Imperia Online България  
Април 26, 2024, 08:36:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 502319 пъти)
0 Членове и 8 Гости преглежда(т) тази тема.
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #3255 -: Юни 21, 2014, 20:20:37 »

 *pardon* какво да кажа ...
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3256 -: Юни 21, 2014, 21:29:50 »

Не са малко тези, които не знаят какво да правят, няма и откъде да прочетат идеи, ако сами не се сещат. Във форума преди имаше много теми със спорове за тактики, стратегии, обсъждане, сега има само зъбене.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
eastsider
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #3257 -: Юни 21, 2014, 21:39:29 »

Не са малко тези, които не знаят какво да правят, няма и откъде да прочетат идеи, ако сами не се сещат. Във форума преди имаше много теми със спорове за тактики, стратегии, обсъждане, сега има само зъбене.
За съжаление 10 години са достатъчни рутината да убие ентусиазма *suicide*
Активен
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #3258 -: Юни 21, 2014, 21:42:58 »

..Манекена донякаде е прав о6те преди и повреме на воината с лидера казахме да се сложи вс за злато да копа...обясних им и как да си сеиват армиите оба4е няколко 4овека и именно хванатия днес си правеха каквото си знаят и ни6то от казаното от нас знаех 4е е вапрос на време да хванат някои...но няма зна4ение за на6ия саиуз е важно да се забавляваме станалото станало ..слу4ва се на всеки о6те преди да обявим знаехме 4е едва ли 6те я вземем но пак си поиграхме и живнахме малко... това е игра само  Smiley
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3259 -: Юни 21, 2014, 22:52:17 »

За съжаление 10 години са достатъчни рутината да убие ентусиазма *suicide*
По принцип си прав, но говорим за коренно различни неща... че някои и така не са усетили и научили много от тънките моменти и вратички в играта, което точно я прави интересна. Нещо което ме е изненадвало при бг играчи от по-ново време - не знаят основни тънки моменти от играта, но имат идея за тарикатлъци и всякакви простотии...  Първите въпроси са за чекъри и програмки, не и примерно как да съберат някакво инфо за противника...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3260 -: Юни 22, 2014, 00:17:50 »

По принцип си прав, но говорим за коренно различни неща... че някои и така не са усетили и научили много от тънките моменти и вратички в играта, което точно я прави интересна. Нещо което ме е изненадвало при бг играчи от по-ново време - не знаят основни тънки моменти от играта, но имат идея за тарикатлъци и всякакви простотии...  Първите въпроси са за чекъри и програмки, не и примерно как да съберат някакво инфо за противника...

 Grin Grin да ти кажа хората са си прави да искат да си улеснят играта и да не им отнема тя много време от личния живот ,аз си признавам че ако не съм си я улеснил на 100% не бих играл и една минута даже   [:-}
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #3261 -: Юни 22, 2014, 00:51:27 »

По принцип си прав, но говорим за коренно различни неща... че някои и така не са усетили и научили много от тънките моменти и вратички в играта, което точно я прави интересна. Нещо което ме е изненадвало при бг играчи от по-ново време - не знаят основни тънки моменти от играта, но имат идея за тарикатлъци и всякакви простотии...  Първите въпроси са за чекъри и програмки, не и примерно как да съберат някакво инфо за противника...
   Grin  Е така е - който не играл с данъчния из световете - той не знае.
Иначе изказването като цяло ти е много заблудено. Такъв... като Дон Кихот звучиш. С две думи, ако не ме разбираш - .... да ти преведа?
И изобщо - масово тука хората ми звучат като горепосочения герой  Grin Едни - като него, други - като Мишо Шамара.  *hahaha*  
Каква изненада - какво чудо  Grin Бъдете подготвени - стига сте се изненадвали.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3262 -: Юни 22, 2014, 00:56:07 »

Да ти припомня, че преди няколко месеца беше благодарен, че си влезе в ацц-то, с вратичката, която пуснах тук във форума. Докато другите ги изтрепаха... Май наистина си е за изненада, че някой не му е кръвта да е егоист и тарикат...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #3263 -: Юни 22, 2014, 01:01:26 »

Да ти припомня, че преди няколко месеца беше благодарен, че си влезе в ацц-то, с вратичката, която пуснах тук във форума. Докато другите ги изтрепаха... Май наистина си е за изненада, че някой не му е кръвта да е егоист и тарикат...
  Искаш ли да поспорим тогава - що е то вратичка и що е то тарикатлък? Всъщност - това, че съм ти благодарил за нещо - трябва да ме отметне от думите ми по-горе ли? Нима не е нормално да кажеш блгодаря? Щото за мене е нормално, но това не изключва твърдението ми, че звучиш като Дон Кихот.
Активен
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #3264 -: Юни 22, 2014, 01:03:38 »

Само ще ти кажа, че всички "имена" които се славят тука в играта от старта, още от класиките са, овладели до крайност "вратичките" на играта. Та ако трябва да ти благодаря за "вратичката", която всъщност представялва част от "възможностите" на играта - то ти си толкова голям тарикат, колкото и тия които правят други неща - осъзнаваш ли? Или да бъда по-точен?
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3265 -: Юни 22, 2014, 01:04:22 »

тИшО бой яде ли ти се  >Grin че имам ужасна нужда да те "пребия"  *JOB*  Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #3266 -: Юни 22, 2014, 01:05:11 »

тИшО бой яде ли ти се  >Grin че имам ужасна нужда да те "пребия"  *JOB* >Grin
  Мълчи сега, че си говорим за .... ъъъъъъъъъъъъъъъъъ - възможностите на играта vs тарикатлък  Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3267 -: Юни 22, 2014, 01:05:48 »

Е в тоя спор ако ме изключите мен ще е срамота  Grin Grin  Embarrassed
« Последна редакция: Юни 22, 2014, 01:09:19 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #3268 -: Юни 22, 2014, 01:08:53 »

В никакъв случай няма да те изключваме от спора - само не го измествай  Grin  Може ли И от твое име да почерпя всички праведници, които не осъзнават "че възможностите на играта" и "тарикатлъка" са едно и също нещо?
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3269 -: Юни 22, 2014, 01:10:56 »

Пу ... пак няма кой да пребия   Undecided   айде черпи поне ,то се е видяло ,че ще ставаме алкохолици като божо сянката  Grin Grin *cocktail*
« Последна редакция: Юни 23, 2014, 10:18:27 от Vania » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!