Imperia Online България  
Март 29, 2024, 12:03:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500299 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #3765 -: Август 15, 2014, 11:22:45 »

Но сега пък не отчита битки  *hahaha* *hahaha*  същият номер като предния път  *hihi*
даа....нощес от 10 удара ми е отчете само 2   *scratch*
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #3766 -: Август 16, 2014, 18:06:50 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha*
Кефиш ме!!!
Няма такова нещо, като "нямам кирилица" - просто ти не можеш да си настроиш компютъра.
Не мога да разбера какъв идиот трябва да си, че да се опитваш да ядосваш изобщо някого по такъв елементарен начин. Досега не съм ти видял един пост, където не се заяждаш с някого, но си толкова тъп, че и това не можеш.  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
sory za latineca nemam kirilica
ti 6to ne se skrie6 nqkade  vsi4ki te vidqha kakav tapanar si to4i6 v nesvqs dva pati te nakazvaha krise v mod dokato ima6e proverki  kato mi6ka kakvato si sega se pravi6 na otvoren basi palqka si mnogo mal4e6e posledniq mesec sled kato te prizemiha sega se pomisli za gospod pak pisna mi ot takiva bokluci kato teb i kompaniq  ..... "idiot" "prost" "tap" opisva6 idealno sebe si muhlio *crazy*
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3767 -: Август 16, 2014, 20:33:56 »

sory za latineca nemam kirilica
ti 6to ne se skrie6 nqkade  vsi4ki te vidqha kakav tapanar si to4i6 v nesvqs dva pati te nakazvaha krise v mod dokato ima6e proverki  kato mi6ka kakvato si sega se pravi6 na otvoren basi palqka si mnogo mal4e6e posledniq mesec sled kato te prizemiha sega se pomisli za gospod pak pisna mi ot takiva bokluci kato teb i kompaniq  ..... "idiot" "prost" "tap" opisva6 idealno sebe si muhlio *crazy*
Извинявай за кирилицата , латиницата ми се скапа ... я ми покажи един от нас дето се е криел ... монк не е ..даде ви малко въздух да дишате .... друг ?! Жоро ..не е ... аз не съм ...останалите дали са ?!?! Смешко и ти не знаеш , какво искаш да напишеш ...хайде спокойно сега ..ок ?!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3768 -: Август 16, 2014, 21:34:17 »

sory za latineca nemam kirilica
ti 6to ne se skrie6 nqkade  vsi4ki te vidqha kakav tapanar si to4i6 v nesvqs dva pati te nakazvaha krise v mod dokato ima6e proverki  kato mi6ka kakvato si sega se pravi6 na otvoren basi palqka si mnogo mal4e6e posledniq mesec sled kato te prizemiha sega se pomisli za gospod pak pisna mi ot takiva bokluci kato teb i kompaniq  ..... "idiot" "prost" "tap" opisva6 idealno sebe si muhlio *crazy*

Здрасти неграмотнико!
Първо се научи да пишеш на родния си език и тогава коментирай. Второ не знаеш защо са ме наказали, причината съвсем не е каквото предполагаш, но нямам намерение да се обяснявам точно на теб. Трето - никога не съм се крил нито от тебе нито от който и да е друг, който каквото иска да говори. Винаги съм се опитвал да помогна на тези, които са ме помолили учтиво, които са ми говорили като на човек, има много примери, но пак няма да влизам в обяснения. За времето когато не съм играл, ми не играх защото нямах време.
И сега да попитам, какво правиш ти? Някой ще те запомни ли с игра в тази ера, дори с измами да е, с бой, с интриги, с каквото и да е?
Опитваш се да се заядеш с някакъв неграмотен коментар тука, като дори нямаш елементарни познания да пишеш на кирилица
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3769 -: Август 16, 2014, 22:15:38 »

Забавно е как с годините и няколко питиета , пубертета се завръща  *hahaha*
Ъъъ, 'ко ре'чи? Човече, толкова си кух, че даже не разбираш каква тежка житейска драма те е сполетяла. Няма и да разбереш ... пък може и някога да разбереш ... евентуално в някаква поредна инкарнация.
Заяждането и бъзиците в тази област поне имат положителен ефект, доста хора почти се научиха да пишат тук в този форум, за да не ги подиграват ей така пътьом  Grin 
И кои , по-точно ?
Естествено, че не става дума за Ваше нищожество. След поне 2 прераждания (поне), заповядай на ринга.
А ти , глупако ... дето толкова много знае как не си видял , че никога не съм претендирал за нищо в тази игра и няма как да ме засегнеш с определение "притурка"  *hahaha* *hahaha* Изобщо не сте в час ама хич даже , само си губите  времето. Ебаси и да се заядеш не можеш както трябва.  Grin Grin
Извинявай за кирилицата , латиницата ми се скапа ... я ми покажи един от нас дето се е криел ... монк не е ..даде ви малко въздух да дишате .... друг ?! Жоро ..не е ... аз не съм ...останалите дали са ?!?! Смешко и ти не знаеш , какво искаш да напишеш ...хайде спокойно сега ..ок ?!
Къде, бе, миличък и ти се набута? Къде, бе? Grin

Монки, изтъпял си яко и ти. Имаше относително приятно поведение досега. Не квалифицирам, просто констатирам. Ще взема и аз да стана Професор на този фон ...  Grin

Брей, февруари 2014 "напоследък" ли е?

За теб знаем, че си 3 метра висок, бицепса ти е 105 см обиколкаа, дигаш 600 кг от лежанка, разкъсваш телефонния указател на Ню Йорк без да се напрягаш, можеш с едното около да следиш 10 акаунта на противници, както и движението на дървесината, врачанския камък стомана 3 на пазара, докато с другото препрочиташ всяка нощ "Под Игото".... Grin (попръцнах пак, извинявам се).


Хахаха, Стефо, разсмя ме!  *hahaha*
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3770 -: Август 16, 2014, 22:23:19 »

Монки, изтъпял си яко и ти.

Да. Неизбежно е, като отговарям на идиоти като твоите дружки няма как, прихваща се нещичко  Lips Sealed
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3771 -: Август 16, 2014, 22:28:14 »

Слабохарактерен ще дойдеш, а как ще си тръгнеш, зависи само от теб. Влияеш се от някакви абсолютно-некасаещи те обстоятелства. Сигурно си мислиш, че си ми отговорил ... тарикатски? А?  Grin
« Последна редакция: Август 16, 2014, 22:29:51 от Pavlov » Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3772 -: Август 16, 2014, 22:51:50 »

Слабохарактерен ще дойдеш, а как ще си тръгнеш, зависи само от теб. Влияеш се от някакви абсолютно-некасаещи те обстоятелства. Сигурно си мислиш, че си ми отговорил ... тарикатски? А?  Grin
Изобщо не ме вълнуваш, още по-малко си мисля как съм ти отговорил и дали си удовлетворен.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3773 -: Август 16, 2014, 22:54:02 »

Тук един читав няма като гледам  Grin Grin дали забравихте ,че играем игра някаква , май ИО се казваше  *tired*  и тази тема е уж хроника на играта която играем или от скука няма къде да драскате и да се правите на кой от кой по умен , по тарикат , по грамотен , по велик и ала бала портокала и дрън дрън  *freak* вместо да влезете в игра да си направим една две уговорени битки да видим на кой му е по голям  Cool аз си признавам "малък" ми е ама па за сметка на това кърти жестоко  *JOB* направо чудеса прави *HAHA*  *HOSPITAL*  та предлагам как си седя в мод можете да си ме снимате и кой ми е навит да казва веднага отмодирам и да праща да се сбием и кво стане така и така хич не ми дреме на шпека вече за ИО  *BEACH*  *cocktail* аз без супорт не мога да играя да му ееее... мамата , скучно ми е и няма интрига като не ме заключват  Grin *SARCASTIC* *locker*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3774 -: Август 16, 2014, 23:01:59 »

Абе забелязвам че от как почти не влизам и във форума и играта отрицателните знаци на кармата ми растът стремително  Grin Grin мале мале толкова ли дребни душички са се навъдили бе или "старата омраза ръжда не хваща" и може да не джиткате ама на Манекена един минус да му пернеме у форумо време все ще се намери а ?  *hahaha* *hahaha* няма такива циркаджии ей не се научихте нито играта да играете нито как да си изливате жалката злоба тук поне  Grin Grin
« Последна редакция: Август 16, 2014, 23:10:17 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3775 -: Август 16, 2014, 23:04:06 »

Изобщо не ме вълнуваш, още по-малко си мисля как съм ти отговорил и дали си удовлетворен.
Така, де. Това беше единственият "смислен" отговор от твоя страна. Аз заявявам, че си недостатъчно обичан от тандема Ганеша-Сарасвати (избирам хиндуизма по интуиция) напоследък и мога да ти направя бърз микс от "бисери". Ти първо заявяваш, че приятелите ми са "идиоти", а после, че всъщност не се интересуваш. Да ти демонстрирам ли, чрез твои писания, какъв сюжет си изработи току-що или сам ще се сетиш?  Grin

Жоро, теб лично ще те пребия на свободно общуване на маса, ако се стигне до такава ситуация. Пич си и ме кефиш ...  Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3776 -: Август 16, 2014, 23:08:13 »

На маса пребиването ми е по сложно от колкото в играта  Grin Grin ям за цяла дружина ,а пия като пред армагедон  *cocktail* и много танцувам предупреждавам те  *YAHOO* трябва да доведеш другарки  *PARTY* иначе ти ще си ми партньор в танците  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3777 -: Август 16, 2014, 23:11:08 »

Аз съм строен вече - отслабнах. 88 кила българин съм. Танцувам като фурия, до момента, в който рязко спира да ми се танцува. Явно тогава ще настанат мазните борби ...  Grin
Свирни кога и да направим междуособицата.  *hihi* *beer*
« Последна редакция: Август 16, 2014, 23:13:05 от Pavlov » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3778 -: Август 16, 2014, 23:17:26 »

Аз съм строен вече - отслабнах. 88 кила българин съм.  
*ok*
Жоре, не ни се играе с теб  Tongue С по-простичките играчи, щот са живи, не толкова механизирани, компютъризирани, че и не обиждат  :Smiley
 И поздравления за всички, бастардс и фаланги, които не са си натресли по 200 атаки да правят доблест, явно и между тях има хора, които си играят заради играта /стига да не е, само защото не са се уредили  Grin/
« Последна редакция: Август 16, 2014, 23:20:09 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3779 -: Август 16, 2014, 23:20:45 »

*ok*
Жоре, не ни се играе с теб  Tongue С по-простичките играчи, щот са живи, не толкова механизирани, компютъризирани, че и не обиждат  :Smiley

Ето за това и не трябва и да ви питам  Grin искате не искате аз ще си поиграя с вас ако ми се прииска и те така  Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!