Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:02:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501160 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3585 -: Юли 26, 2014, 15:25:28 »

Няма какво да оправят.Да закриват.Да закриват тази мултащина в тези 3 свята.Поне Мултаците да си плащат като искат да са вървежни-6цата ви чака с кештерминала-приятно мултиране Cool
За кой ли път доказваш че нищо не разбираш,но се вреш дето не ти е работа.Мултаците затова са мултаци за да не им се налага да плащат за нищо.За какво му е на мултака да плаща за кредити когато може да получи от другите си акаути 10 пъти повече рес без да плати и стотинка и от най-върлитя наливач на пари за кредити.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3586 -: Юли 26, 2014, 15:35:02 »

Oпитай да бъдеш мултак като си толкова отворен в 6 с 10 акаунта без да даваш диаманти.А са те гепили,а си пратен в 9та глуха.Докладваш мултаци с диаманти-нанайки бан Grin Ама аз не разбирам-ти си разбирача Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3587 -: Юли 26, 2014, 15:39:42 »

Oпитай да бъдеш мултак като си толкова отворен в 6 с 10 акаунта без да даваш диаманти.А са те гепили,а си пратен в 9та глуха.Докладваш мултаци с диаманти-нанайки бан Grin Ама аз не разбирам-ти си разбирача Cool
Знаеш ли от колко години играя с по над 10 акаунта.Имало е случаи в в по няколко свята и версии.Наказвали са ме единствено в 4та версия и то за да изпробвам възможностите на съпорта и  да определя границите им.Казах ти че нищо не разбираш и то многократно.Спри да пишеш тук където играят майсторите и ходи при децата от 6та версия.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3588 -: Юли 26, 2014, 15:44:29 »

Знаеш ли от колко години играя с по над 10 акаунта.Имало е случаи в в по няколко свята и версии.Наказвали са ме единствено в 4та версия и то за да изпробвам възможностите на съпорта и  да определя границите им.Казах ти че нищо не разбираш и то многократно.Спри да пишеш тук където играят майсторите и ходи при децата от 6та версия.
ХАХА...хахаха  Майсторите...алооооо отворен,кога взехме всички класации в тази проста версия4(първото издание) ти още си пишкал кучето в парка бе.Мн си смешен.Успех майсторе Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3589 -: Юли 26, 2014, 15:56:45 »

ХАХА...хахаха  Майсторите...алооооо отворен,кога взехме всички класации в тази проста версия4(първото издание) ти още си пишкал кучето в парка бе.Мн си смешен.Успех майсторе Grin
 *SEARCH* И къде си сега *freak* Кога започнах играта беше пълно с шарани.Без никакъв опит и знания почти взех военната в първата изиграна от мен ера.Можеш само да се радваш че другите версии не представляват интерес за нас,защото възможностите за играчи като нас там са много по-големи.Едва ли бихте играли и седмица в свят в който се появим, вземачо на всички класации *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3590 -: Юли 26, 2014, 16:02:13 »

Пишкай кучето ти казах. Не забравяй и да продължаваш да ближеш...сладоледа.Такива гъзолизци като теб в тая игра се пръкват на ден по 10-ти си Маршал обаче,те още ...шарани Grin
Драскай......почти.... Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3591 -: Юли 26, 2014, 16:10:42 »

Такива гъзолизци като теб в тая игра
Това как ти хрумна не зная.Играя за един отбор и не съм се кланял на никой.Това че си ограничен и не виждаш играта си е твой проблем.Няма да ти търпя обаче обидите жалък плужек.Ходи си перни една клизма да ти олекне,че виждам нещо взе да се запичаш. *BYE2*
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3592 -: Юли 26, 2014, 16:21:09 »

Това как ти хрумна не зная.
Гледам имаш време,явно още няма да ходиш да изпишкваш.Тогава си прочети цялата тема и си погледни намесите и постовете.Не си плужек,но клизма май наистина ще ти трябва Grin Чети Майсторе,чети *hihi*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eastsider
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #3593 -: Юли 26, 2014, 21:23:15 »

Гледам имаш време,явно още няма да ходиш да изпишкваш.Тогава си прочети цялата тема и си погледни намесите и постовете.Не си плужек,но клизма май наистина ще ти трябва Grin Чети Майсторе,чети *hihi*
На тоя пък какво му стна...явно някои като си загубят мисълта започват да обиждат за да запълнят изпразнената си мозъчна кухина.
  ЗА  около 12 години съм преминал през педесетина игри - НИКЪДЕ,НИКОЙ не е успял да озапти мултитата. Ако нямаш пари да плащаш за диаманти, кредити, кристали, злато и т. н. трябва да си осигуриш предимството по друг начин. В някои игри дори предупреждават - не разрешаваме повече от 3 акаунта *stop* *hahaha* Така, че и да има , и да няма контрол те ще си съществуват.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3594 -: Юли 26, 2014, 21:29:09 »

...  Едва ли бихте играли и седмица в свят в който се появим,   ...
   Tръпки ме побиват като си помисля, колко наивно сме играли години наред, без да знаем каква опасност ни грози   *PINKGLASSES* Уджас, уджас   Shocked
   А пък аз все още си мисля, че баш майстори са тез, които могат да играят и с 1 акаунт и да правят добра игра, всичко друго са патерици. 10 акаунта  Shocked, ми който не може да я прави с 1, да му мяза, прави я с 10  *pardon*

    P.S.: И как па не можете да познаете "монтанския" писател  Grin Че и разсъждавате къде как се говорело... ехх  Grin 
« Последна редакция: Юли 26, 2014, 21:36:43 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #3595 -: Юли 26, 2014, 21:38:59 »

мога да кажа само едно,за вас ,класици.те заради такива като вас играта умира.мултаци с по 20 акаунта,уредени воини и какво ли още не.да ви таковам у маисторите и вас.има диамантаджии-има,ама ако можеш да играеш както твърдите,ще си ги надиграете с 1 акаунт и свестен съюз.мултак,пък маистор,те такова животно нема другари и другарки.и вместо да се обиждате вземете излезте някъде и се напиите,сбиите се,на другия ден боли,но нерви нема.
Активен
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #3596 -: Юли 26, 2014, 21:39:47 »

Аз пък съм играл винаги с един акаунт.  Embarrassed  Изчервявам се от срам, че съм бил най-големия глупак в тая игра.  Grin Grin Grin А да вметна само, че и един ми беше много. Ама явно то е според личните ангажименти на хората. А и нямах ни една нагласена битка. Е не съм печелил класации ама горе долу прилично класиране правех като играех.
Активен
paco s
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #3597 -: Юли 26, 2014, 22:02:13 »

Аз пък съм играл винаги с един акаунт.  Embarrassed  Изчервявам се от срам, че съм бил най-големия глупак в тая игра.  Grin Grin Grin А да вметна само, че и един ми беше много. Ама явно то е според личните ангажименти на хората. А и нямах ни една нагласена битка. Е не съм печелил класации ама горе долу прилично класиране правех като играех.
                          Двама станахме *cocktail*
Активен
Професор
Гост
« Отговор #3598 -: Юли 26, 2014, 22:14:57 »

Фуга, няма ли да се изкажеш, че и Господин ПРИНЦИПЕН  е паднал много ниско ?! *hahaha* *pardon*
Активен
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #3599 -: Юли 26, 2014, 22:37:54 »

Кой е принципния?
Активен
Страници: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!