Imperia Online България  
Април 28, 2024, 07:10:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 502772 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3015 -: Юни 11, 2014, 22:40:30 »

 ;D  По-любезно де. Познаваме каквото трябва, то и те нямат хабер какво  Wink
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3016 -: Юни 11, 2014, 22:44:55 »

За да не си разваля ракията с теб, да взема аз да ти отговоря /на моя вкус не ми пречи  *BEACH*/ Гарантирам ти, че познава играта и мурафетите на доста повече чужденци от теб, колкото и да се опитваш да им правиш тепърва анализи. А аз ако се позазяпам в стила на някой, дори мога  в доста случаи да кажа и кой играч е това -от по-любопитните, не де що цъка/
А ти пък как направи този фундаментален извод.Нямаш представа аз в колко межународни свята съм играл.Затова не можеш да правиш сравнение между мен и този .Играл съм срещу толкова много турци и познавам дотолкова стила и уменията им,че мога със 100% сигурност да ти заявя че е по вероятно ти да имаш турска жилка отоколкото играчите от REQVIEM.Относно познанията и уменията ми също нищо не знаеш нито ти нито обезумелия плужек.За да се боря срещу измамите съм изпробвал всеки един метод за мамене и съм експериментирал с всеки известен и неизвестен бъг,за да изобретя начин за противодействие.Подаръците във версията бяха спрени след мой доклад.Предложил съм и метод за пресичане на мултиакаунта/неприет поради финансовата тежест която ще донесе на фирмата/.Човека който се опитваш да ми издигнеш в очите не е направил нищо повече от това ,да харчи по шапка пари на ера за да може да се нареди в челото на някоя класация.В този свят доста добре си проличава какъв посредствен играч е.
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 16:31:19 от Vania » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3017 -: Юни 11, 2014, 22:55:33 »

А ти пък как направи този фундаментален извод.Нямаш представа аз в колко межународни свята съм играл.Затова не можеш да правиш сравнение между мен и този. Играл съм срещу толкова много турци и познавам дотолкова стила и уменията им,че мога със 100% сигурност да ти заявя че е по вероятно ти да имаш турска жилка отоколкото играчите от REQVIEM.Относно познанията и уменията ми също нищо не знаеш нито ти нито обезумелия плужек.За да се боря срещу измамите съм изпробвал всеки един метод за мамене и съм експериментирал с всеки известен и неизвестен бъг,за да изобретя начин за противодействие.Подаръците във версията бяха спрени след мой доклад.Предложил съм и метод за пресичане на мултиакаунта/неприет поради финансовата тежест която ще донесе на фирмата/.Човека който се опитваш да ми издигнеш в очите не е направил нищо повече от това ,да харчи по шапка пари на ера за да може да се нареди в челото на някоя класация.В този свят доста добре си проличава какъв посредствен играч е.

Галине тоя е тъп като галош бе, дори по-тъп. Познавали чужденци та познавали чужденци, те играли с чужденците пък другите не са, открили топлата вода  Grin Дори не си заслужава да им обръщаме внимание на тези. Аз мога да твърдя, че турците познават много по-добре нас (Bastards) отколкото който и да е, та нали ние отказахме половината от тях, включително модераторите във форума им. Досега сме си писали много в турския форум и един не ми е споменавал за обезумели и не знам си какви.
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 16:31:50 от Vania » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3018 -: Юни 11, 2014, 22:57:59 »

От целия ферман, едно е вярно, не познавам какъв играч си. Не ми е и първа грижа. Обикновено тук са всички от играч нагоре. Щом тези играчи, които са доста активни и атрактивни, независимо от каква гледна точка, тепърва им откривате мурафетите, значи международните не са били чак толкоз международни, а направо нашенски... от Своге. Което е и причината ние лично да ги избягваме, щот аман от нашенски мурафети и псувни, чуждите са по-разнообразни. А второто дори е почти рядкост. Щом ги познаваш, трябва с един поглед на един такъв съюз  и без флагове да знаеш кои играчи са там, по каква линия са се сбрали и какви са им схемите, кои са им аверите от други нации и кои са им противници.  
 А това за харченето, малко смешно, само слаби играчи обясняват успехи на други с това, че играели с пари... Смешно най-меко казано. Ако е за нето - да, но за другото... и аакъъъл. А обикновено едрите нетни са доста слаби играчи, ако трябва да сме точни и съчетанието на двете - да схваща и от икономическата част и от другата, наистина не са чак толкова много. Отделно вече в различни периоди кой как играе, опира си до време и нерви...
 P.S.: Ako изчакаш още един час, може да ми лепнеш минусчето още сега, да не чакаш да се събудиш  Grin
« Последна редакция: Юни 11, 2014, 23:00:19 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #3019 -: Юни 11, 2014, 23:18:41 »

funtomas от всичките ти писания до сега разбрах само, че някога в някакъв международен свят сте били фактор. Само че има само тук и сега. Тук и сега ти ми кажи как мислиш фактор ли сте. Да знам - ама ние вече не играем сериозно, ама тука сме половината съюз и дрън дрън. Истината е много проста - засичаме се за пръв път и  се вижда кой колко може. И моля Ви спестете си репертоара с оправдания, знаем го наизуст. И това, че знаете другите как играели па ние не сме знаели, не че не знаем -  не ни интересува, но питай дали има някой който не знае ние как играем.
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3020 -: Юни 11, 2014, 23:22:00 »

От целия ферман, едно е вярно, не познавам какъв играч си. Не ми е и първа грижа. Обикновено тук са всички от играч нагоре. Щом тези играчи, които са доста активни и атрактивни, независимо от каква гледна точка, тепърва им откривате мурафетите, значи международните не са били чак толкоз международни, а направо нашенски... от Своге. Което е и причината ние лично да ги избягваме, щот аман от нашенски мурафети и псувни, чуждите са по-разнообразни. А второто дори е почти рядкост. Щом ги познаваш, трябва с един поглед на един такъв съюз  и без флагове да знаеш кои играчи са там, по каква линия са се сбрали и какви са им схемите, кои са им аверите от други нации и кои са им противници.  
 А това за харченето, малко смешно, само слаби играчи обясняват успехи на други с това, че играели с пари... Смешно най-меко казано. Ако е за нето - да, но за другото... и аакъъъл. А обикновено едрите нетни са доста слаби играчи, ако трябва да сме точни и съчетанието на двете - да схваща и от икономическата част и от другата, наистина не са чак толкова много. Отделно вече в различни периоди кой как играе, опира си до време и нерви...
 P.S.: Ako изчакаш още един час, може да ми лепнеш минусчето още сега, да не чакаш да се събудиш  Grin
Никога не съм играл за нето.Навсякъде където съм завършвал ерите/имам и не малко недоиграни/ съм бил в топ 5 по военни и доблест.Не съм вземал лична военна само защото съм отборен играч и винаги съм поставял интересите на съюза пред личните.Не зная къде прочете че сега се запознавам с номерата на чужденците.Направил съм опит да привлека вниманието към играта на няколко измамника,показвайки битки източвания копирани от профилите им.За разлика от снимките направени от Божо които не стига че трудно им се разбира какво има на тях, но и изобщо не става ясно кой заснетия.Да не казвам пък,че обезумелия освен да отправя голословни обвинения към този или онзи без да представя никакви доказателства и да ликува когато някой от тях е наказан нищо друго не е постнал в този форум през последните месеци.                                                                                                                                                                                                       П.П  Никога не ме е интерисувала рейтинговата система в тоя форум.Не съм поставял нито минуси нито плюсове на когото и да било
« Последна редакция: Юни 11, 2014, 23:24:13 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
limon
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #3021 -: Юни 11, 2014, 23:41:18 »

Време е за лимонада  Grin .....айде стига с празни писания , доклади показвайте.Стана като махленската кръчма пиене,мерене и  приказки бошлав. ....... а ти arebre  от чукарлъка ли дойде, там дето ядат на бананите листата Huh?  *hahaha* ти си  хаменото и ти незнаеш кво си за кво си и ко праиш  Smiley
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 16:33:43 от Vania » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3022 -: Юни 12, 2014, 00:22:13 »

                                                                                                                                                                                           П.П   ...Не съм поставял нито минуси нито 

Тогава се извинявам. Не че мен много ме вълнува

 
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
AlexanderB
Редник
*

Karma: +6/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #3023 -: Юни 12, 2014, 01:01:38 »

Тук само сливи ,галфони, палячовци , страшно е Grin
Вместо да обсъждате  ,как сте ги разбили чужденците , вие се храните един друг и си разбивате армиите в сънародниците си , каква е тази злоба бе хора ,това е просто игра , ако дойде мен да ме разбие някой българин , или арабин или египтянин , ще продължа да играя ,без да го псувам ,и да му пиша романи във форума , това е игра , в която като вляза разпускам , а не се товаря с нерви излишно Smiley  *beer* *beer*
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #3024 -: Юни 12, 2014, 01:31:39 »

Тук само сливи ,галфони, палячовци , страшно е Grin
Вместо да обсъждате  ,как сте ги разбили чужденците , вие се храните един друг и си разбивате армиите в сънародниците си , каква е тази злоба бе хора ,това е просто игра , ако дойде мен да ме разбие някой българин , или арабин или египтянин , ще продължа да играя ,без да го псувам ,и да му пиша романи във форума , това е игра , в която като вляза разпускам , а не се товаря с нерви излишно Smiley  *beer* *beer*
е това е приказка  *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

saison
Гост
« Отговор #3025 -: Юни 12, 2014, 02:14:44 »

Така...незнам що се драчите толкова много. Относно темата кой е играч и кой е полски свирач ще се види в играта. С Галин съм играл и като противник и като съюзник и макар да сме се плюли във форума той е добър боец и достоен и интересен противник.неговит начин на игра се доближава до моя с малки изключения.(да не си помисли някой че се мазня на против с удоволствие ще се погоня с него тая ера)

П.п Малко грозно изглежда отсрани да подражава, защитава, оправдава, подкрепя и помага на   хора които "тормозят" сегашния му лидер  Lips Sealed
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 02:44:54 от saison » Активен
saison
Гост
« Отговор #3026 -: Юни 12, 2014, 02:22:40 »

От друга страна с funtomas  съм играл също няколко ери и тя не за подценяване, добър боец ,стриктен и принципен лидер. Самоче тя не бие всеки срещнат кат мен и Галин Grin Обезумелия е доказан играч и той ...Кат искате да видите кой е попонай ми збийте се бре ма не у форума а в играта  Grin Grin Grin
Активен
saison
Гост
« Отговор #3027 -: Юни 12, 2014, 02:30:45 »

Манекена не ми е интересен, той е ясен кат бял ден ...все ще завърши с някой ацц.Ще го банват той ще взима друго ацц и те така до без край Grin Grin Grin за тва аз ще пребия всички бастарси без Жени Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
amisega
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #3028 -: Юни 12, 2014, 02:44:37 »

Grin Grin Grin за тва аз ще пребия всички бастарси без Жени Grin Grin Grin Grin Grin Grin
*stop* стига бе, верно ли говориш  *crazy*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3029 -: Юни 12, 2014, 05:15:41 »

От друга страна с funtomas  съм играл също няколко ери и тя не за подценяване, добър боец ,стриктен и принципен лидер. Самоче тя не бие всеки срещнат кат мен и Галин Grin Обезумелия е доказан играч и той ...Кат искате да видите кой е попонай ми збийте се бре ма не у форума а в играта  Grin Grin Grin
По принцип не атакувам бг играчи в международни светове.В 14ти това се случи заради надпреварата във военната и дори и тогава гледах да бия предимно чужденци.Дразгите във форума не могат да ми повлиаят на играта.Нямам какво да деля с тия дваматата,за да се бия с тях.
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 05:37:40 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!