Imperia Online България  
Април 17, 2024, 00:09:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500895 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4050 -: Ноември 04, 2014, 01:55:28 »



поредния занулен клонинг  *freak*   *SARCASTIC* *HOSPITAL*

от кога ви разправям ,че всеки може да направи армия ,но то трябва и да можеш да играеш с нея , иначе си просто поредния скалп в колекцията на Bastards  *GIRL_CRAZY* *JOB*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
amisega
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #4051 -: Ноември 04, 2014, 01:58:24 »

CSKA това всичкото от завист ли го написа или някой ти го продиктува  Grin Grin Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4052 -: Ноември 04, 2014, 01:58:51 »

Тези дето ви атакуват са меко казано под сякаква критика  *crazy* ....да не кажа -мега зле ! *crazy*
Само с едно елементарно слухтене и може да установиш ,че няма как да минеш в дадения случай.Да не говорим ,че атака се прави след нужната подготовка ,която при всичките тези които ви се нашиват също липсва.Този даже пуска атаката и бие мод,,,не я проследява дори,,,Аз такива шарани и в реката не съм виждал ! Grin Зорлем Ви правят -наред с най-големите измамници и играчи  Grin


евала игралец  Grin Grin ела да ме слухнеш и да разбереш какво имам  Tongue  *hahaha* той момчето направил 13 милиона елитна армия снима цял ден за да си сметне че бие , а ти се изказа пак неподготвен , ела да се подготвиш и да проведеш една битка печеливша за теб по наш и тогава плямпай кой е най големия  Grin то е ясно , не подлежи на коментар  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #4053 -: Ноември 04, 2014, 02:18:13 »

====CSKA това всичкото от завист ли го написа или някой ти го продиктува====

Написах го от изумление.
Ония па най-големия клонинг и клоун и не на последно място АБСУРД ...седнал да ми пише ,че мончето цял ден го снимало---е това ли му е подготовката ?
Активен
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #4054 -: Ноември 04, 2014, 02:27:26 »

Бах му майката ....  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked -700к
 *xxx* *xxx*
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #4055 -: Ноември 04, 2014, 02:28:34 »

бат вес,,,не бах му м-та ,,,,а бах му КРАЖБАТА ! изразявай се правилно
Активен
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #4056 -: Ноември 04, 2014, 02:30:15 »

Тези дето ви атакуват са меко казано под сякаква критика  *crazy* ....да не кажа -мега зле ! *crazy*
Само с едно елементарно слухтене и може да установиш ,че няма как да минеш в дадения случай.Да не говорим ,че атака се прави след нужната подготовка ,която при всичките тези които ви се нашиват също липсва.Този даже пуска атаката и бие мод,,,не я проследява дори,,,Аз такива шарани и в реката не съм виждал ! Grin Зорлем Ви правят -наред с най-големите измамници и играчи  Grin



виж каква армия извадил тоя. Мисли си че няма какво да го спре че е танк,валяк,ЗИЛ,
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #4057 -: Ноември 04, 2014, 02:32:01 »

Дека са тия ферми за клонингите  Grin Grin
къде е тва население бах мааму
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #4058 -: Ноември 04, 2014, 02:32:55 »

батка на манекенчето на слухтене даваше 14 милиона елит на едно елементарно слухтене ,,,,и забравих още колко обикновенни Huh?? ти само това като видиш какъв според теб е шанса  да минеш с твоя валек Huh?
Активен
CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #4059 -: Ноември 04, 2014, 02:54:45 »

Просто при тези огромни измами..най-нормалното е да сложиш/като смяташ/ сериозни противникови войски готови за мобилизация,нормално е да следиш да не е пратил част от войската другаде /като капан/...ма този дето атакува ,той дори собствената си атака не проследява а бие мода предварително,което е  меко казано несериозно, аматьорско...и АБСУРД го знае това много добре-ЗАТОВА ДА НЕ СЕ ПРАВИ НА ВЕЛИК !
Активен
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #4060 -: Ноември 04, 2014, 10:47:45 »

До края на ерата ще видим ли 100м войска?
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #4061 -: Ноември 04, 2014, 11:07:07 »

=====евала игралец  Grin Grin ела да ме слухнеш и да разбереш какво имам  Tongue  *hahaha* той момчето направил 13 милиона елитна армия снима цял ден за да си сметне че бие , а ти се изказа пак неподготвен , ела да се подготвиш и да проведеш една битка печеливша за теб по наш и тогава плямпай кой е най големия  Grin то е ясно , не подлежи на коментар  Grin Grin
========
Добро Утро !
Манекен, без програмките си пълен ташак ! Tongue Обеснявам ти/чети внимателно/ .Никои не говори ,че със слухтене може да се определи в точност какво имаш/като войска/.Става въпрос ,че със слухтене,може да се ориентираш и ако този нашия "атакуващ герой"/или по скоро мога да го нареча безхаберник,виждайки колко войски праща по течението без надзор/,малко от малко отбираше от играта,след няколко такива слухтенета,на които да му покаже величини на твои войски от порядъка на 14 милиона елит и още незнам си колко милиона обикновенна войска---най-малкото щеше да му светне червена лампичка и аджеба да проумее,че ти въобще не си с това/като войска/,с което той си е мислел ,че си,шпионирайки те цял ден.Даже 1 такава атака от негова страна по теб-приелият женска форма -бабамеца Grin Grin Grin,може да е част от една подготовка,с цел да покажеш какво имаш и после да прави съвсем различни сметки.
На тебе няма да ти влезна,докато там където си и в реално време няма някои честен човек,които да следи ,че не си пуснал дори 1 спомагателна програмка *hahaha*...просто не съм наивник да играя честно на мошенници катo теб и да си губя времето и кефа.
capish my friend ? Cool
« Последна редакция: Ноември 04, 2014, 11:14:46 от CSKA » Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4062 -: Ноември 04, 2014, 11:31:47 »

Аз за малко да се вмъкна .... дайте поне един цял доклад да видим тия армий ...а иначе евала ви правя след толкоз години успяхте да ме откажете от играта в тоя свят ..сега няколко човека се опитват да ме откажат и от класическия свят1 ..... просто вече е безсмислено да убеждаваме някой че съсипаха всичко добро с глупостта и малоумието си....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
202020
Редник
*

Karma: +7/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #4063 -: Ноември 04, 2014, 13:14:29 »

CSKA  bratle po dobre ne pi6i kato si nqma6 nikakva predstava nito ot igra nito ot ,,programki,,.Igrata v tazi i versiq e 4ao ot dosta vreme ima stari bagove ot godini no nikoi ne gi opravq ima dosta 4ujdenci koito sa se vazpolzvali ot po4ti vsi4ko koeto moje kato bug v igrata no pak sa levaci tva nemojete go proumeete pove4eto pi6e6ti revliovci.
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4064 -: Ноември 04, 2014, 14:35:54 »

По горе ви писах че играта навлезе в последната си фаза.Понеже ситуцията/няма контрол от съпорта/ спрямо други ери е променена,се налага адаптация на играчите към новите условия.Тоз палячо румънеца е допуснал грешката да се довери на опита си от предни ери и е действал рутинно.Във всяка друга ера и свят би се увенчал с успех.Най-малкото би се прибрал с празни ръце.Но никога не би бил разгромен.Играчи като CSKA винаги се намират.Изказват се неподготвени,така като са неподготвени и за промените в играта.И аз искам свят без мултиакаунт и без преимуществата на платените екстри.Администрацията обаче не желае да пресече мултиакаунта/в новите версии е същия батак/.Затова спрете да пишете за измами и програми.Или играеш според текущите условия или се отказваш.Няма нужда да ореваваш форума.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!