Imperia Online България  
Април 23, 2024, 18:48:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 256 257 [258] 259 260 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501525 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3855 -: Август 17, 2014, 07:57:04 »

Ж.к. "Трошево", бл. 15, ет.5 - мамино сладко джудженце
Вх. Г , ап.55 - 88 килограмова машина с мускули казваш че си бил  , ела ела , ще ти насъскам песа ... *hihi* *hahaha*
« Последна редакция: Август 17, 2014, 11:40:08 от MRaven » Активен

Close enough to ...BASTARDS
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3856 -: Август 17, 2014, 08:01:33 »

Явно просто трябва човек да си е направил собствени деца, за да уважава родителските чувства на другите и да внимава къде минава границите на елементарното приличие.
 Румба, не се стягай за глупости, да са ти живи и здрави хлапетата и да си ги учиш, както ти си знаеш  Wink
Къде съм минал границите ?! ... попитах , след цялото му висене из всякакви мрежи разни , кой му възпитава децата , че то време не остава ... даже показвам загриженост.А на елементарно приличие може да понаучиш човека , когото защитаваш ...аз по принцип много рядко пиша ако не си забелязала , но много ме дразни помпозна показност като на господина.Не е първият , няма и да е последният ,когото слагам където му е мястото !!!! Толкова по темата от мен .
Активен

Close enough to ...BASTARDS
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3857 -: Август 17, 2014, 10:24:37 »

Ехааа, голямо плюене и чупене на глави е паднало снощи  *crazy*
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3858 -: Август 17, 2014, 11:38:22 »

Ехааа, голямо плюене и чупене на глави е паднало снощи  *crazy*
Ами то Меси зад голямата фасада нали се сещаш , че се крие нещо елементарно ... но нека има неговия час слава , щом му се иска ... *hihi*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3859 -: Август 17, 2014, 11:43:55 »

клетвата важи и за мой и наши така че млъквайте вече , стига дразнихте кериза Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
amisega
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #3860 -: Август 17, 2014, 13:42:28 »

И настъпи тишина  Wink
Активен
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #3861 -: Август 17, 2014, 14:57:48 »

Жоро,с тия клетви изплаши народа Grin
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3862 -: Август 17, 2014, 15:25:08 »

Tук гледам, един испаноговорящ играч се е изказвал по темата, как още не е анатемосан, че не е писал на задължителния език тук /даа, правилата са си правила.../ Малко ми куца испанския /на гуглето, де/, но мисля, че се разбира...  Има нашенци, които добре го знаят, по простата причина, че живеят там, ако имат желание, могат да го преведат на широката умълчана аудитория.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #3863 -: Август 17, 2014, 16:08:47 »

Tук гледам, един испаноговорящ играч се е изказвал по темата, как още не е анатемосан, че не е писал на задължителния език тук /даа, правилата са си правила.../ Малко ми куца испанския /на гуглето, де/, но мисля, че се разбира...  Има нашенци, които добре го знаят, по простата причина, че живеят там, ако имат желание, могат да го преведат на широката умълчана аудитория.
Еми  преведиго  ти    се пак   ти  си  гукаш с   латиноси   и прочия  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3864 -: Август 17, 2014, 16:19:24 »

A бе де ме знайте всички с кого се гушкам   *crazy* Кажете един съюз чужденци, между които нямаме атаки  *hmm*  Както и да е, да видим как ще продължава играта и изобщо ще мяза ли на игра... 
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #3865 -: Август 17, 2014, 16:33:12 »

A бе де ме знайте всички с кого се гушкам   *crazy* Кажете един съюз чужденци, между които нямаме атаки  *hmm*  Както и да е, да видим как ще продължава играта и изобщо ще мяза ли на игра... 
А  трябва ли  да  продължава   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #3866 -: Август 17, 2014, 16:43:05 »

Тук съм бре, чета и се смея. ММА боец си станал  *BOSS*

Атаките оправиха ли ги, да знам дали да влизам, че бях малко почивка 2 седмици?
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3867 -: Август 17, 2014, 16:43:28 »

Този латинос се обръща лично към мен  Grin не съм си направил труда и да го прочета даже  *freak* не е заслужил  Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Професор
Гост
« Отговор #3868 -: Август 20, 2014, 13:48:47 »

Е, не мога да си замълча. Аз съм дебелокож и клетви, особено от непрофесионалисти в тази област, не ме хващат. Признавам, че това бе хитър ход осигуряващ спокойствието и душевния комфорт на ОТБОРА поне що се отнася до изявите на форумно ниво. Видно е от настъпилото мъртвило в темата.   Tongue
 Игнорирам дребните Ви заяждания, обидите и клишетата повтаряни до втръсване като развален грамофон. С това плашите гаргите и показвате умствения си капацитет. Моля да бъда извинен от една част от Bastards. Тези другите, които имам предвид са под общ знаменател и прекрасно се припознават.
Твърди се, че " като гледам почти със сигурност ще е последна ера на 80% от играчите след като няма да има никакъв контрол ".
Вариант 1. Гореспоменатият ОТБОР е сред 20 % верни фенове на играта и ще продължат в техен стил докато откажат другите и останат само ТЕ. Не е нужно да цитирам отново нечий подпис, нали? Wink
Вариант 2. Veni, vidi, vici. Поздравления!  *bravo*
 Извод 1. При ясни и строго спазвани правила, вероятно една част нямаше да играете ИО поради липса на мотивация. Сред "равни" дали ще "блеснете" ? ;D
 Извод 2. До 18.07. бе времето и мястото и тръпката да си на ръба и да не те хванат. Ами така си е какво да си кривите душичките.
_Buhala_ завърши ерата от 13 свят макар и изтрит от играта, а тук MANEKENA  просто липсва сякаш не е имало такъв и медали не са присъждани в определени дни. Защо ли? О, неразумни ... Lips Sealed
 Извод 3. След 18.07. както казах и преди, е рая на комплексарите. О, има време за още нагласени битки и войни. И обединение ще има за спечелване на съюзната класация. Потенциал за това имат. Но само толкова. Ще се развее БГ флаг, но това признание ще е с много условности. И няма как да не е така след като на фона на сладките пожелания за единен БГ фронт срещу чужденците, постигането на целите преминава през спъване развитието на сънародниците Ви. Елементарно, драги ми смехурко. Съжалявам, сбърках. Точното обръщение е КЛОУН. *pardon*
P.S. При тази вяла активност тук, смятам  да Ви освободя от присъствието си, при което болшинството от знаещи и можещи пишещи във форума ще отдъхнат блажено, за следващите 4 месеца.  Smiley
Активен
_neise_
Редник
*

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #3869 -: Август 20, 2014, 17:18:10 »

Вх. Г , ап.55 - 88 килограмова машина с мускули казваш че си бил  , ела ела , ще ти насъскам песа ... *hihi* *hahaha*
зад пфое мол моййййй  Grin
абе вие друга работа нямате ли си Huh? Cool
Активен
Страници: 1 ... 256 257 [258] 259 260 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!