Imperia Online България  
Април 16, 2024, 09:24:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500847 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #4065 -: Ноември 04, 2014, 15:07:28 »

------CSKA  bratle po dobre ne pi6i kato si nqma6 nikakva predstava nito ot igra nito ot ,,programki,,.Igrata v tazi i versiq e 4ao ot dosta vreme ima stari bagove ot godini no nikoi ne gi opravq ima dosta 4ujdenci koito sa se vazpolzvali ot po4ti vsi4ko koeto moje kato bug v igrata no pak sa levaci tva nemojete go proumeete pove4eto pi6e6ti revliovci.-------

Човече,върни една страница назад и ми виш 1 вия пост ,в него/а и в другите ми постове/ точно това казвам,че този който атакува бабамеца,е меко казано под сякаква критика,по твоему -левак !Аз друго не казвам и не защитавам във всичките ми постове и ти да изтипосаш това,че не съм можел да го проумея. За играта те уверявам ,че представа имам,за програмките виш-не,но знам за какво се използват,а от това повече не ми трябва./да си преценя има ли смисъл да играя/...макарче наред с тях ,главния проблем е мултиакоунтинга.
За нищо не рева,,просто бех и още съм изумен ,как правиш тая войска и после може би от прекомерно самочувствие и при всички положения грешна преценка я пускаш без надзор на атака.Това е форум батка,че имаш различно мнение,въобще не значи че ревеш !

-------По горе ви писах че играта навлезе в последната си фаза.Понеже ситуцията/няма контрол от съпорта/ спрямо други ери е променена,се налага адаптация на играчите към новите условия.Тоз палячо румънеца е допуснал грешката да се довери на опита си от предни ери и е действал рутинно.Във всяка друга ера и свят би се увенчал с успех.Най-малкото би се прибрал с празни ръце.Но никога не би бил разгромен.Играчи като CSKA винаги се намират.Изказват се неподготвени,така като са неподготвени и за промените в играта.И аз искам свят без мултиакаунт и без преимуществата на платените екстри.Администрацията обаче не желае да пресече мултиакаунта/в новите версии е същия батак/.Затова спрете да пишете за измами и програми.Или играеш според текущите условия или се отказваш.Няма нужда да ореваваш форума---------

Нямаше да пиша нищо ,ако Манекена не ме провокира.Не ме разбирай грешно,няма лошо и нередно да се радва човека-спрямо изкривените му представи за реалност .Но той откровенно се прави на Велик,именно това е нещото,което дразни..и затова изказах "реващо " мнение ,,че онзи ,който го атакува го прави излишно играч...това е моето мнение,не съм тук да ангажирам никого с него,,,но и ми е кеф да си го споделя/затова е форума/,,,1 да има който мисли като мен-евала !
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4066 -: Ноември 04, 2014, 18:46:40 »

Ей голям трън в очите ви е Манекена. Новите условия са много прости, или мамиш до безобразие или се отказваш. Ние се адаптираме, мисля че на картата останахме 10-15 Бг играча които бием чужденците и незнайно защо, като пребием някой (в повечето случаи чужденец) , някой българин винаги се дразни. Един съвет към ЦСКА вместо да се дразниш пребий някой, вярвай ми ние от Бастърдс ще сме от тези които ще ти кажем  "евала за битката"
Активен

CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #4067 -: Ноември 04, 2014, 19:16:50 »

----Ей голям трън в очите ви е Манекена. Новите условия са много прости, или мамиш до безобразие или се отказваш. Ние се адаптираме, мисля че на картата останахме 10-15 Бг играча които бием чужденците и незнайно защо, като пребием някой (в повечето случаи чужденец) , някой българин винаги се дразни. Един съвет към ЦСКА вместо да се дразниш пребий някой, вярвай ми ние от Бастърдс ще сме от тези които ще ти кажем  "евала за битката" ----  

Бия ги -според възможностите Smiley Голямо Браво  за последната част от мнението Ти,което го прави позитивно и достойно !
Сега ти казвам с ръка на сърцето !!! Няма битка между Българин и чужденец ,в която Аз да съм за чужденеца !!!! Няма такава брат !!! Кефа се на всички наши битки срещу чужденци,виждам за какво става въпрос...ония дето скочи на Манекена--и той С помощните средства/да не обиждам/и в случая е добре ,че го има Манекена,да си ги мерат взаймо с извинение/ако щеш и да го спира/....Поведението на Манекена не ми харесва,това е!
Единственото ,при което избеснявам е като вида Българин изгърбил друг Българин !!!
Повече няма да Ви занимавам с мойте писания...наистина всеки трябва да реши за себе си,дали това подобие на ИО му се играе ,Аз лично ще завърша започнатото/ерата/ или поне ще се опитам и дотук !
« Последна редакция: Ноември 04, 2014, 19:19:53 от CSKA » Активен
Бай Иван
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #4068 -: Ноември 04, 2014, 20:58:22 »

Добре ЦСКА според теб тоз пич на 1м нето как е направил тази армия, че викаш манекена мами  *ok*
Активен
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #4069 -: Ноември 05, 2014, 11:24:58 »

Е как, нова сграда, ферма за клониране.
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #4070 -: Ноември 05, 2014, 20:11:30 »

   X) X)   *freak*
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4071 -: Ноември 06, 2014, 00:18:22 »

.... дайте поне един цял доклад да видим тия армий ... .... просто вече е безсмислено да убеждаваме някой че съсипаха всичко добро с глупостта и малоумието си....
Не са за показване, пълен абсурд, всички познати методи на макс... Анадолът особено е във вихъра си...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #4072 -: Ноември 06, 2014, 11:29:53 »

Някакви армии се разпускат стотици милиони желязо на пазара

Хахах тоя meldin ще да е разпуснал
-5 000 000 точки lolll

« Последна редакция: Ноември 06, 2014, 15:04:25 от ghost » Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #4073 -: Ноември 06, 2014, 15:09:45 »

той е Meldin   Old_times     -5338279
бяха му останали около 6 милиона елитни клонинги  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #4074 -: Ноември 06, 2014, 15:42:37 »

Баси как става номера?
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4075 -: Ноември 06, 2014, 16:00:55 »

Много са смешни тия, направиха огромните армии, разбраха че с армия да играеш не е толкова лесно колкото да копаш и да криеш ресурса и сега почнаха да разпускат  *hihi* *hihi* *hihi*.
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4076 -: Ноември 06, 2014, 22:12:32 »

Eй CSKA с какво женско име съм се кръстил бе лимон ? това си е Baba Meca само дето в онзи ден аз се случих в акаунта и , и какво против имаш поведението ми бе  Grin Grin някой като ме захапе да не очакваш аз да си премълча или те дразни това че се смея на всички големи игралци  Tongue или факта че съм най големия Grin Grin е какво да направя бе пич , забавлявам се искрено когато играя и да ти кажа честно само хората от саюза ми познават играта и възможните и така както аз ги познавам и имам претенции че няма кой да ме победи в тази игра нито ек на ек нито саюз срещу саюз така че не виждам защо да не си го кажа направо АЗ СЪМ НАЙ ГОЛЕМИЯ  Grin Grin и не ме е срам бе ,заставам си зад думите с дела и резултати и ако има желаещ играч или саюз веднага съм готов да приема предизвикателството да си ги премерим  *freak* нали за това играем бе да си правим кефа ,а то след като си го направим ако не се похвалим тука все едно не се е случило ,пък и тука винаги има кой да се разплаче и да ни оплюе дали с причина или без , на кой му пука  Grin Grin  *cocktail*

А по случай medlin ще ти обясня простичко за да разбереш : медлин си клонира армията до тази бройка за да може да ме бие и ме е снимал докато съм в мод с 8 мил армия ,аз спирам мода , знае че ще играя до вечерта както обикновено правя когато играя , няма как да имам повече от 500к в казармите с тия 12 провинции , смята и изпраща атаката и модира за да не мога с контра да му изнеса 100 мил злато които имаше ... до тук добре , всичко от негова страна изглежда на 100%  но грешката му е че праща точно по мен , ако изпрати по всеки нормален играч , атаката му ще се увенчае с успех ,но в случая аз очаквам подобна атака защото ние следим какво се случва по картата ,знаем кой е клонирал , виждаме тръгването на medlin и ни е ясно ,че е възможно да е само по трима играчи , baba meca , NAMERIHTE или kukata които сме в игра, веднага клонираме армиите и medlin умира  Grin Grin въпроса е че не всеки може да го направи това , грешката на medlin е само една , че напада играч на Bastards , което е безумна глупост при положение че знаеш че сме най големите в тази игра по всички показатели и затова и беше сготвен  *cooking* bgflag

ето ви да видите цифричките


 
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4077 -: Ноември 06, 2014, 23:14:37 »

Едно въпросче само от публиката... клонирането на армии игра ли му се казва вече?
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4078 -: Ноември 07, 2014, 00:31:56 »

Едно въпросче само от публиката... клонирането на армии игра ли му се казва вече?

Както винаги на всяка манджа мерудия. Добре е поне, че правилно се самоопределяш като публика
Активен

valchak
Редник
*

Karma: +15/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #4079 -: Ноември 07, 2014, 01:07:58 »

Едно въпросче само от публиката... клонирането на армии игра ли му се казва вече?
Явно си много проста *crazy*Ако не са Жоро и компания,ти ли ще спреш 13 милиона елит :oГалин ти каза преди няколко дни,играта е в последна форма на разложение,няма правила,всичко е позволено  ;)Играта е динамична и се променя бързо *gamer* Bastards се адаптират най-бързо,бият предимно чужденци и получават уважение и респект от тях :)А дребни душички като твоята само реват и завиждат,много си жалка мила.Махни си капаците и гледай по глобално на нещата,може и да видиш нещо повече от дъното *ok*
Активен
Страници: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!