Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:06:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500224 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #3600 -: Юли 26, 2014, 22:42:45 »

Като гледам последната битка е от десети юли. От тогава само следователи - кой, кой е? И кой е бил и дали е бил той, а не някой друг?
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3601 -: Юли 26, 2014, 23:40:48 »

Като гледам последната битка е от десети юли. От тогава само следователи - кой, кой е? И кой е бил и дали е бил той, а не някой друг?
Съжалявам за затъмнението.Бастард продължават да мачкат,но Жоро не е тук за да ви покаже докладите от битките.Ръста на военни и доблест могат да ви го подскажат.Грабежите са още по интензивни.Можете да си прегледате докладите от профилите на играчите макар и с 2 седмично закъснение.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3602 -: Юли 27, 2014, 01:57:57 »

  Гарио, говори само за себе си, не ти ли е ясно защо и хора като мен, които никога не са се срещали с теб в играта, се дразнят от теб и твоите метани към друг съюз и играчи  *crazy*
  Стига с тоя Бастардс дето мачкали...Всеки който има някакъв хабер от играта, и  всичкият му разход е 1/3 от реално заложения, наблъска непробиваема без няколко камикадзета войска, ще начупи тук там някой, който не е проверил каква неадекватна армия е наблъскана в някой акаунт  *crazy* И после, ай да разгледаме този съюз, колкото от тях са няколкогодишни членове? Повечето е нова уборка на такива, които нямат действащ съюз и отиват там да им кажат какво да правят и да имат грижа за съюзните им дела ...  *crazy*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3603 -: Юли 27, 2014, 04:07:28 »

  Гарио, говори само за себе си, не ти ли е ясно защо и хора като мен, които никога не са се срещали с теб в играта, се дразнят от теб и твоите метани към друг съюз и играчи  *crazy*
  Стига с тоя Бастардс дето мачкали...Всеки който има някакъв хабер от играта, и  всичкият му разход е 1/3 от реално заложения, наблъска непробиваема без няколко камикадзета войска, ще начупи тук там някой, който не е проверил каква неадекватна армия е наблъскана в някой акаунт  *crazy* И после, ай да разгледаме този съюз, колкото от тях са няколкогодишни членове? Повечето е нова уборка на такива, които нямат действащ съюз и отиват там да им кажат какво да правят и да имат грижа за съюзните им дела ...  *crazy*
А на теб както и на други забили нос в ограничения си светоглед,не ти ли стана ясно че играя  в Бастард още от началото на ерата.Къната на 100% го е разбрал още след втория ми пост в защита на съюза.В твоя съюз има играчи които също са го разбрали.Ако беше поместила самовлюбения си поглед от себе си и ти щеше да го разбереш отдавна.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3604 -: Юли 27, 2014, 06:52:25 »

 

    P.S.: И как па не можете да познаете "монтанския" писател  Grin Че и разсъждавате къде как се говорело... ехх  Grin 
И защо си мислиш , че не съм се сетил кой е ?!?! Тя излагацията си му е нормално състояние ...а ти недей да си толкова отворена , става ли ?
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Професор
Гост
« Отговор #3605 -: Юли 27, 2014, 09:28:29 »

Кой е принципния?
Христо Ботев е посветил "Хайдути" на него. Grin

Моля, моля. Ако някой, като funtomas, е останал с погрешно впечатление, че не съм се срещал през годините с някои от по-горе списващите, то определено греши. Лично аз не се учудвам за метаморфозата им и това ме забавлява. Tongue В известна степен единствено Перлата е приятно изключение, за което го поздравявам. *beer* След като КЛОУНА ми се обиди, темата издиша. Cry Шофьорчето свири отбой, талъсъмчо и тролчетата също. Lips Sealed Скъпа, затягай редиците. Евтиният PR е като постна пица за шаранчетата. *rose*
П.С. За протокола - с нетърпение очаквам постовете на Господин Ъ. *xxx* *hahaha*
П.П.С. До нови срещи. *pardon*
« Последна редакция: Юли 27, 2014, 11:49:55 от Професор » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3606 -: Юли 27, 2014, 10:36:14 »

Смятам да задържа самовлюбения си поглед върху себе си и да не му развалям гледката с обекти, които не ме интересуват.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3607 -: Юли 27, 2014, 15:05:35 »

Смятам да задържа самовлюбения си поглед върху себе си и да не му развалям гледката с обекти, които не ме интересуват.
Дреме ми  *hahaha* *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
eastsider
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #3608 -: Юли 27, 2014, 17:01:14 »

Ми то сега като няма доклади, точки и доблест ще трябва да хвърляме боб след битките за да разберем как са минали Huh? Huh? *wall*
Активен
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #3609 -: Юли 27, 2014, 19:43:14 »

Вие хубаво се храните един друг, но помислете има ли смисъл, след като играта става езсмислена вече. Само за нетна класация може да се играе.
Впрочем писах на съпорта и очаквам позитивен отговор.
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3610 -: Юли 27, 2014, 20:00:52 »

Предполагам утре , ще го оправят ...хммм , примерно с рестарт  от бакъп *hihi*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3611 -: Юли 27, 2014, 23:04:11 »

Дреме ми  *hahaha* *hahaha*
Не виждам това да е отговор към теб, иначе явно си се разпознал като също такъв обект
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3612 -: Юли 28, 2014, 00:04:22 »

В определени ситуации, дадени хора губят разсъдъка си. Други хора са го загубили още при дългият преход от матката към света. Но това, ако наистина искаме да сме добри и положителни, не бива да се превръща в повод за раздор. Нали, Илияне?  Grin
« Последна редакция: Юли 28, 2014, 00:06:10 от Pavlov » Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3613 -: Юли 28, 2014, 00:30:08 »

Веско, гледам, че пишеш, принципен го раздаваш, но дума не обелваш за:
...
след 6 дни ще споделя
На 26.06.2014 го написа. А днес започнахме да живеем в дата 28.07.2014 Явно живееш в някакво паралелно измерение на битието, но пък аз от чисто усърдие го отбелязвам. През изминалите не повече от 3-4 минути (очевидно) в твоята реалност може да си имал и празник. Така че, Честито! Да не си помислиш, че любопитствам всуе и се бъркам в личният ти живот. Великият Разум да ме опази от полудяване. Просто исках да разбера - един земен месец на колко твои секунди се равнява?  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3614 -: Юли 28, 2014, 00:54:52 »

@Професор, тъжно ми става, като те чета. С претенции за енигматичност, стигаш мигновено до позицията на тълковател на вече завоалираното. Мъчно ми стана, ... ще си порева ...   CryGrin
П.с. Галин също ме разрева, но пък си умрях от смях едновременно. Много емоции в този форум, почти здравословно влизам тук най-много един път седмично ...  *hahaha*
« Последна редакция: Юли 28, 2014, 01:04:15 от Pavlov » Активен
Страници: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!