Imperia Online България  
Април 24, 2024, 08:03:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 254 255 [256] 257 258 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501614 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3825 -: Август 17, 2014, 01:05:01 »

Както и да е, да приключим с личните тематики и да си се зъбим само за играта. Малко уважение към личното битие и да не месим децата, жената и кой каквото има ...  
Това един самотен интернет оръфляк,няма как да го рабере.Абсолютен оръфляк при това.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #3826 -: Август 17, 2014, 01:05:28 »

Аз няма и да мръдна от Варна ...хайде после ще постваме и снимки даже , където кажеш .. *hahaha*
Клип  кви  снимки   то   фотошоп може  да си  правите    *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3827 -: Август 17, 2014, 01:05:47 »

Игра  няма    беше   преди  години    *freak*
Ооо Цецо , дай бира бре  *beer*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #3828 -: Август 17, 2014, 01:06:46 »

Ооо Цецо , дай бира бре  *beer*
Отказвам я  че  съм  станал 96  килаа  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3829 -: Август 17, 2014, 01:07:53 »

Това един самотен интернет оръфляк,няма как да го рабере.Абсолютен оръфляк при това.
А ти си ми много интересен   Grin Grin ... как ми беше първия профил тук я кажи , хроника такава ...аз съм бил "самотен нет юзер" ахахаха
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3830 -: Август 17, 2014, 01:08:03 »

Аз няма и да мръдна от Варна ...хайде после ще постваме и снимки даже , където кажеш .. *hahaha*
Е, къде да мръднеш? Възрастно джудже алкохолик - кой ще те иска. Ще си седиш там, ясно ми е. А аз ще дойда, не се съмнявай. И въобще не ми се прави на мъжленце. Малко човече, миличко  Wink
« Последна редакция: Август 17, 2014, 01:10:11 от Pavlov » Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3831 -: Август 17, 2014, 01:08:52 »

Отказвам я  че  съм  станал 96  килаа  *freak*
Как 96 бре ...много бре ...аааа то и жена има  Smiley
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #3832 -: Август 17, 2014, 01:10:30 »

Както и да е, да приключим с личните тематики и да си се зъбим само за играта. Малко уважение към личното битие и да не месим децата, жената и кой каквото има ...  
абсо е напълно прав да му го напише на този павлов ли какъв е да си пише във фейсбука, а не да се опитва тук да се прави на интерес и на трошач, че то никога не се знае къде какво може да го стигне, лично мен тази дребна душичка павлов яко ме дразни с тъпите си писания дето се опитва да се прави на умен

избягвам да пиша ама много го нападнахте абсо и особено мижитурката дето щял да го троши
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3833 -: Август 17, 2014, 01:10:44 »

Е, къде да мръднеш? Възрастно джудже алкохолик - кой ще те иска. Ще си седиш там, ясно ми е. А аз ще дойда, не се съмнявай.  Wink
Ами айде идвай , по-малко имам да губя от теб така , че внимавай какви ги вършиш ...ебаси какво трябва да пиша на разни изкуфели
Активен

Close enough to ...BASTARDS
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #3834 -: Август 17, 2014, 01:11:26 »

Как 96 бре ...много бре ...аааа то и жена има  Smiley
Ххха аз  сам  висок   бях  атлетичен   сега  има атлетично бирено коремче   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3835 -: Август 17, 2014, 01:16:34 »

абсо е напълно прав да му го напише на този павлов ли какъв е да си пише във фейсбука, а не да се опитва тук да се прави на интерес и на трошач, че то никога не се знае къде какво може да го стигне, лично мен тази дребна душичка павлов яко ме дразни с тъпите си писания дето се опитва да се прави на умен

избягвам да пиша ама много го нападнахте абсо и особено мижитурката дето щял да го троши
Ами това исках да кажа , да си драска из социалните мрежи където е много обичан и да се забави тук .Нито е в час , нито играе , нито е социална мрежа от типа където се подвизава .Ако не бях аз , в най-скоро време друг щеше да му натрие носа ..пък той нека ми троши кратуната...може пък аз неговата да ...как го каза ...нацепя
Активен

Close enough to ...BASTARDS
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3836 -: Август 17, 2014, 01:18:10 »

Ххха аз  сам  висок   бях  атлетичен   сега  има атлетично бирено коремче   *freak*
*hahaha* Дай да видя бре  Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3837 -: Август 17, 2014, 01:18:17 »

Така!
Извинявам се на потребителите, на които предложихме за четене разни лични глупости. Извинявам се, естествено за това, което аз написах. За думите на другите потребители не мога да нося отговорност. Както и не сте длъжни да разберете какви са моите намерения извън играта (все пак наистина това е форум към игра).
Съжалявам, ако съм ви изгубил времето.  Smiley
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #3838 -: Август 17, 2014, 01:21:38 »

Така!
Извинявам се на потребителите, на които предложихме за четене разни лични глупости. Извинявам се, естествено за това, което аз написах. За думите на другите потребители не мога да нося отговорност. Както и не сте длъжни да разберете какви са моите намерения извън играта (все пак наистина това е форум към игра).
Съжалявам, ако съм ви изгубил времето.  Smiley
То  Времето  ни е  изгубено от както  сме  започнали  да  играем  играта   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3839 -: Август 17, 2014, 01:26:31 »

абсо е напълно прав да му го напише на този павлов ли какъв е да си пише във фейсбука, а не да се опитва тук да се прави на интерес и на трошач, че то никога не се знае къде какво може да го стигне, лично мен тази дребна душичка павлов яко ме дразни с тъпите си писания дето се опитва да се прави на умен

избягвам да пиша ама много го нападнахте абсо и особено мижитурката дето щял да го троши
Бурята, какво би могло да ме застигне? Пиши ми на ЛС, за да ти дам адрес, актуална снимка и да ме застига, каквото ми е писано? Пфууу ...
Активен
Страници: 1 ... 254 255 [256] 257 258 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!