Imperia Online България  
Април 23, 2024, 13:26:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501487 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3795 -: Август 17, 2014, 00:07:30 »

Дори и не коментирам колко ще оцелей, затова споменавам, че всякакви класации просто губят реалния си смисъл, да покажат в цифри  нещо за играта на отделните играчи... Нарушения винаги е имало, но единични и не толкова фрапиращи... сега като изтървани... Факт, че е започнал след вашето гениално начинание.  На тълпата малко й трябва, някоя простотия и се е юрнала... След това общо взето нещата губят смисъл...
Имаш впредвид , колко ще сме отгоре ли ви утре ?!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
gogata2013
Гост
« Отговор #3796 -: Август 17, 2014, 00:07:42 »

Чета Ви тук и се сещам за Ицо и една реплика за неангажиращите интертернет запознанства и сбирки. Пророк е бил, човека.  *beer*
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3797 -: Август 17, 2014, 00:10:55 »

Ами то ти личи , извинявай ако съм те засегнал Румене , но е крайно време да потърсиш адектватна помощ ... ако толкова не ти се иска .... ходи мри някъде из полетата ...
Еее, миличък, разплака ме. Разрева ме направо ... А така не обичам да страдам, съжалявайки някого. Нищо де, ще порева и ще ми мине. И ще се моля, много ще се моля!  Grin
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3798 -: Август 17, 2014, 00:11:41 »

  Tук ги правим "ангажиращи"  Grin
 Абсо, просто не ми се отговаря на празни чесания на езика, когато говоря ... почти сериозно, доколкото може да бъда за игра...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #3799 -: Август 17, 2014, 00:13:32 »

Пак ние сме виновни. Все едно преди да се появим в тая играе всички са били девствени. Малко смешна ставаш с тия изявления как ние сме виновни за всичко. Сега остава да сме виновни за гладните във Виетнам, за войната в Ирак, за финансовата криза и т.н. И нека на помня и аз на другите писатели, че това е хроника на събитията в играта, а не място за търсене на изява от душевно не уравновесени индивиди
Активен

Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3800 -: Август 17, 2014, 00:14:11 »

Чета Ви тук и се сещам за Ицо и една реплика за неангажиращите интертернет запознанства и сбирки. Пророк е бил, човека.  *beer*
Изпусна тази година рок-концерта на който бяхме ... без теб с Ицето. Но имаш някакви основания да не съжаляваш.  *beer*
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3801 -: Август 17, 2014, 00:16:07 »

@torbalan, при липса на доводи, да прибягваш до клишета, издава твърде елементарен вътрешен мир. Но ти си знаеш ...
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3802 -: Август 17, 2014, 00:18:25 »

Еее, миличък, разплака ме. Разрева ме направо ... А така не обичам да страдам, съжалявайки някого. Нищо де, ще порева и ще ми мине. И ще се моля, много ще се моля!  Grin
Сериозно ли ... чудя ти се на акъла ... из фейса си много отворен , гледам и тук се опитваш ...твоя си работа , децата ти май друг ги гледа и възпитава ...нищо де ...ти си реви  *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #3803 -: Август 17, 2014, 00:19:32 »

@torbalan, при липса на доводи, да прибягваш до клишета, издава твърде елементарен вътрешен мир. Но ти си знаеш ...
абе не знам за мира на торбалан ама твоя отдавна те е напуснал и не е зле да се обърнеш към специализирано заведение че като те чета не ми се вярва колко си се изтървал  ;D
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3804 -: Август 17, 2014, 00:19:51 »

 Tук ги правим "ангажиращи"  Grin
 Абсо, просто не ми се отговаря на празни чесания на езика, когато говоря ... почти сериозно, доколкото може да бъда за игра...
Няма нужда , не хаби енергия ...аз съм си направил изводите ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3805 -: Август 17, 2014, 00:21:59 »

Не сте бе, много ясно, че не сте... просто човек така е устроен, че първо поема простотиите наоколо... Разните тарикатлъци в годините мен лично много не са ме впечатлявали особено, в играта въпреки всичко си има доста баланс. И преди имаше период, в който бяха спрени проверките, някои си мамеха и преди тях, някои си караха нормално и без тях... Но сега отива вече.... Просто питам, както е подкарано, ще има ли нужда от някакви класации накрая? Кое ще е що годе реално там?
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3806 -: Август 17, 2014, 00:23:23 »

Не сте бе, много ясно, че не сте... просто човек така е устроен, че първо поема простотиите наоколо... Разните тарикатлъци в годините мен лично много не са ме впечатлявали особено, в играта въпреки всичко си има доста баланс. И преди имаше период, в който бяха спрени проверките, някои си мамеха и преди тях, някои си караха нормално и без тях... Но сега отива вече.... Просто питам, както е подкарано, ще има ли нужда от някакви класации накрая? Кое ще е що годе реално там?
Ами ако се позамислиш ...то е по-реално от преди даже
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3807 -: Август 17, 2014, 00:23:48 »

Сериозно ли ... чудя ти се на акъла ... из фейса си много отворен , гледам и тук се опитваш ...твоя си работа , децата ти май друг ги гледа и възпитава ...нищо де ...ти си реви  *hahaha*
Ох, ти наистина падаш все по-ниско. Както се казва - от ниско не боли. Ти понеже имаш колко деца? И полагаш дидактични усилия да помогнеш на имащите как да ги гледат? Ох, боже, моля те, не ни мъчи с подобни същества ...  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3808 -: Август 17, 2014, 00:26:41 »

абе не знам за мира на торбалан ама твоя отдавна те е напуснал и не е зле да се обърнеш към специализирано заведение че като те чета не ми се вярва колко си се изтървал  ;D
Добре, де, кога ще престанете с тези клишета? Ебати тъпанарите. Кажи ми нещо и за хапчетата, които съм забравил да си пия и бъди спокоен. Как не си правите поне малко усилие да вникнете в това, което ви предлага живота, бре? Наистина ме разплакахте ...  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3809 -: Август 17, 2014, 00:29:23 »

Гледал Илиян из ФБ. Как пък съм те изпуснал да ми влизаш в живота, бре, влечуго? Моя е вината ...
П.с. Познавам Любо и Таня, знаеш. Лично ще се погрижа, когато дойда във Варна, да ти напукам черепа. И мисля, че няма нужда да ти обяснявам защо ...
« Последна редакция: Август 17, 2014, 00:35:36 от Pavlov » Активен
Страници: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!