Imperia Online България  
Април 16, 2024, 20:14:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500879 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #3150 -: Юни 15, 2014, 20:54:33 »

Разликата между нас е, че ние дразним някой след като го пребием, а ти се опитваш да ни дразниш след като те пребихме. Напъваш се да покажеш как не ти пука от това, но вече доста време от както беше прегазен само дебнеш из форума къде ще се появим и почваш с неадекватните си писания. Ако продължиш да се напъваш толкова ще хванеш хемороиди  *hahaha*

От както се запознах с вас, измекяри, винаги намирам за необходимо да отбележа, когато пак се осерете. А вие ми давате достатъчно поводи, за което смирено благодаря!
 *hahaha* *hahaha*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #3151 -: Юни 15, 2014, 21:18:12 »

От както се запознах с вас, измекяри, винаги намирам за необходимо да отбележа, когато пак се осерете. А вие ми давате достатъчно поводи, за което смирено благодаря!
 *hahaha* *hahaha*
Къде видя осиране бе палячо  Wink Нас ни има в света в който играем в момента и ще ни има до края и ще се съобразяват с нас всички ,защото покрай забавлението играем малко по умно и по стойностно от такива смешковци като теб и другите ревльовци тук ...  [:-}

Това към кого? Аз винаги съм играл да спечеля. Някои се забавляват по друг начин - да пречат на останалите. Трети пък само присъстват. Четвърти пък го играят донори или помагачи. Хора всякакви. Казах, че играта е елементарна и като се съберат група нерези да правят мизерии, добро класиране съвсем не е нещо трудно, особено при толкова оскъдна аудитория като противници.

Вече не съм никой в тази игра. Но въпроса е вие кои сте? Да съм тръгнал да парадирам с нещо - не, парадирате вие. И това ви прави смешни. И аз се смея!

Ще спамя колко си искам, защото освен спам и обиди вие друго тук не правите. Не чувствам никакви угризения, каквото и да се каже след като сте овоняли наоколо с няколко "изказвания", никога няма да е прекалено. Освен това понякога чувствам за нужно когато ме репликират, да отговоря. Аз се включих тук само с присмехулния коментар, че сте наказани и тоя шпек, дето постоянно го размахвате, влезе във вашите гъзяги накрая! Останалото, както казват, е история.

Целта ми съвсем не е да те дразня, нито да накривявам шапки, а да се забавлявам на ваш гръб. На мен ми се получава!
 *hahaha*

Парадираме с хубавите битки които правим , това ли е смешното ?  Cool

Събери си отбор и ела да покажеш нещо ако мислиш ,че можеш щом е толкова лесно по твоите думи, но едва ли някой ще пожелае да играе с теб в отбор , то затова хората трябва да те уважават , а ти предизвикваш само съжаление с безсилната си злоба (прикривана зад уж забаваление на наш гръб)  ;D

Никога не обиждам никой първи ,не ми отива ,знам кой съм и къде съм ,но ти малко прекали селско момченце и ако продължиш в същия дух ти обещавам ,че ще претворя за теб народната мъдрост "език кости няма ,но кости чупи "  *ok*

Активен

Bastards forever
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3152 -: Юни 15, 2014, 21:21:33 »

Наистина ли е нужно да общувате на толкова примитивно ниво?
Активен
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #3153 -: Юни 15, 2014, 22:36:59 »

Големи хроники - няма що. Десет страници - една битка. И две -три изказвания свързани с реалма - Моля ви се пишете си на лични кой е (с) по-голям.
Активен
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #3154 -: Юни 15, 2014, 22:38:31 »

Гейове, педофили, измамници, наказани - писна ми.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3155 -: Юни 15, 2014, 23:01:50 »

Битки и атаки бол... но сцената за изяви  оставяме само на едни, да се свети името им...  *THANK*
..." и поклонници химни за тях изнамират..." малко да перифразираме...  Grin 
« Последна редакция: Юни 15, 2014, 23:08:31 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #3156 -: Юни 15, 2014, 23:03:41 »

Къде видя осиране бе палячо  Wink

Като погледна към вас и виждам само едно - осирацио!!
По-умно и по-стойностно играета само от кака Минка, ама то защото тя не играе, ами мете на тротоара!
Съзирам пак въпрос, така и не разбра - вие сте смешните! Парадирате с битки, пък то не било битки, ами кьорфишеци, щото баба меца бъркала в кацата с меда. Войниченца честно направете или в гъзо се изрежете!

Никога не обиждам никой първи ,не ми отива ,знам кой съм и къде съм ,но ти малко прекали селско момченце и ако продължиш в същия дух ти обещавам ,че ще претворя за теб народната мъдрост "език кости няма ,но кости чупи "  *ok*
Хахаха, не обиждал първи, ебати идиота! То вие не може да говорите нормално, всяка ваша втора дума е обида. А точно ти, блонди, си олицетворение на селско-бабаитския манталитет. Ще има да се мислиш за терминатор до момента, в който не ти начупят носа. Затова по-добре дърпай шпека пред компютъра, смучи бибероната и си трайкай!
 *pardon*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #3157 -: Юни 15, 2014, 23:32:07 »

Ти май не разбра ,че не с блонди си пишеш  Smiley Ще разбереш като ти дойде времето и ще те снимам палячо Wink с теб ще си направя специална гавра  Grin  Grin
Активен

Bastards forever
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3158 -: Юни 15, 2014, 23:44:28 »

Битки и атаки бол... но сцената за изяви  оставяме само на едни, да се свети името им...  *THANK*

Не искам да се заяждам,но 10 мин се рових из профила ти и битки не видях."Спечелени битки в нападение   1626" Избила си касите и тук таме по някой приятелки пожар.Днес ви писах да спрете с лицемерието.Лъсвате отвсякъде.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #3159 -: Юни 15, 2014, 23:46:32 »

Като погледна към вас и виждам само едно - осирацио!!
По-умно и по-стойностно играета само от кака Минка, ама то защото тя не играе, ами мете на тротоара!
Съзирам пак въпрос, така и не разбра - вие сте смешните! Парадирате с битки, пък то не било битки, ами кьорфишеци, щото баба меца бъркала в кацата с меда. Войниченца честно направете или в гъзо се изрежете!
Хахаха, не обиждал първи, ебати идиота! То вие не може да говорите нормално, всяка ваша втора дума е обида. А точно ти, блонди, си олицетворение на селско-бабаитския манталитет. Ще има да се мислиш за терминатор до момента, в който не ти начупят носа. Затова по-добре дърпай шпека пред компютъра, смучи бибероната и си трайкай!
 *pardon*

Ти откъде дойде не знам, ама прати някой на горния етаж, че там няма никой. Вярно, че по форумите има хейтъри, ама и за такъв не ставаш. За това - http://www.youtube.com/watch?v=M9RcdLCJkw4
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3160 -: Юни 15, 2014, 23:48:06 »

Към момента и аз нямам нищо особено за показване,но все е нещо.Ето и днешният ми улов:                                      GARIO(Blatoto_)    tequila(Vae_Victis)    311    469396    95    951    0    0    20
GARIO(Blatoto_)    tequila(Vae_Victis)    28    424581    41    140    0    0    1
GARIO(Blatoto_)    tequila(Vae_Victis)    551    438750    103    1077    0    0    36
GARIO(Blatoto_)    tequila(Vae_Victis)    1259    559751    201    2536    0    0    83
GARIO(Blatoto_)    tequila(Vae_Victis)    752    477481    165    2003    0    0    50
GARIO(Blatoto_)    tequila(Vae_Victis)    634    541719    132    1512    0    0    42
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #3161 -: Юни 16, 2014, 00:02:56 »

Липсват модерари във форума и е приличал на селски пазар!
Ето поредния заминал днес:
babrek(Bastards)   Gian_Piero(La_Legion)   40065   5269055   6579   98216   0   0   2671
karakud(Bastards)   Gian_Piero(La_Legion)   18887   2032739   3239   48116   0   0   1259
pilar(Bastards)   Gian_Piero(La_Legion)   10098   1004264   1603   23570   0   0   673
И честито на новия ни маршал: karakud...  Чакаме да почерпи *beer*
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 06:58:31 от velvet » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3162 -: Юни 16, 2014, 00:11:23 »

Гарио, гони си класациите и с мен не се занимавай да ми ровиш биографията  Cool Аз класации не гоня и каквото е взето, е просто в течение на играта ... Така че, гледай се пред огледалото, радвай се на образа си и с мен не се занимавай....|
 P.S.: ... във форума имам предвид... в играта имаш пълна свобода...
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 00:13:45 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #3163 -: Юни 16, 2014, 00:46:22 »

Гарио, гони си класациите и с мен не се занимавай да ми ровиш биографията  Cool Аз класации не гоня и каквото е взето, е просто в течение на играта ... Така че, гледай се пред огледалото, радвай се на образа си и с мен не се занимавай....|
 P.S.: ... във форума имам предвид... в играта имаш пълна свобода...

aaaa  Grin Grin сега стана с мен не се занимавай във форума а  Grin Grin а иначе правиш изказванията ,а после ъъъ мани остави ме  *freak* Tongue
Активен

Bastards forever
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3164 -: Юни 16, 2014, 01:02:10 »

Жоре, чети по-внимателно, диалога аз го приключих преди време, защото не виждам смисъл. Имам си други виждания за играта и нямам намерения да ги набивам на всеки наминал и заял се във форума. Нямам намерение да си коментирам принципите и да се обяснявам с хора, с които нямам нищо общо, имам си съюз, там ако се наложи, мога да се обяснявам... Става ми досадно вече...  *wall* Играя си играта и на никой не дължа обяснение...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Страници: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!