Imperia Online България  
Април 16, 2024, 23:43:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500890 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3195 -: Юни 18, 2014, 19:41:10 »

Драги фенове и приятели,

Благодарим ви, че продължавате да споделяте с нас много приключения и вълнуващи моменти в световете на 'класическата' Империя и на Версия 4. Подкрепата ви значи много за нас и винаги се опитваме да се вслушваме в желанията ви, поради което се постарахме да отделим сървъри за тези светове, в които да можете да играете любимата си версия на играта.


За съжаление, след разделянето на програмните кодове на старите и на новите версии на Империя Онлайн, вече няма да имаме възможност да предлагаме поддръжка за всички тях. В следствие, считано от 18.7.2014, се налага да прекратим техническата поддръжка за двата 'класически' свята и за света Версия 4 (classic.imperiaonline.org). Това означава, че за тези три свята няма да се извършват обновления и поправки; също така, няма да можем да извършваме по-нататъшни проверки по сигнали на играчи за мулти-акаунтинг, уговорени битки и др.


Самите светове остават отворени - дотогава, докогато и Вие желаете да играете в тях. Настоящите правила на играта остават непроменени и световете ще продължават да се рестартират по ери, както и досега.


Благодарим ви още веднъж за разбирането и за това, че вярвате в нас. Империя Онлайн нямаше да е това, което е, без вас - верните ни фенове.


Екипът на Imperia Online

 Grin Grin  *hahaha* *hahaha*   *freak* *freak*   *YAHOO* *dance* *PARTY* *YAHOO* *SARCASTIC* *SARCASTIC* *TEASE* *bravo* *bravo*

на мен пък ми е много забавно  Grin Grin няма да се промени кой знае колко играта ,кой както си играе ще продължи да си играе ,какво като всеки ще може да прави по някоя и друга измама ,източване на акаунт или каквото там му душа иска , нали ще трябва да направи армия и какво ще прави с нея като другите ще имат и те същите  Tongue демек който си може да се бие и да си пази армията няма да има никакъв проблем ,че ще е анархия от към измами ,това е истината ,версията е безплатна ,нормално е и да не им се занимава с нея  *pardon*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3196 -: Юни 18, 2014, 19:42:30 »

Ами то контрол и досега почти нямаше.Дори по-лошо.Наказваха се само шепа от нарушителите.Сега поне се знаят точно условията при които ще се играе.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #3197 -: Юни 18, 2014, 19:46:36 »

Аре пак недоволни. Преди няколко месеца искаха да закрият класиките и версия 4. Хората ни оставиха безплатно да играем, няма как да плащат заплати за поддръжка и проверки.
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3198 -: Юни 18, 2014, 19:48:19 »

Божо.Сега ще имаш шанс да покажеш какъв играч си.Ще можеш спокойно да точиш.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
_neise_
Редник
*

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #3199 -: Юни 18, 2014, 20:03:26 »

 Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3200 -: Юни 18, 2014, 20:04:14 »

ей нейко нема ми палиш касите ше те.... че ще ми требват ей  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Юни 19, 2014, 09:25:51 от Vania » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #3201 -: Юни 18, 2014, 20:10:05 »

ей нейко нема ми палиш касите ше те еб.... че ще ми требват ей  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #3202 -: Юни 18, 2014, 20:19:33 »

До администраторите и шефовете: Безплатно мога да поема кормилото!
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
AlexanderB
Редник
*

Karma: +6/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #3203 -: Юни 19, 2014, 02:30:25 »

Забравете за разногласията помежду ни , и дайте да започнем да играем като един български отбор ,че докато ние  се дрънкаме тук и в играта се докладвате един друг,от завист че единия е по-напред от другия  , чужденците изведнъж дръпнаха много и това е само началото ,сами ще си погребем акаунтите Smiley Меси ,не  я защитавам ,но последното на Абсо : ''Стойте си там'' беше излишно , всеки трябва да си надвие на ината и характера , ако искате да правим нещо ,то сега настъпи момента  Smiley
Активен
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #3204 -: Юни 19, 2014, 07:31:12 »

Забравете за разногласията помежду ни , и дайте да започнем да играем като един български отбор ,че докато ние  се дрънкаме тук и в играта се докладвате един друг,от завист че единия е по-напред от другия  , чужденците изведнъж дръпнаха много и това е само началото ,сами ще си погребем акаунтите Smiley 
Мойте уважения Алекс,но това няма да стане.Не и след всичко,което се изписа за съюза ми. За чужденците Жоро ви каза още преди месец какво ще стане ама...
Активен
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #3205 -: Юни 19, 2014, 08:54:07 »

Мойте уважения Алекс,но това няма да стане.Не и след всичко,което се изписа за съюза ми. За чужденците Жоро ви каза още преди месец какво ще стане ама...
КОДЕКС НА ШОПА :

* Най-обичаме да мразим .
* Най-мразим да мислим.
* Я че си запалим кащата, та да изгори на Вуте плевняко.
* Що е законно? Законно е тесна врата у широко полье. Само улавите минуваат у него.
* - Как си, Нане? - Добре сам. Тебе яд ли те е?
и
* Оти да се косим, като че ми мине...etc

Алекс е абсолютно прав , но само хора с по-широко скроено мислене , по- малка доза егоизъм , по-високо  българско самосъзнание може да го разберат .
Уверявам ви , че за чужденците няма значение Bastards  , METALLICA ... те казват българите .

Ако мислите да играем отборно , като българи , и да покажем че сме по-добри в тази ера трябва да следваме една стратегия . Ако не - всеки  ще си играе сам за себе си .

Но това е само игра и  всеки да си играе както му хареса  Cool .

Поздравче от мен :

http://youtu.be/4yNQO9LGpVY

Пожелавам  ви успех в играта .И нека да победят най-добрите .


Активен

202020
Редник
*

Karma: +7/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #3206 -: Юни 19, 2014, 09:46:27 »

Tany а къде бяхте 6 месеца докато ние се бихме с всички чужденци ,колко договора имате с тия не BG съюз и прегледай битките на някои от тях да видиш колко BG подлизурковци са ги палили на минимум.
Активен
Професор
Гост
« Отговор #3207 -: Юни 19, 2014, 11:28:43 »

 Моите уважения tany, но още в самото начало на ерата, Къртача разви идеята си, че всички, които не играят по начин, който му допада са палячовци, ревльовци и шматки. Разбира се, тяхно право е да играят така както им харесва и да се забавляват. Факт е обаче, че с малки изключения, Bastards подръжка от сънародници не биха получили. И затова те са си виновни. И тук далеч не става въпрос за завист или за ала-бала, за да могат някои спокойно да си пият кафетата. Нито за всички онези доносници пръснати по цялата карта. Или многобройните тролчета тук във форума, които формират представата в обикновения гост-потребител. Не. Липсва елементарно отношение. Не за уважение, което се печели в игра като тази, а за отношение.
 Тъжно е, когато си обграден от подлизурковци. Още по-тъжно би било и ако в реалния живот е така. "Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас, така и за другите участници в нея. Никой не обича да си играе сам." Да се смее ли човек или да плаче ?
 При честна игра не малка част от играещите щяха да бъдат посредствени "игралци". А сега са Велики. След 18.07.2014 версия 4 ще бъде рай за комплексарите. Дано съм лош пророк, но ще има още отказали се. Оцеляват приспособимите и находчивите (да не използвам други епитети). Ще има и други, които въпреки нарушеното им чувство за справедливост ще цъкат по навик, заради "доброто старо време" или просто заради някое приятелство. Без амбиции, с ясното намерение да бъдат извън обхват на "можещите". И това не ги прави шматки !
 По скромното ми мнение, лидера на български съюз с амбиции за спечелване на класациите, трябва да има определени качества. Нищо лично, но Bastards нямат нужния потенциал. И ако не се постараят, за да ме опровергаят, ще бъдат ... въздух под налягане. Извинете ме, ако последното ви обижда. И вместо продължение на  Приказката за Bastards , в обединен свят като този е препоръчително да има БЪЛГАРСКАТА ПРИКАЗКА !
До нови срещи.
« Последна редакция: Юни 19, 2014, 12:34:50 от Професор » Активен
PUMATA
Сержант
**

Karma: +4/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 57



Профил
« Отговор #3208 -: Юни 19, 2014, 11:52:47 »

При новите правила на играта ще трябва да имаме по 10тина акаунта и програми за да можем да точим от пазар, играта се развива Smiley)))))))) хахаха. Честито на тези който вече го могат това.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3209 -: Юни 19, 2014, 11:55:26 »

Ние не играем за да правим кефа на някой , още по малко да опровергаваме тоя и оня или да се доказваме на тоя или оня неизвестен писател *pardon*
 До сега е видно ,че не сме търсили подкрепа от никой и сами сме си свършили работата да понатупаме почти всички ... Cool
Гарио предложи в началото да играем всички бг под някаква схема задружно - аз се съгласих - никой друг не откликна и се започна с плюенето по наш адрес  Wink
Потенциал за спечелване на всички класации при новите условия на игра имаме само ние ,то е ясно и за слепите  *pardon*  
Когато искаш уважение ,трябва и да уважаваш  *ok* как да уважавам тия които започнаха да ни плюят ? Признавам си не мога да си замълча и псувах безогледно - яд ме хвана ,че без дори да сме пипнали някои от тези които плюеха ,те избълваха ебати помията по наш адрес , а наше право е както и на всички останали да играят кой както си прецени , ще мами ли , честно ли (по неговите виждания) ще играе и т.н. никой на никой не може да каже как да играе и никой не може да обвинява другия за начина му на игра ,има си начини ,дали ще го докладва или ще го набие в играта ,всеки кой каквото може това да направи  *pardon*
Сега съм склонен да забравя обидите и да направим схема да поиграем заедно всички с една цел Бг саюзи да вземат всички класации , въпреки ,че от позицията на силата не ни е нужен никой след месец за да пребием всички и спокойно може да го прекръстите тоя свят 3 на "царството на Bastards" щом няма да има супорт  Grin Grin Tongue  :Smiley Отдавна казах че единствените които могат да ни бият са супорта и думите ми се сбъднаха за съжаление ,браво на супорта ,добре ни понатупаха  *bravo* *cocktail*
« Последна редакция: Юни 19, 2014, 11:58:53 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!