Imperia Online България  
Април 26, 2024, 03:19:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 502209 пъти)
0 Членове и 6 Гости преглежда(т) тази тема.
paco s
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #3645 -: Август 01, 2014, 22:41:06 »

 *beer*а ти с кои акаунти игра в бг6
Активен
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #3646 -: Август 01, 2014, 23:37:43 »

Еххх Жени  много си нетърпелива  *rose* Аз не съм като Вес да лъжа -той обеща за 6.07.2014 ма не каза....Аз съм обявил дата и ще я спаза ... *rose*
Събирай армия ще ти требва  Tongue
Ми забравих коя беше датата,а армия не ми трябва Grin
Активен
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #3647 -: Август 02, 2014, 00:34:23 »

След като не ти трябват чужди скайпове защо последната ера която игра  се възползва от чужд?
 Защо след като ти бе отнета възможността да го ползваш ти и скузо бяхте занулени (от към армия) и не завършихте мача ?  Grin Grin Grin
Тия въпроси са риторични всички знаят отговорите им  Grin
П.с вдигнете малко спая на бушмилс поне бре  *hahaha*


Не говори глупости пънчо!
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #3648 -: Август 02, 2014, 00:56:41 »

*beer*а ти с кои акаунти игра в бг6
По него време както сега нямаше проверки , всеки влизаше дет свареше , и баш тогава ми беха дали бая аццта вече не им помня имената Wink ама все тая де нали си се отказал  Smiley
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #3649 -: Август 02, 2014, 01:05:18 »

Не говори глупости пънчо!

Веске,
Кое е глупости ?беше ли в бг6? - да ... Възползва ли се от чужд скайп ? - да.... след това - без скайп - реанимира ли - да  ...  в гигстар беше ли ? - беше. ... завърши ли ерата ?- не   .. занулихме ли те ? -да  .... последните месеци имаше ли гигстар ? - Не .. ако си забравил може да си припомниш от хрониките, също така може да провериш в зала на славата дали те има некаде или некой от вас  Grin Grin
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #3650 -: Август 02, 2014, 01:13:45 »

ами ако не е подарено Smiley
играем го двама не е в топ 270 -80к е.

след 6 дни ще споделя


Веске,
Какво стана два месеца минаха , не 6 дни...
За пореден път обеждаваш съфомниците че твоята дума не струва и един цент.
Упс Извинявай  и това са глупости за теб . Лека вечер , моят диалог приключи с теб ! Не си струва да се комуникира с такива екземпляри  *rose*
Активен

ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #3651 -: Август 02, 2014, 10:43:46 »

Тва твоето е монолог бе шляпчо! Не мисля, че на някой тук във форума дължа каквото и да е било.
Paco ти кой си от бг6 димитров1 ли? На пънчо любимият играч или Кристиян?

И да уточним последно за 6 защото това не е 6

Дойдех регистрирах се, ти започна да се правиш на велик. Сам ви разбих половината съюз, да играх с няколко големи акаунта, но така е винаги има хора които се отказват, и някой трябва да ги поеме. Скайпове аз не съм разбивал, имаше някакъв абонат който си влизаше, но аз нямам общо. Никой не ме е информирал за действията ви. А това че дори неможахте да ме запалите след онези 48 часа където ви ръчках.. Ем има си начин да разбереш на къде идват факлите да преместиш армия и да биеш мода преди да влезеш в задъшжителен блок.
Вие дори не ме и запалихте, а ти говориш че сте ме разбили. Та за това е всичката дандания тука и рев. Вижда се, че има да връщаш, но всички знаят, че бой и ебане не се връщат. А кой колко струва всички във форума го знаят. Играл съм срещу много играчи които са ме занулявали, после сме играли заедно в един съюз нез каквито и да е лоши чувства. Кажи как така ти си единсрвеният към който 90% от играчите не те харесват? Самовлюбен си и си смешен. Във хрониките ще се намерят само твоите писания колко си велик как е умряла циганката и сещаш се по натам. За теб другите коментари не са истински сам си си играл другите ги е нямало. Но това е истината за 6 изиграх ви по всички начини, и те гложди да ми го върнеш сега. Ама няма начин.. Тъп си и си 31 за мен!
Сега аз ти слагам хикса и въобще няма да се занимавам с тебе, хазарта и руменчо.
Ако има нещо твоята лидерка може да ми пише. Айде със здраве и не ме карай да те псувам!

Иначе мерси беше ми паднало кръвното, благодарение на тебе сега съм ОК!
« Последна редакция: Август 02, 2014, 12:00:18 от ghost » Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3652 -: Август 02, 2014, 14:56:00 »

Не виждам аз пък за какво трябва да пиша  *pardon* Нито те знам кой си, нито какъв си /дори би трябвало на "вие" май  *scratch*/ Освен, че ми навирате шпита и то недоучени... В един ден минавам през кадри на 2 чужди съюза, но по оградите ми закачени цървулите само на български шпита    Cool Да не би от чуждите съюзи нещо да са ви се оплакали?
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
arebre
Редник
*

Karma: +12/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #3653 -: Август 02, 2014, 16:16:35 »

абе сме6ник стига си говорил простотии за свят 6 там целия на6ия сауз THE-BEST  ви мародерствахме гаврихме и блудствахме с вас паляк ко са прави6 на о6типана кокона паля4о виj малко тая тема не го били занулявали не го палили те го лин4уваха :Д :Д :Д


http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=30201.810  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

след като спряха достапа до крадения скаип и те пре4укахме така излейда6е до края на ерата много йи сме6ен корен4о


кайи с кои ник игра6 тук бе страхлив корен  да те далбуна аз  тук че в 6 напални га6тите и избяга страхливец  *hmm* *crazy*
« Последна редакция: Август 02, 2014, 16:18:44 от arebre » Активен
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #3654 -: Август 02, 2014, 18:05:23 »

Що не се обадиш на учителката ти по български език и да е помолиш да ти помогне?
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #3655 -: Август 02, 2014, 18:30:26 »

четох четох и пак четох и отново четох,  но така и не разбрах на кой му е по голям, та викам пак да продължите в същия глупав дух че май силите са ви тука във форума  Grin Grin Grin та белким се разберете до края на ерата на кой е най големия
Активен

ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #3656 -: Август 02, 2014, 18:38:02 »

Е нема оправия съа глупави хора, затова спирам да се занимавам..
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3657 -: Август 02, 2014, 22:02:30 »

Къната е най-големият.Мн сме се плюли,обиждали и банове тук сме яли заради кво ли не,но е уникален инат Grin Науми ли нещо-става...някак си Grin.  ghost,не си казвай ника-приятелски съвет Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
paco s
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #3658 -: Август 03, 2014, 01:48:41 »

Тва твоето е монолог бе шляпчо! Не мисля, че на някой тук във форума дължа каквото и да е било.
Paco ти кой си от бг6 димитров1 ли? На пънчо любимият играч или Кристиян?


Винаги съм бил скузо Smiley
Активен
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #3659 -: Август 03, 2014, 03:21:04 »

Не виждам аз пък за какво трябва да пиша  *pardon* Нито те знам кой си, нито какъв си /дори би трябвало на "вие" май  *scratch*/ Освен, че ми навирате шпита и то недоучени... В един ден минавам през кадри на 2 чужди съюза, но по оградите ми закачени цървулите само на български шпита    Cool Да не би от чуждите съюзи нещо да са ви се оплакали?

Ти сериозно ли на Вие искаш да се обръщам към теб?
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
Страници: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!