Imperia Online България  
Април 25, 2024, 23:27:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 502102 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3225 -: Юни 19, 2014, 15:14:47 »

Понеже забърка мен цитирайки подписа ми съм длъжен и аз да драсна нещо.Може би смяташ за лицемерие ,че подкрепям играта на Жоро с такъв подпис.Не е така.Борил съм се по всевъзможен начин срещу нарушенията.В играта,тук във форума и пишейки доклад след доклад до съпорта.В крайна сметка прецених,че в свят в който измамата е станала част от играта/за това е виновна администрацията/ единственият начин да и се противопоставиш е като я приемеш.Другия вариант е да спреш да играеш.Много играчи постъпиха точно така.Жоро е прав.Или се приспособи към условията на играта,или се откажи.Придоби ли вече смисъл подписа ми за теб.След тази ера и аз слагам край.Тази ера играя защото в тоя свят са събрани най-добрите в света/па било то и измамници/ и за последно да премеря сили с тях.
« Последна редакция: Юни 19, 2014, 15:18:30 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3226 -: Юни 19, 2014, 16:25:15 »

...колко договора имате с тия не BG съюз ...
И колко?
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
saison
Гост
« Отговор #3227 -: Юни 19, 2014, 16:47:22 »

Стига сте драматизирали..чета само алабалистики 10 страници ...оставиха ви напълно безплатен свят, няма да има проверки, няма да има банове...сега ви са необходими само време и знания да покажете колко "можете"
ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ!!!
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3228 -: Юни 19, 2014, 17:11:14 »

Стига сте драматизирали..чета само алабалистики 10 страници ...оставиха ви напълно безплатен свят, няма да има проверки, няма да има банове...сега ви са необходими само време и знания да покажете колко "можете"
ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ!!!

*beer*Това се опитах да кажа и аз няколко страници по-напред.Липсата на време при едни,а при други вероятно на знания и умения ,ги карат отново да възнегодуват.Не разбирам обаче защо насочват гнева си към играчите,а не към този който ги е поставил в такава ситуация.Човек определящ се веднъж като шут,а друг път клоун,постоянно пуска провокации във форума и нагнетява обстановката и то точно в в момент когато доста от различията бяха на път да се изгладят.Нарече ме "подлога" , "подмазвач" ,"лакей" без изобщо да ме познава,но когато реших да го лекувам със собственото му лекарство се разпищя за въвеждане на ред във форума.Докато има такива хора в играта,бг играчите винаги ще са разделени на лагери.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3229 -: Юни 19, 2014, 17:20:25 »

И колко?
не го знам кой е 202020 но какво значение има колко , имаш ли договори с чуждите саюзи - имаш , защитаваше ли ти лично тоя и оня чужденец ,кой колко доблестен бил и на баба му фърчилото , където сте били играли видиш ли познавате тоя оня и сте им знаели играта и ала бала дрън дрън и ето ви един свят , безплатен ,всички екстри равни за всички , всички добри , можещи ,неможещи и т.н. събрани на едно място и какво стана ? какво направихте лично вие ? вашия саюз къде беше до сега половин ера ? правихте си лайнаните уговорки с цел да си защитите собствения гъз и да си копате на спокойствие , gnusen от време на време удари някой , tany нарави едно посрещане на един заспал глупак и сега се появява да ръси бълвочи от сорта на "кодекс на шопа" е аз съм ШОП  и да ти кажа една от написаните помии не отъждествявам със собствения си кодекс ,мислене и действия ... и да ми говорите за българщина точно вие я да бягате да си перете на простора белите гащи както до сега ги веете всичките ... за мен Българин значи да мачкаш ,да не пускаш аванта ,да не правиш сополиви уговорки с тоя и оня чужденец без значение колко силен е и можещ , да кажеш че ще мачкаш и да го направиш както правим ние вече половин ера и ще го правим до края ... сега се сетихте за обединяване на българите а ? а когато гарио каза дайте да не се плюем едни други и да си кажем кой за какво се бори и да се сборим заедно с чужденците какво стана бе драги дами от саюз металика ? ... излетя се най голямата шамтка обезумелия да излее цяла плеяда бълвоч по наш адрес и защо ? какво го предизвика това ? не ви закачахме , от дъжд на вятър изнеса някой който си е заебал милиони без надзор и толкова ... и сега казвам пак - ок да загърбим обидите и хоп поредната шматка се появи да ме нарече "най големия клоун"   Grin Grin ебати палячото ...така да бъде ...няма уговорки няма обща стратегия ,всеки да си играе играта както му е кеф ,аз лично мисля да се позабавлявам на максимум от другия месец и ако сте ми на дневен ред ще блъскам и вас защото съм сигурен ,че няма да си удържите думата ако се разберем нещо , просто ще е поредната уговорка единствено във ваш интерес ,но аз отдавна съм спрял да се връзвам на подобни уговорки със саюзи с псевдо българско самосъзнание  *pardon*

Българи да палят на минимум чужденци които палят други българи ...
Българи да докладват други българи ...
Българи да правят уговорки с чужденци ...
Българи които си копат на спокойствие хитреейки други да свършат мръсната работа да изнесат боя с чужденците ...

Това за мен не са българи, а лицемерни смешни шматки заслужаващи само мачкане и затова и ги слагам в графа жертви и това си е моята игра и моето виждане  ,хич и не ме канете повече вашия саюз специално за обща игра ,няма да се получи никога и ви го казвам в очите да си го знаете не да ви водя сополива политика и накрая да ви извъртя курвенския номер ... Wink успех ви желая с подмазването на чужденците ,може да се влеете в техен саюз да им помогнете ,защото от личен опит разбрах че вие на други българи няма да помогнете  Cool
Последния свят 72 ми го доказа убедително ... играехте без никаква цел и вместо да помогнете на единствения бг акаунт който се би до края за воената и доблестната класация и ги спечели сам в саюз срещу най големия саюз на картата пълен с измамници ,нагласени битки ,наказани играчи и т.н. вие се направихте на разсеяни и си трайкахте като шматки каквито сте и всъщност ...това ми е мнението за вас >Grin
« Последна редакция: Юни 19, 2014, 17:22:13 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3230 -: Юни 19, 2014, 18:01:59 »

И аз да се намеся за българо-чуждите отношение.
В началото на ерата бях съгласен с Галин, колкото и да не ми се вярваше, че ще може да не се нападаме бг-та.
Но който иска може да види в профила ми, че в началото нямах много време и бг-та ме нападаха, защото можеха да ме бият. Нищо не казах и никога няма да кажа не ме нападай на никого. После направих армия, можех да бия всички, и почнаха тук там "ревовете" ама бг-та да не се нападаме. Спомняйте си тези неща когато му е времето.
Активен
Tara
Животът не прощава слабости
Редник
*

Karma: +30/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Рано или късно всеки си намира майстора...


Профил
« Отговор #3231 -: Юни 19, 2014, 18:27:33 »

Не мисля, че би могло БГ-та да не се нападат и да са в съюз срещу чужденците. Играчи много, хора всякакви и всеки си има свое разбиране за играта. Чудесно би било български съюзи и български играчи да са на върха на класациите и да се надяваме че ще бъде така. Хубаво би било, ако не си помагате, поне да не си пречите (изключвам себе си защото не съм фактор в ерата). В този свят има стойностни играчи, които има какво да покажат, има и такива които се изявяват във форума. Забавлявайте се доколкото можете и успех на всички които имат цели тази ера.
Активен

Жените сме ангели, но отрежат ли ни крилата ... яхваме метлата!!!
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3232 -: Юни 19, 2014, 18:34:21 »

... имаш ли договори с чуждите саюзи - имаш , 
Не нямам. Някой явно дето няма хабер от някои елементарни работи е ръсил глупости.   Някой, който е зяпал в "операции" , ама то... какво да обяснявам...  Нови играчи в този свят няма, има само ненаучени...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3233 -: Юни 19, 2014, 18:56:22 »

айде още двама турци заключени  Grin Grin

alximistis    YOLSUZLUK  +

ahberat    twitter  +

направо започвам да съжалявам ,че няма да има супорт след месец ,щеше да е весело да заключат наистина почти цялата карта ,та да ги питам тия ревльовците дето се обясняваха че сме разваляли ние играта с измамите си  Grin Grin а то всичко живо се спуква да хитрее  *hahaha*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3234 -: Юни 19, 2014, 19:01:21 »

Eдин и същ е, и всяка ера в стария ни свят е заключван. Само в 13-и не видях да му се случат решетки и се чудех така ли никой не забелязва схемите там. Но те си взеха спокойно мисля нетната класация. 
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Професор
Гост
« Отговор #3235 -: Юни 19, 2014, 19:02:48 »

 Когато фактите говорят.
3235 поста . 588 от тях на Къртача. Малко над 18% . С други думи почти всяка 5 -та публикация . От тях 85 по темата. Останалото - сладки приказки.  Wink
 Ако някой приложи по-големи цифри за друг форумен герой, тогава КЛОУНА ще бъде сменен. Ако не друго публиката се забавлява. И всъщност това е призвание. ;D
 Атазагорафобия ? Може би. *pardon*
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3236 -: Юни 19, 2014, 19:21:08 »

Когато фактите говорят.
3235 поста . 588 от тях на Къртача. Малко над 18% . С други думи почти всяка 5 -та публикация . От тях 85 по темата. Останалото - сладки приказки.  Wink
 Ако някой приложи по-големи цифри за друг форумен герой, тогава КЛОУНА ще бъде сменен. Ако не друго публиката се забавлява. И всъщност това е призвание. ;D
 Атазагорафобия ? Може би. *pardon*
Ти друга работа нямаш ли  *scratch*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3237 -: Юни 19, 2014, 19:28:05 »

Когато фактите говорят.
3235 поста . 588 от тях на Къртача. Малко над 18% . С други думи почти всяка 5 -та публикация . От тях 85 по темата. Останалото - сладки приказки.  Wink
 Ако някой приложи по-големи цифри за друг форумен герой, тогава КЛОУНА ще бъде сменен. Ако не друго публиката се забавлява. И всъщност това е призвание. ;D
 Атазагорафобия ? Може би. *pardon*

На Къртача, ако 85 от общо 588 поста са му по темата това прави 14.46%, а на тебе нито 1 не е по темата, което прави 0%. Сам реши кой е завистлив клоун Lips Sealed
Активен
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #3238 -: Юни 19, 2014, 20:21:39 »

От един наблюдател, какъвто съм аз, не очаквай резултати. Нямам причина и да плача. Wink Това не е основание да не правя анализи. Lips Sealed А това го мога. Е, може да не е най-добре, но и нямам претенциите затова. А дали е смешно ?  *pardon*За теб и някои други може би. Хайде със здраве и повече битки в Хрониките. Smiley

Ако имам нужда от анализ, обещавам първо на теб да се обадя. А дотогава

http://www.youtube.com/watch?v=M9RcdLCJkw4
Активен
Професор
Гост
« Отговор #3239 -: Юни 19, 2014, 20:28:47 »

Благодаря, колеги спамери за отделеното внимание. Четете по-внимателно, след като се изявявате като "на всяко гърне мерудия". Публиката е придирчива към изявите Ви. Не се съмнявам, че шоуто ще продължи, в т. ч. и излагациите Ви.  До нови срещи след някой друг месец. Smiley
Активен
Страници: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!