Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:54:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501340 пъти)
0 Членове и 7 Гости преглежда(т) тази тема.
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #3120 -: Юни 14, 2014, 22:06:41 »

стига се карахте бре аиде  *beer* живота си минава не се занимаваите с глупости  *rose*
https://www.youtube.com/watch?v=DFh1xeiO830
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3121 -: Юни 14, 2014, 22:09:40 »

Оооо , сега зареждам 7- 8 стотин програми и отивам да бия тъпия скелетан  *hahaha* *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #3122 -: Юни 14, 2014, 22:12:30 »

bastards сега 4ух една песен може да си я оставите за химн  *rose*  https://www.youtube.com/watch?v=5J7KqBeBpDs&index=8&list=PLDDFA913121C2D50C
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3123 -: Юни 14, 2014, 22:13:23 »

наистина не мога да ви разбера,толкова отрицателни емоции за една игра,гледайте световното и си пийте бирата *beer*
То ти монитора на компа поглеждай , че може да ти светна ...случайно объркал се  Grin Grin *hihi*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3124 -: Юни 14, 2014, 22:17:34 »

bastards сега 4ух една песен може да си я оставите за химн  *rose*  https://www.youtube.com/watch?v=5J7KqBeBpDs&index=8&list=PLDDFA913121C2D50C
Хах ...ти уцели бе ...така е  *beer*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #3125 -: Юни 14, 2014, 22:18:50 »

bastards сега 4ух една песен може да си я оставите за химн  *rose*  https://www.youtube.com/watch?v=5J7KqBeBpDs&index=8&list=PLDDFA913121C2D50C

 *cocktail* *PARTY*
Активен

Bastards forever
limon
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #3126 -: Юни 14, 2014, 22:20:13 »

С риск да ме псувате, да ми ударите по някой и друг минус  Grin и тъ нъ. С оглед на нещата... Някой бил мамил- ок, наказан ли е -ок. Коментар ... тоа дето мноо  приказваше  изяде ... мушеник заради него колко хора се отказаха да му се не види...... Бля Бля БЛя  Grin Играеш мамиш  и какво стана.. бан и не играеш. Тоз който мами боли ли  го гъза за тези които ще се откажат.... НЕ. Следва въпроса е какво правим, как да играем, как да го свържим  Grin/ като оная реклама/ ...Не играйте  Grin... 20 години политиците се гаврят с Вас а вие?Huh??              
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 14:33:53 от Vania » Активен
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #3127 -: Юни 14, 2014, 22:22:35 »

С риск да ме псувате, да ми ударите по някой и друг минус  Grin и тъ нъ. С оглед на нещата... Някой бил мамил- ок, наказан ли е -ок. Коментар ... тоа дето мноо  приказваше  изяде " шпека" ще му е.. майката, мушеник заради него колко хора се отказаха да му се не види...... Бля Бля БЛя  Grin Играеш мамиш  и какво стана.. бан и не играеш. Тоз който мами боли ли  го гъза за тези които ще се откажат.... НЕ. Следва въпроса е какво правим, как да играем, как да го свържим  Grin/ като оная реклама/ ...Не играйте  Grin... 20 години политиците се гаврят с Вас а вие?Huh??              


 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  *bravo* *bravo* *beer*  +++
Активен

Bastards forever
qsenmh
Сержант
**

Karma: +4/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #3128 -: Юни 14, 2014, 22:39:47 »

То ти монитора на компа поглеждай , че може да ти светна ...случайно объркал се  Grin Grin *hihi*

заповядай и за теб има бира
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3129 -: Юни 14, 2014, 22:58:45 »


заповядай и за теб има бира
Благодаря ти  Smiley
Активен

Close enough to ...BASTARDS
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #3130 -: Юни 14, 2014, 23:21:55 »

Смей се бе скелтче ,никой не може да ти отнеме това  Wink И ние се смеем и се смеехме и на твой гръб когато играеше ,направихме те смешен в собствения ти свят  Grin Grin Ела ти да се пробваш да направиш нещо в нашия свят  Tongue Знаеш ,че си обречен  Grin И не е биене в гърдите да се каже истината , това са фактите - мачкаме и бием без право на обжалване , даваме по някоя жертва в бан от време на време ,но това е играта ,това са правилата  :Smiley   "АКО"  - цапа и мирише  Grin Grin знам че ти е любимото ,с него само ще си останеш посредствено човече  *pardon*
Мошеник и измекяр ще викаш на баща ти , Това са фактите ... *freak*

Вие може да направите смешни единствено себе си и се справяте отлично! Мошеник и измекяр ще викам на теб, защото си точно такъв. А свободното време ми е ценно и не мога да си позволя да вися като вас и да чакам да излязат офертите от другите акаунти.
 Grin
Бахти играчорите!! Яко мажете, а?
 Grin
Ето в това сте най-смешни - искате да се изкарате някакви, а нещата са толкова прозаични и простички. Ти се напъвай, а аз ще си го преместя в другия крачол и ще продължа да си гледам мача!
 Grin
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 14:34:16 от Vania » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #3131 -: Юни 15, 2014, 00:46:24 »

Вие може да направите смешни единствено себе си и се справяте отлично! Мошеник и измекяр ще викам на теб, защото си точно такъв. А свободното време ми е ценно и не мога да си позволя да вися като вас и да чакам да излязат офертите от другите акаунти.
 Grin
Бахти играчорите!! Яко мажете, а?
 Grin
Ето в това сте най-смешни - искате да се изкарате някакви, а нещата са толкова прозаични и простички. Ти се напъвай, а аз ще си го преместя в другия крачол и ще продължа да си гледам мача!
 Grin

Опитваш се да се направиш на остроумен ,но не ти се отдава  Grin Grin
Теб направихме смешен има го записано , класация блиц ера незнам си коя , лимона - скелета бит като тупан в смешния блиц дето научил един бъг и се прави на "играчор" ли го каза?  Grin Grin Дойдохме - видяхме - изкъртихме  *JOB* скелета и компания  Tongue  
Като гледам доста време отделяш за форума така ,че не ме вълнува какво правиш със свободното си време ,ако обичаш не ни се обяснявай не ни е интересно някакво смешно данъчно паляче от далечна данъчна службичка какви са му бляновете и надеждите в живота да хване някой "мошенник" с надежда да намаже и той от медеца не само да гледа отстрани *freak*  Grin Grin
В блица няма чакане на офертички какво се обясняваш палячко  Grin Grin А тук не си наясно с пазара ,така че не се излагай да даваш коментар по въпроса защото всеки що годе наясно ще ти се смее много на глупавото изречение от сорта на "да вися като вас и да чакам да излязат офертите"  Grin Grin това само прост лимон като теб може да го прави ,не и ние  Tongue
И последно най си ми смешен като почнеш да обясняваш кой какъв се опитва да се изкара  Grin Grin то е ясно кой кой е ,ние сме от тия дето бием тия като тебе дето плачкат като малки жалки човеченца и да си го преместиш не в другия крачол ,а и в задния двор си ми се тая , се ще ядеш "шпека"  без право на обжалване и без да можеш нищо да направиш безсилно и жалко малко скелетче кожа и кокали  Grin Grin

п.п. много поздрави на баща ти "измекяра" ли каза му викали?  ;D  ,евала какъв клоун е създал да ни разсмива и весели докато почне другия мач  *ok*
« Последна редакция: Юни 15, 2014, 01:13:24 от bastardo » Активен

Bastards forever
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #3132 -: Юни 15, 2014, 01:59:47 »

Спомням си, че ви наказваха по два пъти, че точихте втори акаунти, че ползвахте бот, че си влизахте по акаунтите и дупките и че се разпльокахте в мен като презрели домати. Определено оставихте следа в блица - кафява!!
 *freak*
То не аз се обяснявам, ами ти ми се обясняваш. Какъв медец, какви пет лева бълнуваш с болния си мозък - големи сте палячовци, това е основния ми интерес тук. Палячовчината, блонди, посята във вас, не умира!! Оферти ли чакате, шпека ли душите - наистина нямам представа. Това, което ми е ясно, е че лъжете и се пъчите по форума кой сте нападнали, кой сте набили, на кого атака сте пуснали с кирливите си нечестно изхранени войниченца. Иха, радост голяма!! И като ви пляснат колемия катинар върху мутрите, почвате да се чувствате е........ онеправдани!! Хахаха, ебати смешките! Биели, мачкали, къртили - хахаха, това е все едно да си направиш една ножовка и да се похвалиш, че си легнал с Жизел. Хахаха, леле, леле, леле, вие сте клиничен случай с мирис на олигофрения и оцет. Сигурно като ходиш по улицата, блонди, хората се обръщат от миризмата. То наистина е ясно какви се опитвате да се представите - големите играчори, а пък то какво все излиза накрая - големите пацули!
 *freak* *freak* *freak*
Завити като гевреци, блонди, с дъх на шпек!!
 Grin
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 14:42:17 от Vania » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #3133 -: Юни 15, 2014, 02:12:14 »

Започна да пелтечиш и да клепаш правописните грешки , явно злобичката ще ти изяде прогнилата педофилска душичка  Grin Grin
Играем военна стратегия бе палячко , ако тук нe се похвалим с битки и не ги покажем , къде да ги покажем и за какво играем ,затова е темата в "хроники"  не е тема "да си излеем злобата ,че сме бити и еб... от Bastards" или "словоизлиянията не един данъчен буфон"  Grin Grin
Никой от нас не му пука ,че е бан ,не видя ли по назад в темата , изнасилените са цялата карта , 68 разбивания в меси за да го съборят ,та нали затова играем бе ,армия се прави ,а лимоните дойдоха сами на крак да си оставят армиите  Grin Grin
А аз като по хитър се изтрих ,да няма някой пендел да се похвали ,че е успял да ме удари  Cool Е как да не ми е кеф  Grin Grin Акаунти бол , нали е игра ,то ако няма акунти какво да има в нея  *hmm* Стратегия бе скелет смотан , стратегия  [:-} Grin
Кафявото петно е по твоите миризливи гащи ,ядът че си смешник и само ти остава да плямпаш алабализми тук и нищо да не можеш да покажеш срещу нас в играта ще те изяде бе скелет  Grin Grin ама толкова да ти личи ,не е истина направо , ще се пръснеш от злоба  *hahaha* *hahaha*

П.П. Не мога да схвана какво "блонди" повтаряш като папагал  Grin Grin Или си много заблуден или по прост от колкото звучиш  Grin Grin
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 14:44:39 от Vania » Активен

Bastards forever
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #3134 -: Юни 15, 2014, 03:12:37 »

Блонди, и ти бъркаш злоба с подигравка. Вие сте обект на подигравка, нищо повече. Нали ти обясних: правите се на много добри играчи, а после какво се оказва - леко сте се поосрали, бръкнали сте тук, бръкнали сте там, измамили сте с това и онова и оппа, затворченце! Къде са ми правописните грешки, блонди, къде съм аз - къде си ти?!?! Виж се на какво приличат твоите постове, виж се как слагаш интервал пред запетайката! Погледни се, блонди, какви ги люпиш! Поствайте си битки, бе, не ми пречите, ама вие пишете как този бил нещастник, как онзи бил слабак и т.н. Ама вие сте лъжци, моето момиче, и това дори е някаква особена гордост за вас. Ето преди малко дори се опита да намекнеш нещо подобно - колко си бил велик играч. Обаче, блонди, ти като играч си една мизерна хлебарка, която всеки втори играч ще смачка без особено затруднение. Добре, че също като хлебарките, където има една, там са и останалите. Хлебарки пъплят ли, пъплят и оставят мазни нечистотии след себе си навсякъде, където минат. То това, че хората разбили 68 пъти, не е стратегия, то това е "неможене", а вашето е "можене".
 Grin
Егати рапоните! Щом и на лъженето започнахте да казвате стратегия, значи сте тотално изтрещяли! Или като се замисля, сте просто нагли. Просто някакви наглеци измекяри!

Блокирани измекяри - безценно!

Enjoy!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!