Imperia Online България  
Април 18, 2024, 17:11:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501048 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #3135 -: Юни 15, 2014, 03:53:27 »

Божо да се появи веднага и публично да го заплаши този  ;D ;D ;D ;D ;D
всички са слаби  Grin Grin Grin Grin Grin бийте ме ,тази ера ви се пада честта  Grin Grin Grin бит ,ма поне няма ме изтрият тази ера Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
« Последна редакция: Юни 15, 2014, 03:56:46 от bojidarmir » Активен
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #3136 -: Юни 15, 2014, 04:03:25 »

Скелет излагаш се вече ,бегай легай ,че утре е неделя да се наспиш и понеделнишки с раничката да избиваш комплекси пред простичките хора по селцата в твоята околия , обясняваш се като вдовица за х...  Grin Grin
Кой как му е кеф да играе , енджой да кажа аз ,защото се забавлявам ,а ти защо го използваш ,кое те забавлява,ти не играеш  Grin Grin че някой от нас бил баннат за ден два ли  Grin Grin Типичен израз на злоба от твоя страна бе шматарок ... казваш подигравка ? Пак типичен израз на безсилната ти злоба  Grin Grin
Не можеш да изпъкнеш с интелект тук колкото и да се опитваш да замажеш злобните си подмятания и жалките си обиди на които може да се върже само някой идиот Tongue а ти изглеждаш все по простичък и елементарен *pardon*
Не я умееш тази игра , за интелигентни хора е ,ако искат да постигнат резултат разбира се, който ги радва или забавлява или както искаш го неречи , за нас това е когато спечелим някоя класация (обикновено ги печелим всичките *pardon*)
Кой както му е кеф така ще играе ,има правила ,който сгреши яде бана , не е болка за умиране ,все пак това е игра бе "тъпанар"  Grin Grin
Ако си подготвен продължаваш ,ако не си чакаш нова ера и продължаваш тогава да се забавляваш  [:-}
А ти като залухав папагал продължаваш да повтаряш "блонди" "блонди" а аз продължавам да се смея с глас какво глупаво момченце си Grin Grin
Енджой лимон  *hahaha* *hahaha*
Активен

Bastards forever
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #3137 -: Юни 15, 2014, 04:07:13 »

всички са слаби  Grin Grin Grin Grin Grin бийте ме ,тази ера ви се пада честта  Grin Grin Grin бит ,ма поне няма ме изтрият тази ера Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Божо е там е разликата между нас и жертвите  Grin Grin по добре изтрит от колкото бит като каса цяла ера  Tongue
Активен

Bastards forever
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #3138 -: Юни 15, 2014, 04:16:32 »

Божо е там е разликата между нас и жертвите  Grin Grin по добре изтрит от колкото бит като каса цяла ера  Tongue
чакам ви даваите бийте да ви видя силата Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #3139 -: Юни 15, 2014, 04:28:14 »

браво на японците играят момчетата.
Активен
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #3140 -: Юни 15, 2014, 04:29:25 »

чакам ви даваите бийте да ви видя силата Grin Grin Grin Grin Grin
Не те ли е срам след като си освободи армията още да разтягаш локуми  Grin Grin
Активен

Bastards forever
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #3141 -: Юни 15, 2014, 07:58:56 »

Ей , тестис ...къде ти е табелката ве мамин  Grin Grin

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* Накара ме да се върна и да проверя дали не съм го прочел грешно.  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #3142 -: Юни 15, 2014, 09:15:10 »

Скелет излагаш се вече ,бегай легай ,че утре е неделя да се наспиш и понеделнишки с раничката да избиваш комплекси пред простичките хора по селцата в твоята околия , обясняваш се като вдовица за х...  Grin Grin
Кой как му е кеф да играе , енджой да кажа аз ,защото се забавлявам ,а ти защо го използваш ,кое те забавлява,ти не играеш  Grin Grin че някой от нас бил баннат за ден два ли  Grin Grin Типичен израз на злоба от твоя страна бе шматарок ... казваш подигравка ? Пак типичен израз на безсилната ти злоба  Grin Grin
Не можеш да изпъкнеш с интелект тук колкото и да се опитваш да замажеш злобните си подмятания и жалките си обиди на които може да се върже само някой идиот Tongue а ти изглеждаш все по простичък и елементарен *pardon*
Не я умееш тази игра , за интелигентни хора е ,ако искат да постигнат резултат разбира се, който ги радва или забавлява или както искаш го неречи , за нас това е когато спечелим някоя класация (обикновено ги печелим всичките *pardon*)
Кой както му е кеф така ще играе ,има правила ,който сгреши яде бана , не е болка за умиране ,все пак това е игра бе "тъпанар"  Grin Grin
Ако си подготвен продължаваш ,ако не си чакаш нова ера и продължаваш тогава да се забавляваш  [:-}
А ти като залухав папагал продължаваш да повтаряш "блонди" "блонди" а аз продължавам да се смея с глас какво глупаво момченце си Grin Grin
Енджой лимон  *hahaha* *hahaha*

Естествено, че не мога да изпъкна с интелект тук - пред някакви кухи лейки каквото и да кажеш, няма файда. Чешат се по кратуната и питат защо това, ама защо онова, ама защо ти е кеф, ама какво точно искаш да кажеш... Аз не съм си въобразявал, че точно блонди ще осъзнае каквото и да било. Но пак да кажа - забавлявам се с вас, смешни сте, истински ме радва факта, че колкото и да се правите на оборотни, накрая все ви наказват и шлякат отзад в който и свят да се пръкнете. Тръгнал блонди да ми обяснява как играта била игра, пък банът бил бан, пък на кого му пукало, пък кой се изтрил, пък кой това, пък кой онова. Блонди, знаем се, бе, муйко, не ми обяснявай, на мен ми е ясно, че си рапон! Ясно е, че ви щипе по сфинктерите! Пределно ясно е, че сте измамници, лъжци и лицемери. Тя, играта, не е сложна. Елементарно е и да измамиш. Като сте банда измекяри, не е трудно и класация да спечелиш. Трудно е обаче да бъдеш някой в тази игра. Колкото и да се пънете, колкото и да пишете, оставате си лешпери и всяка ера го доказвате - бан след бан след бан след бан. Ето това ми е забавно. Блонди, разбра ли кое ми е забавно? Вие сте ми забавни. Блонди, разбра ли кое ме забавлява? Забавлява ме факта, че пак ви блокнаха и ви пернаха през крадливите ръчички. Блонди, осъзнаваш ли, че ми е кеф? Кеф ми е, защото пак показахте истинските си уродливи личица на непоръбени шпекове и на фона на цялото ви дуене пак излязохте въздух под налягане.

Enjoy!

 *ok*

Изпуш, обърни се и виж да не би тази табелка, дето я търсиш, да ти е в задния двор. Капут - добре, но и цирков артист ли?
 *freak*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #3143 -: Юни 15, 2014, 12:19:15 »

 Grin Grin а ти кой беше в тая игра  *hahaha* щом не е трудно да се печели ,всички щяха да го правят бе глупаво човече  Grin и къде видя ,че всички са бан та квичиш като свинкя ,бановете минаха ,веселбата продължава  *freak* тая злоба ще те изяде бе  ;D бягай от тука не ни оспамвай темата , елементарен си казах ти  Tongue беше набит,приеми го мъжката ,ако не можеш бегай да се нанижи на някой "прът" да успокоиш пенделкото свинктерче  Grin Grin
Кой както иска да играе казах , не сме само ние дето правим нещо не по правилата , правят го всички ,масово бе лешпер , сляп ли си ,че наказаха половината карта и са минали през бан и на кой му пука  Grin Grin Всеки си прави кефа и се забавлява в играта ,а ти и още няколко палячовци висите като наакани във форума и си мислите,че дразните с глупавите си злобни писания към нас  Grin Grin А всъщност ни носите допълнително забавление с безсилната си злобичка  Grin Grin Аматьори с нулев капацитет да направят нещо в играта срещу нас е това сте  Grin Grin Хубаво ми е че сте го осъзнали и затова и ревете толкова - измамници ,лъжци ала бала дрън дрън , направо можеш да ми застанеш стойка Г и да ми пръднеш на х... ще ми накривиш шапката да знаеш  *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Юни 15, 2014, 12:28:00 от bastardo » Активен

Bastards forever
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3144 -: Юни 15, 2014, 14:14:53 »

Зачестиха изявления от рода "играя само за забавление" или "да убивам времето".Може ли да ви запитам7-Каква е целта на една игра.Според мен целта е да спечелиш.В случая има класации,значи целта е да се наредиш в челото на някоя,а най-добре във всички.Не разбирам тия които се забавляват от загубите си.Нито пък тия които само убиват време без никаква перспектива да постигнат някакви резултати.Лично аз винаги съм играл за военната класаци и битките и войните,които са нужни за постигането на успешно класиране.Моля ви!Няма нужда от лицемерие във форума.Ужасно прозира и ви прави смешни и жалки.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #3145 -: Юни 15, 2014, 15:25:18 »

Източих едно румънче набързо

FuGaLdO(IronMaide)   xperia(ROMANIA)   2443   1491203   334   4531   0   0   162
Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #3146 -: Юни 15, 2014, 18:49:41 »

Зачестиха изявления от рода "играя само за забавление" или "да убивам времето".Може ли да ви запитам7-Каква е целта на една игра.Според мен целта е да спечелиш.В случая има класации,значи целта е да се наредиш в челото на някоя,а най-добре във всички.Не разбирам тия които се забавляват от загубите си.Нито пък тия които само убиват време без никаква перспектива да постигнат някакви резултати.Лично аз винаги съм играл за военната класаци и битките и войните,които са нужни за постигането на успешно класиране.Моля ви!Няма нужда от лицемерие във форума.Ужасно прозира и ви прави смешни и жалки.

Това към кого? Аз винаги съм играл да спечеля. Някои се забавляват по друг начин - да пречат на останалите. Трети пък само присъстват. Четвърти пък го играят донори или помагачи. Хора всякакви. Казах, че играта е елементарна и като се съберат група нерези да правят мизерии, добро класиране съвсем не е нещо трудно, особено при толкова оскъдна аудитория като противници.

Grin Grin а ти кой беше в тая игра  *hahaha* щом не е трудно да се печели ,всички щяха да го правят бе глупаво човече  Grin и къде видя ,че всички са бан та квичиш като свинкя ,бановете минаха ,веселбата продължава  *freak* тая злоба ще те изяде бе  ;D бягай от тука не ни оспамвай темата , елементарен си казах ти  Tongue беше набит,приеми го мъжката ,ако не можеш бегай да се нанижи на някой "прът" да успокоиш пенделкото свинктерче  Grin Grin
Кой както иска да играе казах , не сме само ние дето правим нещо не по правилата , правят го всички ,масово бе лешпер , сляп ли си ,че наказаха половината карта и са минали през бан и на кой му пука  Grin Grin Всеки си прави кефа и се забавлява в играта ,а ти и още няколко палячовци висите като наакани във форума и си мислите,че дразните с глупавите си злобни писания към нас  Grin Grin А всъщност ни носите допълнително забавление с безсилната си злобичка  Grin Grin Аматьори с нулев капацитет да направят нещо в играта срещу нас е това сте  Grin Grin Хубаво ми е че сте го осъзнали и затова и ревете толкова - измамници ,лъжци ала бала дрън дрън , направо можеш да ми застанеш стойка Г и да ми пръднеш на х... ще ми накривиш шапката да знаеш  *hahaha* *hahaha*

Вече не съм никой в тази игра. Но въпроса е вие кои сте? Да съм тръгнал да парадирам с нещо - не, парадирате вие. И това ви прави смешни. И аз се смея!

Ще спамя колко си искам, защото освен спам и обиди вие друго тук не правите. Не чувствам никакви угризения, каквото и да се каже след като сте овоняли наоколо с няколко "изказвания", никога няма да е прекалено. Освен това понякога чувствам за нужно когато ме репликират, да отговоря. Аз се включих тук само с присмехулния коментар, че сте наказани и тоя шпек, дето постоянно го размахвате, влезе във вашите гъзяги накрая! Останалото, както казват, е история.

Целта ми съвсем не е да те дразня, нито да накривявам шапки, а да се забавлявам на ваш гръб. На мен ми се получава!
 *hahaha*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #3147 -: Юни 15, 2014, 20:33:19 »


Целта ми съвсем не е да те дразня, нито да накривявам шапки, а да се забавлявам на ваш гръб. На мен ми се получава!
 *hahaha*

Разликата между нас е, че ние дразним някой след като го пребием, а ти се опитваш да ни дразниш след като те пребихме. Напъваш се да покажеш как не ти пука от това, но вече доста време от както беше прегазен само дебнеш из форума къде ще се появим и почваш с неадекватните си писания. Ако продължиш да се напъваш толкова ще хванеш хемороиди  *hahaha*
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3148 -: Юни 15, 2014, 20:39:00 »

само дебнеш из форума къде ще се появим 
Поправка:Май дебне къде пак ще ви накажат Grin Скиваш ли разликата Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #3149 -: Юни 15, 2014, 20:49:16 »

То едното върви с другото  Grin
Активен

Страници: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!