска да има нищо общо с играта,Ванката нещо много зачести с коментарите тук.Наскоро попаднах на акаунтче на 13к точки регнато в края на миналия месец.Само не ми казвай че си заиграл отново Ванка.Цоцкай си езерцата в новата си любима игра и не влизай повече тук.Версия 4 приключи.Естествено ние ще се представим подобаващо вземайки военните класации в този последен свят,а вероятно и ера от версията.Поне за мен и приятелите ми това е финала.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #4104 -: Ноември 21, 2014, 00:04:47 »

За играч отказал се преди години,заявил че не иска да има нищо общо с играта,Ванката нещо много зачести с коментарите тук.Наскоро попаднах на акаунтче на 13к точки регнато в края на миналия месец.Само не ми казвай че си заиграл отново Ванка.Цоцкай си езерцата в новата си любима игра и не влизай повече тук.Версия 4 приключи.Естествено ние ще се представим подобаващо вземайки военните класации в този последен свят,а вероятно и ера от версията.Поне за мен и приятелите ми това е финала.

Абсолютно съм се отказал от тука и не само аз. Чета отвреме навреме вече даже не е и интересен форума. Скука. Предложих ако на някой му се играе нещо читаво без много много да си трови нервите с бъгове да му предложа нещо по-различно от това. Не съм се регвал никъде тука. Цоцкам си и езерата до преди малко имах 3 ама двете изтекоха та остана едно. В неделя имаше офанзива от конкурентния ни клан от около 100 атаки ама ми взеха дедовия. Опита от Империята си казва думата. Дали ще влизам тука или не не е твоя работа. Офертата ми не е отправена към теб, тъй като ти се провали в БГ сървъра на оная игра, каму ли в един много по-развит друг свят. Иначе тебе те знаем, откога спираш с ИО. Поне не говори, че омръзваш на хората. Кажи ще спре, като я закрият тая версия и точка. Аз като казах спирам и спрях, но не ми пречи да влизам във форума нали Галине?
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4105 -: Ноември 21, 2014, 00:18:47 »

Абсолютно съм се отказал от тука и не само аз. Чета отвреме навреме вече даже не е и интересен форума. Скука. Предложих ако на някой му се играе нещо читаво без много много да си трови нервите с бъгове да му предложа нещо по-различно от това. Не съм се регвал никъде тука. Цоцкам си и езерата до преди малко имах 3 ама двете изтекоха та остана едно. В неделя имаше офанзива от конкурентния ни клан от около 100 атаки ама ми взеха дедовия. Опита от Империята си казва думата. Дали ще влизам тука или не не е твоя работа. Офертата ми не е отправена към теб, тъй като ти се провали в БГ сървъра на оная игра, каму ли в един много по-развит друг свят. Иначе тебе те знаем, откога спираш с ИО. Поне не говори, че омръзваш на хората. Кажи ще спре, като я закрият тая версия и точка. Аз като казах спирам и спрях, но не ми пречи да влизам във форума нали Галине?
заинтригова ме ... я кажи играта ,че може и аз да съм там от месец време ....езера има и в новата ми игра ..ама немога да ги цоцкам нещо Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4106 -: Ноември 21, 2014, 02:01:33 »

Колкото и да се старая да бъда възпитан,винаги се намира по някой простак който да ме предизвика.  Иване!Каво значи провалил се бе.Тъпата ти игра я играх и не ми достави удоволствие.Отказах се без да съм влагал и грам усилие в нея.Това че ти не можеш да различиш бъг дори да ти го заврат в лицето,не означава че там няма такива.Бъди доволен че не проявявам интерес към нея,защото и там щеше да приключи участието ти.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
angel69
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #4107 -: Ноември 21, 2014, 08:45:14 »

Оппа ,Къне , честит рожден ден , бре ! Жив и здрав и нема се косиш , оти ке ти мине !   Wink
Активен
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #4108 -: Ноември 21, 2014, 09:22:46 »

Колкото и да се старая да бъда възпитан,винаги се намира по някой простак който да ме предизвика.  Иване!Каво значи провалил се бе.Тъпата ти игра я играх и не ми достави удоволствие.Отказах се без да съм влагал и грам усилие в нея.Това че ти не можеш да различиш бъг дори да ти го заврат в лицето,не означава че там няма такива.Бъди доволен че не проявявам интерес към нея,защото и там щеше да приключи участието ти.
Галине, дори и не съм се замислял, че съм спрял заради теб или, някой като теб. Спрях, защото вече не ми доставяше удоволствие тая игра нямаше контрол нямаше интрига това е. Най-малко пък ти имаш вина да спра. Като играехме срещу жабите вече и не помня в кой свят беше, ти къде беше бре мушморок??? Беше на гъза на класацията. Знаеш много добре, че в другата игра нямаш работа, защото такива мултита като теб нямат място там. Точно и заради това играя там. Ако искаш пусни се във френския сървър и заповядай там се казвам  stoun. Ето пиша ти точно и ясно, къде играя и как се казвам не се крия като повечето тука. Винаги съм бил такъв и хората, с които съм играл са ме уважавали, както и аз тях и така ще е винаги. Такива цветарки като теб не вървят нито в живота нито в игрите. Аиде със здраве.
« Последна редакция: Ноември 21, 2014, 09:36:23 от i1978 » Активен
202020
Редник
*

Karma: +7/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #4109 -: Ноември 21, 2014, 12:24:39 »

Vanio mamin zlaten tiq raboti moje da gi pi6e6 na hora koito ne te poznavat ama ne i na nas.Govori6 za edin svqt kadeto ti se natiska6e da idva6 pri nas ,4e ne se razbira6e s viki4 i kanata kato se varna podvi opa6ka i po4na drugo da govori6.Kato po4na da govori6 za tozi svqt moga da ti pripomnq nqkoi ne6ta na6iq sauz nqma6e izgubena voina za italiancite za koito govori6 nemojehme da obqvime poneje ni bqha x5 nie bqhme malak sauz i ne se maznihme na nikoi nqmahme dogovori s nikoi.Ne se pravi na igra4 koito te poznava i e igral svqt kadeto ti si igral te znae kolko moje6 (pone nau4ihte li se da smqtate na kalkulatora ili do posledno kanata vi smqta6e vsi4ko) Govori6 za multak q kaji ti vinagi s 1 acc li si igral i tvoq lubim lider i toi li vinagi s 1 acc. Igrai si ezercata fontani ili vodopadi i ne se opitvai da si kompetenten v io .

/Пишете на Кирилица, Моля! /
« Последна редакция: Ноември 21, 2014, 22:42:00 от Th3l3g3nD » Активен
Страници: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!