Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:31:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501306 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #3105 -: Юни 14, 2014, 14:52:13 »

Какви деца, какви 5 лева, тук сме само зрели хора и във форума споделяме случващото се в играта (поне аз така правя). Личните работи - вкъщи. Имам и предложение - да пуснем и една тема - История на събитията, за да могат бившите величия да се хвалят и си ги мерят на воля.
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3106 -: Юни 14, 2014, 15:41:32 »

Какви деца, какви 5 лева, тук сме само зрели хора и във форума споделяме случващото се в играта (поне аз така правя). Личните работи - вкъщи. Имам и предложение - да пуснем и една тема - История на събитията, за да могат бившите величия да се хвалят и си ги мерят на воля.
Ами кажи го на педофила ... аз по принцип не обиждам хората , но тоя само това прави в коя ли не тема и без изобщо и да има отношение към света, ей така - да дразни. Няма да му мълча !!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
godzila
Редник
*

Karma: +20/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #3107 -: Юни 14, 2014, 17:03:55 »

 *stop*Феномен си с твоята екзистенциалност *xxx* Много докачливи философи и мечтатели станахте. Увеличи дозата или не пропускай да си вземаш редовно успокоителните. Играта е за забавление *gamer*
Активен

Искреността е много скъп подарък! Не го очаквайте от евтини хора!
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3108 -: Юни 14, 2014, 17:30:08 »




 *heart*
[/quote]Това ,с коя доза поред го измисли ...взеха ти табелката над именцето и се показа , що за човек си . Няма да ти давам определения , нито да коментирам повече ... жалко човече . Може да си пропуснал , че и аз съм в него съюз и няма да ти разреша да говориш така...относно обвиненията за измекярство и лъжене и не знам какво си , от мен лично си просиш да ти тегля една яка псувня и да ти забия една лопата между ушите . Ходи си прави там , каквото си правиш и си пръскай злобата другаде . Ясно ли ти е или и да те напсувам ?!?!
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 13:40:46 от Vania » Активен

Close enough to ...BASTARDS
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #3109 -: Юни 14, 2014, 17:46:07 »

Каква злоба, бе,...Това е подигравка, ти не различаваш ли двете неща? Е как да ги различаваш, като там горе "у главо" нема нищо!! Въобще не ми пука в кой съюз си, аз искам да не ми разрешиш да говоря! Дай да видим как ще стане тази работа. И какви "обвинения", това са ФАКТИ, ФАКТИ, моето момченце, ФАКТИ! А как ще ми забиеш тази лопата между ушите - докато лепиш ваденки ли? Верно в този съюз ги избират с конкурс по идиотизъм!!
 Grin
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 13:42:25 от Vania » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #3110 -: Юни 14, 2014, 19:21:26 »

Игнорирайки взаимоотношенията ви, отстрани нещата изглеждат така:

AbsolutE
(Realm 3)

Точки : 362047
 
Класиране : 325
 
Доблест : 455
 
Съюз : Bastards
 
Пост : ?
 
История на битките
Военни точки
17172
Ранг
Генерал-лейтенант
Спечелени битки в защита
1
Загубени битки в защита
31
Спечелени битки в нападение
1649
Загубени битки в нападение
4
Убити вражески войници
308283
Загубени собствени войници
124616
Опожарявания на врага
16



skeletan
(Realm 3)

Точки : 2
 
Класиране : 4166
 
Доблест : 222
 
Съюз :
 
Пост : 
 
История на битките
Военни точки
0
Ранг
Новобранец
Спечелени битки в защита
0
Загубени битки в защита
0
Спечелени битки в нападение
0
Загубени битки в нападение
0
Убити вражески войници
0
Загубени собствени войници
0
Опожарявания на врага
0
Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #3111 -: Юни 14, 2014, 21:03:44 »

Игнорирайки останалото, нещата изглеждат така:
съюз Бастардс - наказвани безброй пъти
Скелетан - не е наказван никога
...

Игнорирайки описателното, нещата изглеждат така:
Скелетан е вдигнал кокалест пръст по посока на измекярите и се хили за пореден път.

Enjoy!!
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 13:42:55 от Vania » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #3112 -: Юни 14, 2014, 21:21:17 »

Игнорирайки останалото, нещата изглеждат така:
съюз Бастардс - наказвани безброй пъти
Скелетан - не е наказван никога


Игнорирайки описателното, нещата изглеждат така:
Скелетан е вдигнал кокалест пръст по посока на измекярите и се хили за пореден път.

Enjoy!!

Игнорирайки останалото ?  Shocked та то кое остана бе бе скелетче мамино златно душичка тя недорасла , язък че си от хубав български град иначе бих те нарекал "сиганин" , но явно си само комплексирано селянче което му остава да се хили и то не знае на какво размахвайки миризливото пръстче току що извадило го от сополивото носленце и да ръси обиди към тия дето му налепиха шамарите в неговия бленуван блиц и му показаха че е посредствен въпреки че знае някой и друг трик в повече от останалите посредствени играчи около него  Grin Grin
Саюз Bastards никога не е наказван , наказвани са някои от нас ,не един път ,но това не ни пречи ,случват се такива неща ,има ги в правилата на играта , ще се случват и за в бъдеще ,не е нищо кой знае какво  *pardon* Фактите са ,че си слаб играч , далече от нашето ниво в играта - разбра го - .....
Като долен "педофил" се изказа по адрес на децата на хората , изложи се като кифладжия , изпусна си нервичките защото си шматка и си елементарен , така че сега нито играеш тук за да се обаждаш , нито ще ни засегнеш с престореното си ехидно злобно кикотене , защото ти знаем дребната душичка на пенделче и знаем защо го правиш  Grin Grin Бой и е... не се връщат има една приказка - а ти яде от нас и двете Tongue Grin *freak*
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 13:45:53 от Vania » Активен

Bastards forever
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #3113 -: Юни 14, 2014, 21:23:46 »

Игнорирайки останалото, нещата изглеждат така:
съюз Бастардс - наказвани безброй пъти
Скелетан - не е наказван никога
MRaven - капут

Игнорирайки описателното, нещата изглеждат така:
Скелетан е вдигнал кокалест пръст по посока на измекярите и се хили за пореден път.

Enjoy!!


Наистина не е злоба - отклонение е. *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #3114 -: Юни 14, 2014, 21:46:01 »

Игнорирайки останалото ?  Shocked та то кое остана бе бе скелетче мамино златно душичка тя недорасла , язък че си от хубав български град иначе бих те нарекал "сиганин" , но явно си само комплексирано селянче което му остава да се хили и то не знае на какво размахвайки миризливото пръстче току що извадило го от сополивото носленце и да ръси обиди към тия дето му налепиха шамарите в неговия бленуван блиц и му показаха че е посредствен въпреки че знае някой и друг трик в повече от останалите посредствени играчи около него  Grin Grin
Саюз Bastards никога не е наказван , наказвани са някои от нас ,не един път ,но това не ни пречи ,случват се такива неща ,има ги в правилата на играта , ще се случват и за в бъдеще ,не е нищо кой знае какво  *pardon* Фактите са ,че си слаб играч , далече от нашето ниво в играта - разбра го -  *freak*
Като долен "педофил" се изказа по адрес на децата на хората , изложи се като кифладжия , изпусна си нервичките защото си шматка и си елементарен , така че сега нито играеш тук за да се обаждаш , нито ще ни засегнеш с престореното си ехидно злобно кикотене , защото ти знаем дребната душичка на пенделче и знаем защо го правиш  Grin Grin Бой и  не се връщат има една приказка - а ти яде от нас и двете Tongue Grin *freak*

Фактите са следните - вие сте мошеници и измекяри, наказвани във всеки свят, в който сте играли. ....... Нека не бъдем придирчиви - ако можеше да се наказват съюзи, щяха да ви накажат като съюз. Обаче в тази игра се наказват акаунти, затова периодично ви тикат зад решетките - за да придобиете този затворнически жаргон и маниер на поведение, който така добре подхожда на вас и братята ви роми.

Пардон, но ехидното ми кикотене въобще не е престорено - то си е наистина от сърце. Вие сте толкова нелепи с това биене в гърдите, а после с наглото високомерие, гледащи заключени, осрани до ушите в собствените си фекалии от акаунти и мизерии, че няма как човек да не се смее, няма как!!
 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 14:30:57 от Vania » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #3115 -: Юни 14, 2014, 21:54:28 »

Смей се бе скелтче ,никой не може да ти отнеме това  Wink И ние се смеем и се смеехме и на твой гръб когато играеше ,направихме те смешен в собствения ти свят  Grin Grin Ела ти да се пробваш да направиш нещо в нашия свят  Tongue Знаеш ,че си обречен  Grin И не е биене в гърдите да се каже истината , това са фактите - мачкаме и бием без право на обжалване , даваме по някоя жертва в бан от време на време ,но това е играта ,това са правилата  :Smiley   "АКО"  - цапа и мирише  Grin Grin знам че ти е любимото ,с него само ще си останеш посредствено човече  *pardon*
..........Grin Grin Това са фактите ... *freak*
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 14:32:06 от Vania » Активен

Bastards forever
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3116 -: Юни 14, 2014, 21:56:18 »

Абе , тоя скелет от коя болница го изтърваха ...  *hahaha* *hahaha* ходи се прегледай педофилчооо Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3117 -: Юни 14, 2014, 22:02:15 »



Enjoy!!
[/quote]Смешник от класа си , признавам  *crazy*
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 14:32:23 от Vania » Активен

Close enough to ...BASTARDS
qsenmh
Сержант
**

Karma: +4/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #3118 -: Юни 14, 2014, 22:04:03 »

наистина не мога да ви разбера,толкова отрицателни емоции за една игра,гледайте световното и си пийте бирата *beer*
Активен
limon
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #3119 -: Юни 14, 2014, 22:05:48 »

Айде,стига сте се псували!!! .........големи хора сте ......ааааааааа. Спрете се бре
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 14:32:54 от Vania » Активен
Страници: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!