Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:10:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500247 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #3180 -: Юни 18, 2014, 00:37:02 »

Игнорирай ги такива и те сами се отказват.
Активен
AlexanderB
Редник
*

Karma: +6/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #3181 -: Юни 18, 2014, 05:02:02 »

Ами стойте си там  *scratch*
Уважавам доста хора от съюза ти , и те си знаят кои са , и не ги уважавам заради уменията им в играта , а защото са готини хора , а теб да те питам : Ти кой си ,за да ми казваш на мен или на лидерката ми  къде да стоим ? И изобщо в този форум някакво вето ли има наложено от твоя страна ? На всеки пост все се заяждаш с някой , и никой не е по-умен от теб,и никой не може да изкаже по-трезво мнение от теб  *xxx*
Осъзнай се малко ,че още един Божо във форума ,ще ни дойде в повече .
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3182 -: Юни 18, 2014, 08:45:09 »

Уважавам доста хора от съюза ти , и те си знаят кои са , и не ги уважавам заради уменията им в играта , а защото са готини хора , а теб да те питам : Ти кой си ,за да ми казваш на мен или на лидерката ми  къде да стоим ? И изобщо в този форум някакво вето ли има наложено от твоя страна ? На всеки пост все се заяждаш с някой , и никой не е по-умен от теб,и никой не може да изкаже по-трезво мнение от теб  *xxx*
Осъзнай се малко ,че още един Божо във форума ,ще ни дойде в повече .

Това е напълно вярно, но за твоята лидерка. Намесва се в всички разговори и най-вече щом стане въпрос за някой чужденец. Знаеш, че те уважавам, но в момента се опитваш да я защитиш и аз не знам от какво.
Активен
eastsider
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #3183 -: Юни 18, 2014, 10:15:05 »

С този безплатен мод, играта в този свят тотално се смарангяса...над 300 акаунта са се жлътнали след мода, а и колко ли още ще ги последват.... До 2 седмици ако не си обнови почивката, предлагам акаунта да става каса, така ще се създаде възможност и на по-ниските нива да почоплят малко...така де, като не можем да правим по 300к нетни и огромни армии трябва ли съвсем да се отказваме *ok* *pardon*
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3184 -: Юни 18, 2014, 10:29:16 »

С този безплатен мод, играта в този свят тотално се смарангяса...над 300 акаунта са се жлътнали след мода, а и колко ли още ще ги последват.... До 2 седмици ако не си обнови почивката, предлагам акаунта да става каса, така ще се създаде възможност и на по-ниските нива да почоплят малко...така де, като не можем да правим по 300к нетни и огромни армии трябва ли съвсем да се отказваме *ok* *pardon*

Според мен така е по-добре, нападай активни играчи. Дори мисля, че ще е по-добре за атаки по каси да не се дават военни точки (както е в новите версии), но ми е ясно, че вече няма да се промени нищо.
Активен
eastsider
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #3185 -: Юни 18, 2014, 13:24:21 »

Според мен така е по-добре, нападай активни играчи. Дори мисля, че ще е по-добре за атаки по каси да не се дават военни точки (както е в новите версии), но ми е ясно, че вече няма да се промени нищо.
Тя твоята е лесна ама аз нямам време да поддържам повече от 100-130к армия, а при около 200к нетни ни за атака, ни за защита стават щото почти всички около 100к са се покрили Tongue По-добре е точно като в новите версии вместо безплатен мод за всеки ден влизане да се дава по 1 кредит - освен всичко друго така ще се стимулира участието.
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #3186 -: Юни 18, 2014, 15:36:25 »

Влязох си в ролята, 2 часа чета глупостите Ви, двама наказани, а можеше и много повече да са, не знам колко поправени поста с цел да не изтривам целите ви изказвания. Старая се да ви дам колкото се може повече свобода, не ви следя всеки ден, но вие прекалявате. Следващите наказания ще бъдат по-сериозни, обещавам.

Благодаря за наказанието, тъкмо малко да утихнат страстите. Само ми е интересно с еднакъв аршин ли мерите за това, кой да накажете и кой не ? Четох доста и като гледам толкова обидни думи има от няколко потребителя на форума,а към тях наказания няма.
Приключвам с форума, просто няма смисъл да с повтаряме. Общо взето съм казал каквото имах да кажа.
Успех на Българските играчи в играта.  Smiley
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3187 -: Юни 18, 2014, 15:39:00 »

Мотивите ми за наказание бяха: обиди, отправени към други потребители, към екипа или прекалено много използвани обидни думи.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #3188 -: Юни 18, 2014, 15:53:31 »

Едни комшиичета се заядоха с мен. И ето

FuGaLdO(IronMaide)   meanperson(Snipers)   10189   1784250   1248   18244   0   0   679

и мод.
Активен
SCOTLAND
Редник
*

Karma: +68/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Y.N.W.A


Профил
« Отговор #3189 -: Юни 18, 2014, 18:19:46 »

Драги фенове и приятели,

Благодарим ви, че продължавате да споделяте с нас много приключения и вълнуващи моменти в световете на 'класическата' Империя и на Версия 4. Подкрепата ви значи много за нас и винаги се опитваме да се вслушваме в желанията ви, поради което се постарахме да отделим сървъри за тези светове, в които да можете да играете любимата си версия на играта.


За съжаление, след разделянето на програмните кодове на старите и на новите версии на Империя Онлайн, вече няма да имаме възможност да предлагаме поддръжка за всички тях. В следствие, считано от 18.7.2014, се налага да прекратим техническата поддръжка за двата 'класически' свята и за света Версия 4 (classic.imperiaonline.org). Това означава, че за тези три свята няма да се извършват обновления и поправки; също така, няма да можем да извършваме по-нататъшни проверки по сигнали на играчи за мулти-акаунтинг, уговорени битки и др.


Самите светове остават отворени - дотогава, докогато и Вие желаете да играете в тях. Настоящите правила на играта остават непроменени и световете ще продължават да се рестартират по ери, както и досега.


Благодарим ви още веднъж за разбирането и за това, че вярвате в нас. Империя Онлайн нямаше да е това, което е, без вас - верните ни фенове.


Екипът на Imperia Online
Активен
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #3190 -: Юни 18, 2014, 18:21:58 »

нямам думи... доигравам кадето играя и до там бесхе ми приятно  Undecided
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #3191 -: Юни 18, 2014, 18:28:33 »

eee то световете остават засега ...но без никакъв контрол ще е ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #3192 -: Юни 18, 2014, 18:31:23 »

eee то световете остават засега ...но без никакъв контрол ще е ....
остават да ама това игра ли 6те буде...не мерси
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3193 -: Юни 18, 2014, 19:17:16 »

Уважавам доста хора от съюза ти , и те си знаят кои са , и не ги уважавам заради уменията им в играта , а защото са готини хора , а теб да те питам : Ти кой си ,за да ми казваш на мен или на лидерката ми  къде да стоим ? И изобщо в този форум някакво вето ли има наложено от твоя страна ? На всеки пост все се заяждаш с някой , и никой не е по-умен от теб,и никой не може да изкаже по-трезво мнение от теб  *xxx*
Осъзнай се малко ,че още един Божо във форума ,ще ни дойде в повече .
И я ми покажи с кого по-точно съм се заял ?!?! Нещо пишеш просто ей така ,да си написал нещо ...и не съм ти казал никъде да стоиш , предложение беше .
Активен

Close enough to ...BASTARDS
PyHoTo
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #3194 -: Юни 18, 2014, 19:31:52 »

нямам думи... доигравам кадето играя и до там бесхе ми приятно  Undecided
  жалко наистина за играта разви се но ще е хубаво да си има някакъв контрол за на нас обикновенните играчи няма да има помощ явно все пак всичко е пари,а така пари на добра воля не се правят
Активен
Страници: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!