Imperia Online България  
Април 16, 2024, 10:42:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500851 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3840 -: Август 17, 2014, 01:30:18 »

Няма нужда Румене , ти си част от нас ... не знам какво се е променило в теб.Спри се малко и ела пак сред нас да се плюем както си правехме преди ... не със явно пренебрежение  към форума , защото се видя че даже и ти може да бъдеш засегнат . Както и аз .., както и всеки , но не това ни е целта тук !!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3841 -: Август 17, 2014, 01:35:14 »

Илияне, ти си довиждане за мен. Нямаш право да говориш за децата ми. Мен обиждай колкото искаш. Престъпи тънката граница на бъзика. Явно изтрезня, но вече е късно ...  Cool
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3842 -: Август 17, 2014, 01:41:35 »

Илияне, ти си довиждане за мен. Нямаш право да говориш за децата ми. Мен обиждай колкото искаш. Престъпи тънката граница на бъзика. Явно изтрезня, но вече е късно ...  Cool
Ми то аз за теб говорех  *crazy*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3843 -: Август 17, 2014, 01:46:56 »

Като един убеден хуманист, ще ти покажа къде се наака, че явно даже не ти мирише, ебаси:
Сериозно ли ... чудя ти се на акъла ... из фейса си много отворен , гледам и тук се опитваш ...твоя си работа , децата ти май друг ги гледа и възпитава ...нищо де ...ти си реви  *hahaha*
Кой ми гледа и възпитава децата, ще ти го покажа нагледно, както вече ти обещах. С което приключвам диспута по темата.
Благодаря!
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3844 -: Август 17, 2014, 01:53:11 »

Ж.к. "Трошево", бл. 15, ет.5 - мамино сладко джудженце
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3845 -: Август 17, 2014, 02:04:10 »

 Явно просто трябва човек да си е направил собствени деца, за да уважава родителските чувства на другите и да внимава къде минава границите на елементарното приличие.
 Румба, не се стягай за глупости, да са ти живи и здрави хлапетата и да си ги учиш, както ти си знаеш  Wink
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3846 -: Август 17, 2014, 02:27:36 »

'ми Жабе, какво да ти кажа? Странна е интернет смелостта. Някак в геометрична прогресия се усилва, доколкото се доближава до устройството. И все пак това е форум към игра, така че да спазваме поне 10%-то условие за разговор. Днес някак изперках, за което се извинявам. Досега наистина гледах да съм в нормите на нормалното общуване. Извинявам се на всички потребители отново. Рядко ми се случва и наистина контролирам емоциите си. Съжалявам!
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3847 -: Август 17, 2014, 02:29:44 »

  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Докато изгледам един филм и тука война станала  *hahaha* *hahaha* да ви кажа честно как ми се иска да ви събера в една стая всичките да заключа и изхвърля ключа , па после такъв бой ще ви метна че ще се видите в приключение  Grin Grin ще има напикали се , осрали се , оповръщали се и всичко как си му е реда и няма да ви деля на мъже жени ,всичките бой до спукване и ше видите и един фейбук и жени и деца и лични данни и све Grin Grin направо ми е писнало на ХУЯ - без извинение , през годините да слушам всякакви анонимни мишлета от всякакъв пол и възраст да се правят кой на разбирач кой на побойник и никой нищо стойностно не показа ,нито в играта ,нито тук, нито в реалния живот от всичко което каза или написа че ще направи ... повечето ревахте че сме най големите измамници и едва ли не ние съсипваме играта , а е очевидно че на 90% от играчите мамят кой колкото може ( то и затова се иска доста акъл колкото и да го отричате ) но все ние ви бяхме трън в очите ,а така и не разбрахте ,че просто сме отбор ... ОТБОР бе шматки , това е разковничето на победите ни винаги ,а не всичко друго което изтъквате Wink  и дали ще спечелим или не , ние си оставаме отбор и близки всичките които сме играли през годините и всеки ще се зарадва да види другия и да му помогне и в реалния живот кой с каквото може ... за мен това беше смисъла в играта , играл съм винаги заради удоволствието да поиграя с тия хора , повечето от които са големи , интелигентни и реализирали се в живота личности със семейства и т.н. с достатъчно умствен потенциал да изиграят една игра със стратегия , мисъл и дисциплина като отбор до края ...  какво значи личен живот да не намесваме ? та тук сте прекрали повече време отколкото със семействата си бе  Grin Grin смешни сте ми като ви чета глупостите ... аз никога не съм се крил кой съм , нито тук , нито във фейса , нито в играта , хич и не ми дреме анонимните комплексирани дребни душички защо го правят - то е ясно , всеки си има причина , кой е осран гъз , кой палячо, се ми е тая , мен лично не ме е срам или страх от това кой съм аз Tongue  тази игра ми е донесла много положителни емоции и съм намерил приятели за цял живот тук за които бих  прегризал пилешките ви вратлета с удоволствие ако ги застрашите по някакъв начин ( в което силно се съмнявам )  Wink така че що не се усетите навреме и не вземете да спрете с тъпите си изказвания тук и да доиграем ерата кой как може и му е кеф и да се порадваме за последно май на тази версия ,че като гледам почти със сигурност ще е последна ера на 80% от играчите след като няма да има никакъв контрол  *cocktail* айде наздраве и да сте живи и здрави всичките и ви метам страшна клетва веднага - кой постне нещо което не е свързано с играта или  обида към друг форумец го кълнем лев да не види у тоя живот , да му умрат най близките и той да издъхне у страшни мъки , никой да не го обича , сам като куче да е и да знаете че моите клетви се сбъдват винаги  >Grin  *hahaha* Grin *freak*  *SARCASTIC* *SPITEFUL* X) :evil3:

п.п. който се е отъждествил с някоя от гореописаните личности и епитети за добро или лошо си е негов личен проблем , не съм визирал лично никой защото и нямам лично към никой лоши чувства  Kiss
« Последна редакция: Август 17, 2014, 02:38:49 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3848 -: Август 17, 2014, 02:37:41 »

Хехехе, Жораблатисти, кой ще заключиш, ти , бе? Къде си мислиш, че се намираш? А?  Grin
П.с. Гледай сега как се редактираш. Аз акцентирам на това, че както и да ме заключиш, ще търся вариант да се отключа ...  Grin Wink
« Последна редакция: Август 17, 2014, 02:42:03 от Pavlov » Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3849 -: Август 17, 2014, 02:40:36 »

Аре са да ви видя какви ще ги пишете и кой иска да го стигне клетвата   Grin *freak*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3850 -: Август 17, 2014, 02:45:39 »

А като говорим за играта - абе, Весоооо, къде си, бре?  Grin
« Последна редакция: Август 17, 2014, 02:57:17 от Pavlov » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3851 -: Август 17, 2014, 02:54:55 »

...и няма да ви деля на мъже жени ...
Мойта лесна, другият пол да му мислят  Grin
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3852 -: Август 17, 2014, 03:02:43 »

М, Жорката се е понасилил тук-таме с хиперболите, задал е някакви пре ... ъъъ, няма да се "правя" на тарикат, та е задал някакви пресилени норми на оценяване. Че чак и заключва  Grin Иначе е прав. Не че е мир, шегички и удоволствие ... но е най-доброто за душите ни като хипария. Grin
Активен
hammer14
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #3853 -: Август 17, 2014, 05:23:36 »

To manekena:

Tú hablas español:  Esto es un juego, la idea es divertirse y disfrutar con los amigos, de forma sana, no valiéndose de trampas y arreglos ilegales. Alguna vez se ha preguntado hasta donde puede llegar legalmente? o tiene tanto miedo de intentarlo, qué ni siquiera lo considera?

Sus logros y los de su alianza son tan livianos como el aire (no valen un euro). FELICITACIONES, esta era se ha acabado, ahora todos los latinos y europeos quieren ganar guerras y honor como lo hacen ustedes, es decir, de está forma:

Bastards   PHALANX_BG   131242   3876

Los jugadores cómo usted deberían abandonar y dedicarse a otras cosas, sienta vergüenza porque usted no es diferente a un político corrupto, que se burla de los robos que hace. ÉL ÚNICO PAYASO DE LA ERA ES BASTARDS, y si que dan tristeza, porque ganar como lo hacen es lo mismo que perder.
« Последна редакция: Август 18, 2014, 05:19:41 от hammer14 » Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3854 -: Август 17, 2014, 07:39:35 »

Щом , ще има ключ , отивам за цигари ... Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Страници: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!