Imperia Online България  
Април 25, 2024, 09:51:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501872 пъти)
0 Членове и 6 Гости преглежда(т) тази тема.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3810 -: Август 17, 2014, 00:29:41 »

Ами ако се позамислиш ...то е по-реално от преди даже
Да, ако се водим по идеята, че по-умните били по-големи измамници, другите били по-прости и не можели да лъжат  *crazy*... Имаше такава тук във форума...
 И кое му е реалното, че един без една битка се намърдал в някаква военна класация? Фермер, дето една войска не е набил в атака или защита, има бонус, който му дават само много битки в течение на времето? Ай, обяснете на нас, простите касиери, накрая на годината, кои цифри да гледаме?
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
gogata2013
Гост
« Отговор #3811 -: Август 17, 2014, 00:31:06 »

Пак ние сме виновни. Все едно преди да се появим в тая играе всички са били девствени. Малко смешна ставаш с тия изявления как ние сме виновни за всичко. Сега остава да сме виновни за гладните във Виетнам, за войната в Ирак, за финансовата криза и т.н. И нека на помня и аз на другите писатели, че това е хроника на събитията в играта, а не място за търсене на изява от душевно не уравновесени индивиди
Поколения български деца са плашени с Торбалан, пък torbalan ни обяснява за душевна уравновесеност... Е как да я добием? Страхът си е форма на душевна неуравновесеност.
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3812 -: Август 17, 2014, 00:48:02 »

Гледал Илиян из ФБ. Как пък съм те изпуснал да ми влизаш в живота, бре, влечуго? Моя е вината ...
П.с. Познавам Любо и Таня, знаеш. Лично ще се погрижа, когато дойда във Варна, да ти напукам черепа. И мисля, че няма нужда да ти обяснявам защо ...
Тези съм ги слушал много ...платен драскачо ...пий си пиенето и не се прави на нещо което не си ... ебаси комплексаря се оказа . Айде да видим лично как , ще се погрижиш за каквото написа ...( ще го копирам , че смешно ми стана )
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3813 -: Август 17, 2014, 00:50:45 »

Смешно ли ти стана? Смей се, тогава. Аз не забравям, алкохолико. Не забравям!
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3814 -: Август 17, 2014, 00:51:43 »

Koлкото за фейса, Павлов е на 100% е прав да се дразни... Трябва наистина да си комплексар, за да цитираш каквото и да е от там и да злоупотребяваш с лична информация тук, на която по някакъв начин си попаднал.  По това си личи, кой що за човек е наистина...  *stop*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3815 -: Август 17, 2014, 00:52:28 »

Гледал Илиян из ФБ. Как пък съм те изпуснал да ми влизаш в живота, бре, влечуго? Моя е вината ...
П.с. Познавам Любо и Таня, знаеш. Лично ще се погрижа, когато дойда във Варна, да ти напукам черепа. И мисля, че няма нужда да ти обяснявам защо ...
Гледай да не си счупиш нещо преди това , че е срам да не ми напукаш което там искаш и обявяваш  *hihi* *hihi* ... айде от мен едно пиене  *cocktail*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3816 -: Август 17, 2014, 00:54:07 »

Абсолюте,ти си рядко жалко,ограничено и глуповато създание.Миришеш отвсякъде.Напусни бе въшляк.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3817 -: Август 17, 2014, 00:55:51 »

Koлкото за фейса, Павлов е на 100% е прав да се дразни... Трябва наистина да си комплексар, за да цитираш каквото и да е от там и да злоупотребяваш с лична информация тук, на която по някакъв начин си попаднал.  По това си личи, кой що за човек е наистина...  *stop*
Не съм цитирал нищо ... не му се меся там , не дразня хората ако не са го поискали , не заплашвам  да цепя кратуни , не се държа грандомански ..не е тук мястото той да се държи така . Казах къде му е силата , там да си е герой ,не тук !!! Компренде ?!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3818 -: Август 17, 2014, 00:57:00 »

Абсолюте,ти си рядко жалко,ограничено и глуповато създание.Миришеш отвсякъде.Напусни бе въшляк.
Отново го напиши , че май се напика от зор .
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3819 -: Август 17, 2014, 00:58:44 »

Гледай да не си счупиш нещо преди това , че е срам да не ми напукаш което там искаш и обявяваш  *hihi* *hihi* ... айде от мен едно пиене  *cocktail*
Кенеф се оказа и ще си заслужиш боя. В момента, в който стъпя във Варна, ще се сетя за теб и ще те пребия - в това не се съмнявай. Мъж срещу ... там каквото си. Знаеш, че мога да стигна до теб, нали?  Wink
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3820 -: Август 17, 2014, 01:01:40 »

Смешно ли ти стана? Смей се, тогава. Аз не забравям, алкохолико. Не забравям!
А стига е , тоя на мен казва алкохолик , сега видях  *hahaha* *hahaha*   искате , изкъто не махам се ... говорете си , бийте който искате , изкъртвате ме , цепете ми кратуната и каквото имам там още ... не мога ви изтърпя повече днес
Активен

Close enough to ...BASTARDS
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3821 -: Август 17, 2014, 01:02:07 »

Както и да е, да приключим с личните тематики и да си се зъбим само за играта. Малко уважение към личното битие и да не месим децата, жената и кой каквото има ...  
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3822 -: Август 17, 2014, 01:03:11 »

Кенеф се оказа и ще си заслужиш боя. В момента, в който стъпя във Варна, ще се сетя за теб и ще те пребия - в това не се съмнявай. Мъж срещу ... там каквото си. Знаеш, че мога да стигна до теб, нали?  Wink
Аз няма и да мръдна от Варна ...хайде после ще постваме и снимки даже , където кажеш .. *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #3823 -: Август 17, 2014, 01:04:03 »

Както и да е, да приключим с личните тематики и да си се зъбим само за играта. Малко уважение към личното битие и да не месим децата, жената и кой каквото има ...  
Игра  няма    беше   преди  години    *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3824 -: Август 17, 2014, 01:04:26 »

Както и да е, да приключим с личните тематики и да си се зъбим само за играта. Малко уважение към личното битие и да не месим децата, жената и кой каквото има ...  
Нямаше да намеся нищо , ако не беше арогантността на Румен ... викайте по мен няма проблем
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Страници: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!