Imperia Online България  
Април 18, 2024, 07:36:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500992 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #3720 -: Август 11, 2014, 14:01:40 »

абе хубаво че са спечелили двете си войни но никъде не прочетох да благодарят на мразения съюз за помоща да разбива армиите на враговете им е за това никой не заслужава помоща на мразените тук

Активен

amisega
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #3721 -: Август 11, 2014, 14:14:03 »

абе хубаво че са спечелили двете си войни но никъде не прочетох да благодарят на мразения съюз за помоща да разбива армиите на враговете им е за това никой не заслужава помоща на мразените тук
Ти пък?!?!?! Благодарност. Какво е това???  Grin Grin Grin
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3722 -: Август 11, 2014, 14:24:47 »

Говориш глупости, Гарио, така се играеше и при "контролните" условия. Само че не от всички, някои играят заради играта, а не за да си рисуват хептен измислени истории. Едно е някой път да минеш на червено, друго е това да ти е начин на движение.
Кое по-точно е глупавото според теб.За мен опитите ти да ме провокираш са доста глупави,но досега се въздържах да го спомена.Така като и все още се въздържам да сложа край на участието ти в играта.Всяка игра се играе за да се спечели и според твоите изявления участието ти в тази е безмислено.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3723 -: Август 11, 2014, 14:31:52 »

Глупости са да убеждаваш на всеуслушание, че измамите са единственият нормален начин на игра. В една игра, каквато и да е, футбол, табла, сантасе... че и ИО, няма как да е така. И моля те, недей чак толкова ме плаши, че ще ми прекратиш играта, нещо да не би да си и станал собственик?   И на живо ли така се перчиш на всеки, който е противоположно мнение?
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3724 -: Август 11, 2014, 14:41:45 »

Ох.Предавам се.Няма да споря с теб.Моля да се въздържаш от коментари свързани с мен и съюз Бастард.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
gogata2013
Гост
« Отговор #3725 -: Август 11, 2014, 14:51:41 »

Кое по-точно е глупавото според теб.За мен опитите ти да ме провокираш са доста глупави,но досега се въздържах да го спомена.Така като и все още се въздържам да сложа край на участието ти в играта.Всяка игра се играе за да се спечели и според твоите изявления участието ти в тази е безмислено.
Да те питам : - Като пръцкаш, излизат ли огнени кълбета и с голи ръце ли цепиш атома?

Глупаво е, че заради умници като вас, мултита в 1, латиноси и турчетата ще си заминат и тези светове.
Активен
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #3726 -: Август 11, 2014, 15:05:15 »

абе хубаво че са спечелили двете си войни но никъде не прочетох да благодарят на мразения съюз за помоща да разбива армиите на враговете им е за това никой не заслужава помоща на мразените тук


Наистина....само тук не бях благодарил.Евала за това,че ни помогнахте в този труден момент! Благодаря на хората от "Bastards" за това,че направихте войните ни по-леки,наистина без вашата помощ щеше да ни е адски трудно!  *rose* *rose* *rose*       *beer*       bgflag
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
_neise_
Редник
*

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #3727 -: Август 11, 2014, 15:53:46 »

Наистина....само тук не бях благодарил.Евала за това,че ни помогнахте в този труден момент! Благодаря на хората от "Bastards" за това,че направихте войните ни по-леки,наистина без вашата помощ щеше да ни е адски трудно!  *rose* *rose* *rose*       *beer*       bgflag
браво жоре браво меси малко хора знаят че винаги може да се разчита на вас !
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #3728 -: Август 11, 2014, 18:11:46 »

Глупости са да убеждаваш на всеуслушание, че измамите са единственият нормален начин на игра. В една игра, каквато и да е, футбол, табла, сантасе... че и ИО, няма как да е така. И моля те, недей чак толкова ме плаши, че ще ми прекратиш играта, нещо да не би да си и станал собственик?   И на живо ли така се перчиш на всеки, който е противоположно мнение?
+
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3729 -: Август 11, 2014, 18:34:45 »

+

Оооооо Насе, къде се губиш толкова време бе, скучно е без тебе и божикравичката тука  Grin
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3730 -: Август 11, 2014, 18:37:34 »

Да те питам : - Като пръцкаш, излизат ли огнени кълбета и с голи ръце ли цепиш атома?

Глупаво е, че заради умници като вас, мултита в 1, латиноси и турчетата ще си заминат и тези светове.

За Галин не знам, но ти като пръцкаш и само глупости излизат от тебе, което е нормално впрочем, няма друго какво да излезе.
Напоследък май доста си попръцкваш между другото  Grin
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3731 -: Август 11, 2014, 18:50:00 »

BadCompany   SLAVIANI      3984    17115     2014-08-04     03:32:33   2014-08-11     03:32:33       bgflag     *YAHOO*
bgflag *bravo* *bravo* *beer* *beer*
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #3732 -: Август 11, 2014, 19:18:37 »

За Галин не знам, но ти като пръцкаш и само глупости излизат от тебе, което е нормално впрочем, няма друго какво да излезе.
Напоследък май доста си попръцкваш между другото  Grin
Брей, февруари 2014 "напоследък" ли е?

За теб знаем, че си 3 метра висок, бицепса ти е 105 см обиколкаа, дигаш 600 кг от лежанка, разкъсваш телефонния указател на Ню Йорк без да се напрягаш, можеш с едното около да следиш 10 акаунта на противници, както и движението на дървесината, врачанския камък стомана 3 на пазара, докато с другото препрочиташ всяка нощ "Под Игото".... Grin (попръцнах пак, извинявам се).

Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3733 -: Август 11, 2014, 19:23:19 »

Брей, февруари 2014 "напоследък" ли е?

За теб знаем, че си 3 метра висок, бицепса ти е 105 см обиколкаа, дигаш 600 кг от лежанка, разкъсваш телефонния указател на Ню Йорк без да се напрягаш, можеш с едното около да следиш 10 акаунта на противници, както и движението на дървесината, врачанския камък стомана 3 на пазара, докато с другото препрочиташ всяка нощ "Под Игото".... Grin (попръцнах пак, извинявам се).



Много ме подценяваш нещо. Само толкова ли мислиш, че мога тц тц тц тц тц
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #3734 -: Август 11, 2014, 19:36:56 »

Е вярно, забравих, че и едно аржентинче ти е откраднало името, като те е гледало как разцъкваш мачлето у девети кукурузен пояс у Врацата и после станало известно.   Grin

Активен
Страници: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!